Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valesti elatud elu
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

ja sina...väike tushku...kas lõid täna omik varba tõesti kohe nii valusasti vast uksepiita ära ,et siiani ei anna rahu? nojah,...ja haletsemist avalikult nuiata pole ju kena,onje. siis lihtsalt istud arvuti taga ja porised.

ometi võiks sul nende pikkade aastate jooksul olla juba meelde jäänud ,et kui korralikult kõndida ja mitte jalgu järel lohistada, et siis ei juhtu seda õnnetust. aga ikka ja jälle.... ja see teeb sulle viha.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:
ja sina...väike tushku...kas lõid täna omik varba tõesti kohe nii valusasti vast uksepiita ära ,et siiani ei anna rahu? nojah,...ja haletsemist avalikult nuiata pole ju kena,onje. siis lihtsalt istud arvuti taga ja porised.

ometi võiks sul nende pikkade aastate jooksul olla juba meelde jäänud ,et kui korralikult kõndida ja mitte jalgu järel lohistada, et siis ei juhtu seda õnnetust. aga ikka ja jälle.... ja see teeb sulle viha.


paistab et ikka ise lõid oma varbad ära...või juhtus kodus midagi, läksid mehega tülli? (muie)
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

aaa,et siis sellepärast muretsed?
Twisted Evil
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:
aaa,et siis sellepärast muretsed?
Twisted Evil


Mulle tundub, et sa liialdad kas alkoholi või uimastitega, nii seosetud juttu nagu sina esitad kohtab enamasti antud ainete liigtarvitajate juures.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Rolling Eyes
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
hmmm...mis mõttes tõestama... kas püüe paremuse poole pole tõestamine? Püüab ja püüab, kuid asjad lähevad ikka untsu. Ntx. müüs oma kodu võlgade katteks. Suuliselt kokkulepitud tingimused notariaalsesse lepingusse kirja ei pandud. (Kahjuks usaldas inimesi ) Tagajärg oli aga see, et tekkisid uued võlad, kuna inimesed ei täitnud oma lubadusi. Sad

Iga inimene tahab sitast seisust välja tulla, aga näed ta peab karistust kandma, tahab korteri maha müüa, see varastatakse talt ära, kõik on põhjus-tagajärg-seadus ja ma arvan et sul on piisavalt endal probleeme et nii korduvatest õpetustest ja nii sihikindlalt enda elu pe*se keeranud inimeste probleeme enda kanda võtta. Alati peab vaatama et võõra inimese pärast enda probleemid lahendamata ei jää,
hmm.. nagu ma ise oleks seda järginud Confused , olen ise ka liiga hea olnud, see on veapunkt, selle pealt sõidavad sulle temasugused sisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
mina rabalen sellepärast, et minu lähedane inimene... ei suuda vaadata kõrvalt kuidas inimene kustub. Loomult maailmaparandaja ka. Püüan alati inimesi vähegi aidata.

Selliseid inimesi nõrkuse jõud hädaldades ja nuttes appi kerjabki ja siis sa imestad miks mõni inimene mõnele kerjusele rõvedalt käratab (mina ei tee nii), juba alateadlik negatiivsus tuleb selliste peale ja sa aita mõnda inimest ja ta omaette veel on pärast rõõmus et kedagi lolliks tegi, sest selline saast on ju kogu maailma peale enda sita seisu pärast vihane.
Sa vaata mihuke hale saast võib mõne jõu kandja ikka olla, muidugi ei käi see jutt juba sinu lähedase kohta, või seda kas käib tead sa ise paremini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Sa wist ei tunne end ise piisawalt kindlana, et sellist mula ajad MK Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Sa wist ei tunne end ise piisawalt kindlana, et sellist mula ajad MK Rolling Eyes

Ei ole mul häda midagi Laughing ja ma ei ole liiga negatiivne, palju leidub selliseid inimesi, Jaapanis on palju selliseid inimesi kes ise sitas seisus olles lähevad teisi mürgitama, ainuüksi sellepärast et nad on kadedad, meil pole lihtsalt sellist kultuuri Laughing , muidu sa veel näeks kui rõvedad osad inimesed olla võivad.

Teiseks. Üks asi on see mida inimese tavateadvus siin teeb, halab nutab, räägib et tahab heaks hakata ja kahetseb (see on talle kõige kasulikum) aga teine asi on see mida tema teisik teeb - see mis tegelikult loeb

Sa vaata vahest asju negatiivsemalt või ei oska sa seda inimeste juures leida ? Muideks on ka võimalus need inimestest väga ilusasti välja otsida, ja panna nad seda ka füüsilisel tasemel näitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ja Tushka2 olemine on juba päris närviliseks muutunud ja eks teen siis veelkord ja juba natuke teisiti kui enne, sest sa ikka ei oska ennast vaos hoida. Mida rohkem vastu punnid seda sitem olla on Twisted Evil ja jonnimine, et hehehe ei suuda te mind muuta ja ma ei tunne midagi ajate jama, see on juba mõttetu, monkeyboy Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

MK911

irwwww, sul vist kohe selline märkmik kuhu on joonistatud koogiskeemid millest tuleb järeldada kas keegi on närviline, õnnetu või jumal teab mis sinu saepuruaju on kokku jahvatanud. sulle piisab isegi ajuseebist nimega tuvikesed et oma teooriat jälle arendada, (muie)

* oled sa üldse jaapanis käinud et tead nii hästi mis seal tehakse või lugesid paradoksist või sõber devil rääkis?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
MK911

irwwww, sul vist kohe selline märkmik kuhu on joonistatud koogiskeemid millest tuleb järeldada kas keegi on närviline, õnnetu või jumal teab mis sinu saepuruaju on kokku jahvatanud. sulle piisab isegi ajuseebist nimega tuvikesed et oma teooriat jälle arendada, (muie)

* oled sa üldse jaapanis käinud et tead nii hästi mis seal tehakse või lugesid paradoksist või sõber devil rääkis?

