Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu isiksus
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Faster



Liitunud: 20 Okt 2004
Postitusi: 6
Asukoht: rapla mk.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 11:57 am    Teema: Minu isiksus Vasta viitega

Tere!

Mul on selline mure,et ma ei suuda kuidagi välja selgitada,kes ma olen (isiksus)...ma ei ole Goot,ma ei ole punkar,ma kuulan süvamuusikat,peamiselt Doom metalit.....mulle meeldib surnuaed ,vaikus ,pimedus, aga ma ei oska ennast mitte kuidagi liigitada....igaljuhul tavaline ,trääntsi tyyp ma ju pole....Äkki keegi aitax mind,mu isiksuse avastamisel?
_________________
Veendu alati oma jõus sest selles peitub edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

aga kui ma su käest 12 X küsin, kes oled

ja sa ei või sama juttu kirjutada?
__________
näiteks pane kirja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faster



Liitunud: 20 Okt 2004
Postitusi: 6
Asukoht: rapla mk.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

möhh?? räägi selgemini
_________________
Veendu alati oma jõus sest selles peitub edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

teeme sellise praktika.
mina küsin sinu käest:"kes sa oled?"
sina vastad
mina küsin uuesti, kokku 13 korda.
sina ei tohi sama vastust korduvalt vastata.
seega nüüd sinu kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 12:54 pm    Teema: Re: Minu isiksus Vasta viitega

Faster kirjutas:
Tere!

Mul on selline mure,et ma ei suuda kuidagi välja selgitada,kes ma olen (isiksus)...ma ei ole Goot,ma ei ole punkar,ma kuulan süvamuusikat,peamiselt Doom metalit.....mulle meeldib surnuaed ,vaikus ,pimedus, aga ma ei oska ennast mitte kuidagi liigitada....igaljuhul tavaline ,trääntsi tyyp ma ju pole....Äkki keegi aitax mind,mu isiksuse avastamisel?


Miks on sul vaja kuskile kuuluda ? Kas lihtsalt iseseisevalt olles tundud sa endale liialt tühine ?
Tagasi üles
Faster



Liitunud: 20 Okt 2004
Postitusi: 6
Asukoht: rapla mk.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

jh...mul on vaja teada oma isiksust ,sest muidu mul on selline tyhine ja tavaline tunne
_________________
Veendu alati oma jõus sest selles peitub edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

ksujuures väga huvitav.
Sul on tavalineja tühi tunne sest sa oled enda arust tavaline inimene?
Mida muudab Sinu jaoks see kui ma ütlen äkki et sa oled ntks "xxx"?
Et kui sa kuulud nyyd "xxx"-de hulka, kuidas see su sisetunnet muudab?
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faster



Liitunud: 20 Okt 2004
Postitusi: 6
Asukoht: rapla mk.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

see nn. xxx ei tähenda mu jaox ju mitte midagi...
_________________
Veendu alati oma jõus sest selles peitub edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Faster, kohe annan vastuse ja valkyrie, Sina näed, kas mõjub see, kui öelda inimesele, kes ta on.

Faster, Sa oled nagu lai punane kingituspael, mis oma ebavajalikkuses vajab sisukat pakki, kuhu end siduda kaunistusena ja pakkepaberi laialivajumise vältijana. Vajaliku paki mitteleidmine võib viia paela kaela sidumiseni. Selle asemel võta mult vastu tordikarp. See on tühi, aga kui seod end selle ümber, saad oma paelale ruumika vormi. Ja nii olen Sinu hoole alla usaldanud koha, mida täitma hakata. Millega nimelt- on Sinu vaba valik. Kindel on see, et kui karbis juba midagi raskekaalulisemat on kui puhas õhk, siis tekib piisavalt uudishimulikke, kes Su paela lahtisidumise vastu huvi hakkavad tundma. Ning kes saab Sinu paela lahti sõlmitud, see on siis iseenesest Sulle ka näidanud, kes Sa selline oled. Oled see, mida oma karbis hoidnud oled…
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

ja selline asi ka et minu meelest kui Sa lased kellegil teisel määrata kes sa oled, lasta teistel ostustada, siis võib ju see vale olla ja sa hakkad seda enda jaoks vbla valesti käituma, pühendama oma tählepanu sinu jaoks valedele asjadele. Sa ise sisimas tegelt tead ju, kuhu kuulud ja kes sa oled. Teised võivad ainult sulle teeotsa kätte näidata, kuid minu meelest ei saagi keegi teine Sulle ette öelda kes sa oled tegelikult.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Faster...

