| Autor |
Teade |
Teema: Multikad |
Mortimer
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 12356
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Reede Juul 13, 2007 2:55 pm Pealkiri: Multikad |
manga kindlasti ei meeldi aga simpsonid, futurama ja south park
filmidest kidnlasti Alice imedemaal ja üldse kõik klassikalised disney filmid.. ilusti tehtud ja puha. |
Teema: Armageddon |
Mortimer
Vastuseid: 13
Vaatamisi: 16977
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Teis Juun 12, 2007 10:57 pm Pealkiri: Armageddon |
ma nimetaks selliseid filme selliteks toredateks telekas käivateks filmideks mida vaadata siis kui tõesti midagi paremat teha pole.
on olemas väga paremaid filme kui see.
näiteks deep impact mee ... |
Teema: mõned head filmid minu arvates vähemalt |
Mortimer
Vastuseid: 5
Vaatamisi: 9261
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Reede Juun 08, 2007 5:58 pm Pealkiri: mõned head filmid minu arvates vähemalt |
ja mina mõtlesin, et ma olen palju filme näinud
ma pole ühtegi neist näinud |
Teema: Klass |
Mortimer
Vastuseid: 16
Vaatamisi: 22715
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Reede Apr 27, 2007 12:32 am Pealkiri: Klass |
| no eks kool õpetab ju kõike.. mõnele meeldib üks aine rohkem kui teisele.. pealegi on kõigil suhteliselt neid asju vaja teada. Ma väiksena ei sallinud muusika tundi.. noote ei teadnud üldse koh ... |
Teema: Klass |
Mortimer
Vastuseid: 16
Vaatamisi: 22715
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Kolm Apr 25, 2007 11:26 pm Pealkiri: Klass |
vaid väikesed lapsed arvavad, et kool on bullshit.
Mina kes ma olen kaks korda istuma jäänud ja nüüd koolist välja visatud võin öelda, et kool ei ole kohe üldse bullshit. Kool on koht kus in ... |
Teema: Mis põrgu lähed? |
Mortimer
Vastuseid: 204
Vaatamisi: 219981
|
Alafoorum: Usundid Postitatud: Nelj Veeb 15, 2007 8:46 pm Pealkiri: Mis põrgu lähed? |
| kuuendale korrusele |
Teema: PARIM KRISTLUSE VASTANE ARGUMENT |
Mortimer
Vastuseid: 343
Vaatamisi: 240458
|
Alafoorum: Usundid Postitatud: Nelj Veeb 08, 2007 2:59 pm Pealkiri: PARIM KRISTLUSE VASTANE ARGUMENT |
Minuarust oli Jeesus lihtsalt üks loll kellel oli igav ja sogas mingist jumalast.Seetõttu ajas ta närvid püsti inimestel kes teda ümbritsesid.Lõpuks ta löödi risti!
nõme kui inimesed ... |
Teema: Küsimus? |
Mortimer
Vastuseid: 172
Vaatamisi: 140595
|
Alafoorum: Usundid Postitatud: Püh Jan 28, 2007 5:56 pm Pealkiri: Küsimus? |
no minumeelest on piibel loodud vaid selleks, et anda inimestele vahva ultimaatium - käituge hästi ja saate taevasse ja seal saate kuldlossi ja muud vahvat.. moslemid saavad hunnik neitsisi.
-minum ... |
Teema: Kitarr |
Mortimer
Vastuseid: 25
Vaatamisi: 38745
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Püh Jan 28, 2007 5:32 pm Pealkiri: Kitarr |
kui ma peaksin kunagi hakkama kitarri mängima siis ma tahaksin endale akustilist F aukudega jazz kitarri.. musta värvi võiks ka olla ! Kurat need on nii ilusad ja see heli on ka vapustav
lehekülg ... |
Teema: Harry Potter |
Mortimer
Vastuseid: 15
Vaatamisi: 26716
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Kolm Jan 17, 2007 5:17 pm Pealkiri: Harry Potter |
raamatud mulle meeldivad.. ebareaalne.. aga huvitav.. filmid on väga jubedad ! Peaksite nägema milline Potter kõige uuemas filmis välja näeb.
