Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Peegeltuba

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 12:43 am    Teema: Peegeltuba Vasta viitega

Peegeltuba on tegelikult inimese kaitsetuba. See on seinast seina hulgemalt läikivaid pindu täis. Kuna plaadid läigivad vaid ühe poole pealt, siis on tähtis kuhupoole on need pööratud.

Kui tuba läigib sissepoole, siis mida selgemad on peeglid, seda selgemini inimene näeb iseennast seal. See on abiks arenemisel ja enda kättevõitmisel.Et teed sigaduse a saad peeglist vähemalt aru, et oli tobe tegu.Vahel on seina peal fooliumipaber, mis ei näita suurt midagi. Siis on inimese minapilt ebatõeline ja tuleb istuda nagu kotis ja väriseda aimatavate varjude peale, kui hirm on. Kui hirmu ka pole, siis saab niisama peksa. Kuni tekib huvi endaga tegelema hakata. Mida rohkem püüab fooliumist ennast uurida, seda selgemaks see pind muutub.

Kui eneseimetlus pole enam nii oluline inimesele -siis on läikiv pind inimesest väljapoole . Ja mida enam peegleid niipidi on seatud, seda nähtamatum tundub peeglirea taga olija teistele. Sest arenenud arukas inimene ei tee väljapaistvaid tobedusi ka.
Inimene, kelle peeglid on väga selged + veel väljapoole pööratud, jätab ntx sõber Peetrile üksnes kujutise tolle sisemistest ootustest. Kui sõber on ise mingi fooliumimees ja vihane kah, siis muutub peegelinimene automaatselt Peetri jaoks vaenlaseks.

Sõbralikud inimesed leiavad aga temas hingesugulase, isegi kui tegelikult on ta suht ükskõikne seal taga. Peeglid teevad sõbralikkuse väjendamise töö ise ära ja inimene saab small -talkist näiteks puhata, et oma eesmärkidele läheneda.

Muide ork-poiss seletas kunagi mulle, kuidas end kaitsta. Et mässid aga end mõttes fooliumisse ja ükski ufo ei pääse ligi. Ma vaatasin tookord küll, et ork kuidagi mumifitseerituna ja vinduv ise seal fooliumipahna sisse mässituna paistis. Aga nüüd ma saan aru, miks see idee mulle tema esituses enesetapjalik tundus. Ork tegi oma loomulikest kaitsepeeglitest fooliumihägu. Arvas end nii kaitsvat, aga kurtis, et aina hullemini rünnatakse. Siit võib järeldada, et ta peeglid polnud sissepoole pööratud ja ta peaks mõned sedapidi pöörama, et näeks ennast ise ka kui enda kahjustamisega hakkama saab.

Seega ei tasu hakata end üleliia kaitsma neil, kel on suur osa peegleid juba väljapoole. Sellest ka tuleb see jutt, et parim kaitse on kaitsmatus- jäetakse lisamata, et ainult neile, kes on oma loomuliku väljapoole pööratud peegelkaitseni juba arenenud.
Aga kui mõne peegeltoas on väljapoole veel papp keeratud. Siis papist poisil tasub küll end fooliumisse keerata.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 6:56 am    Teema: Re: Peegeltuba Vasta viitega

Sera kirjutas:


Muide ork-poiss seletas kunagi mulle, kuidas end kaitsta. Et mässid aga end mõttes fooliumisse ja ükski ufo ei pääse ligi. Ma vaatasin tookord küll, et ork kuidagi mumifitseerituna ja vinduv ise seal fooliumipahna sisse mässituna paistis. Aga nüüd ma saan aru, miks see idee mulle tema esituses enesetapjalik tundus.



Sera. oled õigel teel. seda meetodit ma kasutangi kõigest võõrast vabanemisel.
meelitasin sind sedasama tegema ja tõin ettkäändeks enda kaitsmise...(mida Sa kõige rohkem soovid..).
tead ju küll cc manipulatsioone..stiilis, et õpilane pandi naise riideid ally kartuses kandma. (et õppida naise olemust tundma).
õpetasin sind ennast puhastama energia kaotuse kartuse abil.

niiet kõigepealt muutun ma muumiaks, siis tolmuks ja siis istun lennukisse ja puistan oma tuha merre.

nii ma püüan vabastada ennast kujutletavast endast.

aga kes peegeltubasid ehitavad, need püüavad enda kujutletavat ennast tugevdada ja samastuvad temaga. selle illusiooniga endast.

