| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
.Raul. Indigo pƤike.

Liitunud: 11 Märts 2008 Postitusi: 1347 Asukoht: Helsingi/ Rakvere
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Itika Heleroheline pƤike


Liitunud: 13 Mai 2004 Postitusi: 810
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tige tihane Indigo pƤike.

Liitunud: 13 Veeb 2007 Postitusi: 1583
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tige tihane Indigo pƤike.

Liitunud: 13 Veeb 2007 Postitusi: 1583
|
Postitatud: Esm Veeb 02, 2009 11:41 pm Teema: |
|
|
| FinalFantasy kirjutas: | http://www.youtube.com/watch?v=XABiJm9wuKo&feature=related
Meloodia ilus. |
Samalt bƤndilt ka laul "Do you wanna fuck?"
Pidavat inimesi kiima ajama, aga pole midagi ƶelda.. laulu lƵppedes hakka kasvƵi refƤƤni kaasa laulma
Eetika huvides linki ülesse ei pane. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
oss Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tige tihane Indigo pƤike.

Liitunud: 13 Veeb 2007 Postitusi: 1583
|
Postitatud: Teis Veeb 03, 2009 12:16 am Teema: |
|
|
Ei, kuid sarnasus on olemas  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
oss Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tige tihane Indigo pƤike.

Liitunud: 13 Veeb 2007 Postitusi: 1583
|
Postitatud: Teis Veeb 03, 2009 1:15 am Teema: |
|
|
Kuule mees, veits vale foorum, kust naisi otsida
MillegipƤrast vallalised ja vallatud kipuvad mujal olema.  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
oss Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Elleth Arengumaag

Liitunud: 24 Nov 2006 Postitusi: 1371 Asukoht: kaisus
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
tige_kala Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
humorismihaldjas Punane pƤike


Liitunud: 21 Juul 2008 Postitusi: 556
|
Postitatud: Teis Veeb 10, 2009 3:54 pm Teema: |
|
|
 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
tige_kala Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Curiosa Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
tige_kala Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Curiosa Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tige tihane Indigo pƤike.

Liitunud: 13 Veeb 2007 Postitusi: 1583
|
Postitatud: Teis Veeb 10, 2009 5:20 pm Teema: Laura - Destiny (Eurovision 2009 Estonia) |
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=fOgOeU8zp4M&NR=1
Welcome to the highest state of illusion
Inside my mind
It’s like a ravishing delusion
Of modern times
Don’t know if tomorrow
Brings happiness or sorrow
No one knows the truth but you
Tell me – is it my destiny
To know life long before
Tomorrow’s history
We are strangers and lovers
Facing each other
Standing at the gates of time
Do we turn back or go with the flow
We just don’t know
We just don’t know
Yes I know you technological wonder
I read your mind
Who will survive, who torn asunder
Try to be kind
Don’t know if tomorrow
Brings happiness or sorrow
Robots cannot lie. You must
Tell me – is it my destiny
To know life long before
Tomorrow’s history
We are strangers and lovers
Facing each other
Standing at the gates of time
Do we turn back or go with the flow
We just don’t know
We just don’t know
You can’t fake it
You can’t show it
You need to decide which way you go
You can’t fake it
You can’t show it
You need to decide which way you go
Tell me – is it my destiny
To know life long before
Tomorrow’s history
We are strangers and lovers
Facing each other
Standing at the gates of time
Do we turn back or go with the flow
We just don’t know
We just don’t know
(Live`is kaotab laul oma võlu, ja kurat võtaks- kõige parem eurovisiooni kandidaat laulab autohitti!) Muusika võiks ka veel nüansirikkam olla, veel julgem. See oleks lahe  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tige tihane Indigo pƤike.

Liitunud: 13 Veeb 2007 Postitusi: 1583
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
liivaterake Beez pƤike

Liitunud: 10 Jan 2007 Postitusi: 239
|
Postitatud: Teis Veeb 10, 2009 6:00 pm Teema: |
|
|
Nojah, esikümme raudselt  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Curiosa Külaline
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
|