Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

emotsioonide puudumine
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 4:23 pm    Teema: emotsioonide puudumine Vasta viitega

Kas on võimalik inimesena mitte midagi tunda, ei ühtki emotsiooni? Või kui selline tühjust peaks valitsema, siis kas saabki enam kunagi tunda mõnda emotsiooni? Kas tühjuse tundmine on emotsioon või kui langedagi täielikku emotsioonitusse, kas siis sellest aru saab?
Tagasi üles
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

vaatasid the islandit?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tomas-Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 5:03 pm    Teema: Re: emotsioonide puudumine Vasta viitega

Mountain kirjutas:
Kas on võimalik inimesena mitte midagi tunda, ei ühtki emotsiooni? Või kui selline tühjust peaks valitsema, siis kas saabki enam kunagi tunda mõnda emotsiooni? Kas tühjuse tundmine on emotsioon või kui langedagi täielikku emotsioonitusse, kas siis sellest aru saab?


võibolla surnuna.
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ajutiselt on võimalik aga emotsioonid on elamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ei vaatanud Islandit, kujutan ette, et mingi õudusfilm. Aga vahet pole mis ta oli. Küsimus tekkis kui vestluskaaslane väitis, et tal oli kehaväline kogemus, kus polnud ühtegi emotsiooni, polnud mitte midagi, ka aega mitte. Olen ise kogenud ka sellesarnast. Olin eikuskil ja mitte midagi polnud ja kogu see tühjus oli nii tihe ja lärmakas nagu kogu maailm oleks mu pea sisse surutud, kuid samas midagi polnud.
Tagasi üles
taketwo
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Okt 2005
Postitusi: 86
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Reede Sept 29, 2006 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

ematsioonid välismaailma teema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nemesis
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Juul 2004
Postitusi: 26
Asukoht: Seal kus sina ei viibi

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Paljud inimesed on rääkinud, et pärast surma ei tunne nad emotsioone.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Nemesis kirjutas:
Paljud inimesed on rääkinud, et pärast surma ei tunne nad emotsioone.


Kui inimene sureb siis pole ta enam inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Okt 01, 2006 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

tea, mina tunnen neid siiani, aint valitseda oskan neid paremini.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 01, 2006 11:55 pm    Teema: Re: emotsioonide puudumine Vasta viitega

Mountain kirjutas:
Kas on võimalik inimesena mitte midagi tunda, ei ühtki emotsiooni? Või kui selline tühjust peaks valitsema, siis kas saabki enam kunagi tunda mõnda emotsiooni? Kas tühjuse tundmine on emotsioon või kui langedagi täielikku emotsioonitusse, kas siis sellest aru saab?


Kui sa ei tunne eimiskit, ses kuidas seda tühjust mittetühjast eristada?

Emotsiooni ei tohi karta, seda peab lugeda oskama. Ja jälitama, et kuskohast tuli. Sedasi võib enda kohta väga palju põnevaid asju avastada. Emotsioon tekib väliste muutuste tunnetamisest.
Seega kui keelata endal tunda emotsiooni, võib öölda, et oled kaotanud väliste muutuste lugemisvahendi.
Vahel võib tunduda, et ei tunne enam emotsioone - tegelikult oled triki lselgeks saanud, et miks ja kuidas mitte ennast tühjaks lasta kuhugi vbla mõtetusse auku. Lisaks on vaks vahet kas olla 'emotsioonis' teadlikult või mitte. Vahel on vaja mängida mängu nii nagu eeldatakse.
Tagasi üles
taketwo
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Okt 2005
Postitusi: 86
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Esm Okt 02, 2006 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

head tähelepanekud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Teate, minuga on midagi lahti.
Ma tunnen ennast kuidagi hästi. Selline mõnus tunne koguaeg on sees. Selline sisemine rööm.

Kas ma olen mullis? Ja kui olen, siis kelle? Ma ei suuda üldsegi asjast aru saada.
Või on see tingitud sellest, et ma värvisin oma toa ära?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Teate, minuga on midagi lahti.
Ma tunnen ennast kuidagi hästi. Selline mõnus tunne koguaeg on sees. Selline sisemine rööm.

