| Autor |
Teade |
Teema: Tapja ja isand. |
2III7
Vastuseid: 74
Vaatamisi: 63236
|
Alafoorum: Tokroda vanad teooriad Postitatud: Laup Juul 14, 2007 5:04 am Pealkiri: Tapja ja isand. |
kuidas ma seda teksti võtma pean? kas filtreerides kuidagi või otse?
otse ma ei saa eriti, sest see kõlab väga muinasjutuliselt  |
Teema: Lohukene lõual? |
2III7
Vastuseid: 10
Vaatamisi: 8736
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Nelj Juun 21, 2007 2:46 am Pealkiri: Lohukene lõual? |
| libu |
Teema: mineviku varjud |
2III7
Vastuseid: 14
Vaatamisi: 15943
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Esm Juun 18, 2007 12:26 am Pealkiri: mineviku varjud |
| mul esitab ka aju minevikus toimunut minu tahte vastaselt, a miks sa lased sellisel jural ennast segada? |
Teema: Hiv / Aids |
2III7
Vastuseid: 22
Vaatamisi: 19784
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Nelj Apr 05, 2007 10:53 pm Pealkiri: Hiv / Aids |
kuidagi peab ju rahvaarvu vaos hoidma  |
Teema: pirtet |
2III7
Vastuseid: 18
Vaatamisi: 20641
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Püh Märts 25, 2007 5:57 pm Pealkiri: pirtet |
| kui tohib küsida, siis mis programmiga teed? |
Teema: KOOD ja PROGRAMM |
2III7
Vastuseid: 29
Vaatamisi: 46922
|
Alafoorum: Kodeeringud & Programmid Postitatud: Nelj Veeb 01, 2007 12:07 am Pealkiri: KOOD ja PROGRAMM |
703
Võib ka ühtsuse (s.t. mulli) juurde keerutada
7+0+3 = 10 = 1+0 = 10,5+0,5=1 |
Teema: MAAKERA TULEVIK |
2III7
Vastuseid: 276
Vaatamisi: 251925
|
Alafoorum: Minevik, Olevik, Tulevik. Postitatud: Teis Jan 30, 2007 11:10 pm Pealkiri: MAAKERA TULEVIK |
| Et mida näha???lõppu? algust? midagi muud? |
Teema: Lasin põrgu lahti. |
2III7
Vastuseid: 147
Vaatamisi: 110102
|
Alafoorum: Vaba teema Postitatud: Kolm Dets 27, 2006 7:01 pm Pealkiri: Lasin põrgu lahti. |
| Sinu kohalolek teeb ümruse ebameeldivaks.inimene teeb ise enda ümbruse ebameeldivaks, mitte keegi teine ei saa seda teha. |
Teema: küsimus siinsetele kasutajatele... |
2III7
Vastuseid: 43
Vaatamisi: 30117
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Teis Dets 26, 2006 8:03 pm Pealkiri: küsimus siinsetele kasutajatele... |
| kõik on suhteline. see on ülim tõde. samas see ei ole ülim tõde, sest ka see on suhteline. |
Teema: Loodusseadused |
2III7
Vastuseid: 52
Vaatamisi: 38906
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Teis Dets 19, 2006 11:48 pm Pealkiri: Loodusseadused |
| seadused on ja ei ole |
Teema: Kuhu inimestel kiiret on? |
2III7
Vastuseid: 48
Vaatamisi: 38326
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Teis Dets 05, 2006 11:50 pm Pealkiri: Kuhu inimestel kiiret on? |
| inimese ego kiirustab, kui ego ära "tappa" siis ei ole enam kuskile kiiret. |
Teema: unenäos lendamine |
2III7
Vastuseid: 23
Vaatamisi: 43935
|
Alafoorum: Teispoolsuse maailmad. Postitatud: Esm Dets 04, 2006 6:31 pm Pealkiri: unenäos lendamine |
| lendamine unes. olen nagu mingi ma ei tea misasi läbi universumi teispoolsuses käinud. huvitav on see küll jah. a kas lendamisest kasu ka on? saab ju ilma lendamatagi ühest kohast teise ühe silma ... |
Teema: Probleem(id) |
2III7
Vastuseid: 5
Vaatamisi: 5842
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Esm Okt 23, 2006 6:30 pm Pealkiri: Probleem(id) |
1.astraal projektsioon?
2.selline kogemus on mul ka ühe korra olnud. päevasel ajal, tuli uni peale, läksin magama, magamise lõpus tekkis unehalvatus ja unehalvatuse ajal nägin ma sellist und, ... |
Teema: Mida arvad oma surmast? |
2III7
Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Kolm Okt 04, 2006 6:02 pm Pealkiri: Mida arvad oma surmast? |
| Maailm ei sobi?Hmmm... ma tajun kellegi võõra madalaid programme sinus. Kontrolli mu väidet. Äkki leiad sealt vastuse oma küsimustele!Ma hoian küll endast võimalikult kaugel selliseid, kes mull ... |
Teema: Mida arvad oma surmast? |
2III7
Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Kolm Okt 04, 2006 2:42 pm Pealkiri: Mida arvad oma surmast? |
kas sa praegu ei olegi?olen ainult magades
Ma võin öelda et ka see elu mis sa praegu elad on sul uus elu.
Kas su elu on praegu igav?
Kõik räägivad et täiuslikus ja ma ei tea mis veel on i ... |
Teema: Mida arvad oma surmast? |
2III7
Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Teis Okt 03, 2006 10:39 pm Pealkiri: Mida arvad oma surmast? |
| kas sa praegu ei olegi?olen ainult magades |
Teema: Mida arvad oma surmast? |
2III7
Vastuseid: 68
Vaatamisi: 38045
|
Alafoorum: Isiksus Postitatud: Teis Okt 03, 2006 8:53 pm Pealkiri: Mida arvad oma surmast? |
| praegu ma elan, peale surma ma olen. |
Teema: sinu selle aasta top-raamat |
2III7
Vastuseid: 78
Vaatamisi: 127758
|
Alafoorum: Kultuur Postitatud: Püh Okt 01, 2006 1:35 am Pealkiri: sinu selle aasta top-raamat |
| Kafka "Metamorfoos" |
| |