Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Palun.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
BayLeaf
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Laup Sept 25, 2004 8:49 pm    Teema: Palun. Vasta viitega

Tahaksin selgusele jõuda, kes on peamine mõjutaja seoses enesetapu mõtete tekitamisega. Milline olend saaks sellest kasu.? Tavaliselt nad tahavad hoida teatavas olekus, aga et päris tappa. Ilmselt see on minu vastupanu väljendus lihtsalt. Kuna tegelikult mulle tundub, et nad tahavad ainult hoida mind 'maas'. Pidevas transis, kus ma ei näe ega taju muud peale melanhoolia.
Milliste praktiliste vahenditega ma saaksin oma ümbrust valgustada? Enda maailma siin olevat reaalsust ja selle koos püsima panevaid lülisi. Rituaalide või meditatsioonidega. Palun abi.
Ma lihtsalt ei jõua enam.
Crying or Very sad
Kui just elada. Seda ka kindlasti, aga vastu seista.! Langen, langen. Aga ma ei tea kuhu kurat ma jälle maandun.
_________________
Me rõõmud on vaid purded ühest valust teise
Ent valu üllaks teeb ja tõde selles seisneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 25, 2004 10:58 pm    Teema: Re: Palun. Vasta viitega

BayLeaf kirjutas:
Tahaksin selgusele jõuda, kes on peamine mõjutaja seoses enesetapu mõtete tekitamisega. Milline olend saaks sellest kasu.? Tavaliselt nad tahavad hoida teatavas olekus, aga et päris tappa. Ilmselt see on minu vastupanu väljendus lihtsalt. Kuna tegelikult mulle tundub, et nad tahavad ainult hoida mind 'maas'. Pidevas transis, kus ma ei näe ega taju muud peale melanhoolia.
Milliste praktiliste vahenditega ma saaksin oma ümbrust valgustada? Enda maailma siin olevat reaalsust ja selle koos püsima panevaid lülisi. Rituaalide või meditatsioonidega. Palun abi.
Ma lihtsalt ei jõua enam.
Crying or Very sad
Kui just elada. Seda ka kindlasti, aga vastu seista.! Langen, langen. Aga ma ei tea kuhu kurat ma jälle maandun.

Melanhoolia on üks kurbuse alamliike. Kurbus on jõuetu viha selle ees, et sa pole saanud endast anda seda , mida anda tahaksid (sinu antut ei osata vastu võtta) või siis saamisega seotud probleemid, kui sulle ei osata anda seda, mida vajad.

Esimene ja kõige toimivam soovitus: saada nad lihtsalt persse (tõmba juhe seinast välja), ütle KURAT ja tuju on korraga häääääää!

Enesetapp on igatsus kõik see jama lõpetada. Aga ilma jamadeta pole elul värvi. Kui oled läinud närvi, siis küsi endalt: "Kas ma pean ikka seda jama kaasa tegema, mida ümbritsevad nõuavad? Kas ma pean olema IDEAALNE selleks, et teised mind austaksid/armastaksid?"
Tagasi üles
BayLeaf
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Laup Sept 25, 2004 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Vat minu puhul on nüüd asjad tavalisest stressist märksa kaugele arenenemuad.
Terve oma elu olen eksisteerinud just kindlat liiki tunnetega, mille on enamasti loonud minevikusündmused. Krooniliseks depressiooniks võiks nimetada seda. Nii kuidas Teie suudaksite ette kujutada, milline üks depressioonis vaevlev inimene tunda võib. Ning kuidas ümbritsevat maailma tajuda. Ja milliseks 'truuks' alluvaks enda Maailmas olla.
Hmm, aga sündmused olnutest: just negatiivsed..Lihtsa ja raskekoelised. Pidev lõputu ebaõnnestumiste rada..Mille toimumise olen pannud enne selle tegeliku algusallika ja võimalikkude loojate avastamist, enda perekondlike eelduste 'süüks'.

Mitte, et sinu soovitus aksepteeritav ei ole. Reaalselt seisukohalt vaadatuna just.

