Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki Teleesinemised.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Mördi mehed-naised hakkasid maailma vittu vedama. Laughing


a on sul kunagi seal halb olnud Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

humorismihaldjas kirjutas:
siis küll, jah... ja kui mitu võtab, siis on mitu ju Laughing


kui naine ei vali, siis ei saa ka mees omaks võtta.

humorismihaldjas kirjutas:
Norn kirjutas:
Mördi mehed-naised hakkasid maailma vittu vedama. Laughing


a on sul kunagi seal halb olnud Laughing


mõttetu üritus, enam emaüska tagasi ei mahu jah.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

hm, kahe otsaga asi - mismõttes see naine nagu valima peaks siis Rolling Eyes kuni mees pole omaks võtnud, pole ju võimalik teda valida rohkem kui kedaiganes teist meeldivat. küs sis nagu rohkem selles, kelle peale vastutus lükata Laughing mulle nt isiklikult imponeerib mees, kes julgeb seda enda peale võtta

see emaüsa värk ka haakub natsa Wink
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

valik ja omaksvõtt toimubki üheaegselt, mees aga ei pruugi omaks võtta jep, misiganes põhjusel, nagu ka naine ei vali siis Laughing Confused
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

...noh nii teoreetiliselt, sest mind isiklikult pole küll mõtet veel valida, ma ikkagi Merekaru tõugu Wink
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

kos sul see meri sääl um Laughing
a no ok, ma võin tiba veel oodata ka Laughing Laughing
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.reporter.ee/2009/02/11/maag-hannes-politsei-ei-arvesta-selgeltnagemisega/
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

ma ka hulbin alateadvusemeres Rolling Eyes
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RockNRollJunkie



Liitunud: 9 Veeb 2009
Postitusi: 7
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 12, 2009 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
http://www.reporter.ee/2009/02/11/maag-hannes-politsei-ei-arvesta-selgeltnagemisega/


Vaatasin seda. See, et see naine ennast tähtsustama on hakanud, on väga nõme. Tean seda naist nägupidi, kuna elasin varem samas kohas. Ei arva temast midagi head.
_________________
They tell her that she's uncool 'cause she's still preoccupied with 1985.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
http://www.reporter.ee/2009/02/11/maag-hannes-politsei-ei-arvesta-selgeltnagemisega/


Tubli Hannes ! Exclamation
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

jummi on lahe mees. nii palju kui mina tema proovimisi mäletan (viking lotod, kaardid jmt), on ta pihtapanemiste protsent olnud alati kõvasti alla statistilise keskmise. ka see on märk ESP'st (Extra Sensory Perception - meelteväline taju) ehkki, nagu üks telepaatiaõpetaja märkis - NEGATIIVSEST ESP'st. aga asi seegi.

samas võiks skeptik.ee väljakutse reegleid muuta ja lubada teatud tingimustel võitu ka totaalse möödapaneku eest. siis võiks jummi taas kandideerida ja saaks lõpuks ometi oma jahitava auhinna kätte. mis siis, et see on pisem kui nastja võidetud 100K ja jõelaibaloo eest pakutav 15K. aga ka 10K on raha. eriti sel raskel ajal, mis jummit praegu kummitab Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

see lugu ongi nyyd tõestus, et paganatel oleks ikka oma mördikaid vaja, sest see lugu kvalifitseerub ehedaks eesti looks, kus oleks pidanud järgima reeglit "Kus viga näed laita,saada perse,ära aita!"

Õige mördikas oleks teil kohe välja arvutanud et kui 3 selli asuvad matkale punktist A punkti B tuvastama tundmatut objekti, on 15 K kogu selle sita ja sopa eest ylimalt alamakstud raha. Kui te oleks kulutanud kõigest 24 h selle peale, siis 3 selli kui neid lennutataks ilma kytusekuluta ja eeldades et nad ei söö midagi siis 15000 jagada 72 tunniga ( 3 selli ööpäevad) = 208 eeki tund. Selgeltnägija peaks ikka olema tasustatud kõrgema tariifiga.

+ nyyd see meedia jura, inimeste arutamised (nyyd peate jälle lappima oma energiaauke, mis kulutab jälle tunde) + inimestel on haugi mälu ja see ka selektiivne. 3 aasta pärast räägitakse et aa jah midagi oli selles jões, kus yks nõid lõi mingi selli maha ja pärast juhatas teised sinna kohta ja mine tee selgeks prst et sa pole kaamel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kairikas000
Tahad, ma panen päikeste asemel mördikas
NB naisi võib paganal mitu olla.
aga naised ei ole millegipärast sellega nõus.


