Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pörgu.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Okt 18, 2004 8:50 pm    Teema: Pörgu. Vasta viitega

Selle tasandi vastu tekkis huvi peale ühte jutukavestlust.
Algul läksin tunnetuses sisse, et saada selgemat pilti sellest, milleks see ala üldse eksisteerib ja mis on ta eesmärk. Möistsin, et pörgu on koht kus inimesel on vöimalus üleliigsest saastast vabaneda. Seal on palju eri tasandeid ja väga paljud inimesed on seal ilma, et nad ise seda teadvustaksid. Aga nad on möistnud, et soovivad muutust ellu vöi vabaneda mönest asjast mille käes on pikalt vaeveldud.
Sisenesin ja kohe olid mu körval kaks saatjat, kes tulid tutvustama mind sealse eluga. Sisenesime avarasse ruumi, mis oli üsna hämar. Ruumil polnud kindlaid seinu, vaid tihe mateeria mis ühendas eri puhastumise tasandeid . Alla, päris pöhja vaadates nägin midagi, mis meenutas laavat. Kui küsisin mis see on, öeldi, et sellesse läheb saastunud energia, mis puhastatakse . Siis tahtsin teada kuidas käib puhastumine, sain teada, et vastavalt sellele kuidas inimene on valmis ja kas ta seda soovib. Ja on ka teine vöimalus, inimene sinna saata. Kui see on seotud riskiga, sest see kes ta sinna saadab peab ka tee ette näitama ja ta kohale viima. Nii sönades kui tegudes olema töeline saatja. Küsisin, et kes on nemad, minu praegused giidid- sain vastuse, et nad on valvurid, kes on nöus mulle erinevaid tasandeid tutvustama.
Esimene asi , mis mulle huvi pakkus olid haigused, sest mu vanemad olid kaua ja pikalt haiged. Läksime üle silla mis ühendas meid selle paigaga. Sisse minnes ootas ees täielik pimedus, siis üks saatjatest lükkas eest pimeduse ja ma nägin haigse tekitajaid, seal polnud inimesi, vaid see mis ootab inimest kes oma elu elades on jöudnud selleni, et puhastumiseks vajab haigust. Siis nägin kuidas sisenes üks inimene ja väljus koos haigusega. Veel nägin ma seal tasandeid, mis üksteisega kattusid.
Hea küll niipalju selleks korraks.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Esm Okt 18, 2004 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

see on nüüd päris uus uurimisvaldkond.
põrgu ja selle seadused.
kirjutan ka niipalju , kui momendil on selge...hiljem võib mõni asi osutuda valeks, eks siis parandan ennast.

..näen põrgut seitsme-sfäärilisena: sellised kanamuna -kujulised maailmad teravast otsast üksteise küljes. (nad paistavad munakujuliste koobastena maa sees).
..kui võrrelda inimese kõrgusega, siis on iga sfäär selles nägemuses 20-ne korruselise maja kõrgune.

kõige esimene sfäär minu jaoks oli vampiiride maailm. sellesse maailma jäävad "kinni" vampiirid..inimesed, kes toituvad teiste eluenergiast.
("kinni " tähendab, et jäävad vangiks selles maailmas, kuni puhastuvad sellest omadusest.)

teine sfäär on fuuriate maa. fuuriad on naised, kes suruvad teistele inimestele oma tahet peale..orjastavad ja röövivad energiat oma tahte pealesurumise teel...ja kui ei jõua sihile, muutuvad metsikuteks või hulluvad.

kolmas on hirmude maa. siin on vangis inimesed, kes elavad hirmude küüsis. inimesi puhastatakse nende hirmudest..teadmiste omandamise teel..hirm kaob, kui ta asendub teadmisega.
....niipalju alustuseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 1:09 am    Teema: Vasta viitega

