Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

2012

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vaimumaailm
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Veeb 2008
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Esm Veeb 11, 2008 9:24 pm    Teema: 2012 Vasta viitega

Palju räägitakse aastast 2012, eelkõige on see võetud maiade kalendrist, mil nende kultuur maailmalõppu tulevat ennustas. Sellega seostatakse ka müstilise Planeet X'i tulekuga - mida osad arvavad komeet olevat, räägitakse et see on ka asustatud, ümber ehitatud kosmoselaevaks. Asja eesmärk oleks siis inimese teadvuse tõstmine ja liikumine uude dimensiooni.
Kellel huvi võib netist palju huvitavat mõtteainet antud teema kohta leida. Proovida võib nii google'st kui ka youtube'ist. Nii et kel huvi see leiab.
Lisaks veel siinkohal, et kunagi ei tohiks päris kõike tõepähe võtta, inimesel on endal pea otsas, ei maksa teiste mõtteid ja väljaütlemisi kohe sõna-sõnalt võtta.
Eks su sisetunne on kõige parem teejuht.
Päikest Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HellYou
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Veeb 2008
Postitusi: 17
Asukoht: oslo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 12, 2008 12:27 am    Teema: Vasta viitega

See tema oli juba kuskil, ei m2leta t2pselt. Nii et kordusteemasid teha...2kki vaataks enne natuke ringi?
_________________
Raudselt pagan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Veeb 12, 2008 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

vaimumaailm, muideks, sa tuled ja ei viitsi end isegi kurssi viia, mis siin olemas on.
oled ikka saabas küll.
teadvustamise taset on juba tõstetud, ca aasta tagasi.
ja 2012 materjali on siin teemade kaupa, alates kvanthüppest kuni lihtsalt nubmbriliste asjadeni.
kust pärapõrgust sa välja sadasid, et tuled oma algklassitasemega keskkoolile korrutamist õpetama???
ise ei saa sellestki aru, et meil korrutamine ammu selge ja automaatne jubagi.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Rasus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanoole poolt on tihti negatiivset suhtumist tunda Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Rasus kirjutas:
haldjanoole poolt on tihti negatiivset suhtumist tunda Confused

Pakkuge talle siis vahelduseks midagi uut Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Rasus kirjutas:
haldjanoole poolt on tihti negatiivset suhtumist tunda Confused

Pakkuge talle siis vahelduseks midagi uut Laughing


...peale lokkava lausegoismi.

sest tulla ja nõuda ja laiutada...tähendab egoismi, teistega mittearvestamist.
tulles võiks selgeks teha, mis siin on ja kui ei leia, siis küsida.

kui sinu koju tuleb võõras, istub tabureti peale ja teatab: et köögis käivad taburetid, millal te oinad oma pakud välja vahetate, siis on see lausülbus, mis ei lase tal näha, kus ta istub ja lausegoism, mis lubab tal sinu kodus ülbata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Muidugi ajab tigedaks, kui inimene ei tea millal olümpiamängud toimuvad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Reede Apr 04, 2008 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Clicki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group