Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

majavaim
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
skrolk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Okt 2007
Postitusi: 63

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 11:41 pm    Teema: majavaim Vasta viitega

tekkis selline küsimus, et kuidas luua head majavaimu, kes aitaks maja hoida ning kuidas teda rahulolevana hoida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 10:16 am    Teema: Vasta viitega

Vereohver. Tingimatta.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Ma sain siuukse majja niisama - ei pidand midagi tegema.
Tuli ukse taha ja tutvustas ennast: "Tere! Mina olen selle maja vaim".

Hiljem selgus, et ta on ühtlasi ühistu esimees.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 11:13 am    Teema: Vasta viitega

jajah. no meil maal käib lihtsamalt ku linnas. vähem maju millevahel vaimelda.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 11:29 am    Teema: Vasta viitega

Meil muide ka pole linna siin Cool
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 11:31 am    Teema: Vasta viitega

ma Riisipere poolse suuna lõpust rääkisingi.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Mamõtsi, et oma majavaimlemisest Laughing
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 11:56 am    Teema: Vasta viitega

oma majas vaimlen ikka ise. vahest ehmatan ennast kah.
Tagasi üles
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 12:03 pm    Teema: Re: majavaim Vasta viitega

skrolk kirjutas:
tekkis selline küsimus, et kuidas luua head majavaimu, kes aitaks maja hoida ning kuidas teda rahulolevana hoida


võta koer ja kass.
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Suurtes kortermajades on tavaliselt majavaime terve kamp - käivad lastel-koertel-kassidel järgemööda külas (nagu külakorda). Mängivad, hoiatavad ja hoiavad õnnetusi ära, looberdavad niisama jne. Tasub neile aeg-ajalt kas kangemat aromaatset alkoholi annetada või piima (ka meega) jätta. Kas väike kauss või pits aknalauale, riiulinurka või mujale sobivasse paika. Mõnikord "istuvad" asjadel peal, ja siis kas-või otsi ennast segi - ei leia!

Uude kohta kolides ei maksa peljata, et ilma oled. Tavaliselt tuleb mõni kolimisautoga kaasa, istub korvis, potis või kastis, kaevab ennast toataime juurde või ripub diivani küljes. Uues kohas on nad algul vaiksed, elavad sisse. Kui mõni juba ees on, siis võib madinaks minna. Siis tuleb lepitada.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

majavaim on mingi anorgaaniline või elementaal - nendest on siin mitmes kohas kirjutatud, näiteks valge raktobleeri all.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kui mõtted on ilusad ja taotlused puhtad siis on see hea majavaim selles kodus juba kindlasti olemas. Igaühele oma vääriline. Võid ju puhastada kodu energeetikat,aga kui mõtted mustad, siis määrid selle kodu kiiresti uuesti ära.
Aga majavaim koosneb samuti energiast, nagui kõik olemasolev- suhtle selle energiaga, küll tema üteb sulle mida teha vaja.

Ma ei ole tegelikult ise nende majavaimude peale kunagi mõelnud, küll aga olen palunud Miikaelil, Urielil, Orinil....jne kõrgematel vaimseltel olenditel ennast ja enda kodu ümbritseda ja kaitsta. Ma ei tea kas see on sellest, aga peale seda olen hakkanud nägema välgatustena sädemeid õhus, mis on nii ilusad, ilusad, ilusad..Wink
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

minu kogemused viitavad sellele, et minu vaimud olen kas minaise,abikaasa, laps...või mõni ennemolnu.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

kassiraisad liduvad ka vahest teisikutena ringi.
Tagasi üles
skrolk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Okt 2007
Postitusi: 63

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
kassiraisad liduvad ka vahest teisikutena ringi.

seda need kassid sinna terrassi alla kolisid... ükspäe kondasid 3 varest kah maja ümber...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vana Eesti usuline
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Okt 2007
Postitusi: 127
Asukoht: Kohtla-Järve

PostitusPostitatud: Esm Okt 22, 2007 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

koerad ja kassid ongi majavaimud Shocked
_________________
I got a golden ticket
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
skrolk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Okt 2007
Postitusi: 63

PostitusPostitatud: Esm Okt 22, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Vana Eesti usuline kirjutas:
koerad ja kassid ongi majavaimud Shocked


kuidas võtta... tinglikult on ka, nagu eelpool mainitud, ühistu esimees majavaim... kuigi isiksusena ei pruugi tal vaimsusest midagi olla... kui sa nüüd loed Kati posti uuesti läbi, siis saad ehk aru mis seos on kassil ja vaimul Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 22, 2007 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
oma majas vaimlen ikka ise. vahest ehmatan ennast kah.


tell me abot it Laughing
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2007 8:11 am    Teema: Vasta viitega

vaimud on need kes suudavad oma mõtteid sisestada inimestesse nii nagu need oleksid inimeste enda omad. Ja selle nõiduse eeltingimus et ärkvel olekus neid ei ole võimalik näha ja nende olemasolu ei usuta. Nad pääsevad inimese ligi ainult magades. Vaimud ei ole heatahtlikud, kuna neid huvitab inimene ainult inimese füüsilise keha pärast. Kui nad pääsevad inimese sisse ja sisestavad oma mõtteid siis vanaduses inimene haigestud põletikesse. Põletik on tegelikult kaitsereakstioon võõrmõjude vastu ja mida vanemaks inimene saab seda rohkem igasugu vaimset saasta inimese sees on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2007 8:14 am    Teema: Vasta viitega

seega vaimudest eemaldumiseks tuleb nad asetada endast välja. sellepärast ongi ehitatud kirikud ja igasugu usuasutused, kujud mida kummardatakse jne. nagu vanadel roomlastel., sest on palju ohutum kui see vaim on endast väljas , mitte enda sees . kui vaim sekkub inimese ellu siis on juba liiga hilja.. siis tavaliselt viiakse ohvreid, et vaimu ajada tagasi oma kohtadesse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group