Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Põrgu
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 2:34 am    Teema: Põrgu Vasta viitega

Meid ümbritseb palju reaalsusi. Need reaalsused on jaotatud sageduste järgi, nagu raadios erinevad kanalid. Need sagedused, mis on füüsilise reaalsusest madalamad, need jäävad inimese sisse. Ehk sisemaailmad. Need reaalsused, mis jäävad inimesest väljapoole, need on välismaailmad. Põrgu on maailm, mis jääb üks sagedus kehast allapoole. Põrgu ise jaguneb omakorda seitsmeks sfääriks.
Mis on põrgu eesmärk? Põrgu hoiab inimest kahjustamast tema ümbrust. Kui inimesel on veapunktid, siis jääb ta sinna maailma kinni. Kinni on ta seal niikaua, kuni parandab iseennast. Kui inimesel ei ole veapunkte, siis muutub põrgu temale kaitseks. Inimesel on 48 aspekti, mis võivad põrgusse kinni jääda. Võib olla nii, et ühe aspektiga võib liikuda vabalt põrgusse sisse ja välja, aga samas on mingi teise aspektiga põrgus kinni, kolmas aspekt jälle hoidub põrgusse kukkumast. Kui temal on mingid elukad kallal, siis minnes põrgu tõmbavad põrgu jõud kõik vampiirid, fuuriad, kollid sinna maailma vangi.
Inimene, kes vihkab põrgut, see ei taha ennast parandada. Mida ta sellega kaotab. Ta ei saa enam ammutada jõudu ürgallikast (see on kolmas sagedus sissepoole) Inimene saab allikale ainult läbi põrgu minnes. Nüüd peab see inimene hakkama teisi inimesi terroriseerima, sest ta vajab ürgallika jõudu. Ta ei saa seda ise ammutada. Nüüd peab seda teistelt varastama.

Selles alafoorumis ma ei lase läbustada. Kõik postitused, mis mulle ei meeldi kustutan ette hoiatamata.
Kõik ei saagi kirjutada. Kellel pole kirjutamise õigusi, see võib privas minult seda küsida.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:22 am    Teema: Re: Põrgu Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Meid ümbritseb palju reaalsusi. Need reaalsused on jaotatud sageduste järgi, nagu raadios erinevad kanalid. Need sagedused, mis on füüsilise reaalsusest madalamad, need jäävad inimese sisse. Ehk sisemaailmad. Need reaalsused, mis jäävad inimesest väljapoole, need on välismaailmad. Põrgu on maailm, mis jääb üks sagedus kehast allapoole.


Sisekosmos ja väliskosmos on identsed. Sisekosmos on volitus ehk ligipääs väliskosmose infole (tinglikult inimese isiklik territoorium, mille eest ta peab hoolitsema).

Põrgu on siis, kui inimene talle antud volitusi kuritarvitab ja ta karistuseks mõnest volitusest ilma jääb. Näiteks, kui sul on nägemine ja sa seda valesti kasutad, võid sellest ilma jääda. Kui sa teiste hingi millekski ei pea ja nende otsas trambid, võid ka isiklikust hingest ilma jääda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 1:13 pm    Teema: Re: Põrgu Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Sisekosmos ja väliskosmos on identsed.
kui kaks asja on identsed, siis ei toimu nende vahel energia liikumist, ega arengut. füüsikas on selline mõiste nagu soojussurm. Miks meile paistab, et on kaks maailma idensed Question see saab toimida juhul, kui on kahe maailma ühenduskanalisse ehitatud peegel. Nüüd nähakse peegelpilti. See peegel tuleks ära lõhkuda ja vaadada, mis sigadusi siis seal meie seljataga korraldatakse.

Aga ma teen seletava maailmade tabeli, et oleks arusaadavam asi.

Muideks põrgu ongi kontroll organ, kes määrab ära, mis on vale, mis õige. Ja seda sidet tahetataksegi meist isoleerida, et meil ei oleks universumi kaitset.
Põrgu allub otse universumi valitsusele. kui meil pole sidet põrguga, siis puudub ka universumi kaitse. kui puudub kaitse, siis saab orjastada ja hävitada inimest. selle sideme saab inimene ise ära lõhkuda. ja siit põhjus legendidele, mis räägivad põrgust ainult halba. Et inimesed ise hävitaksid oma kaitse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Sisekosmos ja väliskosmos on üks ja sama asi. Sisekosmose puhul on tegu vaid isiku volitustega väliskosmoses surfamiseks/selle kasutamiseks.
Sisuliselt on tegemist ruum ruumis sĂĽsteemiga.