Olendid eksisteerivad. Selle olen teoreetliselt enda jaoks avastanud. Ainult ma tahaksin teada, kas nende kuju või olemust saaksin ma kuidagi näha? Nagu pimedas toas valgustades taskulambiga midagi, näeksime. Mis võiks olla praegu selleks taskulambiks?
_________________
Me rõõmud on vaid purded ühest valust teise
Ent valu üllaks teeb ja tõde selles seisneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 12:33 am    Teema: Vasta viitega

BayLeaf kirjutas:
Vat minu puhul on nüüd asjad tavalisest stressist märksa kaugele arenenemuad.
Terve oma elu olen eksisteerinud just kindlat liiki tunnetega, mille on enamasti loonud minevikusündmused. Krooniliseks depressiooniks võiks nimetada seda. Nii kuidas Teie suudaksite ette kujutada, milline üks depressioonis vaevlev inimene tunda võib. Ning kuidas ümbritsevat maailma tajuda. Ja milliseks 'truuks' alluvaks enda Maailmas olla.
Hmm, aga sündmused olnutest: just negatiivsed..Lihtsa ja raskekoelised. Pidev lõputu ebaõnnestumiste rada..Mille toimumise olen pannud enne selle tegeliku algusallika ja võimalikkude loojate avastamist, enda perekondlike eelduste 'süüks'.

Mitte, et sinu soovitus aksepteeritav ei ole. Reaalselt seisukohalt vaadatuna just.

Olendid eksisteerivad. Selle olen teoreetliselt enda jaoks avastanud. Ainult ma tahaksin teada, kas nende kuju või olemust saaksin ma kuidagi näha? Nagu pimedas toas valgustades taskulambiga midagi, näeksime. Mis võiks olla praegu selleks taskulambiks?

Selleks taskulambiks on sinu enese usk olla see, kes sa tegelikult oled.

Depressioon on tegelikult kompressioon (kokkusurutuses olev isik, kes ei näe lõdvestumisvõimalust, sest ta arvab, et elu peab raske olema) ehk isikliku vabadust piirav (vangistav, ahistav, väljundit mitteomav) olukord.

Saada veelkord PERSSE nii inimesed kui jumalad kui paralleeltasandi kollid jne. Aja oma selg sirgu ja julge olla see, kes oled.

Vaadeldes sinu probleemi, siis olid eelmises elus selle otsuse tegemata jätnud ja pead selles elus otsustama: kas elada või eksisteerida.
Tagasi üles
BayLeaf
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 12:44 am    Teema: Vasta viitega

hmm, paistad tegelikult uskuvat eelmiste elude toimumisse..
Samas nende olenditega on teisiti. Või kuidas?

Tegelikult praeguseks isegi sobiks selline suhtumine. Apaatia Smile võib vahel päris meeldiv olla.

Kauaks mul peitu pugeda ei õnnestu enda eest. Crying or Very sad
_________________
Me rõõmud on vaid purded ühest valust teise
Ent valu üllaks teeb ja tõde selles seisneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 4:15 am    Teema: Vasta viitega

BayLeaf kirjutas:
hmm, paistad tegelikult uskuvat eelmiste elude toimumisse..
Samas nende olenditega on teisiti. Või kuidas?

Tegelikult praeguseks isegi sobiks selline suhtumine. Apaatia Smile võib vahel päris meeldiv olla.

Kauaks mul peitu pugeda ei õnnestu enda eest. Crying or Very sad


Arvatavasti on sul ka suures seltskonnas ebameeldiv olla, kõik häirivad sind ja nagu elaks sul seljas. Suhtlemine eriti võõrastega on ebameeldiv, raske ja väsitav. Kogu ühiskond, kool (koos oma muude juradega) või töökoht rõhub peale ja väsitab sind surmani. Ühiskond lükkab sind pideva hirmu alla, sa tunned, et ei tule toime, aga nõutakse veel enamat.
Ja jama on ka siis, kui inimene pole iseendaga rahul. Kui inimene ennast häbeneb, muutub ta väga häbelikuks...
Samas kes ennast ei armasta, ei oska pahatihti ka teisi armastada...

Sellist asja soovitaks sulle, et ära ise enda kohta halvasti mõtle. Kui näiteks keegi teine ütleb sulle pahasti, siis läheb see vastu kaitseid. Kui aga ennast ise maha teed, siis pole "kaitseid" ees ja lõhud ennast.
Stiilis: Tema on minust parem ja mina olen saamatu, võtad endalt ja annad teisele...
Viibi võimalikult palju õues viibida, parem kui kuskil vaiksemas kohas kus looodus on ja keskkond energeetiliselt puhas ja rahulik.