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Hp5-still.jpg |
Teema: Mis muusikat kuulate ? |
Mortimer
Vastuseid: 1143
Vaatamisi: 877027
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Teis Dets 05, 2006 9:27 pm Pealkiri: Mis muusikat kuulate ? |
| keegi oskaks mulle öelda kuidas nimetatakse seda asiaatide mõtetut pinistamist,tinistamist ? Tahaks teada kuidas seda nimetatakse ja kui on olemas mõni tore grupp või bänd kes seda teeb siis või ... |
Teema: Sooviks natuke selgust...teist vaate vinklit |
Mortimer
Vastuseid: 20
Vaatamisi: 24053
|
Alafoorum: Vaba teema Postitatud: Reede Nov 24, 2006 5:39 pm Pealkiri: Re: Sooviks natuke selgust...teist vaate vinklit |
Kui ma allutan oma tunde, et hoida teiste omi, et ,mitte teha haiget.
Kui ma olen kellegiga, teda aidates, aga teda mitte armastades, kas ma teen siis nii valesti?
ma ei taha talle halba, aga lõpp ... |
Teema: Mis On Orgasm? |
Mortimer
Vastuseid: 20
Vaatamisi: 28926
|
Alafoorum: Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Postitatud: Teis Okt 31, 2006 2:17 pm Pealkiri: Mis On Orgasm? |
| tegelt on orgasm evolutsiooni tõmbenumber, et inimesed ikkagi paljunema kipuksid... kui seksil poleks mingit mõnu siis mõtet seda teha oleks eks |
Teema: PÖFF |
Mortimer
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 5978
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Nelj Aug 31, 2006 12:49 am Pealkiri: PÖFF |
| düüd.. praegu on suvi |
Teema: Pirates of the Caribbean |
Mortimer
Vastuseid: 12
Vaatamisi: 13435
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Teis Aug 15, 2006 2:50 pm Pealkiri: Pirates of the Caribbean |
| Lahe, lähen homme vaatama, võitsin tööjuurest 2 piletit (kuu parim töötaja, jälle:) ), kusjuures sain valida, kas teater või kino. Aga kuna mul pole kedagi võtta, kes teatrsisse tuleb, otsust ... |
Teema: Teised usundid |
Mortimer
Vastuseid: 58
Vaatamisi: 41330
|
Alafoorum: Usundid Postitatud: Kolm Juul 26, 2006 9:11 pm Pealkiri: Teised usundid |
ei ole minul õigust öelda mis on kõige hullem
eks igalühel on omad head ja halvad.. Sa võiksid sinna saientoloogia ka lisada |
Teema: Mis muusikat kuulate ? |
Mortimer
Vastuseid: 1143
Vaatamisi: 877027
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Reede Juul 21, 2006 10:44 pm Pealkiri: Mis muusikat kuulate ? |
ei ütleks, et üks on parem kui teine
Verdi muusika on minujaoks parim |
Teema: Kas keegi teist üldse on kristlane ... |
Mortimer
Vastuseid: 47
Vaatamisi: 38237
|
Alafoorum: Usundid Postitatud: Esm Juul 10, 2006 12:14 pm Pealkiri: Kas keegi teist üldse on kristlane ... |
ärme nüüd vaidle kelle usk on parem ja mida me usume.. tegelikult ei tea me keegi mis on õige vastus ju
no eks surres saame me kõik vastused kätte niikaua näidake austust teiste uskude ja in ... |
Teema: FILMID |
Mortimer
Vastuseid: 150
Vaatamisi: 230548
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Reede Juul 07, 2006 10:59 am Pealkiri: FILMID |
Häirivad aspektid.
-ameerika päästab maailma
-mingi tüüp päästab maailma
(ja kõige nõmedam)-mingi kooli eelik päästab maailma
-ameerika on kõige kõige ...(siia positiivne asi)...
-ku ... |
Teema: FILMID |
Mortimer
Vastuseid: 150
Vaatamisi: 230548
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Esm Juul 03, 2006 8:34 pm Pealkiri: FILMID |
Requiem for a Dream- keegi siin soovitas seda, saigi tõmmatud.
Krt 70% filmist oli jama, aga lõpp oli päris paika panev. Kokku võttes täitsa meeldis!
mis seal jama oli ? Ma armastan seda film ... |
| |