Kas ma olen mullis? Ja kui olen, siis kelle? Ma ei suuda üldsegi asjast aru saada.
Või on see tingitud sellest, et ma värvisin oma toa ära?

Very Happy
Võibolla värvisid rõõmsat värvi, soojad toonid tekitavad sellise efekti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 12:54 am    Teema: Re: emotsioonide puudumine Vasta viitega

Mountain kirjutas:
Kas on võimalik inimesena mitte midagi tunda, ei ühtki emotsiooni? Või kui selline tühjust peaks valitsema, siis kas saabki enam kunagi tunda mõnda emotsiooni? Kas tühjuse tundmine on emotsioon või kui langedagi täielikku emotsioonitusse, kas siis sellest aru saab?


su emotasandi teisik võib surnud olla või miskit muud viga olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 12:55 am    Teema: Vasta viitega

kui teisiku korda saad kyll emotsioonid ka korda saavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 12:57 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Teate, minuga on midagi lahti.
Ma tunnen ennast kuidagi hästi. Selline mõnus tunne koguaeg on sees. Selline sisemine rööm.

Kas ma olen mullis? Ja kui olen, siis kelle? Ma ei suuda üldsegi asjast aru saada.
Või on see tingitud sellest, et ma värvisin oma toa ära?



sa ei kysiks kui ei oleks.
kysi tokilt, toki teab.
Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 2:48 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Teate, minuga on midagi lahti.
Ma tunnen ennast kuidagi hästi. Selline mõnus tunne koguaeg on sees. Selline sisemine rööm.
Ära muretse. See on mööduv nähtus Laughing
Tagasi üles
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 6:26 am    Teema: Vasta viitega

Schism kirjutas:
Very Happy
Võibolla värvisid rõõmsat värvi, soojad toonid tekitavad sellise efekti.

Ei tea midagi, algul võibolla ja tore ja rõõmus aga mõneaja möödudes kurnab ära juu.

Ma arvan et kui ma peaks kunagi paar päeva eriti rõõmsa värviga ruumis veetma keerab see närvid krussi.

Vahest on hea ka kuhugi tumedasse auku ronida. (mul vähemalt)
boss kirjutas:
Nemesis kirjutas:
Paljud inimesed on rääkinud, et pärast surma ei tunne nad emotsioone.


Kui inimene sureb siis pole ta enam inimene.

Vaid lihakeha. (see osa mis maha jääb)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 10:01 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Teate, minuga on midagi lahti.
Ma tunnen ennast kuidagi hästi. Selline mõnus tunne koguaeg on sees. Selline sisemine rööm.

Kas ma olen mullis? Ja kui olen, siis kelle? Ma ei suuda üldsegi asjast aru saada.
Või on see tingitud sellest, et ma värvisin oma toa ära?


See on rõõm tehtud tööst Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Panthera Tigris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn/Saue vald

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 10:26 am    Teema: Re: emotsioonide puudumine Vasta viitega

Mountain kirjutas:
Kas on võimalik inimesena mitte midagi tunda, ei ühtki emotsiooni? Või kui selline tühjust peaks valitsema, siis kas saabki enam kunagi tunda mõnda emotsiooni? Kas tühjuse tundmine on emotsioon või kui langedagi täielikku emotsioonitusse, kas siis sellest aru saab?



Võimalik mis võimalik! Ma ``seal käinud, seda teinud, toda näinud``. Minu puhul oli see täielik tundetus pigem mu enda kaitserefleks ülitugevate tunnete vastu, mille ma tihti nö püüan kinni väljastpoolt ennast. Aga ma arvan, et see ei ole mngi püsiv nähtus..oleneb hingelisest olukorrast. Mul on alati mingi salapärane abikäsi ``võtta olnud``, ma arvan, et kõigil on. Lihtsalt tuleb ta üles leida.

Muide see täielik tuimus oli kohati isegi ülimalt rahupakkuv kogemus! Cool Sa ei leia nii?

Ja kui sa selle pärast muret tunned, siis ma arvan, et siirdud õige pea emotsioonidesse üle Very Happy
_________________
Thou art the Great Cat, the avenger of the gods, and the judge of words, and the president of the sovereign chiefs and the governor of the holy Circle; thou art indeed the Great Cat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group