Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Otsing leidis 132 vastust
Arengumaagide Foorum
Autor Teade
  Teema: Multikad
Mortimer

Vastuseid: 9
Vaatamisi: 12356

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Reede Juul 13, 2007 2:55 pm   Pealkiri: Multikad
manga kindlasti ei meeldi aga simpsonid, futurama ja south park

filmidest kidnlasti Alice imedemaal ja üldse kõik klassikalised disney filmid.. ilusti tehtud ja puha.
  Teema: Armageddon
Mortimer

Vastuseid: 13
Vaatamisi: 16977

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Teis Juun 12, 2007 10:57 pm   Pealkiri: Armageddon
ma nimetaks selliseid filme selliteks toredateks telekas käivateks filmideks mida vaadata siis kui tõesti midagi paremat teha pole.
on olemas väga paremaid filme kui see.
näiteks deep impact mee ...
  Teema: mõned head filmid minu arvates vähemalt
Mortimer

Vastuseid: 5
Vaatamisi: 9261

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Reede Juun 08, 2007 5:58 pm   Pealkiri: mõned head filmid minu arvates vähemalt
ja mina mõtlesin, et ma olen palju filme näinud

ma pole ühtegi neist näinud
  Teema: Klass
Mortimer

Vastuseid: 16
Vaatamisi: 22715

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Reede Apr 27, 2007 12:32 am   Pealkiri: Klass
no eks kool õpetab ju kõike.. mõnele meeldib üks aine rohkem kui teisele.. pealegi on kõigil suhteliselt neid asju vaja teada. Ma väiksena ei sallinud muusika tundi.. noote ei teadnud üldse koh ...
  Teema: Klass
Mortimer

Vastuseid: 16
Vaatamisi: 22715

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Kolm Apr 25, 2007 11:26 pm   Pealkiri: Klass
vaid väikesed lapsed arvavad, et kool on bullshit.
Mina kes ma olen kaks korda istuma jäänud ja nüüd koolist välja visatud võin öelda, et kool ei ole kohe üldse bullshit. Kool on koht kus in ...
  Teema: Mis põrgu lähed?
Mortimer

Vastuseid: 204
Vaatamisi: 219981

PostitusAlafoorum: Usundid   Postitatud: Nelj Veeb 15, 2007 8:46 pm   Pealkiri: Mis põrgu lähed?
kuuendale korrusele
  Teema: PARIM KRISTLUSE VASTANE ARGUMENT
Mortimer

Vastuseid: 343
Vaatamisi: 240458

PostitusAlafoorum: Usundid   Postitatud: Nelj Veeb 08, 2007 2:59 pm   Pealkiri: PARIM KRISTLUSE VASTANE ARGUMENT
Minuarust oli Jeesus lihtsalt üks loll kellel oli igav ja sogas mingist jumalast.Seetõttu ajas ta närvid püsti inimestel kes teda ümbritsesid.Lõpuks ta löödi risti! Laughing

nõme kui inimesed ...
  Teema: Küsimus?
Mortimer

Vastuseid: 172
Vaatamisi: 140595

PostitusAlafoorum: Usundid   Postitatud: Püh Jan 28, 2007 5:56 pm   Pealkiri: Küsimus?
no minumeelest on piibel loodud vaid selleks, et anda inimestele vahva ultimaatium - käituge hästi ja saate taevasse ja seal saate kuldlossi ja muud vahvat.. moslemid saavad hunnik neitsisi.
-minum ...
  Teema: Kitarr
Mortimer

Vastuseid: 25
Vaatamisi: 38745

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Püh Jan 28, 2007 5:32 pm   Pealkiri: Kitarr
kui ma peaksin kunagi hakkama kitarri mängima siis ma tahaksin endale akustilist F aukudega jazz kitarri.. musta värvi võiks ka olla ! Kurat need on nii ilusad ja see heli on ka vapustav
lehekülg ...
  Teema: Harry Potter
Mortimer

Vastuseid: 15
Vaatamisi: 26716

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Kolm Jan 17, 2007 5:17 pm   Pealkiri: Harry Potter
raamatud mulle meeldivad.. ebareaalne.. aga huvitav.. filmid on väga jubedad ! Peaksite nägema milline Potter kõige uuemas filmis välja näeb.

