| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
Põrgu Teur Arengumaag

Liitunud: 6 Jan 2006 Postitusi: 167 Asukoht: Ärkvel
|
Postitatud: Nelj Nov 23, 2006 6:00 am Teema: Kanepi vaimne alternatiiv |
|
|
Niisiis mõtlesin, et teen teema veidi erutavamaks, nojah oleneb tõesti kellele.
Kuna mul oli kusagilt kaugelt minevikust, mingi asi lahendamata, mis takistas mul normaalselt edasi areneda, pidin laskuma piltlikult väljendades oma minevikku. Sest nagu te teate peab minevik korras olema, et saaks lonkamata edasi minna. Täpsemalt oli mul auk sees külma verelise tasemel , st. seal üks asi omandamata, selgeks tegemata, seoses võitluse ja kaitsmisega.
Seega tõmbasin oma ülemise kokkutõmbe kettaga ( karma ketas, kokkutõmbe oma meestel üleval ) kõik oma kõrgemad jupid ja aspektid kokku, jätsin alles ainult kuni külmaverelise tasemeni olevad. Igatahes väga põnev oli see, mis peale seda hakkas juhtuma Ühtki mõtet enam pähe nagu ei tulnud, vaimsus ei olnud enam oluline, kõigest oli justkui täiesti pohhui, muutusin enesekeskseks jne, samas oli hea ja lihtne olla, samas oli kõik kuidagi uus, täpselt nagu külmavereline inimene, kogu jumalikkus oli haihtunud. Kuid see tunne oli tuttav ja juba selles elus kogetud, ja siis taipasingi, et see oli täpselt nagu kanepi mõju. Teatavasti kanep tõmbab ka ju taset alla, tõmbad aga kõhvi ja ongi elu muretu, hea ja lihtne on olla. Jah ma ei salga, et olen kunagi murdeeas nati kanepit proovinud ja seega oskan võrrelda ja see tunne ei erinenud peaaegu üldse sellest, isegi parem oli, ei tõmmanud kanepile omaselt energia kanaleid kinni.
Seega soe soovitus ärge tõmmake kanepit vaid, hoopis juppe karmakettasse!
Aga nali naljaks, tegelikult läksin ikkagi mineviku probleeme lahendama kuid huvitav ikkagi paar päeva külmaverelise elu elada ju, kuni etapp lahendatud. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Aare Külaline
|
Postitatud: Nelj Veeb 08, 2007 5:59 pm Teema: |
|
|
Kummaline,kui mina kanepit tõmban,on hoopis selline tunne,et kõigest on jummala oluline,iga asi mõjutab.Aga tahaks teada,kuda sa tegid nii,et kõigest jummala pohhui on.
Su jutt töötab mingil tasemel ristivastupidi minu kogemusele ja jääb nati segaseks. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Rasus Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007 Postitusi: 37
|
Postitatud: Nelj Okt 25, 2007 10:31 pm Teema: |
|
|
| kanep on igale inimesele individuaalne |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Nelj Okt 25, 2007 11:02 pm Teema: |
|
|
Mul ka sama teema, kui vahest kõffitan,siis tunnen koguaeg,nagu teeks midagi valesti, ja pidevalt sebin ja uurin,ega ma midagi paha kellegile ei tee.
Tegelt see hakkab juba pinda käima vaikselt.Juua meeldib isegi rohkem,selline lebo tunne,käitun nagu olen ja ei muretse sellepärast absull. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
tuuletooja Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007 Postitusi: 387
|
Postitatud: Reede Okt 26, 2007 12:54 am Teema: |
|
|
lõhud ennast lihtsalt.
mine rännakule (mitte laksuall) ja vaata kanepitaime.
uuri mis täpselt toimub kui laksuall oled (kaine peaga). |
|
| Tagasi üles |
|
 |
muriel Külaline
|
Postitatud: Reede Okt 26, 2007 12:57 am Teema: |
|
|
| alustuseks tuleb enesega tutvust teha kaine peaga ja pihta saada, et mis valmistab probleemi kaine olla - miks on vaja põgeneda. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Mountain Külaline
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 4:19 am Teema: |
|
|
| CC nõiad laksisid täiega igast hallariteemasid ja paugutasid mööda ilma niiet vähe polnud. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
muriel Külaline
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 11:12 am Teema: |
|
|
| Mountain kirjutas: | | CC nõiad laksisid täiega igast hallariteemasid ja paugutasid mööda ilma niiet vähe polnud. |
jah? kohe ise lugesid või nägid neid või? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 2:13 pm Teema: |
|
|
kust te selle taseme asja välja võlusite. ise olete proovinud ja tundnud et viib taset alla ja sellest teete kõigile järelduse? igatahes võiks keegi seda seletada.ja mis taset üldse? teete kanepit ja muutute primkaks? zombiks? ei saa aru.
mul on igatahes tajud võimsamad. võimendab üldse. kui sisemine möla seisma jääb või vaiksemaks siis on selle mõju palju paremini näha, ajuda. tähelepanu on ka suurem.ja kui sisemine möla hakkab eriti võimsalt jutustama, siis läheb ka see nii võimsaks.
igatahes muutusi on lahe uurida, kanep võimendab olukordi. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
mel Arengumaag