Soovitaksin sul mõne asjaliku nõia juurde pöörduda, kes sind üleliigsest sodist ja energiavargusega seotud juradest puhastaks. Tuleks kindlasti kasuks ka sisemaailma remontimine jne. Enda korda saamisega võib päris palju aega minna, aga küll päike pilve tagant lõpuks välja tuleb.
Edu sulle toimetulemisel ja jõudu suureks hüppeks august välja !
Tagasi üles
BayLeaf
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 5:55 am    Teema: Vasta viitega

Jah vahelduvalt seda kõike kirjeldatut minu elus toimumas. Sad
Olen seda täheldanud, et ma põgenen..Lihtsalt põgenen ükskõik kuhu vähegi on võimalust hetkel. Hetkekski ei ole ma eriti suuteline peatuma ja kellegi 'terele' vastama. Kuna elu on lihtsalt nädidanud, et minuga on ebaterve luua suhteid. Ilmselt selline tingimus on esmalt alateadvuse poolt seatud ja täidetud: ennem kui ma pole enda olekutega hakanud toime tulema, ei oleks mõistlik luua suhteid. Hiljem pole me anema teisiti saanud. Confused
Vahel mõte ennast tappa, lihtsalt paneb muigama. Kuna see realistlikult vaadates paistab olevat selline alatult haige manipulatsioon minuga. Crying or Very sad Ja ei tundugi olevat enam minu 'mõte'. ning kasvõi kaudselt kokkulangev tegeliku sooviga.
Aga miks mitte tõesti leppida sellega, et ma ei ole ega saagi ealeski olema selline nagu Teised. Smile Seni miski minus ilmselt püüab jätkuvalt edasi mingeid sisemisi seoseid luua. Kuna väliselt on need olemas..Aga mõnikord ma tunnen puudust inimlikkusest, mis tegelikult mind ei rõõmusta. Siiski, kui keegi räägib oma lähedastest suhetest kellegagi ja igapäev kellegil on keegi. Confused Vaatan sellest mööda, kuid aja möödudes tunnetan reaalsust: see pole meeldiv. Siiski ma ei tunne puudust füüsilisest lähedusest. Kuna tegelikult ma ei naudi hetkegi sellest. Ja see teeb juba murelikuks. Paneb selle toimumise ja otsimise vajaduse tõsiselt kahtluse alla.
Hmm. Harjumatu sellest kellelegi rääkida, kuna inimesed peavadki seda depressiooni juures nii loomulikuks. Olen loobunud selle lahkamisest. Kuid ausalt..ma ei ole füüsilisest lähedusest mitte ealeski rõõmu tundnudki. Sellepärast ma nüüd ei tea, kas ma pean seda otsima. Mida rohkem edasi, seda rohkem ma õpin selleta elama. Ja kui just keegi tõepoolest Aktiivsus ise suhtes ei juhtu olema..Ja oletama. Kuna ma siiski ei väidaks, et minus soov eksisteerib, kui tegelikult ma ei soovi. Sellisel juhul jäävadki asjad nii. Asi on tõsine. ning ma endiselt sooviksin teada, kas ma iseseisvalt oleksin suuteline valgustama oma ümbrust, kus 'olendid' eksisteerivad.?
Ma ei üritaks, oma rida ajada kui ma jätkuvalt poleks traditsioonilisel viisil 'paranemise' katsetel läbi kukkunud. Vabandust, aga nii see on.

Siiski, tänan Teid südamest, soovide eest.
_________________
Me rõõmud on vaid purded ühest valust teise
Ent valu üllaks teeb ja tõde selles seisneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 8:10 am    Teema: Vasta viitega

BayLeaf kirjutas:You don't live in a world all alone. Your brother is here too.

minu arvates ajad Sa lolli juttu.
..sest kes juba nii pikalt enesetapust ja depressioonist kirjutab...ei ole mingi enesetapja.
Sa võid ju mõne mehe lolliks teha...aga , mis see annab? ..saad peenelt pihku itsitada?
..itsita siis..pealegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 9:18 am    Teema: Vasta viitega

BayLeaf kirjutas:

Aga miks mitte tõesti leppida sellega, et ma ei ole ega saagi ealeski olema selline nagu Teised. Smile Seni miski minus ilmselt püüab jätkuvalt edasi mingeid sisemisi seoseid luua. Kuna väliselt on need olemas...