(ei tea..sai liiga keeruline? ..vist küll.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 8:05 am    Teema: Vasta viitega

Sera, kas Sa ka maalid või joonistad pilte. Kasvõi pilti peegeltoast või Orki fooliumis?















sera,
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 8:56 am    Teema: Vasta viitega

Ehh , ennast sisse mässida võib nii fooliumisse kui lihtsalt kilesse , aga Exclamation , ei tohi ennast selles ära unustada . sest umbsusesse võib lämbuda . Sama tseremooniaga tuleb end sealt välja päästa , kui oht näib mööduvat .
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 9:31 am    Teema: Re: Peegeltuba Vasta viitega

ork kirjutas:

niiet kõigepealt muutun ma muumiaks, siis tolmuks ja siis istun lennukisse ja puistan oma tuha merre.

nii ma püüan vabastada ennast kujutletavast endast.


Ork, aga miks sa selle kujuteldawa enda lõid?
Ja miks end sellest wabastada pyyad - kas ta ei meeldi sulle?
Miks see wabastamine nii waewaline on?

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

osa nimetab seda egoks...osa väärisiksuseks.
ma ei loonud tede meelega, ta on tekkinud, kuna elan maal inimese kujul.
otsin hävimatut Iset, seepärast hävitan kõik, mida näen.

see ego tekib ju uuesti ja uuesti, sest arusaamised muutuvad aeglaselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

aga mis värk siis on kui end seal peegeltoas näen läbi kellegi kolmanda silmade? ja peeglid on kah erinevad... on palju lainelisi peegleid mis moonutavad pilti ja on ka selliseid krobelisi peegleid... mille peal olen justkui aatomiteks jagatud...

ise arvan et selle minapildiga pole järelikult kõik korras. äkki peaks loobuma maailmaparandussoovidest Very Happy
Tagasi üles
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2004 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Läbi kellegi kolmanda silmade näed sellepärast, et peegleid tahaks ju näha ka väljastpoolt, kui nad sealpool juhtuvad olema. Et misasju sealpool genereeritakse. Seesolijana ei saa sellest selget sotti. Ja et inimesel pole üksnes teisik, on ka kolmas isik, siis teda sa kasutasidki.

Sul on siis osad kõverpeeglid, celtik. Kõverpind on vaheetapp uduse fooliumi ja selge peegli vahel. Sealt ei näe kuigi hästi ennast, kui on sissepoole pööratud ega teisi, kui on väljapoole pööratud. Oled enda jaoks ikka kas liiga kole või ka liiga ilus. Aga igatahes moonutatud.

Krobelised peeglid tulevad sellest, kui inimene püüab nahast välja pugeda nii, et tahab oma ühtlaselt tasemelt, ehk siis peegli siledalt tasemelt kõrgemale. Aga kui ei suuda tõusta ühtlaselt, siis jäävad sellised krobelised kämbud sinna. Et hägust peeglit selgemaks saada, tuleb enesekergitamine asendada mingit sorti leplikkusega nähtavasti. Proovi, kas siis laskub see krobelus tasaseks.

Elavaks näiteks saab siia tuua mu kogemuse orkiga jälle, kes on ammendamatu kogemusteandja ja sage kõverpeegeldaja. Temaga rääkides olengi nagu naerutoas. Kord küsis mult, et miks Seral on nii suur pea. Muigasin kohe tükk aega selle peale omaette. Ma sain momendiga pihta, et tema peegel näitab naljakalt liialdust, kas siis sellepärast et peab mind vesipeaks (liiga kole) või tarkpeaks (liiga ilus). Aga et see küsimus vaid ta nägemispeegli kõverusest lähtus, sellest saab ta tänu mu teemale nüüd aru ja kui on tahtmist, siis korrigeerib midagi oma peegeltoas. Kuigi mina eelistan ise seda tema naerutuba. Orkile muidugi tundub vahel, et teised tema üle naeravad. A naerdakse seda, kui tema neid oma kõverkujutisi siiralt usub, sest pilt peeglis on temal selge. Olete isegi tähele pannud, et ork leplikult nõustub, kui teda vahel maha tehakse ega hakka ennast upitama- sellest see selguski. Aga selgus üksi ei anna veel tõde välja, kui asi on kõver.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2004 10:42 am    Teema: Vasta viitega

Hävimatu ISE !
Arvan et ISE on häviv . Oma teel leiad pidevalt oma ISE'st kramplikult kinnihoidjaid !....Ja kui siis veel midagi üle jääb - siis see ongi kõge väärtuslikum või väärtusetum.
Vapraid otsinguid sulle sellegipoolest ,ork .
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2004 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

tänan, monotoon!..või truude?
..tänud igaljuhul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group