Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Puurijad
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tawaliselt syyakse teistsugust energiat, st ei toituta oma liigikaaslasest.
Et inimene inimest sööb, st teise inimese energiat, siis saab see olla waid Ôigustatud juhul, kui oleme erinewatest liikidest siin inimnahkades.

Nii see wist on kah. Cool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

otseselt oleme vÀhesed inimsööjad.

kaudselt peaaegu kĂ”ik. ka raha on sotsiaalsfÀÀri energiaks muudetud eluenergia. seda ĂŒritame kĂ”ik ĂŒksteiselt ĂŒle trumbata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
ork

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Tawaliselt syyakse teistsugust energiat, st ei toituta oma liigikaaslasest.
Et inimene inimest sööb, st teise inimese energiat, siis saab see olla waid Ôigustatud juhul, kui oleme erinewatest liikidest siin inimnahkades.

Nii see wist on kah. Cool

fly...tunnen Àra Meresjevi: ise ei söö ja teistele ei anna...

tegelikult on tennol Ôigus. me sööme kogu aeg kedagi...jÀlgi inimesi kasvÔi tööl..vÔi suvalises seltskonnas..kÀib kogu aeg vÔitlus, kes oma tahte maksma paneb.
vahel nÀhtavalt , vahel varjatult.
kohe, kui on kaks vÔi enam inimesi koos, hakkab vÔitlus ja enese maksmapanek toimuma.

ja kui sa seda ei mÀrka..siis ei tÀhenda veel, et sa seda ei tee.
teed, aga alateadlikult.
et miks siis mitte teha teadlikult.
vÔi olla sellest puurimisest ja söömisest teadlikult vaba....olla vÀljas.
mitte osa vÔtta.
see on vabadus, kui hakkad juba ise otsustama.
aga otsustada saad alles siis, kui hakkad nÀgema ja ei eita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:

tegelikult on tennol Ôigus. me sööme kogu aeg kedagi...jÀlgi inimesi kasvÔi tööl..vÔi suvalises seltskonnas..kÀib kogu aeg vÔitlus, kes oma tahte maksma paneb.
vahel nÀhtavalt , vahel varjatult.
kohe, kui on kaks vÔi enam inimesi koos, hakkab vÔitlus ja enese maksmapanek toimuma.

TÔlgendamise kysimus.
Ma teen wahet, kas tahte maksmapanemine kÀib wÔimu saawutamise eesmÀrgil - siis on söömine ise energiat juurde tootmata; wÔi mingi idee elluwiimise, eesmÀrgi nimel - siis on energia tootmine enne söömist.

Tsiteerin::
ja kui sa seda ei mÀrka..siis ei tÀhenda veel, et sa seda ei tee.
teed, aga alateadlikult.
et miks siis mitte teha teadlikult.
vÔi olla sellest puurimisest ja söömisest teadlikult vaba....olla vÀljas.
mitte osa vÔtta.
see on vabadus, kui hakkad juba ise otsustama.
aga otsustada saad alles siis, kui hakkad nÀgema ja ei eita.

Ma ei puuri, ma urgitsen Twisted Evil
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

ĂŒks inimsöömise lugu:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=18419#18419

re kiire jÀreldus
aeglane jÀrelldus: "et see kamm on korduv"
Tagasi üles
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
ĂŒks inimsöömise lugu:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=18419#18419

re kiire jÀreldus
aeglane jÀrelldus: "et see kamm on korduv"

nagu aastaajad ja öö ja pÀew Very Happy
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
aga...
miks anname just inimeste puurimisele nii halva hinnangu.

KÔik oleneb sellest, mis tagamÔte sellel puurimisel/urgitsemisel on.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et sinult nt. antennide vahendusel energiat Àra kanaliseerida ja seda tehakse sellises koguses, et sa hoobilt kokku kukud, siis ei jÀÀ sul muud vÔimalust, kui enda olemasolu eest vÔitlema hakata.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et selle kaudu sulle mĂŒrki sisse pumbata (tagamĂ”ttega sind hĂ€vitada), hakkad samamoodi protestima.
Ühe sÀÀse kannatad oma ligimesearmastuses ehk vĂ€lja, kui neid aga palju on- mis sa siis teed?

Kui sa vaimsel tasandil (hĂ€irivustasandil) seda puurimise probleemi ei lahenda, peab varem vĂ”i hiljem meditsiin sulle appi tulema (sinu fĂŒĂŒsilist keha augustama) selleks, et glĂŒkoosisĂŒstidega sind elustada vĂ”i nĂ€iteks skalpelli vahendusel sinu seest mĂ€dakollet eemaldada.
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

katus sÔidab,
ma ei ĂŒtlegi, et peaks laskma ennast sĂŒĂŒa, lihtsalt ei pea seda hndama, et meid vahepeal sööma tullakse. meil pole neg. emotsioone, kui restoranis snitslit sööme, vaenlast vĂ”iks samamoodi sĂŒĂŒa, rÔÔmuga.
Tagasi üles
Katus SÔidab
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
katus sÔidab,
ma ei ĂŒtlegi, et peaks laskma ennast sĂŒĂŒa, lihtsalt ei pea seda hndama, et meid vahepeal sööma tullakse. meil pole neg. emotsioone, kui restoranis snitslit sööme, vaenlast vĂ”iks samamoodi sĂŒĂŒa, rÔÔmuga.

