| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Teis Okt 30, 2007 7:15 pm Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: | | nattydread kirjutas: | | kus sa vabandusi näed? pole maininud et see kahjutu oleks, kust sa selle välja lugesid ja kus on propageerimine? | vaata, kui inimene hakkab midagi põhjendamatult kaitsma, siis püüabki ta endale vabandada. See on ju sama, kui alkoholik ütleb, et tervise naps on kasulik.
Otseselt sa tõesti pole vabandanud  |
põhjendamatult kaitsma...ma rääkisin oma kogemustest, aga see ei ühti sinu omadega.
sina väidad et kanepi tarvitajad muutuvad KÕIK zombideks, mina ütlen et ei muutu. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Teis Okt 30, 2007 7:19 pm Teema: |
|
|
| tegelt mind ei peaks üldse see kottima. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Krissu Külaline
|
Postitatud: Teis Okt 30, 2007 8:21 pm Teema: |
|
|
| Wahya kirjutas: | Kas tõesti võiks see olla minu lemmikvastus???
irwe
Muidugi pean mainima, et ega sa seda ära teeninud poleks  |
Wahya - arva ära, mis minuga täna juhtus?
 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Teis Okt 30, 2007 9:16 pm Teema: |
|
|
| nattydread kirjutas: | põhjendamatult kaitsma...ma rääkisin oma kogemustest, aga see ei ühti sinu omadega.
sina väidad et kanepi tarvitajad muutuvad KÕIK zombideks, mina ütlen et ei muutu. | ma olen ka korra proovinud. Jahh tekkis pohhui tunne aga mõtlemise tõmbas krampi. Nihuke tunne, nagu oleks primka. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Wahya Punane päike

Liitunud: 11 Veeb 2006 Postitusi: 528
|
Postitatud: Teis Okt 30, 2007 9:52 pm Teema: |
|
|
| Mul ple praegu aega ehk homme on kui sa ise öelda ei taha ja ma ise arvan, et sinuga juhtus täna isegi mitu asja. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
murjam Külaline
|
Postitatud: Teis Okt 30, 2007 9:55 pm Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: | | ma olen ka korra proovinud. Jahh tekkis pohhui tunne aga mõtlemise tõmbas krampi. Nihuke tunne, nagu oleks primka. |
irwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
no muidugi. kanep lammutas su enesepeegelduse pildi, loitsu mida nii kannnnnngesti püüad üleval hoida (muriel kirjeldas seda loitsu alles hiljaaegu nii vahhhvasti) ja kohe nägid, kessa tegelikult oled
mul on nii hea meel, et lõppude-lõpuks sa ka ise selle välja ütlesid
tubli algus! |
|
| Tagasi üles |
|
 |
muriel Külaline
|
Postitatud: Teis Okt 30, 2007 10:56 pm Teema: |
|
|
| nattydread kirjutas: | | sina väidad et kanepi tarvitajad muutuvad KÕIK zombideks |
see on lihtsalt üks võte saavutada odavat populaarsust. sama nagu pedofiilid tegelevad laste huviringide juhendamisega "laste arendamise eesmärgil"  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Kolm Okt 31, 2007 12:53 am Teema: |
|
|
| Nende kahe Neiu kommentaarid meeldivad. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Kolm Okt 31, 2007 1:29 am Teema: |
|
|
see on huvitav küll, kuidas mitme(kümmne)id aastaid vaimseid treeninguid/arenemist saab hetkega lõhkuda kanep.
kas kanep lõhub illusioone või loob illusioone. või teeb mõlemat - oleneb kumma valid ??? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tokroda Alfaisane

