Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valesti elatud elu
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
katao
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 4:25 pm    Teema: Valesti elatud elu Vasta viitega

Tere kÔigile !
Otsin inimest vĂ”i nĂ”uandeid. Probleem selles, et ĂŒks lĂ€hedame inimene on oma elu valesti elanud. Vaatamata kĂ”rvalolijatele ei kuulanud minevikus nĂ”uandeid. SeetÔÔtu elutee tĂ€nase pĂ€eva seis on kaunis kehv.
Terviseprobleemid. Totaalne kaos majanduslikus olukorras (töökoha kaotus, rahanappus, elukoha kaotus) TĂ€nu oma sĂ”nnipĂ€isusele on kaotatud kĂ”ik mis kunagi oli. Pere, elukoht jne jne. Kuidas kĂŒll teda aidata. Kas on vĂ”imalik veel 55a- selt elu korda saada ĂŒhel naisterahval?
Kas on ehk tegemist mingit sorti needusega? Ootan vastukaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole see minu arvates mingi needus, vĂ€ga selgelt sinu tekstist nĂ€ha et inimese enda sĂŒĂŒ.
Muide ma ei imestaks kui see naine nĂ”ustuks sinupoolse sooviga ja enda elu kordasaamises osalema, sest enda noorusaja on ta juba lĂ€bi ja lĂ”hki kuritarvitanud, aga nĂŒĂŒd on aeg karistust kanda. Kui tema enda poolt mingit tungivat soovi ei ilmne siis mina ei soovitaks saasta nĂ€ppida, muide saad veel ise vastu nĂ€ppe
,kĂ”rvalt vĂ”id nĂ€hvata midagi etteheiteks muidu ĂŒksinda enda saasta sees istudes ei saa ehk enda vigadst aru ja sĂŒĂŒdistab ainult teisi Smile

Ära pane pahaks, see siin oli ainult ĂŒks variant, aga ma lihtsalt vaatan asju ikka negatiivsemast kĂŒljest, muidu vĂ”ime siin veel illusioone tekitada. Asi selles et kuigi inimestele meeldib asju positiivselt vaadata siis mulle see ei istu kuna ĂŒks tugev halb omadus inimese juures tĂ”mbab kĂ”igele inimese ilusale vee peale ja paneb selle ilusa saasta teenima ja sellisel juhul on see inimene ikka kokkuvĂ”ttes saast.
Tagasi üles
BayLeaf
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 8:29 am    Teema: Vasta viitega

KuivĂ”rd ta ise soovib ĂŒldse kannataja rollist vĂ€lja tulla ? Oled Sa sellest teadlik?
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
katao
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 9:29 am    Teema: Vasta viitega

Olen tÀiesti kindel, et tahab sellest olukorrast vÀlja tulla.
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 9:37 am    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
Olen tÀiesti kindel, et tahab sellest olukorrast vÀlja tulla.

ta peab seda millegagi tÔestama
Tagasi üles
katao
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 9:47 am    Teema: Vasta viitega

hmmm...mis mĂ”ttes tĂ”estama... kas pĂŒĂŒe paremuse poole pole tĂ”estamine? PĂŒĂŒab ja pĂŒĂŒab, kuid asjad lĂ€hevad ikka untsu. Ntx. mĂŒĂŒs oma kodu vĂ”lgade katteks. Suuliselt kokkulepitud tingimused notariaalsesse lepingusse kirja ei pandud. (Kahjuks usaldas inimesi ) TagajĂ€rg oli aga see, et tekkisid uued vĂ”lad, kuna inimesed ei tĂ€itnud oma lubadusi. Sad
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:13 am    Teema: Vasta viitega

aga miks sina rabeled?
Tagasi üles
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:21 am    Teema: Vasta viitega

see jutt siin hakkab vaikselt haakuma selle haletsemise-hÀdaldamise teemaga.

ma arvan, et kui see inimene tÔepoolest soovib muutusi)eelkÔige endas) siis pöördugu proffi pool. otsigu ise lahendusi. kogu muusika...
sa vÔid loomulikult soovitada tal seda teha.aga see ka kÔik esialgu minumeelest.
Tagasi üles
katao
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:23 am    Teema: Vasta viitega

tegelikult on jah haletsemine, hĂ€daldamine... aga miks siis keegi ei paku vĂ€ljapÀÀsuvariante, inimesi jne. Sain siit juba ĂŒhe numbri, vaatame mis rÀÀgitakse.
Tagasi üles
katao
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:25 am    Teema: Vasta viitega

mina rabalen sellepĂ€rast, et minu lĂ€hedane inimene... ei suuda vaadata kĂ”rvalt kuidas inimene kustub. Loomult maailmaparandaja ka. PĂŒĂŒan alati inimesi vĂ€hegi aidata.
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:30 am    Teema: Vasta viitega

miski lÀbi sinu toitu otsib.
Tagasi üles
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:50 am    Teema: Vasta viitega

nÔustun tennoga.

