Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki Teleesinemised.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
.Raul.
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 1:14 am    Teema: Vasta viitega

Millest te siin rƤƤgite?
See on eesti keelne foorum ja siin kƤivad lugemas eestlased.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 1:30 am    Teema: Vasta viitega

Sa ei ole ainus, kellele tƤiskuu imelikult mƵjub.
Siin foorumis on ka teisi selliseid Very Happy
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:27 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000
Tahad, ma panen pƤikeste asemel mƶrdikas
NB naisi vƵib paganal mitu olla.
aga naised ei ole millegipƤrast sellega nƵus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:38 am    Teema: Vasta viitega

koputaja number 3 kirjutas:
OUOU, mis värk on? Vanaküla ei leidnudki seda laipa jõest vä? Shocked Mr. Green
loe artikleid hoolega ja mƵtle.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:38 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
... aga pikkade juustega mees paneb raudselt sinu kallist shampooni ja juukselakki pƤtsu.

minu mehel on väääga pikad juuksed, aga minu ¹ampooni ja juukselakki ta ei võta.
vot nii!
kus maailmas sa küll elad, kus sellised vargakommetega mehed on? Shocked
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:39 am    Teema: Vasta viitega

Ja üleüldse on see teema minu esinemised mitte teie esinemised.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:40 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
Kas te seda statistikat muidu olete teinud, paljudel teil seal kambast vanaema oli/on? Ƅkki teile lihtsalt ei loetud vƤiksena muinasjutte ?

minul oli kolm vanaema.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:45 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ja üleüldse on see teema minu esinemised mitte teie esinemised.

kle, keelaks selle massmusalinkimise Ƥra, vƤlja arvatud muusikateemas.
nƤrvidele hakkab kƤima, muud enam polegi.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:47 am    Teema: Vasta viitega

Võiks küll.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:56 am    Teema: Vasta viitega

Tehke Ƥra
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 11:34 am    Teema: Vasta viitega

keelake Ƥra jah, kƵik, mis nƤrvidele kƤib
kindlasti on peale muusika veel midagi Rolling Eyes

a sina Raul, ole selle Meluaga tõesti ettevaatlikum, eriti kui ise väisid, et neid täiskuupööraseid võib rohkemgi olla. siin üks nt ulgus ennast ribadeks ja kui suu kord juba lahti oli, siis valas sinna pool pudelit rummi, et vähemalt koomassegi langeda. õnneks täna veel tuli pilt ette Twisted Evil
Tagasi üles
.Raul.
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ju siis ma olen hakkanud Smith & Wessoni müügimeheks Very Happy
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

tubli tƶƶ Wink
Tagasi üles
nosalt
Beez pƤike
Beez pƤike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

NB naisi vƵib paganal mitu olla.
aga naised ei ole millegipƤrast sellega nƵus.

Teoloog Evald Saag Vikerraadio Ööülikoolis:
"Maailmal hakkas siis viltu vedama, kui naine tahtis et tal oleks isiklik mees"
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pƤhe ja sisse mƤƤriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
humorismihaldjas
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

naisel võib mehi ka rohkem olla kui üks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Mƶrdi mehed-naised hakkasid maailma vittu vedama. Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

humorismihaldjas kirjutas:
naisel võib mehi ka rohkem olla kui üks


siis ei ole tal ühtegi tegelt Wink
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
humorismihaldjas kirjutas:
naisel võib mehi ka rohkem olla kui üks


siis ei ole tal ühtegi tegelt Wink


aga kas muul juhul on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

kui mees omaks vƵtab siis ju on
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

siis küll, jah... ja kui mitu võtab, siis on mitu ju Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 41, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group