Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula uusi saateid www.valgusejavarjupiiril.ee
Vanad saated!

 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Otsing leidis 18 vastust
Arengumaagide Foorum
Autor Teade
  Teema: Tapja ja isand.
2III7

Vastuseid: 74
Vaatamisi: 63236

PostitusAlafoorum: Tokroda vanad teooriad   Postitatud: Laup Juul 14, 2007 5:04 am   Pealkiri: Tapja ja isand.
kuidas ma seda teksti võtma pean? kas filtreerides kuidagi või otse?
otse ma ei saa eriti, sest see kõlab väga muinasjutuliselt Laughing
  Teema: Lohukene lõual?
2III7

Vastuseid: 10
Vaatamisi: 8736

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Nelj Juun 21, 2007 2:46 am   Pealkiri: Lohukene lõual?
libu
  Teema: mineviku varjud
2III7

Vastuseid: 14
Vaatamisi: 15943

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Esm Juun 18, 2007 12:26 am   Pealkiri: mineviku varjud
mul esitab ka aju minevikus toimunut minu tahte vastaselt, a miks sa lased sellisel jural ennast segada?
  Teema: Hiv / Aids
2III7

Vastuseid: 22
Vaatamisi: 19784

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Nelj Apr 05, 2007 10:53 pm   Pealkiri: Hiv / Aids
kuidagi peab ju rahvaarvu vaos hoidma Rolling Eyes
  Teema: pirtet
2III7

Vastuseid: 18
Vaatamisi: 20641

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Püh Märts 25, 2007 5:57 pm   Pealkiri: pirtet
kui tohib küsida, siis mis programmiga teed?
  Teema: KOOD ja PROGRAMM
2III7

Vastuseid: 29
Vaatamisi: 46922

PostitusAlafoorum: Kodeeringud & Programmid   Postitatud: Nelj Veeb 01, 2007 12:07 am   Pealkiri: KOOD ja PROGRAMM
703

Võib ka ühtsuse (s.t. mulli) juurde keerutada

7+0+3 = 10 = 1+0 = 10,5+0,5=1
  Teema: MAAKERA TULEVIK
2III7

Vastuseid: 276
Vaatamisi: 251925

PostitusAlafoorum: Minevik, Olevik, Tulevik.   Postitatud: Teis Jan 30, 2007 11:10 pm   Pealkiri: MAAKERA TULEVIK
Et mida näha???lõppu? algust? midagi muud?
  Teema: Lasin põrgu lahti.
2III7

Vastuseid: 147
Vaatamisi: 110102

PostitusAlafoorum: Vaba teema   Postitatud: Kolm Dets 27, 2006 7:01 pm   Pealkiri: Lasin põrgu lahti.
Sinu kohalolek teeb ümruse ebameeldivaks.inimene teeb ise enda ümbruse ebameeldivaks, mitte keegi teine ei saa seda teha.
  Teema: küsimus siinsetele kasutajatele...
2III7

Vastuseid: 43
Vaatamisi: 30117

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Teis Dets 26, 2006 8:03 pm   Pealkiri: küsimus siinsetele kasutajatele...
kõik on suhteline. see on ülim tõde. samas see ei ole ülim tõde, sest ka see on suhteline.
  Teema: Loodusseadused
2III7

Vastuseid: 52
Vaatamisi: 38906

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Teis Dets 19, 2006 11:48 pm   Pealkiri: Loodusseadused
seadused on ja ei ole
  Teema: Kuhu inimestel kiiret on?
2III7

Vastuseid: 48
Vaatamisi: 38326

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Teis Dets 05, 2006 11:50 pm   Pealkiri: Kuhu inimestel kiiret on?
inimese ego kiirustab, kui ego ära "tappa" siis ei ole enam kuskile kiiret.
  Teema: unenäos lendamine
2III7

Vastuseid: 23
Vaatamisi: 43935

PostitusAlafoorum: Teispoolsuse maailmad.   Postitatud: Esm Dets 04, 2006 6:31 pm   Pealkiri: unenäos lendamine
lendamine unes. olen nagu mingi ma ei tea misasi läbi universumi teispoolsuses käinud. huvitav on see küll jah. a kas lendamisest kasu ka on? saab ju ilma lendamatagi ühest kohast teise ühe silma ...
  Teema: Probleem(id)
2III7

Vastuseid: 5
Vaatamisi: 5842

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Esm Okt 23, 2006 6:30 pm   Pealkiri: Probleem(id)
1.astraal projektsioon?

2.selline kogemus on mul ka ühe korra olnud. päevasel ajal, tuli uni peale, läksin magama, magamise lõpus tekkis unehalvatus ja unehalvatuse ajal nägin ma sellist und, ...
  Teema: Mida arvad oma surmast?
2III7

Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Kolm Okt 04, 2006 6:02 pm   Pealkiri: Mida arvad oma surmast?
Maailm ei sobi?Hmmm... ma tajun kellegi võõra madalaid programme sinus. Kontrolli mu väidet. Äkki leiad sealt vastuse oma küsimustele!Ma hoian küll endast võimalikult kaugel selliseid, kes mull ...
  Teema: Mida arvad oma surmast?
2III7

Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Kolm Okt 04, 2006 2:42 pm   Pealkiri: Mida arvad oma surmast?
kas sa praegu ei olegi?olen ainult magades

Ma võin öelda et ka see elu mis sa praegu elad on sul uus elu.
Kas su elu on praegu igav?

Kõik räägivad et täiuslikus ja ma ei tea mis veel on i ...
  Teema: Mida arvad oma surmast?
2III7

Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Teis Okt 03, 2006 10:39 pm   Pealkiri: Mida arvad oma surmast?
kas sa praegu ei olegi?olen ainult magades
  Teema: Mida arvad oma surmast?
2III7

Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045

PostitusAlafoorum: Isiksus   Postitatud: Teis Okt 03, 2006 8:53 pm   Pealkiri: Mida arvad oma surmast?
praegu ma elan, peale surma ma olen.
  Teema: sinu selle aasta top-raamat
2III7

Vastuseid: 78
Vaatamisi: 127758

PostitusAlafoorum: Kultuur   Postitatud: Püh Okt 01, 2006 1:35 am   Pealkiri: sinu selle aasta top-raamat
Kafka "Metamorfoos"
 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Hüppa:  


© 2001, 2005 phpBB Group