Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

majavaim
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2007 8:21 am    Teema: Vasta viitega

mõned inimesed on teinud diili vaimudega et neilt teadmisi saada. see on väga riskantne ettevõtmine. võidakse saada vaimu toiduks ja nakatada sellega teisi. minu teadmised ei ole vaimudelt sellepärast, et ma olen vaimude vastane kuid usun nende olemuasolusse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2007 1:27 am    Teema: Vasta viitega

Akk, kirik kĂĽll ohutu koht ole.
Seal topitakse igasugu sitta inimestesse.
Muideks Nõidade sisse pantakse surnud juutide vaime.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2007 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

sattusin telekast vaatama ühte saadet , sellest mehest kes kunagi Leopoldi mängis ja joonistas loomi ja nüüd on poliitik. ta ütles telekas et kirik on täiesti positiivne koht. mul kunagi ütles üks tuttav kes nüüdseks surnud, et kirik on täiesti negatiivne koht. mind huvitav tegelt mis on kasulikum, mina ei väidaks ei üht ega teist. oleneb osavusest. mõni teeb sitast ka saia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2007 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

surnuid on rohkem kui elavaid. need surnud kes kehastuda ei viitsi need heameelega parasiteerivad. neid saab igaltpoolt. kirikus saab osadest lahti aga osadest ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2007 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

surnud paganate vaimudest saaks kirikus lahti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 9:36 am    Teema: Vasta viitega

telereporter reikop käis tallinna linnamuuseumis üksi öö veetmas koos telekaamera ja taskulambiga ja ehmatas käik majavaimud ära oma hirmsa väljanägemisega ja siis imestas pärast, et miks vaime ei näinud.
kui oleks tahtnud näha siis oleks pidanud minema ilma selle inventarita ja kuulama igat krõbinat täielikus pimeduses, sest vaimud tulevad hirmukanali kaudu. aga ta maandas oma hirmu videokaamerasse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 9:39 am    Teema: Vasta viitega

oleks pidanud kaamera alles siis sisselülitama kui vaimu näeb. ja ta rääkis kõva häälega, sellega hirmutas kõik olendid väga kaugele. tõenäoliselt nüüd seal enam tükk aega ei kummita enam
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Rasus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Akk, kirik kĂĽll ohutu koht ole.
Seal topitakse igasugu sitta inimestesse.
Muideks Nõidade sisse pantakse surnud juutide vaime.


misassja Very Happy
_________________
Ära alahinda oma võimeid;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 10:27 am    Teema: Vasta viitega

nõidade sisse pannakse aistmisprogramme , lutikaid matrixi järgi.
kui keegi näiteks arvutakse välja viiking loto numbrid matrixi järgi siis talle saadetakse aistmisprogrammid kallale. need kes juhuse peale võidavad , nendega ei tehta midagi, kuna see on lihtsalt matrix või saatus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 10:30 am    Teema: Vasta viitega

saatus või matrix ei tea saatusest midagi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 10:32 am    Teema: Vasta viitega

surnud juutide vaime võidakse ka panna aga seee ei seleta just palju. aistmisprogramm võib olla ka surnud juudi kujul. vormistamise asi, sisu jääb samaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 10:53 am    Teema: Vasta viitega

mulle tuli meelde see reikopi lugu linnamuuseumis. ta käitus seal nagu aistmisprogramm , kes tuli vaime otsima. see võib seletada aistimisprogrammide psüholoogiat , tegutsemismudelit, veapunkte jne. unenägudes on ka tihti nii et satud mingi piruka otsa ja siis nad jätavad ka ainult kaks valikut - kas pead tapma või pead ennast varjama. kui tappa ei taha siis ei jää muud üle kui varjata. tegelikult nõid areneb niikaua kuni suudab olla varjus. need nõiad kes on tuntud ja mingit teenust osutavad inimestele, need enam ei arene. ja nendel on lutikad ka juba pandud st nad ei ole vabad enam. ma ei tea kas nende puhul isegi nimevahetamine enam aitab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Akk, sa oskad ju paremini ka. Rolling Eyes
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle ka tegelt meeldib varjuda kuskile hubase võsa sisse, ja eespool veidi asub mingi Kiirsöögiputka või muidu aktiivne koht.Kui hästi läheb,siis näed kuidas kõigepealt joobes ossid reede õhtul räuskama asuvad,ning üksteist peksma. Siis tavaliselt ilmub ment,ja lõppkokkuvõttes panevad kõik jooksu.
Tee mis tahad,aga mu arust on see naljakas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk, sa oskad ju paremini ka.



mida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

aru saada
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

millest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 12:13 am    Teema: Vasta viitega

mis olendid on vaimud Laughing Laughing Laughing
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 1:37 am    Teema: Vasta viitega

"Kummitused" on siiani olnud mõistuse projetksioonid, üksgi "inimene/olevus" ei saa päriselt otse nii siia end "ilmutada/projekteeruda" või "näidata" (tean, et meeldib mõelda, "et ei se olipäris", se oli süsteemi ja inimeste enda looming). Väljaarvatud UFO'd, need olid siis põhimõtteliselt rassid kes käisid maad uudistamas, et mis siin sees siiski tegelikult toimub ja väljavalitutel lubati oma "laevadega" (meil paistsid nad laevadena) siia projekteeruda, kuid nad ei tohtinud siia liiga kauaks korraga jääda nad oleksid siia lõksu jäänud, poleks enam välja saanud. Osad jäid kah lubatuks kauemaks, se tähendas, et mõni ufo taldrik lendas kuskilt alla vastu maad (valitsustel peaks neid jaguma), kuid üksgi olend ei jäänud siia need "pääsesid tagasi", ainult laevad kukkusid alla. Võtge kasvõi ulmekana... aa üks juhus tuli veel meelde se vajaks 10.000-50.000 inimest korraga, et projekteeruda miskit siia.. no ja mõelge kui sa suudad tervet maailma mõjutada, tv ehk meedia ja kõige muuga, mis saab veel lihtsam olla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 3:35 am    Teema: Vasta viitega

Mu mõistes UFO-d on lihtsalt puhas teadvus. Neil raibetel pole tõenäoliselt raske vorme võtta.
Vaatlevad planeeti kus iganes viitsivad . Arvatavasti kunagi kui me keha kaotame suudame ise sarnaseid sĂĽsteeme...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group