Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Armastus
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 2:50 pm    Teema: Armastus Vasta viitega

Mis teie arvates on armastus ? Millest ta koosneb jne.

Minu nägemus konkreetsest asjast:

Mina tajun armastust nagu tuuma, mille ümber on veel 4 elementi. Need 4 elementi paiknevad tuuma ümber ruudu kujuliselt ja nagu veavad seda tuuma ringi, hoiavad tuuma töös...

1. element - sümboliseerib austust, on austus teise inimese väärtuste, tegude(tehtud töö), teadmiste, olemuse ja tunnete vastu.
2. element - sümboliseerib ausust, teeb armastuse pehmeks ja annab kindlust... See kes on sinu vastu aus, seda saad sa tihti usaldada.
3. element - andmine ja võtmine, hingeline tasakaal... Teise enese vääriliseks pidamine ja enda teise vääriliseks pidamine...
4. element - sümboliseerib tuge, eriti vaimses mõttes ja samuti koostööd. Ka teisele antud õpetus ning väärtuslik info on ju tugi
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 4:03 pm    Teema: Re: Armastus Vasta viitega

Arxos

see küll armastus pole
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

mina teda ei näe.

kui ma räägin minu/sinu/tema armastusest jne, siis näen igasugu jama. tegevus nagu põrgus toimuks (ma pole seal tokroda kirjeldatud põrgus veel käinud).

või ma olengi põrgus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2004 9:28 am    Teema: Vasta viitega

ka minu arusaam armastusest kattub arxose omaga. samade elementide alusel olen õpetanud enese kõrval inimesi armastama. samade elementide alusel armastan ise. kui seda suudavad mõista, on neil lihtne olnud ka enese sisse minna ja arenema hakata. kes pole seda suutnud, neist eemaldun ja ... ongi kõik. Eks need ootavad järgmist rongi.

õppida neid nelja parameetrit tunnetama, siis on võimalus fööniksina tuhast tõusta.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2004 10:26 am    Teema: Vasta viitega

tokroda kuskil kirjutas, et armastus on läbi hinge tulev eluenergia.
seega, kui hing pole puhas võtabki armastus veidraid toone.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poltergeist
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 13
Asukoht: pilvepiiril

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 9:45 am    Teema: Vasta viitega

Armastuse definitsioon minu meelest: armastus on hormoonide ebastabiilsest tegevusest tingitud kerge ajutegevuse häire,mis vallandab tugeva omanditunde instinkti.
Ja muud midagi. See on meeleseisund. Süda ei mõtle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 10:09 am    Teema: Vasta viitega

blah - armastus ei ole sugugi seotud ainult südamega.
mõte peab sama virgelt toimima ja arukalt asju analüüsima-sünteesima.

ükskõik mida armastad - kallimat, peret, loodust, inimkonda... need neli parameetrit peavad toimima. Läbi armastuse parendatakse elukeskonda, luuakse uut. Armastus on minu silmis aluspõhi, millele toetudes tulevad tõelised teadmised.

ülalmainit postis pigem armumisest kõneldakse - kepp ja keeks käsikäes
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 11:29 am    Teema: Vasta viitega

,mis vallandab tugeva omanditunde instinkti.

Mis ajast armastus omanditundega seotud on? See on see libaarmastus, millest pasundatakse nn valeprogramm Smile
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 11:45 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Laup Jan 15, 2005 1:12 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Paljude meelest on ju armastuse tõestuseks armukadedus. See ju tüüpiline väärmõte. Kui ikka pole armukade, siis järelikult ei armasta Very Happy
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Laup Jan 15, 2005 1:11 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
went
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

mina näen,et armukadedus ja armastus on kaks täiesti erinevat asja.armastus on loomukil seisund ja armukadedus on siis see programm mis mulle sisse pandud,et ma jumalaeest ei oleks koguaeg armumis seisundis,see ju nii tobe ja lapsik nagu puberteet.Nii ju ükski täiskasvanud inimene ei käitu ja ei tohi selliseid tundeid tunda Shocked
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Armumine hoopis kolmas seisund Very Happy . Aga miks peaks sul olema negatiivseid programme. See küll põhjendatud pole. Pealegi, mis vahet kui vana oled?
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
went
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2004 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

sest mulle tundub,et lapsed on puhtad ära ruineerimatta.Puberteet viimane võitlus lapsel,et pääseda,enamusel see ei õnnestu.
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

kuid misasi on armumine ?
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 9:47 am    Teema: Vasta viitega

Bioloogilisest seisukohast võttes saad olla armunud vaid ühte korraga, sest ajus toimuvad meeletud keemilised protsessid, aga samal ajal armastada paljusid.
Mulle tundub, et armumine on periood, kus kõige tihedamalt toimub programmivahetus, seepärast ka pisike sõltuvus teineteisest Laughing st pidev (palavikuline)soov koos olla. Armunud inimene tunneb ju endas uut jõudu kasvavat ja saab nn tiivad (uued programmid).
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Olen mõtisklenud viimasel ajal palju armastuse üle, ja mida rohkem mõtlen, seda vähem aru saan. Kõige enam pakub huvi selline tunne, mida tundes tekib südame piirkonda ja rinnakorvi selline ebamaine imeline kerge tunne, millist ei oskagi kirjeldada. Kanal on tõeliselt suure läbimõõduga.
Tean et tundun ehk natuke "ebanormaalne" aga kui selle mehega kohtuda, siis tundub füüsiline lähedus pigem üleliigne, kui mitte öelda seda tunde kvaliteeti madaldav. Kirjeldada võiks seda nagu täiuslikku õnne ja harmoonia tunnet ning tajude avardumist, aga mitte selles kontekstis kus hetkel elame Rolling Eyes

Kas see ongi "see" armastus?
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

skorpion kirjutas:
Bioloogilisest seisukohast võttes saad olla armunud vaid ühte korraga, sest ajus toimuvad meeletud keemilised protsessid, aga samal ajal armastada paljusid.
Mulle tundub, et armumine on periood, kus kõige tihedamalt toimub programmivahetus, seepärast ka pisike sõltuvus teineteisest Laughing st pidev (palavikuline)soov koos olla. Armunud inimene tunneb ju endas uut jõudu kasvavat ja saab nn tiivad (uued programmid).



ja kas sellega kaasneb ka omanditunde teke, ainult et sellest ei saa aru ise teatud maani? Mis tegelikult lõhub ju asja ära?
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ei omanditunnet ei teki! Kui sul just orjastavaid programme pole Very Happy
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BayLeaf
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2004 1:36 am    Teema: Vasta viitega

Pakun, et armastus on kahtlemata tunne..

Muud ma ei oska öelda, ehk kunagi olen selles osas targem. Sad
Kuid tahaksin hetkel omada sellist ettekujutust armastusest, nagu Arxos kirjeldas. Tundub olevat siiras ning puhas armastamise viis. Smile
_________________
Me rõõmud on vaid purded ühest valust teise
Ent valu üllaks teeb ja tõde selles seisneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group