Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Luupainajad
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tralla



Liitunud: 10 Okt 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:06 pm    Teema: Luupainajad Vasta viitega

Kahtlustan, et mind kimbutab luupainaja. Öösiti...une pealt on äkki keha võimatu liigutada ja mingi kolehirmus raskustunne rõhub peale. Tihti on tunne, et kogu keha tõuseb voodi kohale õhku ja seda alla suruda on väga raske. Kohati suudan ennast vabaks saada ja siis kordub sama jälle. Nüüd viimane öö oli tunne jälle, et kogu voodi minu all hakkas kihisema ja keema, ise jälle liigutada ei saa. Ja tavaliselt samal ajal kas laps hüüab kõrvaltoast mind või kuulen selgelt, et keegi koputab välisuksele. Enne juhtus seda minuga nii paar korda aasta jooksul, nüüd juba 3 korda viimase nädala jooksul. Ausalt öeldes on tunne, et katus sõidab või nii...
On äkki kellegil samalaadseid kogemusi või juhtumeid ja äkki oskab keegi lahti seletada või nõu anda, millest selline asi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 10:29 pm    Teema: Re: Luupainajad Vasta viitega

tralla kirjutas:
Kahtlustan, et mind kimbutab luupainaja. Öösiti...une pealt on äkki keha võimatu liigutada ja mingi kolehirmus raskustunne rõhub peale. Tihti on tunne, et kogu keha tõuseb voodi kohale õhku ja seda alla suruda on väga raske. Kohati suudan ennast vabaks saada ja siis kordub sama jälle. Nüüd viimane öö oli tunne jälle, et kogu voodi minu all hakkas kihisema ja keema, ise jälle liigutada ei saa. Ja tavaliselt samal ajal kas laps hüüab kõrvaltoast mind või kuulen selgelt, et keegi koputab välisuksele. Enne juhtus seda minuga nii paar korda aasta jooksul, nüüd juba 3 korda viimase nädala jooksul. Ausalt öeldes on tunne, et katus sõidab või nii...
On äkki kellegil samalaadseid kogemusi või juhtumeid ja äkki oskab keegi lahti seletada või nõu anda, millest selline asi?


Sul on tegemist sinu elukoha all elavate maa-aluste kollidega, kes varastavad teilt energiat. Need kollid on omakorda nn. tööriistad ehk suurema süsteemi käepikendus (topeltmanipulatsioon). Kirjuta mulle privasse, annan sulle infot, mida teha.
Tagasi üles
tralla



Liitunud: 10 Okt 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Esm Okt 11, 2004 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Sad Et keegi nagu midagi asjalikku ka muidu öelda oskab või? Kisub vägisi teemast välja.... Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tralla



Liitunud: 10 Okt 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Esm Okt 11, 2004 2:06 pm    Teema: tushkA2: ÄKKI MIDAGI ASJALIKKU! Vasta viitega

poolkerad poolkeradeks.... Ei mõika mis sa sellega öelda tahad! Minu jaoks see kole kogemus ja tunnen huvi, kas keegi veel midagi sellist kogenud on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 11, 2004 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

tralla

luupainajaga võib abi saada ka voodi ümber paigutamisest. ise tegin nii,et tunde järgi sobitasin uude kohta ja aitas küll.


---
...ja väike tushka hakkab edaspidi üritama nüüd natuke vahet ka teha ,et kas inimene läbustab niisama või soovib tõepoolest abi.

vale teema mille all vaimutseda. või on tähelepanuvajadus nüüd sul siis juba lämmatavaks muutunud, tuskukene?
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Okt 11, 2004 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Midagi tralla kirjeldatuga sarnast võib tekkida, kui ööpäevane une ja ärkveloleku rütm kuidagi sassi läheb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stepihunt
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Mai 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 6:41 pm    Teema: Re: Luupainajad Vasta viitega

Minuga on sama lugu aeg-ajalt. Samuti on keha võimatu liigutada, raskustunne rõhub, liikmed on kangestunud. Tahaks isegi karjuda, aga ei suuda. Olen sellest teadvuse suunamisega üle saanud. Lihtsalt sisendan, et pean tast jagu saama, ning rõhujale teen teadvuse kaudu selgeks, et ta ei saa minust jagu ja ta peab lahkuma... Nii saan tast pikapeale jagu, aga uinudes üritab ta naasta... igal juhul une rikub tundideks ära. Mõistagi ei tea ma, millega tegemist on...