Minu meelest sobiks sulle wastuseks yks selline tsitaat
- copi paste, sry Rolling Eyes , aga ma ei usu, et ma selle ise paremini sõnastaksin.


Tsiteerin::
Ma oletan, et see juhtub paljude inimestega, kuid neil puudub sisemuses miski, mis vastaks kutsele - miski mitteteadvuslik, mis asub väljaspool meie kontrolli. See on identifitseeritav jõud meie sees, mis sunnib rohkem otsima selle veidra tundmatuse hõngu.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 9:27 am    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
BayLeaf kirjutas:You don't live in a world all alone. Your brother is here too.

minu arvates ajad Sa lolli juttu.
..sest kes juba nii pikalt enesetapust ja depressioonist kirjutab...ei ole mingi enesetapja.
Sa võid ju mõne mehe lolliks teha...aga , mis see annab? ..saad peenelt pihku itsitada?
..itsita siis..pealegi.


Sul wõib olla õigus, ork, aga teisest kyljest sellest rääkimine aitaks ehk kedagi teist, kes ei julge just nimelt oma seisundi tõttu kysida.
Yks ehk naerab, teisele ehk oleks rääkimisest abi. Abi arutlusest loomulikult ja mitte ilkumisest.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 11:35 am    Teema: Vasta viitega

Enesetapu puhul on kurb veel tõsiasi, et järgmises kehastused samad probleemid jäävad ja forseeruvad. Lihtsam nad kohe lahendada. Ja siis kaob ka muremõtete põhjus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

amaya kirjutas:
Enesetapu puhul on kurb veel tõsiasi, et järgmises kehastused samad probleemid jäävad ja forseeruvad. Lihtsam nad kohe lahendada. Ja siis kaob ka muremõtete põhjus.


Eeldusel muidugi, et reinkarnatsioon ja karma ikka kehtiwad.
Pinged, mis tekiwad, ei pruugi olla yldse nii lihtsalt lahendatawad, ntks
sisemine hingeline surwe, mille päritolu on palju sygawamatel tasanditel.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
argov
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 3:37 pm    Teema: muusika Vasta viitega

Yks variant oma sisemaailma(kosmose) puhastamiseks on meditatiivne kanalimuusika.

Panin praegu serveri yles ja kui saad tirida siis tiri endale 2ra.

http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/aafrika.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/delfiin1.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/delfiin2.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/iidsete_metsade_kaja.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/meditatsioon1.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/meditatsioon2.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/seitsekivi1.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/seitsekivi2.mp3
http://tartu.medisoft.ee:8089/argov/stonehenge.mp3


"Aafrika" on jõu taastamise kanalimuusika.
"Stonehenge" alumise taeva (minevikuenergia hingekanali) kanalimuusika.
"Delfiin" on sidemete taastamine Atlantisega kanalimuusika.
"Iidsete metsade kaja" on kosmilise ajavooga sünkroniseerimise kanalimuusika.
"Meditatsioon 1 ja 2" on inimese keha peenmateriaalsete süsteemide (sisekosmos) korrastamise kanalimuusika.
"Seitse kivi" on inimese uue kristallsüsteemiga ühtlustamise kanalimuusika.
Tagasi üles
muruvana
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Märts 2004
Postitusi: 50
Asukoht: eikuskil

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2004 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

BayLeaf, võta minuga privas ühendust!!!

Lugesin neid kirjeldusi elust ja selle tunnetusest. Midagi väga tuttavat tuli ette. Olen/olin sarnases olukorras. Saaksin ehk aidata või koos lahenduse leida. Ühenduses peitub jõud.

Orgile:BayLeafi jutt tundub tõene olevat. Mis sinuga lahti on? Viimasel ajal hakkavad su postitused üha rohkem tushka2-ga sarnanema. Ainult IRW puudub...

Teooriaid on palju, kuid tõde peitub väikseima kivi taga. Razz
_________________
Le Roi Est Mort, Vive Le Roi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 6:52 am    Teema: Vasta viitega

muruvana.
"tugevam võidab", on selline veidi julm lause.
elu toimub selle lause järgi. ja kahjuks...tahame või ei taha.

ma vabandan, aga sinu loogika järgi "nõrgem võidab".

mida see tähendab?
..tähendab, et kogu areng ja evolutsioon on pea peale pööratud.