katao.
jĂ€lgi nĂŒĂŒd oma reaktsiooni.
'miks keegi ei aita'
'miks keegi juba ei hĂŒppa nĂ”uandeid jagama'
'ma ei suuda vaadata kuidas teisel on pahasti'

aitavad
annavad
sest vÔÔras jama on sinu kaela paigutatud kenasti. aita aga Àra vÔta asju enda kaela. emotsionaalse reageering nÀitab haavumist. aga miks?
Tagasi üles
katao
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Siiski on jÀÀnud Ă”hku kĂŒsimus: kas ĂŒldse on vĂ”imalik 55-selt elu korda saada? Loomulikult ei sunni ma teid, kallid kommenteerijad, mitte midagi tegema... pigem oli see humoorikalt öeldud, et miks keegi ei paku jne... sry, unustasin emotioni lisamata. Rolling Eyes
Üldiselt arvan ise ,et kĂ”ik probleemid on lahendatavad. MĂ”tlesin, et ehk saab siit abi. Et kas vĂ”ib olla, et inimesel on peal mingi needus? Smile
Tagasi üles
puuma
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:08 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Laup Jan 15, 2005 12:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:23 am    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
Siiski on jÀÀnud Ă”hku kĂŒsimus: kas ĂŒldse on vĂ”imalik 55-selt elu korda saada?

Elul on alati yllatusi waruks.
Me wÔime ju rÀÀkida seaduspÀrasustest, mille me oma mÔtetes oleme loonud, elu nÀitab ikka, et tal on meiega omad plaanid.
Nii et alati wÔib teha elu kannapöörde nii healt halwale kui wastupidi.

Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:37 am    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
Siiski on jÀÀnud Ă”hku kĂŒsimus: kas ĂŒldse on vĂ”imalik 55-selt elu korda saada? Loomulikult ei sunni ma teid, kallid kommenteerijad, mitte midagi tegema... pigem oli see humoorikalt öeldud, et miks keegi ei paku jne... sry, unustasin emotioni lisamata. Rolling Eyes
Üldiselt arvan ise ,et kĂ”ik probleemid on lahendatavad. MĂ”tlesin, et ehk saab siit abi. Et kas vĂ”ib olla, et inimesel on peal mingi needus? Smile

hÀsti tahta siis ikka vist saab, eks vanapeast on kardinaalseid muutusi ettevÔtta vist tiba harjumatu. aga needus, kÀib kÔik posijad, soolapuhujad lÀbi aga paremaks kuskilt otsast ei lÀhe, mis siis saab? kui iseloom va sitapoolseks kisub (heasmÔttes) ei aita vist keegi, kes tahaks.
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

No vahel vÔibki ju inimesele needus peale olla pandud. Ristimine on ju ka sisuliselt needus ja veel palju muudki.

Samas, soovitan ikka mĂ”ne tasemel nĂ”ia juurde pöörduda, kuna praegustest kĂ”nelejatest ei oska antud olukorda pĂ”hjalikult analĂŒĂŒsida ja panevad lihtsalt uupi
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

vahel on sisemine tuli see, mis meie "elu hÀvitab (meie tunne)". pole vaja seda leeki kustutada. las pÔleb.
Tagasi üles
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
No vahel vÔibki ju inimesele needus peale olla pandud. Ristimine on ju ka sisuliselt needus ja veel palju muudki.
Samas, soovitan ikka mĂ”ne tasemel nĂ”ia juurde pöörduda, kuna praegustest kĂ”nelejatest ei oska antud olukorda pĂ”hjalikult analĂŒĂŒsida ja panevad lihtsalt uupi

He-he. Aga millegipÀrast pole ta "tasemel" (irw) nÔia juurde lÀinud. Miks arvad, et ta nÔia poolt Ôeldu vastu vÔtab. Nujah, eestis ju hinnatakse nÔidu selle jÀrgi, et kas kinnitab seda, mis mul "viga on".

Mul ka millegipÀrast tunne, et tÔesti huupi lasin, tunde jÀrgi tulistasin, panin enne igaks juhuks silmad ka kinni, et surija valu ei nÀeks. irwitan
Tagasi üles
tushka2
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

noh monkeyboy, kes need tasemel nÔiad siis oleks, Àkki annad kohe nimed vÔi suusoojaks puhud (vÔi panid lapsikusest ise ka uupi?) nagu sulle omane on (muie)

Ja kas ei vÔi juhtuda hoopis nii, et see sinu tasemel nÔid inimest tÀielikult untsu ei keera, kas sa garanteerid selle? Kuidas ja millega?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group