[quote="tralla"]Kahtlustan, et mind kimbutab luupainaja. Öösiti...une pealt on äkki keha võimatu liigutada ja mingi kolehirmus raskustunne rõhub peale. Tihti on tunne, et kogu keha tõuseb voodi kohale õhku ja seda alla suruda on väga raske. Kohati suudan ennast vabaks saada ja siis kordub sama jälle. Nüüd viimane öö oli tunne jälle, et kogu voodi minu all hakkas kihisema ja keema, ise jälle liigutada ei saa. Ja tavaliselt samal ajal kas laps hüüab kõrvaltoast mind või kuulen selgelt, et keegi koputab välisuksele. Enne juhtus seda minuga nii paar korda aasta jooksul, nüüd juba 3 korda viimase nädala jooksul. Ausalt öeldes on tunne, et katus sõidab või nii...
On äkki kellegil samalaadseid kogemusi või juhtumeid ja äkki oskab keegi lahti seletada või nõu anda, millest selline asi?[/quote]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 11:31 am    Teema: Vasta viitega

unenägemises olid.
anorgaanilised kimbutasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Jaanis
Ãœldiselt oleks pidanud naine sind liigutama.
Aga proovi sellist mõttemudelit, meditatsiooni, et luupainaja ajal hakkad oma energiat tõmbama ülesse, pähe.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei soovitaks oma energiat pähe tõmmata sest võib juhtuda et koguneb piisavalt palju energiat pähe ja siis on põmm ~!"#¤%.
Parem kogu seda naba piirkonda ja kujuta ette kuidas see sul välja läheb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Surm see pole. Keegi konkreetne tegelane susib.
Aga ma mõtlesin, et enda jõu tõmba pähe. Siis vööras energia peab lahkuma. Oma jõudu tõmba enda seest, tuumast.
Ma tajun, et keegi tahaks Sind juhtuda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 12:57 am    Teema: Vasta viitega

jaanis, sa ju oled IT mees? Peaksid aru ka saama mille järgi neid päikseid pannakse Smile


See on tuttav tunne kui püüad uinuda ja tunned kuidas silmad kiskuvad välja, nagu neid midagi suruks välja. Ega ma nüüd ei hakka olematuid vaenlasi otsima Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 9:06 am    Teema: Vasta viitega

Mul olid ka kunagi luupainajad. Aga pärast seda , kui ennast pesema hakkasin, kadusid ära. Ma enam ei haisenud ja luupainajad ei leidnud mind üles. Minu meelest nad leiavad inimese üles lõhna järgi. Jumalad ei haise, aga inimestel on tihti selline hais, et võib ära lämmatada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 6:35 am    Teema: Vasta viitega

Üldiselt, kui meesnõid on nõrk, siis ta saadab jah oma neiukesed talle mitte meelidvat persooni uurima/tümitama. Naisi on ju nii kerge kratiks teha ja käsu alla panna, kui ollakse neid keppinud.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tiivul
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Apr 2005
Postitusi: 106

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 10:16 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Naisi on ju nii kerge kratiks teha ja käsu alla panna, kui ollakse neid keppinud.


Ükski keplemine ei tee kedagi kratiks kui pole soodsat "pinnast". Sel juhul taotlused ka illusioonid, mida siis üldse rabeleda?
Kas olenemata sellest, mis taotlus mind ennast just selle mehega keppi ajendas tegema, tehakse kratiks ?
Kõik ei ole nii sihker ja alati on rohkem kui üks võimalus.

Võib ju ennast meelitada, et vot kui hää materjal olen, kõik nääd tahavad.
Sõidab sisse see, millise värava oled avanud.

Kratiks olemine ka töö nagu iga teine, ja töö käib "palgapäeva" ootel. Või mis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Keegi teine saadetakse enda eest kaklema, kui on vaja rikkuda hierarhiat.
Endast arenenematumat tappa ei tohi. Seega tuleb leida keegi loll, kes töö ära teeks ja karistada saaks.

Läbi kepi saab igasugu asju juhtuda. Minu tunnetuse põhjal ca 98% infost vahetavad inimesed omavahel sexides, mitte rääkides.

Kruvid enda orjastamise hirmus kinni seksuaalsuse, kruvid kinni ka muu. Nokk kinni saba lahti. Keppimine (ka vaimne kepp kolliga) iseenesest pole veapunkt, vaid kõige tõenäolisem kanal, mida mööda asi ära tehakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

tuuleluud kirjutas:
Kruvid enda orjastamise hirmus kinni seksuaalsuse, kruvid kinni ka muu. Nokk kinni saba lahti. Keppimine (ka vaimne kepp kolliga) iseenesest pole veapunkt, vaid kõige tõenäolisem kanal, mida mööda asi ära tehakse.


Pigem on asi kvaliteedinõudes. Energia/info, mida kahepoolselt vahetatakse läheb täkkesse siis, kui on just selle energia/info järele vajadus. Mida ikka karata, kui partneril vaimses mõttes till pisike või rinnad väikesed. See on rohkem kui ainult maitseküsimus. No ja ogu siis tõesti kasvõi anorgaaniline.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2008 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, tõstatan teemat.
Kuna see teema on mul päevakorral ja ikkagi minujaoks tundmatu, siis tahan sellele rohkem infot. Voorumis pole ka keegi päris adekvaatset infot jaganud selle kohta.

Luupainajaks nimetan ma seda piinarikast seisundit mida teemaalgatajagi. Ehk seda seisundit, kus sa oled unest ärganud, kuid oma keha üle sa kontrolli pole saanud. See on selline seisund, kus sa oleksid nagu lõksus kahe maailma vahel.