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Hp5-still.jpg
  Teema: Mis muusikat kuulate ?
Mortimer

Vastuseid: 1143
Vaatamisi: 877027

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Teis Dets 05, 2006 9:27 pm   Pealkiri: Mis muusikat kuulate ?
keegi oskaks mulle öelda kuidas nimetatakse seda asiaatide mõtetut pinistamist,tinistamist ? Tahaks teada kuidas seda nimetatakse ja kui on olemas mõni tore grupp või bänd kes seda teeb siis või ...
  Teema: Sooviks natuke selgust...teist vaate vinklit
Mortimer

Vastuseid: 20
Vaatamisi: 24053

PostitusAlafoorum: Vaba teema   Postitatud: Reede Nov 24, 2006 5:39 pm   Pealkiri: Re: Sooviks natuke selgust...teist vaate vinklit
Kui ma allutan oma tunde, et hoida teiste omi, et ,mitte teha haiget.
Kui ma olen kellegiga, teda aidates, aga teda mitte armastades, kas ma teen siis nii valesti?
ma ei taha talle halba, aga lõpp ...
  Teema: Mis On Orgasm?
Mortimer

Vastuseid: 20
Vaatamisi: 28926

PostitusAlafoorum: Suhted, sidusväljad, seksuaalsus   Postitatud: Teis Okt 31, 2006 2:17 pm   Pealkiri: Mis On Orgasm?
tegelt on orgasm evolutsiooni tõmbenumber, et inimesed ikkagi paljunema kipuksid... kui seksil poleks mingit mõnu siis mõtet seda teha oleks eks
  Teema: PÖFF
Mortimer

Vastuseid: 2
Vaatamisi: 5978

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Nelj Aug 31, 2006 12:49 am   Pealkiri: PÖFF
düüd.. praegu on suvi
  Teema: Pirates of the Caribbean
Mortimer

Vastuseid: 12
Vaatamisi: 13435

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Teis Aug 15, 2006 2:50 pm   Pealkiri: Pirates of the Caribbean
Lahe, lähen homme vaatama, võitsin tööjuurest 2 piletit (kuu parim töötaja, jälle:) ), kusjuures sain valida, kas teater või kino. Aga kuna mul pole kedagi võtta, kes teatrsisse tuleb, otsust ...
  Teema: Teised usundid
Mortimer

Vastuseid: 58
Vaatamisi: 41330

PostitusAlafoorum: Usundid   Postitatud: Kolm Juul 26, 2006 9:11 pm   Pealkiri: Teised usundid
ei ole minul õigust öelda mis on kõige hullem
eks igalühel on omad head ja halvad.. Sa võiksid sinna saientoloogia ka lisada
  Teema: Mis muusikat kuulate ?
Mortimer

Vastuseid: 1143
Vaatamisi: 877027

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Reede Juul 21, 2006 10:44 pm   Pealkiri: Mis muusikat kuulate ?
ei ütleks, et üks on parem kui teine
Verdi muusika on minujaoks parim
  Teema: Kas keegi teist üldse on kristlane ...
Mortimer

Vastuseid: 47
Vaatamisi: 38237

PostitusAlafoorum: Usundid   Postitatud: Esm Juul 10, 2006 12:14 pm   Pealkiri: Kas keegi teist üldse on kristlane ...
ärme nüüd vaidle kelle usk on parem ja mida me usume.. tegelikult ei tea me keegi mis on õige vastus ju

no eks surres saame me kõik vastused kätte niikaua näidake austust teiste uskude ja in ...
  Teema: FILMID
Mortimer

Vastuseid: 150
Vaatamisi: 230548

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Reede Juul 07, 2006 10:59 am   Pealkiri: FILMID
Häirivad aspektid.
-ameerika päästab maailma
-mingi tüüp päästab maailma
(ja kõige nõmedam)-mingi kooli eelik päästab maailma
-ameerika on kõige kõige ...(siia positiivne asi)...
-ku ...
  Teema: FILMID
Mortimer

Vastuseid: 150
Vaatamisi: 230548

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Esm Juul 03, 2006 8:34 pm   Pealkiri: FILMID
Requiem for a Dream- keegi siin soovitas seda, saigi tõmmatud.
Krt 70% filmist oli jama, aga lõpp oli päris paika panev. Kokku võttes täitsa meeldis!

mis seal jama oli ? Ma armastan seda film ...
 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Hüppa:  


© 2001, 2005 phpBB Group