Põrgu ei ole kontrollorgan, vaid nn. karistusdimensioon, mille sees asub selle kontrollorgan. Muideks põrgudimensiooni vana asukoht oli Maa sees, see "transporditi" paar aastat tagasi VIII Superuniversumisse.

Sidet põrguga ei ole, küll on aga inimesel olemas hoiatussüsteem, mis käivitub, kui inimene peab tegema ekstreemvalikuid oma sisemiselt eetikatasandilt lähtuvalt.
Tagasi üles
Volli
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Juun 2004
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, sul on juba niipalju maailmu, süsteeme, tasandeid, sfääre ja reaalsusi.. kas sa ära ei eksi? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

ee.. veel natukene minu arusaamatusest.
okei, see õpetus või värk mida Tokroda meiega lahkesti jagab, et kustkohast tema ise seda teada sai?
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Katus sõidab-ile
põrgu sagedus on igal planeedil. ilma selleta lihtsalt ei toimu puhastumist.
põrgu juhtimine pole kunagi olnud planeet maal. Kui poleks põrgut, siis oleksid inimesed ammu hävitatud.

läbi sisekosmose toimib kiire side, väliskosmose kaudu aeglane side.

Need volitused, millest räägid on inimestele antud territooriumid, ehk arengu ruumid.

Jah põrgust tulevad ka hoiatussüsteemid. aga see eeldab, et inimesel on selle maailmaga side.

Ja muideks läbi põrgu saab omi varastatud asju tagasi tõmmata, juhul, kui inimene ise ei ole seda sidet lõhkunud, mida praegusel hetkel enamus inimesi usinasti teeb. Ja siis ongi orjus käes.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Volli kirjutas:
Tokroda, sul on juba niipalju maailmu, süsteeme, tasandeid, sfääre ja reaalsusi.. kas sa ära ei eksi? Smile
pean kurvastusega mainima, et need on siin lihtsustatud mudelid, mida foorumisse kirjutan. spetsiaalselt inimmõistusele kohandatud.
Mina ise olen harjunud. Ei eksi. Tegelikult seda polegi nii meeletult palju.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

mmetalheart kirjutas:
ee.. veel natukene minu arusaamatusest.
okei, see õpetus või värk mida Tokroda meiega lahkesti jagab, et kustkohast tema ise seda teada sai?
inimeses on väga palju teadmisi. minu eripära seisneb lihtsalt selles, et minu teadvust ei saa tappa. Kui poleks inimeste teadvust hävitatud, teaksid kõik inimesed rohkem, kui mina ise olen väljastanud.

Ma tean seda. Ma pole seda siinses elus õppinud. ma ei allu kellegile siin planeedil.
Kes ma olen, mõelge. nagunii ei mõtle seda keegi välja. Olge lihtsalt rahul, et ma annan teile teadmisi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:53 pm    Teema: Re: Põrgu Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Põrgu on maailm, mis jääb üks sagedus kehast allapoole.


Põrgu on kahene dimensioon (keha ja mõistus, hing puudub), kuhu suunatakse need inimesed, kes ei ole osanud oma hinge väärtustada, on selle ise maha müünud või siis teiste hingede peal trampinud, neid hävitanud. Piinarikas on see selletõttu, et tegutsemise jõu saab inimene vaid oma hinge kaudu.

Inimese keha ei koosne vaid mateeriast, vaid tohututest hulkadest erinevatel sagedustel olevatest peenmateriaalsetest süsteemidest, mis seda keha töökorras ja koos hoiavad. Seega väide, et põrgu on kehast üks aste madalamal võnketasandil, on absurd.
Tagasi üles
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
mmetalheart kirjutas:
ee.. veel natukene minu arusaamatusest.
okei, see õpetus või värk mida Tokroda meiega lahkesti jagab, et kustkohast tema ise seda teada sai?
inimeses on väga palju teadmisi. minu eripära seisneb lihtsalt selles, et minu teadvust ei saa tappa. Kui poleks inimeste teadvust hävitatud, teaksid kõik inimesed rohkem, kui mina ise olen väljastanud.