Ma räägin sulle et ma tahan päris mördikaks saada mitte päikese asemel foorumis. See on ju sama nagu ma riputaks omale rinnale sildi printsess ja eeldaks et kõik peavad mind nii võtma...

See et naised nõus pole, näitab et vähemalt on neil säilinud natuke oidu. Muide need reeglid on ikka jube ebaausad- kõik on tehtud kuidagi enda kasuks. Naisi võib mehel siis mitu olla ja siis kui end hästi tunned, võiks ikka hirm olla et äkki see on vale tunne ja tegelikult on mingi osa ära vahetatud. Aga kui ikkagi selgub peale surma, et polegi enam mitte midagi, siis vaene pagana naine on elanud suures ahistatuses- lisaks mitme naise pidamisele värise kogu aeg et keegi sind ryndab (ja neid kujusid pole mitte vähe!) , ole leebe ja veel 100 ekstrat. Ja elu lõppeb nii nagu mu vanaema ytleb (ta ei ole pagan): ma ei petnud vanaisa mitte kordagi ja kuidas ma seda nyyd kahetsen...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 8:58 pm    Teema: Vasta viitega

oleks vanaema pagan old, siis ta ei kahetseks midagi, aga oli tõenäoliselt heauskne loll kristlane hoopis. sõna, petmine, on ka väga kristliku maiguga, tegelikult naised ise petate ja vägistate ennast, kui sisemist murdjat maha surute. Twisted Evil
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 7:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
oleks vanaema pagan old, siis ta ei kahetseks midagi, aga oli tõenäoliselt heauskne loll kristlane hoopis. sõna, petmine, on ka väga kristliku maiguga, tegelikult naised ise petate ja vägistate ennast, kui sisemist murdjat maha surute. Twisted Evil
Miks sa sellist tigedat nägu mu vanaema peale teed? Vaene inimene oli ilmselt seda usku, milleks sundis yhiskond. Muide ma kahtlen kas ta tõsiuskne kristlane on, sest lastelaste kõrvast sikutamine pole kyll nyyd kristluse moodi ja tulemused on ju näha. Ja naha peale saime ka! Mina ei suru kedagi maha ja mis asi see sisemine murdja on? Hääl peas w? Seda mul veel ei ole ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:


aga mis sul veel puudu on, et olla mördikas ?
Pähh, nad on muutnud mördika mõistet. Enne oli haldjanool nii armsalt kirjutanud et mördikas on see, kelle käes liigub enamus eurorahasid (see on nagu puudu) siis oli seal mingi jutt veel symboolikast ja lionsi klubidest (seda mul ka pole, aga sellisest prahist ma huvitatud pole ka).

Nyyd on kirjutatud et mördikas on mingi tyyp kellel on enamus mingit e tähega asja lilla (mulle ei meeldi lilla värv), nyyd tuleb välja et ta on hoopis vaimuinimene (millisele vaimuinimesele eurorahasid antakse?) ja et mördika maailmas on naine tähtsamal kohal. Mis minu maailmas ka nii ei ole, ikka mees on, aga teenitult. Lisaks sugutunnustele peab tal kahe kõrva vahel ka midagi olema.

Appikene, miks te minu nunnu mördika mõiste ära muutsite ja mul polegi kellekski nyyd hakata! Ja kellele nyyd eurorahasid andma hakatakse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 12:10 am    Teema: Vasta viitega

saada vanaema ja ühiskond kukele ükskord ja hakka murdjaks. muidugi ennem pead sa mu õnnistuse saama, siis pole põrsas kotis karta, hõhõhõõ Mr. Green
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 12:27 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000
Hakka sortsiks.
Sortsid hindavad isiksust.
Kui Sul kvaliteeti on, saad pappi kahh.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
thon
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 46

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 12:58 am    Teema: Vasta viitega

mis te siin nüüd ajate nii asja eest teist taga sedasi, et, õõõ, tillikarvad pange end õige otsast põlema, või kuidas või jah et nii, et õõõ..., et oleks ikka hüva leili ja jaguks kruupi ja kama ka, või peaasi, saaks lauldaa .... alleaaa-alleaa...võo niimoodii, jah!

http://www.youtube.com/watch?v=qo54IS5YxcU&feature=PlayList&p=DC7175C1B11F0491&index=0
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 42, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group