Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kodeering- Tõe antipood on vale
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Lyzoom kirjutas:

Ork:
sul on kas kirves nüri või kasutad valet kirvest õige asja juures või õiget kirvest vale asja juures... Wink


(kasutasin sinu stiili..mõtlesin, et said vihjest aru..)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

...stiili kasutamiseks peab stiilitunne(tus)t omama...

Kirved on vahvad tglt! Uurin neid parasjagu. Kui õnnestub uuringutes punktini Q jõuda, informeerin kohalikku võim(u)l(ol)evat üldsustki Wink
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 2:52 am    Teema: Vasta viitega

Lyzoom kirjutas:
MK:
kui oled sama noor mees, kellega mul elus võimalus olnud kohtuda, siis loed mõlemad tekstid, nii kommenteeritu kui kommenteeriva uuesti, eelarvamuseta läbi ja mõtled pisut, täitsa iseenda sees. Et kas Riigikogujad ja Valitsejad ja Ilueedid ja Muidutarzanid ja.... (loetelu täpseks ammendamiseks kuluks ruumi oikuipalju) on ikka need pärismehed. Kui oled aga hoopis keegi teine, mitte see noor mees, kelleks Sind pean, olgu peale - siinpool ollakse sel juhul meeleldi pööbel Cool

Ork:
sul on kas kirves nüri või kasutad valet kirvest õige asja juures või õiget kirvest vale asja juures... Wink


Lyzoom kirjutas:
...stiili kasutamiseks peab stiilitunne(tus)t omama...

Kirved on vahvad tglt! Uurin neid parasjagu. Kui õnnestub uuringutes punktini Q jõuda, informeerin kohalikku võim(u)l(ol)evat üldsustki Wink


Olen seesama noormees Smile
Aga asi on selles et sa ei rääkinud pööblist ja pööbli tasemel olevast valitsusest ja sa ei rääkinud seda riigikogus, vaid sa vihjasid siinsetele inimestele ja siin foorumis (mida sa tõestasid ka enda viimase postitusega) ja meil siin ei kehti ja meie ei allu nendele välistele seaduspärastustele ja seaduspärasusi ei tule vaadata mitte enamuse pealt vaid ikka nende kõige õigemate pealt. Enamus ei ole ju targem, ega sul programme peal ei ole ?

Point on see et enamus ei ole targem ja meie Eesti Vabariigi valitsejad on enamuse valitud (ma ei nimeta seda Eesti rahva enamust pööbliks, pööbliks nimetan ma madalate tegudega inimesi ja neid kes "pööbli programmidega" õigemaid ja õiglasemaid maha tegema tulevad, need tobedad massile sisestatud installeeringud võivad teha ka väga heast ja toredast iniemsest pööbli ja hävitaja ), sellepärast peabki ikka neid kuulama kes juhtimiseks ja õigete otsuste tegemiseks loodud on, mitte enamust, et nad saaksid aidata ja juhatada neid kes tahavad endast Eesti Vabariigi jaoks parima anda, aga kellel see kahjuks alati välja ei tule, sest nad lasevad end eksitada ja petta. Kas vale usu või vale poliitiku poolt.
Aga varsti tuleb päike pilve tagant välja. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tõe vastand on ikkagi vale. Ainult, et mida rohkem neid vastandada, seda rohkem selgub, et nad on üks ja see sama, st ühe ja sama asja eri tahud, kui nii võib öelda. See väide, nagu näeks Suur Prohvet Tokroda maailma 12-st erinevast vaatevinklist on.... VALE! Sellesama minu väite tõestuseks ongi see sama 12-ne süsteem ise... Me oleme dualistliku maailmapildi kütkes rohkem kui me arvame ning see ei ole muide meie süü.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group