Söömine on info sissevÔtmine selle lÀbiseedimiseks. Sinu sees olev info rikastub sinu sisemiste teadmistega ja ise rikastud uue info kaudu, mida sisse vÔtsid. Sinu infoga rikastatud toit on peale seda, kui ta endast vÀlja heidad/vabaned eesti keeles sitt. Sellest toituvad need isikud, kellele on see eksistentsiks hÀdavajalik.
Õhku ka hingad sisse ja vĂ€lja emotsioonitult, vaenlasi ja sĂ”pru sööd samamoodi emotsioonitult. Emotsioonid tekivad siis, kui midagi on sinu jaoks valesti nt. Ă”hk on reostatud, snitsel tulisoolane vĂ”i riknenud lihast tehtud, vaenlane annab sulle vastu lĂ”ugu sellepĂ€rast, et ta paljaks varastasid, sĂ”ber hakkab perutama, et teda reetsid jne.

Kogu probleemilahendus on saamahimu enda jaoks ÀraÔppimine. Kui oskad antule midagi samavÀÀrset vastu anda vÔi vÔidelda nii, et sinu poolt antu saaks tasutud, siis oled tasakaalus ja roosa ehk Ônnelik.
Tagasi üles
Selene
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 8:33 am    Teema: Vasta viitega

VÀga huvitav, kas siis vÀhese jÀreleuurimise jÀrel kustutati need Viilmaa kommentaarid ja torked vÀga peenelt Àra kui saadi teada, et see "esmane allikas" oli hoopis Tokroda, mitte Katus nagu siin kohe oletati?

Niipalju siis endale nĂ€kku vaatamisest. See oli samuti ĂŒks naljategev tĂ€helepanek ja ĂŒsna kĂ”nekas samuti. Confused
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 8:38 am    Teema: Vasta viitega

lilleke kirjutas:
VÀga huvitav, kas siis vÀhese jÀreleuurimise jÀrel kustutati need Viilmaa kommentaarid ja torked vÀga peenelt Àra kui saadi teada, et see "esmane allikas" oli hoopis Tokroda, mitte Katus nagu siin kohe oletati?

Niipalju siis endale nĂ€kku vaatamisest. See oli samuti ĂŒks naljategev tĂ€helepanek ja ĂŒsna kĂ”nekas samuti. Confused

Ei kustutanud keegi midagi Ă€ra, ma viisin need prĂŒgikasti sest see kaks lehte suhtlust siin vahepeal segas lugejatel info kĂ€ttesaamist, liigutatud info on loetav prĂŒgikasti kaustas "puurimise möll"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 9:41 am    Teema: Vasta viitega

katus sÔidab,
tead, see viimane kirjutis on mulle ĂŒsna raskelt mĂ”istetav, mul vist kerad ja poolkerad sassi lĂ€ksid.
ma ei nimetaks emotsioonideks ainult neid nn negatiivseid emotsioone. on terve rida emotsoone, mis tiivustavad meid. ehk ma ikka vahel hingan ka rÔÔmuga ja söön röömuga. kuigi kahjuks alati mitte.
Tagasi üles
ork

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

lilleke kirjutas:

..kÔik peaksid endale nÀkku vaatama..mitte niivÔrd seda, et teised endale nÀkku vaataksid.

eks see teiste vaatamine on igal juhul lihtsam. ise ollakse ju alati Ôiged.
enda jutt on teooria ja teiste jutt on lÀbu.

ma ei nĂ€e siin muud, kui oma tahte peale surumise pĂŒĂŒdu.
hierarhia loomise soovi enda mÔÔdupuu jÀrgi.

lugege Beezhi Seaduse alt, mida see tÀhendab. see tÀhendab jÔu voolamise suunamist endale sobivas suunas. ehk orjastamine.

...ĂŒtlen kohe, et mitte pikalt vĂ€itlema hakata: kogu jutt kehtib kĂ”igi kohta...ka minu enda.
juhul, kui olen pĂŒĂŒdnud foorumi kaitsmisega ennast upitada ja sellega vÔÔrast jĂ”udu röövinud, olen seesama orjastaja.
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

juhul, kui olen pĂŒĂŒdnud foorumi kaitsmisega ennast upitada ja sellega vÔÔrast jĂ”udu röövinud, olen seesama orjastaja.
Seda oled tÔesti teinud, aga mitte foorumi kaitseks. Miskine isiklik jaht, mitte foorum. Sa ei tÀida iseenesegi antud lubadusi, milleks peaksid kaitsma midagi vÔÔrast?
Tagasi üles
ork

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

natu, aga miks sa seda ei kommenteeri?

ma ei nĂ€e siin muud, kui oma tahte peale surumise pĂŒĂŒdu.
hierarhia loomise soovi enda mÔÔdupuu jÀrgi.

pĂ”himĂ”tteliselt on see samuti tĂ€htis ja vajab oma arvamuse vĂ€lja ĂŒtlemist.
miks jÀÀda poolele teele?