...haigeid hinnatakse rohkem, kui terveid. Haiged on kangelased.
...hälvikud ja väärakad juhivad oma puude abil ühiskonda.
...nendele , kes ei tööta ei loo midagi, makstakse toetusi.
..."aita mind" on lööklause...mitte "tee ise".

see on "õhtumaa allakäik", millest on pool eelmisest sajandist kirjutatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 8:35 am    Teema: Vasta viitega

Mõnest "nõrgast", kui ta jalule aidatakse, saab wäga tugew.
Waata, mõni hoop wõib lihtsalt jalust maha lyya, see ei näita weel yleyldist nõrkust.
Kui oled tormi meelewalda jäänud, kas see peaks tähendama, et sind tuleks kohe nõrgaks tunnistada?
Ei saa ju kukkunut kohe jalge alla tallata? Wõi mis?
Isegi loomad annawad abi haawatud kaaslasele.
(Delfiinid tõstawad kaaslast pinnale hingama, wahel isegi uppuwa inimese)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

just ork, pidevalt visualiseeritakse oma hädisust, oma õrna, kohe kildudeks lendavat maailmapilti. nõus sinuga, kuhu on jäänud kangelased?

kuidas karastus teras?
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

hiljuti mõtisklesin, et mis juhul hävitab vaim ise meid.

üks juhtum on selline, et kui saadud märkide kiuste müüme oma hinge "väga" maha.

hinge "müümine" on võimalik. jamaks läheb, kui hakkame üritama vaimu müüma. teisisõnu valgusega kauplema. kui seda üritame, hakkab juhtuma imelikke asju.

seega, kui oleme tupikteel, annab vaim äärmusliku märgi.
surma palge ees me hindavat kõik selle ümber, mida teinud oleme ja vahel jätkame elu teisiti. see jutt vist käib nende kohta, kelle katse vaim algatab ja ka nurjab.

päris ennesetapp vist on võimalik, kui inimene vaimu märke üldse enam ei näe-kuule. sest lõpmatus vajalikul hetkel ise meid ära võtab ka muul teel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:

päris ennesetapp vist on võimalik, kui inimene vaimu märke üldse enam ei näe-kuule. sest lõpmatus vajalikul hetkel ise meid ära võtab ka muul teel.


olen sama meelt. depressioon ja enesetapumõtted ei ole muud kui käidud raja tupik.
see tee, mida oled käinud...elu, mida oled elanud, ei vii kuhugile.
nüüd tegude tagajärjed annavad märku.
loodus on nii seatud, et kui ei täida tema seadusi....ei ela loodusseadustega kooskõlas, ei saa sa rohkem energiat...sa lihtsalt kustud...algul kiratsed ja siis kustud.

milline on väljapääs?
--muuda ennast.
oled valede põhimõtete järgi elanud...elu annab märku: on aeg muutuda.

muidu kärvad.
lihtne? liiga lihtne!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BayLeaf
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tugevust ei hinnata ..Hinnatakse üldjuhul saavutusi, mida selle jõuga on korda saadetud. Kui enam midagi ei toimu, ei huvita kedagi 'millepärast', vaid lihtsalt nenditakse tõika, et midagi ei toimu.
Kusjuures minu valed väärtushinnangud peegelduvad minu elus toimunud 'negatiivsustest' üsna selgelt vastu.
Ma olen seda teadvustanud. Ja mis edasi? Tuleb tõesti muutuda ..Aga Kurat seda ise teab paremini, kui keegi teine et see ei ole lihtne eksole. Terve elu on, ikka terve elu kestnud nõiaring. Ning ma ei olegi kuigi vana, kujutage ette 17. Ning, kui minul on see juba põrgulikult raske. Seespool TRADITSIOONILIST paranemist osutunud luhtunud katseks. Füüsilise haiguse puhul saaks traditsioonilist paranemise viisi nimetada arsti või kirurgi sekkumiseks, tervisesse. Et lihtsalt on vaja muid võimalusi ..Kui psühholoogia valdkond. Mis tegelikult käsitleb mateeriat meie ümber. Rääkimist. Aga tegusi vaja. Ja ma esitasin konkreetse palve siin ..Oma esimeses postis. Ehk mäletate veel?
Aga hästi ..
_________________
Me rõõmud on vaid purded ühest valust teise
Ent valu üllaks teeb ja tõde selles seisneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group