Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mida arvad oma surmast?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mida arvad oma surmast?
Olen usklik ja usun mida minu religioonis öeldakse
0%
 0%  [ 0 ]
Usun surematusse üldiselt
15%
 15%  [ 3 ]
Murran surma müsteeriumi üle kogu aeg pead
10%
 10%  [ 2 ]
Loodan, et seda minuga ei juhtu. Igal juhul on praegu veel vara selle peale mõelda
5%
 5%  [ 1 ]
Olen selleks valmis kui see ka homme juhtuks
21%
 21%  [ 4 ]
On üks elu mida saab elada parimal võimalikul moel
26%
 26%  [ 5 ]
Elan iga päeva nagu see oleks minu viimane päev maailmas. Tunnen rõõmu igast hetkest!
10%
 10%  [ 2 ]
Mul on liiga kiire, et selliste asjade peale mõelda
0%
 0%  [ 0 ]
Vahet pole, nagunii sureme ja pole mõtet pingutada
10%
 10%  [ 2 ]
Elan alandlikult ja kuulekalt et pääseda paradiisi. Alati on uus võimalus proovida
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 19

Autor Teade
Mammu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tomas-Gardenas kirjutas:
Uuestisündimine on ju igav. Cool


See on igav vaid neile, kes suudavad siin kõik õppida ja omandada Wink See on pikk ja põnev tee tagasi sinna, kus me olime alguses. Ühest eluajast ei piisa selleks rännuks, enamasti.See on minu pisike uskumus Embarassed
Tagasi üles
2III7
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2006
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tomas-Gardenas kirjutas:
kas sa praegu ei olegi?
olen ainult magades
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 12:02 am    Teema: Vasta viitega

2III7 kirjutas:
Tomas-Gardenas kirjutas:
kas sa praegu ei olegi?
olen ainult magades


Ma võin öelda et ka see elu mis sa praegu elad on sul uus elu.
Kas su elu on praegu igav?

Kõik räägivad et täiuslikus ja ma ei tea mis veel on igavad.

Õppimine käib läbi mõistuse. See pärast ei saagi inimene kunagi täiuslikusk. Sest õppimine st asjade tõlgendamine selgitamine, st asjadele väärtuste andmist, st energia kadu, st asi ei ole enam see mis ta tegelt oli.
Kui suudad asju tajuda ilma tõlgendamata, siis oled asjast tegelt aru saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomas-Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 6:29 am    Teema: Vasta viitega

Mammu kirjutas:

See on minu pisike uskumus Embarassed


Laughing Very Happy Smile Ma ei oska kohe midagi öelda. Smile
Tagasi üles
2III7
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2006
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
2III7 kirjutas:
Tomas-Gardenas kirjutas:
kas sa praegu ei olegi?
olen ainult magades


Ma võin öelda et ka see elu mis sa praegu elad on sul uus elu.
Kas su elu on praegu igav?

Kõik räägivad et täiuslikus ja ma ei tea mis veel on igavad.

Õppimine käib läbi mõistuse. See pärast ei saagi inimene kunagi täiuslikusk. Sest õppimine st asjade tõlgendamine selgitamine, st asjadele väärtuste andmist, st energia kadu, st asi ei ole enam see mis ta tegelt oli.
Kui suudad asju tajuda ilma tõlgendamata, siis oled asjast tegelt aru saanud.
Uus elu? Sellesmõttes, et eelmine elu oli ka? Jah, eelmine elu on meil kõigil ja tänu sellele ja lõputule hulgale muule põhjusele oleme me kõik sellised nagu me praegu oleme. A selle praeguse eluga on selline lugu mul, et ma ei viitsi absoluutselt mitte midagi teha, peale magamise, rännakute ja oma sisemaailmaga tutvumise. Mida ma sellest järeldan? Seda, et see maailm ei sobi mulle ja seda, et ma ei tahagi, et see maailm mulle sobiks. Põhjuseks võib olla see, et ma teen liiga palju endale mittesobivaid asju.
Igav? Ei.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

2III7 kirjutas:
boss kirjutas:
2III7 kirjutas:
Tomas-Gardenas kirjutas:
kas sa praegu ei olegi?
olen ainult magades


Ma võin öelda et ka see elu mis sa praegu elad on sul uus elu.
Kas su elu on praegu igav?

Kõik räägivad et täiuslikus ja ma ei tea mis veel on igavad.

Õppimine käib läbi mõistuse. See pärast ei saagi inimene kunagi täiuslikusk. Sest õppimine st asjade tõlgendamine selgitamine, st asjadele väärtuste andmist, st energia kadu, st asi ei ole enam see mis ta tegelt oli.
Kui suudad asju tajuda ilma tõlgendamata, siis oled asjast tegelt aru saanud.
Uus elu? Sellesmõttes, et eelmine elu oli ka? Jah, eelmine elu on meil kõigil ja tänu sellele ja lõputule hulgale muule põhjusele oleme me kõik sellised nagu me praegu oleme. A selle praeguse eluga on selline lugu mul, et ma ei viitsi absoluutselt mitte midagi teha, peale magamise, rännakute ja oma sisemaailmaga tutvumise. Mida ma sellest järeldan? Seda, et see maailm ei sobi mulle ja seda, et ma ei tahagi, et see maailm mulle sobiks. Põhjuseks võib olla see, et ma teen liiga palju endale mittesobivaid asju.
Igav? Ei.


Kõigil ei ole eelmist elu- vist, ma pole päris kindel selles, pole mõelnud selle peale.
Kui nõme ja igav on siis järelikult teed valesid asju valedel aegadel.
Maailm ei sobi?Hmmm... ma tajun kellegi võõra madalaid programme sinus. Kontrolli mu väidet. Äkki leiad sealt vastuse oma küsimustele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
2III7
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2006
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Maailm ei sobi?Hmmm... ma tajun kellegi võõra madalaid programme sinus. Kontrolli mu väidet. Äkki leiad sealt vastuse oma küsimustele!
Ma hoian küll endast võimalikult kaugel selliseid, kes mulle mingit paska võivad peale panna, aga täitsa võimalik. Pean uurima seda asja natuke lähemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

kes otsib, see leiab Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stella
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 18 Nov 2006
Postitusi: 28
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

No ma usun, et iga inimene sureb ja kui sureb siis ikka sureb, mitte nii, et umbes elab pärast veel tont teab mitusada elu loomadena.
Üleüldiselt usun, et suren siis ja nii nagu mulle on ette kirjutatud. ehk siis usun saatusesse. lisaks sellele olen üsna kindel, et kui elus jääb midagi pooleli siis mingi aja jooksul on hingel sellest võimalik teada anda. Ja usun ka seda, et näen oma matuseid. Olen lõplikult surnud siis kui minu kirstule puistatakse viimane kühvlitäis mulda.
_________________
Edu võti on solvata võimalikult palju inimesi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group