..saan aru, et oled minu isiklik vangivalvur..aga kas ĂŒldistest asjadest vĂ”ib ka arvamust paluda?
Tagasi üles
went
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

kas see orjastaja probleem kui ori ori on.....
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 3:53 pm    Teema: seksuaalne puurimine ilma orjastamata Vasta viitega

aga kas seksuaalne puurimine saab toimida ilma orjastamata? mul on mÔningane kahtlus, et jooksva nÀdala jooksul on mingi osa minu olemusest, nimetan seda siin unenÀokehaks, kÀinud 2 korda libas jÔu hankimise eesmÀrgil. esimene kord ehmatas, et kuidas mina ja nii inetult kÀin energiat röövimas. siis rahunesin, ja sain aru, et mingi tahk minust seda tahtis. mingi tahk, mis ei arvanud viisakusest midagi. lihtsalt lÀks ja vÔttis.
aga kĂŒsimus on ikkagi, kas selline rööv on lihtsalt rööv vĂ”i kaasneb ka orjastamine?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

No kuidas asi vĂ€lja kukub, ma arvan et su keha lĂ€ks ikka eeldusel et jĂ€rgmine kord saaks veel vĂ”tta ja ikka orjastas. Muide see orjastamine pidi töötama vĂ€ga hĂ€sti. On vĂ”imalik ju nii et nĂ”id lĂ€heb ja astraaltasemel seksib mingi naisega vĂ€gisi ja naine armub mehesse siin fĂŒĂŒsilisel tasandil Ă€ra. Naistel ju see armumine just alateadvusel pĂ”hineb ja sellise trikiga just alateadvust mĂ”jutataksegi. Samas vĂ”ib ka pĂ”hjus olla selles et naine sai vĂ€gisi mehe energiat tunda, mis naisele lihtsalt niivĂ€ga meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

- asi selles, et mu mÔistus ei tea, kas ta kavatseb veel minna ja kelle juurde, mu mÔistuse nÀhtav osa ei kontrolli unenÀokeha. see mees on minust targem ja tugevam.
- miks arvad, et oli vÀgivald?

MK911 kirjutas:
No kuidas asi vĂ€lja kukub, ma arvan et su keha lĂ€ks ikka eeldusel et jĂ€rgmine kord saaks veel vĂ”tta ja ikka orjastas. Muide see orjastamine pidi töötama vĂ€ga hĂ€sti. On vĂ”imalik ju nii et nĂ”id lĂ€heb ja astraaltasemel seksib mingi naisega vĂ€gisi ja naine armub mehesse siin fĂŒĂŒsilisel tasandil Ă€ra. Naistel ju see armumine just alateadvusel pĂ”hineb ja sellise trikiga just alateadvust mĂ”jutataksegi. Samas vĂ”ib ka pĂ”hjus olla selles et naine sai vĂ€gisi mehe energiat tunda, mis naisele lihtsalt niivĂ€ga meeldis.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

Katus SÔidab kirjutas:
tenno kirjutas:
aga...
miks anname just inimeste puurimisele nii halva hinnangu.

KÔik oleneb sellest, mis tagamÔte sellel puurimisel/urgitsemisel on.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et sinult nt. antennide vahendusel energiat Àra kanaliseerida ja seda tehakse sellises koguses, et sa hoobilt kokku kukud, siis ei jÀÀ sul muud vÔimalust, kui enda olemasolu eest vÔitlema hakata.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et selle kaudu sulle mĂŒrki sisse pumbata (tagamĂ”ttega sind hĂ€vitada), hakkad samamoodi protestima.
Ühe sÀÀse kannatad oma ligimesearmastuses ehk vĂ€lja, kui neid aga palju on- mis sa siis teed?

Kui sa vaimsel tasandil (hĂ€irivustasandil) seda puurimise probleemi ei lahenda, peab varem vĂ”i hiljem meditsiin sulle appi tulema (sinu fĂŒĂŒsilist keha augustama) selleks, et glĂŒkoosisĂŒstidega sind elustada vĂ”i nĂ€iteks skalpelli vahendusel sinu seest mĂ€dakollet eemaldada.

Kas siis nÀiteks paised on ka puht sellest, et teatud paska on ohtlikult palju kogunenud ja organism on sunnitud selle kokku koguma ja vÀlja saatma ?
Kui paiset mingi nurga alt vaadata, siis on ta nagu must elastjas kera, kuhu liiguvad ĂŒle kere mingid kanalid, millest tuleb seda saasta kokku...
Et siis kogutakse saast ĂŒhte kohta kokku (eeldavalt sinna, kus seda kĂ”ige rohkem) ja siis tekitatakse seal tĂ”sine pĂ”letik.
Paise ĂŒmbrus on ka tavaliselt tuline, ehk siis sisemine pĂ”lemine puhastamise eesmĂ€rgil
Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group