| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
.Raul. Indigo pƤike.

Liitunud: 11 Märts 2008 Postitusi: 1347 Asukoht: Helsingi/ Rakvere
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 1:14 am Teema: |
|
|
Millest te siin rƤƤgite?
See on eesti keelne foorum ja siin kƤivad lugemas eestlased. _________________ Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal |
|
| Tagasi üles |
|
 |
.Raul. Indigo pƤike.

Liitunud: 11 Märts 2008 Postitusi: 1347 Asukoht: Helsingi/ Rakvere
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 1:30 am Teema: |
|
|
Sa ei ole ainus, kellele tƤiskuu imelikult mƵjub.
Siin foorumis on ka teisi selliseid  _________________ Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:27 am Teema: |
|
|
Kairikas000
Tahad, ma panen pƤikeste asemel mƶrdikas
NB naisi vƵib paganal mitu olla.
aga naised ei ole millegipƤrast sellega nƵus. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:38 am Teema: |
|
|
| koputaja number 3 kirjutas: | OUOU, mis värk on? Vanaküla ei leidnudki seda laipa jõest vä?  | loe artikleid hoolega ja mõtle. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
haldjanool Arengumaag

Liitunud: 17 Märts 2005 Postitusi: 5797 Asukoht: goriolisi tuules
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:38 am Teema: |
|
|
| Kairikas000 kirjutas: | | ... aga pikkade juustega mees paneb raudselt sinu kallist shampooni ja juukselakki pƤtsu. |
minu mehel on väääga pikad juuksed, aga minu ¹ampooni ja juukselakki ta ei võta.
vot nii!
kus maailmas sa küll elad, kus sellised vargakommetega mehed on?  _________________ just before the darkness... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:39 am Teema: |
|
|
Ja üleüldse on see teema minu esinemised mitte teie esinemised. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
haldjanool Arengumaag

Liitunud: 17 Märts 2005 Postitusi: 5797 Asukoht: goriolisi tuules
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:40 am Teema: |
|
|
| Kairikas000 kirjutas: | | Kas te seda statistikat muidu olete teinud, paljudel teil seal kambast vanaema oli/on? Ćkki teile lihtsalt ei loetud vƤiksena muinasjutte ? |
minul oli kolm vanaema. _________________ just before the darkness... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
haldjanool Arengumaag

Liitunud: 17 Märts 2005 Postitusi: 5797 Asukoht: goriolisi tuules
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:45 am Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: | | Ja üleüldse on see teema minu esinemised mitte teie esinemised. |
kle, keelaks selle massmusalinkimise Ƥra, vƤlja arvatud muusikateemas.
nƤrvidele hakkab kƤima, muud enam polegi. _________________ just before the darkness... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:47 am Teema: |
|
|
Võiks küll. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
.Raul. Indigo pƤike.

Liitunud: 11 Märts 2008 Postitusi: 1347 Asukoht: Helsingi/ Rakvere
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:56 am Teema: |
|
|
Tehke Ƥra _________________ Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Curiosa Külaline
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 11:34 am Teema: |
|
|
keelake Ƥra jah, kƵik, mis nƤrvidele kƤib
kindlasti on peale muusika veel midagi
a sina Raul, ole selle Meluaga tõesti ettevaatlikum, eriti kui ise väisid, et neid täiskuupööraseid võib rohkemgi olla. siin üks nt ulgus ennast ribadeks ja kui suu kord juba lahti oli, siis valas sinna pool pudelit rummi, et vähemalt koomassegi langeda. õnneks täna veel tuli pilt ette  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
.Raul. Indigo pƤike.

Liitunud: 11 Märts 2008 Postitusi: 1347 Asukoht: Helsingi/ Rakvere
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 2:46 pm Teema: |
|
|
Ju siis ma olen hakkanud Smith & Wessoni müügimeheks  _________________ Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Curiosa Külaline
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:51 pm Teema: |
|
|
tubli tƶƶ  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nosalt Beez pƤike

Liitunud: 29 Nov 2007 Postitusi: 243 Asukoht: magevees
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:27 pm Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: |
NB naisi vƵib paganal mitu olla.
aga naised ei ole millegipƤrast sellega nƵus. |
Teoloog Evald Saag Vikerraadio Ćöülikoolis:
"Maailmal hakkas siis viltu vedama, kui naine tahtis et tal oleks isiklik mees" _________________ NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pƤhe ja sisse mƤƤriti. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
humorismihaldjas Punane pƤike


Liitunud: 21 Juul 2008 Postitusi: 556
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:34 pm Teema: |
|
|
| naisel võib mehi ka rohkem olla kui üks |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Norn Indigo pƤike.

Liitunud: 22 Märts 2008 Postitusi: 3485 Asukoht: P6lva
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:42 pm Teema: |
|
|
Mördi mehed-naised hakkasid maailma vittu vedama.  _________________ Pole olemas kaht ühesugust asja. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Norn Indigo pƤike.

Liitunud: 22 Märts 2008 Postitusi: 3485 Asukoht: P6lva
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:43 pm Teema: |
|
|
| humorismihaldjas kirjutas: | | naisel võib mehi ka rohkem olla kui üks |
siis ei ole tal ühtegi tegelt  _________________ Pole olemas kaht ühesugust asja. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
humorismihaldjas Punane pƤike


Liitunud: 21 Juul 2008 Postitusi: 556
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:50 pm Teema: |
|
|
| Norn kirjutas: | | humorismihaldjas kirjutas: | | naisel võib mehi ka rohkem olla kui üks |
siis ei ole tal ühtegi tegelt  |
aga kas muul juhul on? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Norn Indigo pƤike.

Liitunud: 22 Märts 2008 Postitusi: 3485 Asukoht: P6lva
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:55 pm Teema: |
|
|
kui mees omaks võtab siis ju on _________________ Pole olemas kaht ühesugust asja. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
humorismihaldjas Punane pƤike


Liitunud: 21 Juul 2008 Postitusi: 556
|
Postitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:56 pm Teema: |
|
|
siis küll, jah... ja kui mitu võtab, siis on mitu ju  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|