| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Teis Okt 23, 2007 8:21 am Teema: |
|
|
| mõned inimesed on teinud diili vaimudega et neilt teadmisi saada. see on väga riskantne ettevõtmine. võidakse saada vaimu toiduks ja nakatada sellega teisi. minu teadmised ei ole vaimudelt sellepärast, et ma olen vaimude vastane kuid usun nende olemuasolusse |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Kolm Okt 24, 2007 1:27 am Teema: |
|
|
Akk, kirik kĂĽll ohutu koht ole.
Seal topitakse igasugu sitta inimestesse.
Muideks Nõidade sisse pantakse surnud juutide vaime. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Kolm Okt 24, 2007 2:41 pm Teema: |
|
|
| sattusin telekast vaatama ühte saadet , sellest mehest kes kunagi Leopoldi mängis ja joonistas loomi ja nüüd on poliitik. ta ütles telekas et kirik on täiesti positiivne koht. mul kunagi ütles üks tuttav kes nüüdseks surnud, et kirik on täiesti negatiivne koht. mind huvitav tegelt mis on kasulikum, mina ei väidaks ei üht ega teist. oleneb osavusest. mõni teeb sitast ka saia. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Kolm Okt 24, 2007 3:02 pm Teema: |
|
|
| surnuid on rohkem kui elavaid. need surnud kes kehastuda ei viitsi need heameelega parasiteerivad. neid saab igaltpoolt. kirikus saab osadest lahti aga osadest ei saa. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Kolm Okt 24, 2007 3:03 pm Teema: |
|
|
| surnud paganate vaimudest saaks kirikus lahti |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 9:36 am Teema: |
|
|
telereporter reikop käis tallinna linnamuuseumis üksi öö veetmas koos telekaamera ja taskulambiga ja ehmatas käik majavaimud ära oma hirmsa väljanägemisega ja siis imestas pärast, et miks vaime ei näinud.
kui oleks tahtnud näha siis oleks pidanud minema ilma selle inventarita ja kuulama igat krõbinat täielikus pimeduses, sest vaimud tulevad hirmukanali kaudu. aga ta maandas oma hirmu videokaamerasse |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 9:39 am Teema: |
|
|
| oleks pidanud kaamera alles siis sisselülitama kui vaimu näeb. ja ta rääkis kõva häälega, sellega hirmutas kõik olendid väga kaugele. tõenäoliselt nüüd seal enam tükk aega ei kummita enam |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Rasus Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007 Postitusi: 37
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 9:50 am Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: | Akk, kirik kĂĽll ohutu koht ole.
Seal topitakse igasugu sitta inimestesse.
Muideks Nõidade sisse pantakse surnud juutide vaime. |
misassja  _________________ Ära alahinda oma võimeid;) |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 10:27 am Teema: |
|
|
nõidade sisse pannakse aistmisprogramme , lutikaid matrixi järgi.
kui keegi näiteks arvutakse välja viiking loto numbrid matrixi järgi siis talle saadetakse aistmisprogrammid kallale. need kes juhuse peale võidavad , nendega ei tehta midagi, kuna see on lihtsalt matrix või saatus |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 10:30 am Teema: |
|
|
| saatus või matrix ei tea saatusest midagi |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 10:32 am Teema: |
|
|
| surnud juutide vaime võidakse ka panna aga seee ei seleta just palju. aistmisprogramm võib olla ka surnud juudi kujul. vormistamise asi, sisu jääb samaks |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 10:53 am Teema: |
|
|
| mulle tuli meelde see reikopi lugu linnamuuseumis. ta käitus seal nagu aistmisprogramm , kes tuli vaime otsima. see võib seletada aistimisprogrammide psüholoogiat , tegutsemismudelit, veapunkte jne. unenägudes on ka tihti nii et satud mingi piruka otsa ja siis nad jätavad ka ainult kaks valikut - kas pead tapma või pead ennast varjama. kui tappa ei taha siis ei jää muud üle kui varjata. tegelikult nõid areneb niikaua kuni suudab olla varjus. need nõiad kes on tuntud ja mingit teenust osutavad inimestele, need enam ei arene. ja nendel on lutikad ka juba pandud st nad ei ole vabad enam. ma ei tea kas nende puhul isegi nimevahetamine enam aitab |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Liine31 Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005 Postitusi: 810 Asukoht: Elus
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 12:18 pm Teema: |
|
|
Akk, sa oskad ju paremini ka.  _________________ Chaos Control. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 3:14 pm Teema: |
|
|
Mulle ka tegelt meeldib varjuda kuskile hubase võsa sisse, ja eespool veidi asub mingi Kiirsöögiputka või muidu aktiivne koht.Kui hästi läheb,siis näed kuidas kõigepealt joobes ossid reede õhtul räuskama asuvad,ning üksteist peksma. Siis tavaliselt ilmub ment,ja lõppkokkuvõttes panevad kõik jooksu.
Tee mis tahad,aga mu arust on see naljakas. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 7:06 pm Teema: |
|
|
| Tsiteerin:: | | Akk, sa oskad ju paremini ka. |
mida |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Liine31 Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005 Postitusi: 810 Asukoht: Elus
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 8:48 pm Teema: |
|
|
aru saada _________________ Chaos Control. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
akk Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004 Postitusi: 6324
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 8:53 pm Teema: |
|
|
| millest |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Liine31 Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005 Postitusi: 810 Asukoht: Elus
|
Postitatud: Laup Nov 03, 2007 12:13 am Teema: |
|
|
mis olendid on vaimud  _________________ Chaos Control. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Melkux- Beez päike

Liitunud: 27 Märts 2005 Postitusi: 250
|
Postitatud: Laup Nov 03, 2007 1:37 am Teema: |
|
|
| "Kummitused" on siiani olnud mõistuse projetksioonid, üksgi "inimene/olevus" ei saa päriselt otse nii siia end "ilmutada/projekteeruda" või "näidata" (tean, et meeldib mõelda, "et ei se olipäris", se oli süsteemi ja inimeste enda looming). Väljaarvatud UFO'd, need olid siis põhimõtteliselt rassid kes käisid maad uudistamas, et mis siin sees siiski tegelikult toimub ja väljavalitutel lubati oma "laevadega" (meil paistsid nad laevadena) siia projekteeruda, kuid nad ei tohtinud siia liiga kauaks korraga jääda nad oleksid siia lõksu jäänud, poleks enam välja saanud. Osad jäid kah lubatuks kauemaks, se tähendas, et mõni ufo taldrik lendas kuskilt alla vastu maad (valitsustel peaks neid jaguma), kuid üksgi olend ei jäänud siia need "pääsesid tagasi", ainult laevad kukkusid alla. Võtge kasvõi ulmekana... aa üks juhus tuli veel meelde se vajaks 10.000-50.000 inimest korraga, et projekteeruda miskit siia.. no ja mõelge kui sa suudad tervet maailma mõjutada, tv ehk meedia ja kõige muuga, mis saab veel lihtsam olla? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Laup Nov 03, 2007 3:35 am Teema: |
|
|
Mu mõistes UFO-d on lihtsalt puhas teadvus. Neil raibetel pole tõenäoliselt raske vorme võtta.
Vaatlevad planeeti kus iganes viitsivad . Arvatavasti kunagi kui me keha kaotame suudame ise sarnaseid sĂĽsteeme... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|