Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kanepi vaimne alternatiiv
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
nattydread kirjutas:
kus sa vabandusi näed? pole maininud et see kahjutu oleks, kust sa selle välja lugesid ja kus on propageerimine?
vaata, kui inimene hakkab midagi põhjendamatult kaitsma, siis püüabki ta endale vabandada. See on ju sama, kui alkoholik ütleb, et tervise naps on kasulik.
Otseselt sa tõesti pole vabandanud Wink


põhjendamatult kaitsma...ma rääkisin oma kogemustest, aga see ei ühti sinu omadega.

sina väidad et kanepi tarvitajad muutuvad KÕIK zombideks, mina ütlen et ei muutu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt mind ei peaks üldse see kottima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Kas tõesti võiks see olla minu lemmikvastus???

irwe

Muidugi pean mainima, et ega sa seda ära teeninud poleks Wink


Wahya - arva ära, mis minuga täna juhtus?
Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
põhjendamatult kaitsma...ma rääkisin oma kogemustest, aga see ei ühti sinu omadega.

sina väidad et kanepi tarvitajad muutuvad KÕIK zombideks, mina ütlen et ei muutu.
ma olen ka korra proovinud. Jahh tekkis pohhui tunne aga mõtlemise tõmbas krampi. Nihuke tunne, nagu oleks primka.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ple praegu aega ehk homme on kui sa ise öelda ei taha ja ma ise arvan, et sinuga juhtus täna isegi mitu asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
ma olen ka korra proovinud. Jahh tekkis pohhui tunne aga mõtlemise tõmbas krampi. Nihuke tunne, nagu oleks primka.


irwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
no muidugi. kanep lammutas su enesepeegelduse pildi, loitsu mida nii kannnnnngesti püüad üleval hoida (muriel kirjeldas seda loitsu alles hiljaaegu nii vahhhvasti) ja kohe nägid, kessa tegelikult oled Very Happy

mul on nii hea meel, et lõppude-lõpuks sa ka ise selle välja ütlesid Cool
tubli algus!
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
sina väidad et kanepi tarvitajad muutuvad KÕIK zombideks


see on lihtsalt üks võte saavutada odavat populaarsust. sama nagu pedofiilid tegelevad laste huviringide juhendamisega "laste arendamise eesmärgil" Cool
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 12:53 am    Teema: Vasta viitega

Nende kahe Neiu kommentaarid meeldivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 1:29 am    Teema: Vasta viitega

see on huvitav küll, kuidas mitme(kümmne)id aastaid vaimseid treeninguid/arenemist saab hetkega lõhkuda kanep.

kas kanep lõhub illusioone või loob illusioone. või teeb mõlemat - oleneb kumma valid ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 2:20 am    Teema: Vasta viitega

kanep plokeerib osad reaalsused.
Aga ma siin ei viitsi kanepi teemal rohkem jahuda.

Ega minu ütlused muuda tarbimist.
Ainuke palve. Ärge propageerige.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rasus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 9:13 am    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
see on huvitav küll, kuidas mitme(kümmne)id aastaid vaimseid treeninguid/arenemist saab hetkega lõhkuda kanep.

kas kanep lõhub illusioone või loob illusioone. või teeb mõlemat - oleneb kumma valid ???


arvan, et see sõltub kanepi tarbija egost!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 9:18 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ega minu ütlused muuda tarbimist.
Ainuke palve. Ärge propageerige.


See kõlas peaaegu õhutusena Laughing
Tagasi üles
Arhlee
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 13 Okt 2007
Postitusi: 274

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

nooh minuvend ei suitseta ainult kanepit ! ta on ehtne narkomaan! hea, et veel LSD sisse ei tõmba Crying or Very sad . Peale selle on tal 4 kohtuasja siis ta lubas varst narkootikume üle piiri vedama hakkata siis käib majades varastamas... isegi mähel oma naise maja aknad lõi sisse ja peksis sees kõik segamini jne... õnneks ta naine elab meil.....Nooh mis õelda ehtne narkomaanpätt võimidaiganes. Ja tal on veel 5 kuune laps mis pidi tema MÕLA koguaeg kuulama kui nad kolmekesi mähel elasid aga see selleks.
_________________
terää =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Mida sa sellega tõestada üritad,et hea,et ta LSD-d ei tee?
Rahu tema põrmule kui ta Paberit teeks ja sisemine viha ja vihkamine kujundaks talle mõnusa Nägemuse endast piinades.Elusees ei tahaks siis enam midagi tarbida..
Sellised pätid teevad tavaliselt hiinlast ja amfetamiini.Sellised jah varastavad ja räuskavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rasus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
Mida sa sellega tõestada üritad,et hea,et ta LSD-d ei tee?
Rahu tema põrmule kui ta Paberit teeks ja sisemine viha ja vihkamine kujundaks talle mõnusa Nägemuse endast piinades.Elusees ei tahaks siis enam midagi tarbida..
Sellised pätid teevad tavaliselt hiinlast ja amfetamiini.Sellised jah varastavad ja räuskavad.


pean tunnistama, et sa räägid siin foorumis päris asjalikku juttu.
retsept Exclamation
_________________
Ära alahinda oma võimeid;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

narkootikum vargaks/pätiks ei tee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Oleneb mis kihi inimestega suhelda.
Oli omal mul kunagi kogemus Valge hiinlase ja pärslase vahendajatega. Väga ruttu, isegi mõne kuuga kukkusid auku ja jäid võlgu. Ma arvan,et paljud on juba hukkunud .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

võlgu võtmise tee valid sa ikka ise. oleksid võinud samahästi tööle minna.

sõltuvusse jääb ja siis valitakse kiire lahendus, lähen röövin või tapan. alati saab raha ka muudmoodi välja teenida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ära must nõnda halvasti ka arva. Ma ei soovinud nendega tegeleda,võlgu ka ei võtnud, pigem nagu olin kõrval ja vaatasin nende elu .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

minu viga. jutu point jääb ikka samaks.


ja ega ma halvasti ei mõelnudki Very Happy Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group