Liitunud: 25 Nov 2006 Postitusi: 829
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 4:30 pm Teema: |
|
|
| näha on jah,koer |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Rasus Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007 Postitusi: 37
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 5:11 pm Teema: |
|
|
| nattydread kirjutas: | kust te selle taseme asja välja võlusite. ise olete proovinud ja tundnud et viib taset alla ja sellest teete kõigile järelduse? igatahes võiks keegi seda seletada.ja mis taset üldse? teete kanepit ja muutute primkaks? zombiks? ei saa aru.
mul on igatahes tajud võimsamad. võimendab üldse. kui sisemine möla seisma jääb või vaiksemaks siis on selle mõju palju paremini näha, ajuda. tähelepanu on ka suurem.ja kui sisemine möla hakkab eriti võimsalt jutustama, siis läheb ka see nii võimsaks.
igatahes muutusi on lahe uurida, kanep võimendab olukordi. |
nii ta on! |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Naima Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006 Postitusi: 2278 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 5:45 pm Teema: |
|
|
...
Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 1:05 pm). Kokku muudetud 1 kord |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Rasus Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007 Postitusi: 37
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 5:53 pm Teema: |
|
|
| Naima kirjutas: | | nattydread kirjutas: | | ise olete proovinud ja tundnud et viib taset alla ja sellest teete kõigile järelduse? igatahes võiks keegi seda seletada. |
olen proovinud,
mulle mõjus halvasti, esiteks tegi uimaseks, aeglaseks, selle veniva taustal võis iga mõtte moodi mõtegi olla "vauu!mida taju"
aga mis lausa vihale ajas selle suitsu puhul oli see, et tahtsin minna edasi, puht füüsiliselt, toimetada asju, kuid ta tegi füüsiliselt sõna otseses mõttes nõdraks,
ja selline asi on minu jaoks piir, kui miski mõjub minu tahtele vastupidiselt.
kokkuvõttes proovisin üks kord ja korralikult, ja oma kogemusest võin öelda, et taseme tõmbab alla mitte ainult vaimselt vaid ka füüsiliselt,
aga mõni just seda kaifibki. |
alguse värk. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Mountain Külaline
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 6:10 pm Teema: |
|
|
| Naima kirjutas: |
olen proovinud,
mulle mõjus halvasti, esiteks tegi uimaseks, aeglaseks, selle veniva taustal võis iga mõtte moodi mõtegi olla "vauu!mida taju"
aga mis lausa vihale ajas selle suitsu puhul oli see, et tahtsin minna edasi, puht füüsiliselt, toimetada asju, kuid ta tegi füüsiliselt sõna otseses mõttes nõdraks,
ja selline asi on minu jaoks piir, kui miski mõjub minu tahtele vastupidiselt.
kokkuvõttes proovisin üks kord ja korralikult, ja oma kogemusest võin öelda, et taseme tõmbab alla mitte ainult vaimselt vaid ka füüsiliselt,
aga mõni just seda kaifibki. |
Joo paar liitrit vett korraga, võtab ka rajalt maha. Järelikult vesi võtab taset alla, enam vett ei tarvita...  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Mountain Külaline
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 6:12 pm Teema: |
|
|
| muriel kirjutas: | | kohe ise lugesid või nägid neid või? |
Ei... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Püh Okt 28, 2007 9:27 pm Teema: |
|
|
| Naima kirjutas: | | nattydread kirjutas: | | ise olete proovinud ja tundnud et viib taset alla ja sellest teete kõigile järelduse? igatahes võiks keegi seda seletada. |
olen proovinud,
mulle mõjus halvasti, esiteks tegi uimaseks, aeglaseks, selle veniva taustal võis iga mõtte moodi mõtegi olla "vauu!mida taju"
aga mis lausa vihale ajas selle suitsu puhul oli see, et tahtsin minna edasi, puht füüsiliselt, toimetada asju, kuid ta tegi füüsiliselt sõna otseses mõttes nõdraks,
ja selline asi on minu jaoks piir, kui miski mõjub minu tahtele vastupidiselt.
kokkuvõttes proovisin üks kord ja korralikult, ja oma kogemusest võin öelda, et taseme tõmbab alla mitte ainult vaimselt vaid ka füüsiliselt,
aga mõni just seda kaifibki. |
ise olen mõlemat teinud, vedelenud ja tegutsenud |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Esm Okt 29, 2007 11:44 am Teema: |
|
|
Tegelt ega ta ei olegi suurem asi töökraam.Eks enamus ikka suitsetab,ning siis visatakse pundiga kuskile diivanile ja hakatakse filmi vaatama ja sööma.
Või siis tripitakse metsas ja uuritakse maad.
Need viimased meeldivad ka mulle,aga kivis peaga mingeid puid raiuda ja nõusid pesta tõesti ei viitsiks... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Esm Okt 29, 2007 6:09 pm Teema: |
|
|
Statistikale toetudes: Kanepi tarbijad muutuvad Zombideks. Neil kaob analüüsi võime. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Esm Okt 29, 2007 7:26 pm Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: | | Statistikale toetudes: Kanepi tarbijad muutuvad Zombideks. Neil kaob analüüsi võime. |
näita statistikat |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Wahya Punane päike

Liitunud: 11 Veeb 2006 Postitusi: 528
|
Postitatud: Esm Okt 29, 2007 7:38 pm Teema: |
|
|
| Naima on nõrk, võib tema kogemuse põhjal öelda. Ta kardab kontrollist loobumist ning selle tõttu siis räägib taseme langusest. Tegelikult aga on tal nõnda suur hirm, et isegi pärast ei suuda oma käitumisest midagi õppida v analüüsida, rääkimata veel selles olekus tunnetamisest. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|
|
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid Sa ei saa vastata siinsetele teemadele Sa ei saa muuta oma postitusi Sa ei saa kustutada oma postitusi Sa ei saa hääletada küsitlustes
|
© 2001, 2005 phpBB Group
|