Ma tean seda. Ma pole seda siinses elus õppinud. ma ei allu kellegile siin planeedil.
Kes ma olen, mõelge. nagunii ei mõtle seda keegi välja. Olge lihtsalt rahul, et ma annan teile teadmisi.


okei, võtame ühe näite. lihtsalt näiteks loksun bussis koolist kodu poole ja mu ümber on iga päev mingeid sadu erinevaid inimesi. kui sa pole seda siinses elus õppinud, neid teadmisi ja asju, me niikuinii ei tea, kes a oled. aga sa oled ju ka üks neist inimestest. me bussis ja tänaval ja trollis ja trammis näeme inimeste vaid välimist poolt. sa oled ju ka ometi lihast ja luust füüsisega inimene, kes peab iga päev mingit tööd tegema, öösel magama ja kogu aeg sööma, et kõht ei koriseks.
oi, ma jooksin selle tekstiga ummikusse Very Happy
siiski. miks sa meid nii lahkesti valgustad? keegi pidi kunagi nende maailmade ja sĂĽsteemdie peale kuidagi tulema ju.
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 12:36 am    Teema: Vasta viitega

mmetalheart kirjutas:
okei, võtame ühe näite. lihtsalt näiteks loksun bussis koolist kodu poole ja mu ümber on iga päev mingeid sadu erinevaid inimesi. kui sa pole seda siinses elus õppinud, neid teadmisi ja asju, me niikuinii ei tea, kes a oled. aga sa oled ju ka üks neist inimestest. me bussis ja tänaval ja trollis ja trammis näeme inimeste vaid välimist poolt. sa oled ju ka ometi lihast ja luust füüsisega inimene, kes peab iga päev mingit tööd tegema, öösel magama ja kogu aeg sööma, et kõht ei koriseks.
oi, ma jooksin selle tekstiga ummikusse Very Happy
siiski. miks sa meid nii lahkesti valgustad? keegi pidi kunagi nende maailmade ja sĂĽsteemdie peale kuidagi tulema ju.
Jah ma olen luust ja lihast inimene. Seda minus nähaksegi. Aga sisu ei nähta.
Valgustamine on lihtsalt minu töö siin planeedil. Inimesed on ju unustanud oma kohustuse planeedi eest.
need sĂĽsteemid on juba universumi loomisest saadik olemas. ma olen nad lihtsalt eelnevates eksistentsides endale selgeks teinud. nĂĽĂĽd on lihtsalt aeg teistega seda jagada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 12:39 am    Teema: Re: Põrgu Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Põrgu on maailm, mis jääb üks sagedus kehast allapoole.


Põrgu on kahene dimensioon (keha ja mõistus, hing puudub), kuhu suunatakse need inimesed, kes ei ole osanud oma hinge väärtustada, on selle ise maha müünud või siis teiste hingede peal trampinud, neid hävitanud. Piinarikas on see selletõttu, et tegutsemise jõu saab inimene vaid oma hinge kaudu.

Inimese keha ei koosne vaid mateeriast, vaid tohututest hulkadest erinevatel sagedustel olevatest peenmateriaalsetest süsteemidest, mis seda keha töökorras ja koos hoiavad. Seega väide, et põrgu on kehast üks aste madalamal võnketasandil, on absurd.
Äkki lased mul nati kirjutada, vähemalt ootad 6 postitust ära, kuni jõuan esimese fääriga ühele poole.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 10:37 am    Teema: Re: Põrgu Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Äkki lased mul nati kirjutada, vähemalt ootad 6 postitust ära, kuni jõuan esimese fääriga ühele poole.


Lase käia, aga ära nimeta seejuures ennast valgustajaks. Enamus infost, mida annad, on kontrollimata ja vaid sinu arvamus. Mis tagajärjed sellel on, seda saad tulevikus ise maitsta. Ära võta seda minupoolset postitust kui rünnakut vaid sõbralikku hoiatust.

Jõudu sulle! Ma rohkem ei sekku.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 10:58 am    Teema: Re: Põrgu Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Inimese keha ei koosne vaid mateeriast, vaid tohututest hulkadest erinevatel sagedustel olevatest peenmateriaalsetest süsteemidest, mis seda keha töökorras ja koos hoiavad. Seega väide, et põrgu on kehast üks aste madalamal võnketasandil, on absurd.


Lugupeetud Katus Sõidab!
kas ei oleks kergem põrgu teemal vestelda, kui Sa ise ka seal ära käiksid?

mina isiklikult olen juba kahe inimesega vestelnud nende kogemusest põrgust: Virmaline..(tema juttu on ka foorumis üleval) ja kasutaja Vesi...külastab rohkem jutukat.

..keegi ei välista, et kogu see põrgu jutt on jutt miraazhist või illusioonist.
aga, kuula ja loe, mida inimesed oma kogemustest räägivad.