Tushka, sina võid jah ainult loogika, psühholoogia ja ma ei tea millega piirduda, aga sellest ei piisa.
Muide "tuvikesed" on ikka väga hea sari.

Igatahes siit saab CITACEEN õpetust, ka sinu jaoks oli alguses foorumisõiendamine lõbu, (no mis siis et sulle selle eest maksti) aga nüüd on see saanud sinu jaoks palgata tööks, nii see on, alguses on lõbus, aga lõpuks hakkab ori ennast ikka orjana tundma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 2:27 am    Teema: Vasta viitega

MK911

kasva parem suureks, igavesti vaimult lilliput olla on ka noh tead isegi, sant
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 2:32 am    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
MK911

kasva parem suureks, igavesti vaimult lilliput olla on ka noh tead isegi, sant


vaata kes räägib Laughing
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 2:39 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
tushka2 kirjutas:
MK911

kasva parem suureks, igavesti vaimult lilliput olla on ka noh tead isegi, sant


vaata kes räägib Laughing


monkeyboy ei magagi (muie)
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Ok tushka2 jätkame samas vaimus, küll ükskord sulle kohale jõuab. praegu sa oled sa piisavalt ära peedistatud ja järjekindel ori et mitte aru saada, aga küll sind elu õpetab, vaimuhiiglane. (aga tegelikult saa saad ju aru küll aga sa lihtsalt eirad siin absoluutselt kõike mis teised ütlevad Laughing )

Ja enda vabandusi ja iba võid ajada enda lähedastele, kes sinuga õiendavad et sa internetis niisama mölisedes liiga palju aega raiskad, aga ime poleks kui sa varsti koos mõne naisukesega siin foorumis mölised ja pulmad tehakse ka paganliku foorumi vastu. Sest kui sa pead ennast välja vabandama siis sa näed vaeva ja võibolla oled teiste komplimentide pärast nende vastu ka natuke negatiivne (kuna sa oled ori) ja kui teine inimene piisavalt loll on siis tulevad tänu sinule, talle ka need kombitsad pähe. masendav Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 11:47 am    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:
Ok tushka2 jätkame samas vaimus, küll ükskord sulle kohale jõuab. praegu sa oled sa piisavalt ära peedistatud ja järjekindel ori et mitte aru saada, aga küll sind elu õpetab, vaimuhiiglane. (aga tegelikult saa saad ju aru küll aga sa lihtsalt eirad siin absoluutselt kõike mis teised ütlevad Laughing )

Ja enda vabandusi ja iba võid ajada enda lähedastele, kes sinuga õiendavad et sa internetis niisama mölisedes liiga palju aega raiskad, aga ime poleks kui sa varsti koos mõne naisukesega siin foorumis mölised ja pulmad tehakse ka paganliku foorumi vastu. Sest kui sa pead ennast välja vabandama siis sa näed vaeva ja võibolla oled teiste komplimentide pärast nende vastu ka natuke negatiivne (kuna sa oled ori) ja kui teine inimene piisavalt loll on siis tulevad tänu sinule, talle ka need kombitsad pähe. masendav Confused


Keera aga kraane lahti lapseke (muie)
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
Tsiteerin::
Milleks sulle kaks ajupoolkera, kui sa kumbagi ei kasuta?


tuli kohe "kellele lüüakse hingekella" meelde.
retooriline küsimus, mis on suunatud kindlale inimesele, aga on küsimus kõigile.
minu arvates ka tushkale endale.

jah..kas saab nii olla, et inimesel on kaks ajupoolkera, aga kumbagi ei kasuta?
teoreetiliselt nagu ei tohiks nii olla,...et ei kasuta.
aga ei saa ju iial kindel olla. äkki ei kasutagi? Embarassed

aga kuidas me siis elame? või...kuidas ma siis elan? ja hingan?


*ajudeta oinas mõtleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

äkki hoopis kasutab aju inimest.
ja siis vasak ja parem pool kemplevad saagi pärast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
tushka2 kirjutas:
Tsiteerin::
Milleks sulle kaks ajupoolkera, kui sa kumbagi ei kasuta?


tuli kohe "kellele lüüakse hingekella" meelde.
retooriline küsimus, mis on suunatud kindlale inimesele, aga on küsimus kõigile.
minu arvates ka tushkale endale.

jah..kas saab nii olla, et inimesel on kaks ajupoolkera, aga kumbagi ei kasuta?
teoreetiliselt nagu ei tohiks nii olla,...et ei kasuta.
aga ei saa ju iial kindel olla. äkki ei kasutagi? Embarassed

aga kuidas me siis elame? või...kuidas ma siis elan? ja hingan?


*ajudeta oinas mõtleb.


tore et sa mõtlema oled hakanud (muie)
aga egas seepärast minu tähelepanu juhtimist ei pea kohe minuga seostama, see oleks väga libetee muide
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group