jaaa, olen ka enda jaoks selle maailma avastanud. Muljed on tegelikult ülimalt positiivsed. Asja eesmärgiks on ikkagi areng ja igasugu veapunktide likvideerimine ja see on ju lausa vajalik.
No peksa saab seal loomulikult, mõnel keeratakse pea otsast, mõni imetakse tühjaks, mõni jääb haigeks, mõni tõmmatakse laiaks, aga seda teevad meie kallid kollid, kes on Looja kingitus meile arenevatele vaimolenditele. Põrgus on tajuda palju halamist ja põlvili palumist kollide ees, aga kollid EI HALASTA teile, õpi ja jätavad teid rahule.
Võid seal sada aastat nende kollide ees palvetada, käid neile pinda ja saad äkki veel rohkem peksa, nad käituvad rohkem nagu robotid, kaastunnet ega halastust neis küll ei leidu.
Seal on ka palju ruumi, palju avastada, aga kui oled väga saast, siis eriti liikuma ei pääse - no kuhu sa tormad, kui pead ei ole otsas ja 10 kolli on kukil jne...
Aga soovitan proovida igatahes, ma olen ka ikka liiga hea inimene, kari sitakotte istub kaelas, aga lähen jälle ekskursioonile ja nemad juba mul seljast kadunud, et suudaks siis vähekenegi sammu pidada, aga ikka nii saastad oma suhtumise valdkonnast vaadatuna, et kollid närivad 3 korda läbi. Aga mis ronivad siis mulle kukile, kradi saamahimulised vargad.
Aga põrgus puhastute ka igasugusest muust saastast, mis teile näiteks sisse topitud on, igasugu vastikud olevused jne.

no ma selle teksti siin kiiresti kirjutasin, ma olen ikka selline inimene, kes ei viitsi oma tekste üle vaadata ja siluda, ja miks peaksingi siluma, tulge põrgu kui tahate ja oskate ise ka pärast rääkida. Aga eks täiendan ka enda nägemust asjast

Edit:
Nüüd kui lugesin Virmalised ja Orki postitusi, siis need küll meeldisid...
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 3:49 am    Teema: Vasta viitega

põrgust olete tulnud ja põrgusse tagasi ka lähete Laughing
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 9:20 am    Teema: Vasta viitega

kas sa ei lähegi vä?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 10:13 am    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
kas sa ei lähegi vä?


ma pole sealt pärit...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Ei saa sinagi tuska pörguta läbi- pisike ja vooderdatud ta sul nagu rotiurg.
Aeg-ajalt ilmub ka möni helgem hetk kuid vägisi ei saa midagi anda, vötta ja ka muuta.
Läksin vaatama seda hirmude maad mida ork kirjeldas. Sellel maal pole ainult hirmud vaid köik tunded mis on sellega seotud. Köik mis tahavad inimest pisemaks halvemaks ja väärtusetumaks teha. Nende eesmärgiks on algselt inimese tahte ja soovide nullimine, et see energia liikuma ei saaks ja tast oleks vöimalik köik kätte saada mida üks hing eluks tegelikult vajab. Selles paigas olijad on pandud piiri peale- neile antakse kogemusi, mis järk- järgult vabastavad nad hirmust ja muudest siduvatest tunnetest. Sugugi mitte köik need kes kardavad midagi pole selles paigas, vaid ainult need kes on endas leidnud soovi siduvatest tunnetest vabanemiseks. See on ala kus neid öpetatakse hirmudega toime tulema, nö. omalaadne "öppekabinett". Inimesele antakse selles paigas teadmisi sellest kes ta on ja mida teha et mitte sattuda sellesse hirmuderingi uuesti. Hirmuga seostuvad tunded on näiteks alaväärsus, kartus mitte toime tulla ja ka pimeduse,- körguse-, üksioleku-, loomadekartus. Neid on palju ja nendege toimetulekuks on erinevad öppetunnid. Kartus millest saab jagu teadmiste edasiandmisega on köige lihtsamalt lahendatav. Kui aga kartuse tagamaad on kinni alateadvuses on vaja puhastuda ka shokist, mis elab oma elu.
Niipalju siis selleks korraks.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 10:37 am    Teema: Vasta viitega

virm

minu jaoks pole mingit põrgut olemas, kuidas ma saan siis sinna minna? kui sa ise tunned et sul on põrguga mingi seos siis võibolla oled õigel teel, mis seal siis ikka. seljuhul tõesti sa põrgust tulid ja sinna tagasi lähed:)
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

tushka: ..hirm..tajud oma hirmu?
põrgu on kõigi jaoks olemas, sõltumata, kas ta seda endale "lubab" või mitte.

..põhimõtteliselt on see puhastumine...nimeta seda kuidas tahad.
põrguks või saunaks, keeglisaaliks või õuduste toaks.
kuna oled inimeseka sündinud, pead täitma selle maailma seadusi, kus elad.
ja seda lihtsam on täita, mida paremini neid seadusi tunned..ma ei loe moraali..uurin neid seadusi isegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
tushka: ..hirm..tajud oma hirmu?
põrgu on kõigi jaoks olemas, sõltumata, kas ta seda endale "lubab" või mitte.