Üks hea kamp, kuhu sa kuulud... nimelt oled sa Eestlane ja see on ju suurepärane.
Oled ju kehastunud Eestisse ja see teeb sinust eestlase
Tagasi üles
Faster



Liitunud: 20 Okt 2004
Postitusi: 6
Asukoht: rapla mk.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

ma ju tahtsin teada,et kuidas ma selle avastan,kes ma olen,?mitte ma ei tahtnud et teie seda ytlexite...aga nh seda võib ka
_________________
Veendu alati oma jõus sest selles peitub edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

käi ringi, käi läbi erinevate inimestega, vaata milliste inimestega sul kõige mõnusam on suhelda, kus näed iseend..vaata iseendasse, kasvõi kirjuta ylesse järjest oma omadusi paberile, analüüsi ennast..proovi kõrvalt vaadata.
..Ega see ei peagi kerge olema aru saada kohe plõks Idea kes sa oled ja miks sa siin oled üldse Cool
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faster



Liitunud: 20 Okt 2004
Postitusi: 6
Asukoht: rapla mk.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

asi selles et ma käin põhiliselt gootidega läbi.....ja nendega on tõesti hea suhelda jne...aga....ma ei saa ju lambist öelda et ohh ma olen goot....kuna, siis ma olexin tegelikult mitte goot vaid Wannabe(tahan olla)
_________________
Veendu alati oma jõus sest selles peitub edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Faster...

esiteks ma panin tähele et sa liigitad inimesi selle järgi mis muusikat nad kuulavad (tavalised - trääns jne.)
teiseks ma panin tähele et sa ei taha olla tavaline ning seda sa kipud ka kordama pidevalt.
kolmandaks oled sa hetkel mittekeegi. nii enda kui ka teiste jaoks.

meie jaoks oled järjekordne halli massi hall tükike kes peale selle teema unustamist kaob. enda jaoks oled sa mittekeegi sest senikaua kuni sa ei suuda end määratleda enda hinges... senikaua pole sind ka teiste jaoks.
on vaid sinu vari mille järgi saab öelda et sa oled inimene... ja ei midagi muud.

minu soovitus sulle: lasku välja muusikast... ära käi surnuaedades... ja proovi tsipake kuulda ka "tavaliste" inimeste muusikat. kui sellega hakkama saad siis proovi vaadata mida inimesed sinu ümber ütlevad... need inimesed kellele sa kuidagi korda lähed.
teised näevad SINUS iseenda peegeldust... ehk neid omadusi mis neis on olemas... sina aga jälgi teisi inimesi... sest nii saad teada mis on peidus sinus eneses...
ja siis liida need kõik kokku. ja saadki iseenda... suure kompoti igasugustest omadustest.

ja see sa oledki... kogu selle protsessi lõpus pead tõdema et oled samasugune vigade ja headega nimene nagu iga teine.

järelikult... pole sel tähtsust kes oled. ole see kes sa oled... inimene... gootik... surm... jumal... mida iganes. teisi see niikuinii ei huvita. pealmine et sul oleks hea olla...
Tagasi üles
CITACEEN
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Faster OMA ISIKSUSE SAAB IGAÜKS AINULT ISE AVASTADA JA KUI SA VEEL EI SAA SIIS OOTA KUNAGI EHK SUL SE KA ÕNNESTUB,SEST KUI SA HAKKAD OMA ISIKSUST TEISTE ABIL AVASTAMA SIIS VÕID PANGE ASTUDA,SEST SULLE VÕIDAKSE VALESI SOOVITUSI ANDA.
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

CITACEEN kirjutas:
Faster OMA ISIKSUSE SAAB IGAÜKS AINULT ISE AVASTADA JA KUI SA VEEL EI SAA SIIS OOTA KUNAGI EHK SUL SE KA ÕNNESTUB,SEST KUI SA HAKKAD OMA ISIKSUST TEISTE ABIL AVASTAMA SIIS VÕID PANGE ASTUDA,SEST SULLE VÕIDAKSE VALESI SOOVITUSI ANDA.


jah, vaadake, citaseen ju hakkas seda teiste abil tegema. Ja kõigile on näha, mis vaesekesest nüüd saanud on...paljas luu ja nahk...pange põhjas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
CITACEEN
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

EFUKE MA POLE ENDA ISIKSUST KUNAGI TEISTE ABIGA PÜÜDNUD AVASTADA.SINA AGA KÜL.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:

jah, vaadake, citaseen ju hakkas seda teiste abil tegema. Ja kõigile on näha, mis vaesekesest nüüd saanud on...paljas luu ja nahk...pange põhjas.


mina lisaks omalt poolt, et citaceen on põrgus, ehk saab ka temast lõpuks korralik inimene (ainult karmid koolmeistrid seal põrgus), aga endal on mul temast täiesti poogen...
citaceen on veel ise päris noor, aga see on ju tegelikult hea, kui nii noor inimene juba vaimsusest huvitub
Tagasi üles
CITACEEN
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

ARXOS SINU POOGEN PAISTAB HALVASTI VÄLJA.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group