Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naisteotsing naiste maailmas

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 9:32 pm    Teema: Naisteotsing naiste maailmas Vasta viitega

Soovisin teada saada kellega ma juba kõrgemal tasandil kokkuleppeid teinud olen (enne kui kaks inimest kokku saavad, on tavaliselt kõrgemal tasandil ju asjad juba kokku lepitud) ja leidsin ennast ühest maailmast, vist naiste maailmast.
Nägin liivast aga tasast mereranda (näoga naiste poole), seal rannas seisid naised igaüks piirjontega äramärgitud ca. 5m raadiusega alas, selle keskel.
Need kes lähemal olid, vaatasid mind. Proovisin vahetada infot neiuga kes mulle nendest kõige rohkem meeldis, aga rääkida ei saanud ja palju liikumisruumi samuti polnud (ma ei sisenenud naiste piiraladesse), tema ei liikunud, vaid vaatas mind tagasihoidliku pilguga, justkui mitte tahtes mu kutsetele vastata et mind mitte ohtu seada.

Siis vaatasin ma seljataha, meri või järv oli kuivanud tasaselt soolaks (nagu soolajärved) ja sellel seisid sama kindlalt nagu kujud, mingid tundmatud olendid. Need olendid kajastusid mulle justkui mingist sitkest materjalist kehadega (mitte lihast ja nahast) ja nende pea nägi välja kõhna keha juures suur, hambad olid väga pikad ja peenikesed, tihedalt reas ja see irevil kihvarodu oli väga väljapaistev (neid ei katnud miski)

Kuna ma naistega rääkida ei sandu, lahkusin.

Teinekord kui tagasi tulin (päeva pärast) oli neiu juba enda piirjoone äärde liikunud ja mina olin seal ja rääkisin temaga midagi.
Proovisin naist kaasa kutsuda või viia, aga siis välgatas tema näo asemele korraks seesama kiskjaolendi nägu, milliseid ma seljataga soolaks kuivanud alal nägin ja ma jätsin asja sinnapaika.

Kui kolmas kord tagasi tulin (paari nädala pärast) oli naised kaugele eemale viidud ja olid ühes grupis, ma nägin et need olendid tegelesid nendega, (rääkisid ja korraldasid seal midagi). randa oli jäetud ainult enamuses need naised kes mulle kuidagi enne meedlinud olid ja kellele ma tähelepanu olin osutanud.

Paluks teadjamatelt seletusi selle maailma kohta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group