Katus..põrgut võib Sinu jaoks mitte olemas olla..Sul võib juurdepääas sinna mingitel põhjustel (elad Naiste Maailmas) suletud olla.
aga see ei tähenda, et sinna puudub juurdepääs teistel ja et põrgut üldse pole.
PĂ•RGU ASETSEB ĂśKS SAGEDUS MADALAMAL KEHA VĂ•NKESAGEDUSEST.

seda tõestavad inimeste kogemused.

minu soovitus: käi põrgus ära ja siis räägime!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 11:22 am    Teema: Re: Põrgu Vasta viitega

ork kirjutas:
Katus..põrgut võib Sinu jaoks mitte olemas olla..Sul võib juurdepääas sinna mingitel põhjustel (elad Naiste Maailmas) suletud olla.
aga see ei tähenda, et sinna puudub juurdepääs teistel ja et põrgut üldse pole.
PĂ•RGU ASETSEB ĂśKS SAGEDUS MADALAMAL KEHA VĂ•NKESAGEDUSEST.

seda tõestavad inimeste kogemused.

minu soovitus: kai põrgus ära ja siis räägime!

Ma pole väitnud, et põrgut pole.
Olen põrgus käinud ja ja tean, millega tegemist. Kuskohalt pärineb info, et elan naistemaailmas, miks sa seda igal pool toonitad ja seda tõena püüad näidata? Minu teada on meeste ja naiste maailm läbipõimunud üksteisest sõltuv kooslus.
Miks oled veendunud, et mul ligipääs infole võib-olla puudub?

Ja põrgu ei asetse üks sagedus kehast allpool.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kui me satume põrgu sagedusele, siis selle maailma valgus on oran¾.

Miks on põrgu esimene sagedus sisemaailmas Question Selleks, et inimene viiks ennast kõigepealt kooskõlla universumiga. Need on ülimad seadused.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Igatahes ma ei usu, et mikro- ja makrokosmose vahelisel suhtel põrgu kui sellisega eriti pistmist oleks. Tuleb siiski tunnistada, et Katus Sõidab jutus on iva. Nimelt olen ma arvamusel, et mikro- ja makrokosmose vaheline suhe, eks miks mitte siis inimene ise määrab suuresti ära nn "põrgu" olemuse. Mul on väga raske üleüldse omaks võtta, et on "madalamad" ja "kõrgemad" maailmad, seda vähemalt "sageduste" tasandil. Mõõtmete arvu tasemel tuleks see ehk kõne alla, siis oleks 0-mõõtmeline ruum ehk punkt ideaalne maailm - loomikukult täiesti mõistetamatu. Arvan et pole tähtis, mitmemõõtmeline on põrgu, ta on niikuinii "selle ilma" tagajärg minu arvates ning lausa eelpoolmainitud mikro/makrokosmose osa. Muuseas, Katus Sõidab nimelisel postitajal soovitaksin mikro- ja makrokosmosest rääkides kasutada mõistet "samased", absoluutse "identsed" asemel. See ei puutu küll minu arvates teemasse, aga võimaldaks ehk paindlikumalt suhelda.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Sidet põrguga ei ole.
Tule ela minu ämmaga üks nädal koos ja Sa saad täiusliku sideme põrguga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mmetalheart
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2004
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Jah ma olen luust ja lihast inimene. Seda minus nähaksegi. Aga sisu ei nähta.
Valgustamine on lihtsalt minu töö siin planeedil. Inimesed on ju unustanud oma kohustuse planeedi eest.
need sĂĽsteemid on juba universumi loomisest saadik olemas. ma olen nad lihtsalt eelnevates eksistentsides endale selgeks teinud. nĂĽĂĽd on lihtsalt aeg teistega seda jagada.


üks inimene ei saagi korraga hoomata ju kõigi kaaskodanike sisemust, kui ta näeb väljast vaid välimust...
aga mis oli enne universumi loomist?

Sa kirjutasid kuskil eespool, et sinu teadvust ei saa hävitada. seetähendab siis, et sa oled antud hetkel ainukene sellel planeedil, kelle teadvus ei ole kuskil vahepeal ära hävinud?
mis kasu annab meie "valgustamine", kui meil teadvust niikuinii ei ole?

(no offence, ärge kurjad mu peale olge. ma ei saa lihtsalt aru.) Embarassed
_________________
kus vajuda võime üheks. ses verelombis. ja surma teeseldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Põrgu Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group