| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Laup Veeb 25, 2006 6:08 pm Teema: |
|
|
Ju siis ajasid nad füüsilise ja astraalreaalsused segamini. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
lee Tumeroheline pƤike

Liitunud: 10 Aug 2004 Postitusi: 169
|
Postitatud: Laup Veeb 25, 2006 6:15 pm Teema: |
|
|
delfi kommides keegi kirjutas, et pƤris araabia keele tundjatelt: tegemist labase tƵlkeveaga.... _________________ otsin vana vƤravat
ühtsama tühja teed käies
Shohaku
(renga nr kaheksa) |
|
| Tagasi üles |
|
 |
skyzer Arengumaag

Liitunud: 10 Sept 2004 Postitusi: 1371
|
Postitatud: Laup Veeb 25, 2006 6:40 pm Teema: |
|
|
kellegi jaoks hull paratasandisƵda, enamuse jaoks lihtsalt inimlik eksimine tƵlkimises  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Laup Veeb 25, 2006 6:59 pm Teema: |
|
|
Kus Su huumori meel on jƤƤnud? _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
lee Tumeroheline pƤike

Liitunud: 10 Aug 2004 Postitusi: 169
|
Postitatud: Laup Veeb 25, 2006 7:07 pm Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: | | Kus Su huumori meel on jƤƤnud? |
mƵni naerumƤrk oleks abiks.... ma ka ei saanud aru, kas teed nalja vƵi oled tƵsine aga kui jƤrjekordselt aus olla, siis arvasin, et oled jƤlle omas elemendis, ehk arvadki nii... vabandused  _________________ otsin vana vƤravat
ühtsama tühja teed käies
Shohaku
(renga nr kaheksa) |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Elvis Sitaseenlane

Liitunud: 19 Nov 2004 Postitusi: 1641 Asukoht: Tallinn
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
skyzer Arengumaag

Liitunud: 10 Sept 2004 Postitusi: 1371
|
Postitatud: Püh Veeb 26, 2006 2:04 am Teema: |
|
|
| Elvis kirjutas: | | http://www.etv24.ee/index.php?0557491 |
oot ma ei tohi siis maksta lasteporno eest 100 naela kuus, et tõmmata väljaarnemeta nibudega tütarlapsi ja neid kodus oma 17tollise monitori tagant imetleda?????
politsei peaks rohkem heroiinisõltlas kui lastepornofilmi tegijaid kinni piitma, siis oleks kasu ka meie tänapäeva ühiskonnale edasise kristliku kultuuri arendamiseks ja meie laste tuleviku turvalise tagamiseks, et iga teine nendest oleks vähemalt kõrgharidusega ja klooniks oma koduloomi ning oma partnereid et tal ei hakkaks igav nii päeval kui öösel...
see on minu arvamus |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Teis Veeb 28, 2006 9:16 am Teema: |
|
|
| Tsiteerin:: | | http://ajaviide.delfi.ee/news/seks/article.php?id=12334184&com=1 |
Mees sunniti kitsega abielluma |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Elvis Sitaseenlane

Liitunud: 19 Nov 2004 Postitusi: 1641 Asukoht: Tallinn
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
torukybarik Arengumaag
Liitunud: 24 Nov 2004 Postitusi: 446 Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine pƤike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Teis Märts 14, 2006 2:01 pm Teema: |
|
|
| Päikesel viskas üle vist, nüüd tõestab, et tema valitseb maailma mitte bush ,ning muud torsod |
|
| Tagasi üles |
|
 |
6thGate Valge pƤike


Liitunud: 19 Veeb 2006 Postitusi: 10
|
Postitatud: Teis Märts 14, 2006 5:33 pm Teema: |
|
|
http://epl.ee/artikkel_315487.html
TƤna varahommikul lƤks endine president Meri Looja karja... _________________ If I tell you
Will you listen? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Elvis Sitaseenlane

Liitunud: 19 Nov 2004 Postitusi: 1641 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Nelj Märts 16, 2006 4:08 pm Teema: |
|
|
...
Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 8:17 pm). Kokku muudetud 1 kord |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Elvis Sitaseenlane

Liitunud: 19 Nov 2004 Postitusi: 1641 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Reede Märts 17, 2006 5:24 pm Teema: |
|
|
...
Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 8:16 pm). Kokku muudetud 1 kord |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Elvis Sitaseenlane

Liitunud: 19 Nov 2004 Postitusi: 1641 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Esm Märts 20, 2006 6:22 pm Teema: |
|
|
...
Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 8:14 pm). Kokku muudetud 1 kord |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Elvis Sitaseenlane

Liitunud: 19 Nov 2004 Postitusi: 1641 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Reede Märts 24, 2006 11:28 am Teema: |
|
|
...
Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 7:47 pm). Kokku muudetud 1 kord |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Viola Arengumaag
Liitunud: 10 Veeb 2006 Postitusi: 12 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Reede Märts 24, 2006 11:37 am Teema: |
|
|
http://www.elukiri.ee/index.php?main=497
 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Viola Arengumaag
Liitunud: 10 Veeb 2006 Postitusi: 12 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Reede Märts 24, 2006 11:43 am Teema: |
|
|
| Viola kirjutas: | http://www.elukiri.ee/index.php?main=497
 |
mulle tundub, et selle vaatamisel lükati kohe londid külge ja hakati imema. et olge siis valmis  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Andromeeda Indigo pƤike.


Liitunud: 2 Jan 2006 Postitusi: 1397
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tavakas Pruun pƤike


Liitunud: 4 Juul 2004 Postitusi: 330
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
|