Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

vaimuturism

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
went
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 22, 2004 9:01 am    Teema: vaimuturism Vasta viitega

olen tähele pannud,et maailmas hakkab uus turismi bisnis.vaimuturism.
teatavad inimesed müüvad oma teadmisi,korraldavad seminare,kirjutavad raamatuid mida on kõik toidupoed täis.
vaimuturistideks on tavalised lihtsad pereemad kellel on igav.seminaridel liigub hordide kaupa 30-50a naisi ja mõni yksik mees.
kas vaimumaailma minnakse teadlikult või rohkem olude sunnil?
mul sellinne tunne,et olude sunnil ja ülejäänud on kiibitsejad!

Õnne!kui sellega midagi pistmist on.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Okt 22, 2004 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Delfi: "...Ãœhiskond on hakanud õpetajat pidama klienditeenindajaks — teenusepakkujaks, kes peab „tootma” turul tegusaid õpilasi.
Õpetajatest on hakatud rääkima turumajanduslike terminitega,...”

klienditeenendaja peab rahuldama klienti. irw oma rikutuse tasemel. vaimuturismiga on samuti. ka gurude seas on klienditeenendajaid, kes elavad sellest, et klienti rahuldada.

sai ka "gruppi tehtud". see tunne on väga maitsev, et inimesed tahavad sinu juures käia. hakkasin tegema asju, et inimesed end hästi tunneks. see tuleb niimoodi hiilivalt, et ise ka aru ei saa. lõpuks jooksin sealat grupist ise ära. (praegu meenub katkend salemi nõidadest: "... ma ei saa enam, mu käed on verised, kas saad aru ...")

teine külg on raha. kui hakata tegema midagi raha pärast, moondub iga asi kliendi nägu.

samas teen ma ka täna kursust. kursusel on mõtet, kui see on avastusretk nii endale kui osalejatele. kursuse oluliseks osaks on selle lõplikus. kui pole enam midagi õelda, siis pole enam midagi õelda. kui ei õpi enam midagi, pole enam midagi õppida, sellel kursusel.

kui käite kuskil, et end seal mõnusalt tunnete, siis kahtlen, et õpite seal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Teate, asi on minu arvates selles, et tänapäeval, kui suurema osa füüsilisest tööst teevad ära masinad, ei oska inimesed endale mitte alati mõistlikku ja rahuldustpakkuvat tegevust leida. Mõni hakkab jooma, mõni huvitub poliitikast, aga mõni ajab niisama segast suust välja ning tunneb ennast paremini. Loodus tühja kohta ei salli, nagu öealdakse ja teatud tüüpi inimestele leitakse just neile sobiv tegevus. Sellest tegevusest ei peagi muud kasu olema, kui ainult need tühmapäised isikud millestki olulisemast eemal hoida. Muidu hakkavad veel mingit saasta kokku keerama.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Laup Jan 15, 2005 1:21 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Õigus mis õigus. Kuid tuleb arvestada ka võimalusega, et kõik "vaimne" mida poelettidel pakutakse, pole üksnes pööbli hullutamiseks. Mida iganes me siin ka ei räägiks - võim suure karja totakate üle on päris tõsine asi või mis?
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group