Piinab sellepärast, et see seisund tekitab nii abitu tunde, kus sa ei saa liigutada ega rääkida. Füüsiline kontroll puudub. Kuigi mõtlemine ja analüüs toimis.
See on nagu selline olukord, kus sa oled elavalt kinnisesse kirstu valatud ning kui tunned et kuskilt sügeleb, siis karju või silmad peast, kuigi karjuda ja sügada ei saa.
Peale seda võib kõik vetsuskäimised öösel ära unustada.

Mõlemad korrad kestsid ca 30 sekki. Vbl ajataju paneb puusse, aga praegu vähemalt nii tundub. Kuigi pilt ja aeg oli reaalne.
Esimene kord magasin parema külje peal seljaga toa poole.
Ärkasin üles mingi kahtlase hääle peale. Tundsin et keegi on mu toas ja käib voodi juures podisedes omaette, nagu nõid kes nõiuks.
Üritades selgusele saada, et kes see on, proovisin ennast ümberpöörata, aga sittagi. Nii kui üritan keha liigutada tekib selline pingeline vibra luudes ja lihastes mis võimeneb kui rohkem ennast liigutada üritan.
Aga kuidagi oma silma nurgast sain piiluda üle õla mis toimub selja taga. Kuigi mai tea kas silmad ka reaalselt liikusid, vist mitte...
Aga üle õla oli näha väiksemat kasvu olendit kes käis mu voodi juures edasi-tagasi ning oli nagu keskendunud nõidumisele. Mida ta nõidus? Ei tea.
Raske on selgusele jõuda kas tegemist oli nais või mees olendiga.

Teine kord oli paar päeva tagasi. Mäletan eelnevalt unenägu kus tegime midagi ühe sõbraga, ei mäleta mida, ning kuskilt "udust" vajus rahulikult ligi üks teine sõber kes korraks tardus ning ütles, et tal hakkab kohe luupainaja ning tormas kibe kiirelt sina tagasi kus tuli.
Peale seda hakkasin tundma endas selle seisundi algust. Ärkasin tasapisi unest ning avastasin järjekordselt ennast enda kehas lõksus.
Seekord magasin kõhuli ning ei suutnud oma toale nii head pilku peale visata. Seekord ma ka hääli ei kuulnud, aga olen kindel, et keegi mu toas sel hetkel oli ning midagi ta minuga tegi. Üritasin seekord panna rõhku karjumisele, kutsusin oma toanaabreid appi, aga sittagi, ei mingitki piiksu. Isegi mingit taunilist ööööõõõäääööööõõõõööööõõõ'd ei tulnud välja.
Kui oleks midagigi välja tulnud, siis oleks vist ainult seda "õõõ'd" tulnud, millest keegi poleks midagi aru saanud.
Vaikselt aga püüdsin rahuneda ning millegile keskenduda ja ajapikku see painaja möödus.
Vähemalt kontrolli sain keha üle tagasi, aga kas see olend ka mu kõrvalt tol korral lahkus? Kahtlane.


Pakun välja paar arvamust:
1. Need painajad hoiavad meid kinni igal ööl ja uneajal. Lihtsalt korraks satume peale sellele mis nad öösel salaja teevad. Ma arvan, et mingi maailm on meie eest lukku keeratud, et me sinna ei saaks. Need olendid meie kõrval kontrollivad, et unefaas ja reaalsus töötaks nii nagu nende maailm seda heaks arvab.
2. Need olendid kontrollivad meid. Nad nagu programeerivad meid just sel hetkel. Teevad näiteks mälupankades muudatusi/uuendusi neile kasulikus suunas.
3. Samas selline ahistatud tunne on...nagu "seksuaalselt"

Kõik korrad on mul toimunud erinevates kohtades. Seega ma arvan et paiga sitas energias vist lood pole, a mine sa tea.

Wiki andmetel on luupainaja mees ja nais olend, meespainaja(incubus) käib öösiti naiste energiat "seksuaalsel" viisil saams ning naispainaja(succubus) käib mehi "seksuaalselt" ahistamas, et saada energiat et omasuguseid sigitada või iseennast elushoida. Mingi religiooni arvates võib selline kogemus tervist halvendada või lõppeda isegi surmaga.

Mis te arvate?
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2008 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

olen soovitanud keskendada oma jõud sfüüsilisesle silmade liigutamisele, kasvõi natukene.
see tundub olevat kõige kergem tee seisundi murdmiseks.
kes hakkab asja analüüsima või selle vastu huvi tundma, kulutab oma paueri sinna, aga lahti ei saa.
tagasiside põhjal toimib hästi.
aga kui sa muidugi eelistad uurida, siis ega ma vastu pole Laughing
lihtsalt vahel on tahtmine kohe välja saada.
ja kätt või jalga liigutada on hoopis raskem.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2008 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

See seisund on küll hirmuäratav ja iga hinna eest tahaks välja, aga millegipärast minu jaoks samas ka huvitav.
Huvitav sellepärast, et see pole igapäevane asi ning väga tahaks teada, mis see on.
Arvan et see ON avastamist väärt.
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group