..põhimõtteliselt on see puhastumine...nimeta seda kuidas tahad.
põrguks või saunaks, keeglisaaliks või õuduste toaks.
kuna oled inimeseka sündinud, pead täitma selle maailma seadusi, kus elad.
ja seda lihtsam on täita, mida paremini neid seadusi tunned..ma ei loe moraali..uurin neid seadusi isegi.


mis hirmu, sul vist elus ainult hirm ongi, pidevalt mõtled oma hirmudele, otsid teiste hirme oma hirmude vaigistamiseks, on nii? Ja kui ma ütlen et minu jaoks põrgut pole olemas siis seda pole. jah ma olen inimeseks sündinud, kuid mis puutub siia põrgu ja mingid seadused? neid lihtsalt pole ükskõik mida sa ka kokku ei patraks. kas pole siis nii?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tushka

Mina näen küll, et sa oled põrgus ja oled seal vist isegi juba mõnda aega olnud...
Aga sa tõmbled seal ja oled totaalses hüsteerias, soovitan sul maha rahuneda ja mõista, et tänu põrgule saad sa normaalsemaks, praegu oled sa minu arvates väheke ebanormaalne, nii oma mõtete kui ka "olemuse" poolest.
Ma ütlesin su teisikule põrgus: "Sa jääd siia nii kauaks, kuni ennast parandad, ennem pole sul lihtsalt võimalik siit välja pääseda!"
Ja sa hakkasid põrgus hüsteerilise naise häälega karjuma...
Aga küll sa ära harjud ja oma asjad ära õpid.
Jõudu tööle !
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

KÕIK PÕRGUSSE PUHASTUMA !!

(kes seda tekti luges kukkus põrgusse ja enam sealt välja ei saa)

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos

sina näed üldse kummalisi asju, kuidas nüüd nende paganatega oligi - sul kristus perses kui kirstunael (vabandus väljendi eest, aga tundus muhe teine) ja jurageneraatorina oled sa päris ehe kuid natuke lapselik
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
Arxos

sina näed üldse kummalisi asju, kuidas nüüd nende paganatega oligi - sul kristus perses kui kirstunael (vabandus väljendi eest, aga tundus muhe teine) ja jurageneraatorina oled sa päris ehe kuid natuke lapselik


tushka: ka sõimamise ja ähvardamisega ei õnnestu Sul oma saatust muuta!
(kas maailm on olemas, kui jaanalind oma pea liiva alla kaevab?..või kaob selleks ajaks ära?)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
tushka2 kirjutas:
Arxos

sina näed üldse kummalisi asju, kuidas nüüd nende paganatega oligi - sul kristus perses kui kirstunael (vabandus väljendi eest, aga tundus muhe teine) ja jurageneraatorina oled sa päris ehe kuid natuke lapselik


tushka: ka sõimamise ja ähvardamisega ei õnnestu Sul oma saatust muuta!
(kas maailm on olemas, kui jaanalind oma pea liiva alla kaevab?..või kaob selleks ajaks ära?)


kas ma sõimasin või ähvardasin? keda, kas tõesti sind? Hellikud olete:)))
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:

kas ma sõimasin või ähvardasin? keda, kas tõesti sind? Hellikud olete:)))


ka vabandamisega Sa oma saatust ei muuda...
põrgusse! seal on Su koht!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
minu jaoks pole mingit põrgut olemas, kuidas ma saan siis sinna minna?
Tulnukas oled või Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
went
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

kas te ainult näete seda?kas toimub ka mingi läbielamine?


Õnne!Kui sellega midagi pistmist on!


Viimati muutis seda went (Teis Okt 19, 2004 7:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tulnukaid saab ka põrgusse saata (kehastumata tulnukaid, aga tulnukad vist meie planeedile ei kehastugi, nad ei oma vastavat taset), aga vot kas nad sealt üldse välja pääsevadki...

Ja selle pärast see kristlik õpetus panebki inimesi põrgut kartma, et keegi sinna minna ei tahaks, aga tegelikult on seal viibimine puhastav ja arendav...

Kristlased vaadake, mina läksin põrgusse vabatahtlikult, viibin ka seal päris hea meelega, tulgu veel põrguga hirmutama, mina hirmutan olematu paradiisiga vastu...
Ja see pole küll minu mõte, aga äkki osad satanistid soovivad lihtsalt tohutult põrgusse pääseda, aga neid ei lasta sinna, paljusid inimesi hoitakse ju kinni.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

went kirjutas:
kas te ainult näete seda?kas toimub ka mingi läbielamine?

Õnne!Kui sellega midagi pistmist on!


Läbielamine toimub küll ja see kajastub ka füüsilisel tasandil...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group