Liitunud: 22 Dets 2003 Postitusi: 8583 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: Kolm Okt 31, 2007 2:20 am Teema: |
|
|
kanep plokeerib osad reaalsused.
Aga ma siin ei viitsi kanepi teemal rohkem jahuda.
Ega minu ütlused muuda tarbimist.
Ainuke palve. Ärge propageerige. _________________ Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Rasus Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007 Postitusi: 37
|
Postitatud: Kolm Okt 31, 2007 9:13 am Teema: |
|
|
| nattydread kirjutas: | see on huvitav küll, kuidas mitme(kümmne)id aastaid vaimseid treeninguid/arenemist saab hetkega lõhkuda kanep.
kas kanep lõhub illusioone või loob illusioone. või teeb mõlemat - oleneb kumma valid ??? |
arvan, et see sõltub kanepi tarbija egost! |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Krissu Külaline
|
Postitatud: Kolm Okt 31, 2007 9:18 am Teema: |
|
|
| Tokroda kirjutas: | Ega minu ütlused muuda tarbimist.
Ainuke palve. Ärge propageerige. |
See kõlas peaaegu õhutusena  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Arhlee Beez päike


Liitunud: 13 Okt 2007 Postitusi: 274
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 4:00 pm Teema: |
|
|
nooh minuvend ei suitseta ainult kanepit ! ta on ehtne narkomaan! hea, et veel LSD sisse ei tõmba . Peale selle on tal 4 kohtuasja siis ta lubas varst narkootikume üle piiri vedama hakkata siis käib majades varastamas... isegi mähel oma naise maja aknad lõi sisse ja peksis sees kõik segamini jne... õnneks ta naine elab meil.....Nooh mis õelda ehtne narkomaanpätt võimidaiganes. Ja tal on veel 5 kuune laps mis pidi tema MÕLA koguaeg kuulama kui nad kolmekesi mähel elasid aga see selleks. _________________ terää =) |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 4:23 pm Teema: |
|
|
Mida sa sellega tõestada üritad,et hea,et ta LSD-d ei tee?
Rahu tema põrmule kui ta Paberit teeks ja sisemine viha ja vihkamine kujundaks talle mõnusa Nägemuse endast piinades.Elusees ei tahaks siis enam midagi tarbida..
Sellised pätid teevad tavaliselt hiinlast ja amfetamiini.Sellised jah varastavad ja räuskavad. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Rasus Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007 Postitusi: 37
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 5:15 pm Teema: |
|
|
| Kayaman kirjutas: | Mida sa sellega tõestada üritad,et hea,et ta LSD-d ei tee?
Rahu tema põrmule kui ta Paberit teeks ja sisemine viha ja vihkamine kujundaks talle mõnusa Nägemuse endast piinades.Elusees ei tahaks siis enam midagi tarbida..
Sellised pätid teevad tavaliselt hiinlast ja amfetamiini.Sellised jah varastavad ja räuskavad. |
pean tunnistama, et sa räägid siin foorumis päris asjalikku juttu.
retsept  _________________ Ära alahinda oma võimeid;) |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 6:13 pm Teema: |
|
|
| narkootikum vargaks/pätiks ei tee |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 6:20 pm Teema: |
|
|
Oleneb mis kihi inimestega suhelda.
Oli omal mul kunagi kogemus Valge hiinlase ja pärslase vahendajatega. Väga ruttu, isegi mõne kuuga kukkusid auku ja jäid võlgu. Ma arvan,et paljud on juba hukkunud . |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 6:27 pm Teema: |
|
|
võlgu võtmise tee valid sa ikka ise. oleksid võinud samahästi tööle minna.
sõltuvusse jääb ja siis valitakse kiire lahendus, lähen röövin või tapan. alati saab raha ka muudmoodi välja teenida. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Kayaman Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005 Postitusi: 946
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 6:31 pm Teema: |
|
|
| Ära must nõnda halvasti ka arva. Ma ei soovinud nendega tegeleda,võlgu ka ei võtnud, pigem nagu olin kõrval ja vaatasin nende elu . |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nattydread Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006 Postitusi: 861 Asukoht: On
|
Postitatud: Reede Nov 02, 2007 6:55 pm Teema: |
|
|
minu viga. jutu point jääb ikka samaks.
ja ega ma halvasti ei mõelnudki  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|