Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
eesti mees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Sept 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 12:25 pm    Teema: Re: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

Tobarot kirjutas:


Nii kes iganes sa ei Meie Mees ka ei oleks siis ka sina asud hetkel naiste maailmas ja tõesti need kõik maailmad on ühe ja sama tähtsusega, kõigis käib areng ja mitte üksgi ei ole halvem või parem teisest..... on seda siis tõesti nii raske mõista ?

Mis puudutab juhtruumi siis seda sul hetkel ei peagi olema aga paljud on ka meeste maailma jõudnud omadega, et las neile jääda juhtruum, sa ei pea nüüd kõiki sinna tagasi kutsuma, sa tegele rahulikult enesega.

Edu !


Aitäh! Nüüd sain ise ka teada kus ma asun. Teeme ühe asja veel selgeks-
Te kõik arvate, et eesti mees on katus sõidab!!! EI OLE, EI OLE, EI OLE.
Jätke kõigepealt see meelde. Ilmselt ei ole mul mõtet vaielda, kas "juhtruum" on meeste maailmas või naiste maailmas . Kui vaadata asja puht energeetilise poole pealt, siis on mehel ja naisel vahet 2-3%. S.t. vahe on üliväike. Meie mehed (sa oled ju mees) arvame tihtipele, et meeste ja naiste maailmad on nii erinevad. Minu meelest ei ole. Mine korraks mõlemast maailmast välja ja vaata kuidas nad väljaspoolt paistavad. Vahe on väga väike ainult mehed kipuvad tolmu rinnust välja taguma ja ütlema, et nende maailm on ägedam. Aga muide kas sa tead miks naised seda kunagi (peaaegu kunagi) ei tee?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eesti mees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Sept 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

[/quote]

vaata, Sa lähtud selle maailma loogikast, kus asud..seepärast ka selline tagurpidi-arusaamad.
naiste maailmas paistab selle elanikule, et juhtruumi pole vaja, sest seal juhitakse inimesi emotsioonidega...mõistus on välja lülitatud.
[/quote]
Ok! Aga kas sa tead mis asi on mõistus????? Milleks mõistust üldse vaja on? Mitu enargeetilst süsteemi sa oma mõistusega valmis oled teinud?
Mina julgen küll tunnistada, et oma MÕISTUSEGA ei ma ole ühtegi teinud. Küll aga teisi asju (infot) kasutades.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eesti mees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Sept 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandan! Ma tegin arvutiga midagi valesti. See eelmine jutt oli mõeldud Orkile vastuseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

kui te te arvate, et ma olen inimene, siis k6igile teadmiseks, et EI OLE EI OLE EI OLE:D
Kuidas selle eitamisega nyyd siis lood ikkagist on???

Teema veelgi naljakam kui vaadata n6nda...
jutt ka'ib autodest ja siis yks naljatilk tuleb ja karjub vahele, et ma ei keetnud eile moosi... ei keetnud, ei keetnud, ei keetnud.

va'ga vint eesti mees igatahes! j6udu sulle ja kainet m6istust!
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen kirjutas:
või tushka katsetas tokrooda teooriat elus- see juba on midagi! Smile. ja seda, et "ratsa rikkaks saab" ei õpetagi tokrooda teooria. sealt teooriast või leida õpetusi, kuidas neist "ratsa rikkaks saamise raskustest" kergemini üle saab (ehk siis selgitab mõningaid asju miks need just nii ongi ja mitte teisiti) ja näitab "asjadele", mida ei saagi muuta.


nii tüüpiline panna oma sõnad teiste suhu (muie)
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
* muide, mulle ei avalda tokroda teooriad mingit muljet, neid elus rakendades saad rohkem probleeme ja hingevalu kui väärt oled. kõik ei ole kuld mis hiilgab ja ratsa rikkaks on väga raske saada....


kuna väitsid, et tokrooda teooriaid ellu rakendades saab rohkem probleeme ja hingevalu (sinu sõnad), siis arvasin (ehk ka ekslikult), et nii võid väita ainult sel juhul kui oled seda katsetanud. edasine oli juba minu enda kogemus (nii, et võtsin hoopis sinu sõnad enda suhu)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen

väidan jah, võtan julgelt endale selle vabaduse. sest kõike ei pea katsetama endapeal, selleks on inimesele mõtlemisvõime antud või sa pistad siis pea ahju kontrollimaks ahju kuumust? aga palun, sinust võib seda täiesti oodata:))))
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
Cyclamen

väidan jah, võtan julgelt endale selle vabaduse. sest kõike ei pea katsetama endapeal, selleks on inimesele mõtlemisvõime antud või sa pistad siis pea ahju kontrollimaks ahju kuumust? aga palun, sinust võib seda täiesti oodata:))))


ei peagi kõike katsetama... aga kui midagi proovid, siis ju enne tead umbkaudseltki mida just proovida tahad (pintsaku ostmisel tead ju enamvähem oma numbrit). mina ei võrdleks teooriat küdeva ahjuga ja nendest osadest, mida sealt teooriast olen elus katsetanud, olen küll ainult positiivset saanud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen

tore
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group