| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
Vaimumaailm Valge päike

Liitunud: 11 Veeb 2008 Postitusi: 13
|
Postitatud: Esm Veeb 11, 2008 9:24 pm Teema: 2012 |
|
|
Palju räägitakse aastast 2012, eelkõige on see võetud maiade kalendrist, mil nende kultuur maailmalõppu tulevat ennustas. Sellega seostatakse ka müstilise Planeet X'i tulekuga - mida osad arvavad komeet olevat, räägitakse et see on ka asustatud, ümber ehitatud kosmoselaevaks. Asja eesmärk oleks siis inimese teadvuse tõstmine ja liikumine uude dimensiooni.
Kellel huvi võib netist palju huvitavat mõtteainet antud teema kohta leida. Proovida võib nii google'st kui ka youtube'ist. Nii et kel huvi see leiab.
Lisaks veel siinkohal, et kunagi ei tohiks päris kõike tõepähe võtta, inimesel on endal pea otsas, ei maksa teiste mõtteid ja väljaütlemisi kohe sõna-sõnalt võtta.
Eks su sisetunne on kõige parem teejuht.
Päikest  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
HellYou Valge päike

Liitunud: 9 Veeb 2008 Postitusi: 17 Asukoht: oslo
|
Postitatud: Teis Veeb 12, 2008 12:27 am Teema: |
|
|
See tema oli juba kuskil, ei m2leta t2pselt. Nii et kordusteemasid teha...2kki vaataks enne natuke ringi? _________________ Raudselt pagan |
|
| Tagasi üles |
|
 |
haldjanool Arengumaag

Liitunud: 17 Märts 2005 Postitusi: 5797 Asukoht: goriolisi tuules
|
Postitatud: Teis Veeb 12, 2008 2:17 pm Teema: |
|
|
vaimumaailm, muideks, sa tuled ja ei viitsi end isegi kurssi viia, mis siin olemas on.
oled ikka saabas küll.
teadvustamise taset on juba tõstetud, ca aasta tagasi.
ja 2012 materjali on siin teemade kaupa, alates kvanthüppest kuni lihtsalt nubmbriliste asjadeni.
kust pärapõrgust sa välja sadasid, et tuled oma algklassitasemega keskkoolile korrutamist õpetama???
ise ei saa sellestki aru, et meil korrutamine ammu selge ja automaatne jubagi. _________________ just before the darkness... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Rasus Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007 Postitusi: 37
|
Postitatud: Kolm Veeb 13, 2008 1:36 pm Teema: |
|
|
haldjanoole poolt on tihti negatiivset suhtumist tunda  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tige tihane Indigo päike.

Liitunud: 13 Veeb 2007 Postitusi: 1583
|
Postitatud: Kolm Veeb 13, 2008 1:50 pm Teema: |
|
|
| Rasus kirjutas: | haldjanoole poolt on tihti negatiivset suhtumist tunda  |
Pakkuge talle siis vahelduseks midagi uut  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
haldjanool Arengumaag

Liitunud: 17 Märts 2005 Postitusi: 5797 Asukoht: goriolisi tuules
|
Postitatud: Kolm Veeb 13, 2008 6:59 pm Teema: |
|
|
| FinalFantasy kirjutas: | | Rasus kirjutas: | haldjanoole poolt on tihti negatiivset suhtumist tunda  |
Pakkuge talle siis vahelduseks midagi uut  |
...peale lokkava lausegoismi.
sest tulla ja nõuda ja laiutada...tähendab egoismi, teistega mittearvestamist.
tulles võiks selgeks teha, mis siin on ja kui ei leia, siis küsida.
kui sinu koju tuleb võõras, istub tabureti peale ja teatab: et köögis käivad taburetid, millal te oinad oma pakud välja vahetate, siis on see lausülbus, mis ei lase tal näha, kus ta istub ja lausegoism, mis lubab tal sinu kodus ülbata. _________________ just before the darkness... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Motosummer Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008 Postitusi: 793
|
Postitatud: Nelj Apr 03, 2008 3:13 pm Teema: |
|
|
| Muidugi ajab tigedaks, kui inimene ei tea millal olümpiamängud toimuvad |
|
| Tagasi üles |
|
 |
pirtet Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006 Postitusi: 247
|
Postitatud: Reede Apr 04, 2008 9:26 pm Teema: |
|
|
| Clicki. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|
|
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid Sa ei saa vastata siinsetele teemadele Sa ei saa muuta oma postitusi Sa ei saa kustutada oma postitusi Sa ei saa hääletada küsitlustes
|
© 2001, 2005 phpBB Group
|