Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ork

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

celic...pĂŒĂŒa ikka nĂŒĂŒd aru saada...need on erinevate seadustega maailmad, kus inimene Ă”pib erinevaid maailma omadusi tundma.
arendab ennast mitme tahu pealt.

eks..ise oled ju igavene taiplik vend...aga siis jÀlle kuidagi taipamatu ja mÔistmatu.
seda sa peaksid ju ilma seletamata aru saama.
..ma eeeldan, et Naiste Maailmas inimene Ôpib tajuma...arendab oma tajusid. (kirjutan ekstra..eeldan, sest siis saavad mittejumalad mind tÀiendada..ilma suurema kismata).
..Meeste Maailma saab inimene sisse, kui tajud juba töötavad ja on vaja arusaamist ehk mÔistmist Ôppida ja harjutada. kui inimene harjutab mÔistuse ja tajumise ning teadvuse koostööd.
..Jumalate Maailm aga on juba nendele, kes Ă”pivad loomist. kes oma teadmiste ja mĂ”istmiste abil loovad juba maailma..sedasama meid ĂŒmbritsevat maailma.

nimelt on mul selline ettekujutus, et see meid ĂŒmbritsev mitmekihiline ja mitmemÔÔtmeline maailm ei ole iseenesest olemas, vaid teda on vaja iga hetk luua.

selline jutt tuli seekord.
celtic...tahan öelda, et ĂŒkski maailm pole teisest parem ega halvem..(nagu sa jĂ€lle pĂŒĂŒad vĂ€ita)...vaid nad on lihtsalt erinevad.
nagu sukk ja saabas ja sĂ€rk ja perse..kuuluvad ĂŒhte, aga ei ole needsamad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
eesti mees
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:38 am    Teema: Re: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

Tead Ork see juhtruum mida sina nii hirmsatsi taga ajad ei peagi olemas olema. Vaata, sa ise nimetad seda juhtruumiks s.t. sealt kaudu sind juhitakse, aga on ka inimesi keda ei juhita ehk nad suudavad ise erinevatest kohtadest infot hankida ja seda ka kontrollida. See on seotud inimese eetika tasemega. Ma olen sinuga tĂ€itsa nĂ”us, et on olemas meeste ja naiste maailm aga Ă€ra pea meeste maailma tĂ€htsamaks, selle orgi otsa kukutad sa iseennast. Minu meelest on meeste ĂŒlesanne lammutada ja naiste ĂŒlesanne elu hoida. See on vĂ€ga ĂŒldine jutt s.t. on ka mehi kes on loodud siia ilma elu hoidma aga see on sinu jaoks lihtsalt liiga keeruline teema (VEEL). Teatud seltskond on siin foorumis oma juhtruumi jutuga tĂ€itsa ummikus. Unustage see juhtruum Ă€ra ja katsuge asja teise nurga alt vaadata, siis saate ise ka aru, et sealt saab edasi minna ja veel vĂ€ga kaugele!
JÔudu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tobarot-Litaana
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 1:34 am    Teema: Re: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

eesti mees kirjutas:
Tead Ork see juhtruum mida sina nii hirmsatsi taga ajad ei peagi olemas olema. Vaata, sa ise nimetad seda juhtruumiks s.t. sealt kaudu sind juhitakse, aga on ka inimesi keda ei juhita ehk nad suudavad ise erinevatest kohtadest infot hankida ja seda ka kontrollida. Unustage see juhtruum Àra ja katsuge asja teise nurga alt vaadata, siis saate ise ka aru, et sealt saab edasi minna ja veel vÀga kaugele!

Nii kes iganes sa ei Meie Mees ka ei oleks siis ka sina asud hetkel naiste maailmas ja tĂ”esti need kĂ”ik maailmad on ĂŒhe ja sama tĂ€htsusega, kĂ”igis kĂ€ib areng ja mitte ĂŒksgi ei ole halvem vĂ”i parem teisest..... on seda siis tĂ”esti nii raske mĂ”ista ?

Mis puudutab juhtruumi siis seda sul hetkel ei peagi olema aga paljud on ka meeste maailma jĂ”udnud omadega, et las neile jÀÀda juhtruum, sa ei pea nĂŒĂŒd kĂ”iki sinna tagasi kutsuma, sa tegele rahulikult enesega.

Edu !
ork

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 8:34 am    Teema: Vasta viitega

eesti mees:
loe hoolega:ma kirjutasin.
Tsiteerin::
celtic...tahan öelda, et ĂŒkski maailm pole teisest parem ega halvem..(nagu sa jĂ€lle pĂŒĂŒad vĂ€ita)...vaid nad on lihtsalt erinevad.
nagu sukk ja saabas ja sĂ€rk ja perse..kuuluvad ĂŒhte, aga ei ole needsamad.

Ă€ra hakka vassima!
siis juhtruumist:
juhtruum on iseenese valitsemise ruum. selle abil inimene hakkab ennast juhtima. mitte teised ei juhi sind selle abil.
tÀpselt vastupidi Sinu vÀitele.
ma vÔrdleks juhtruumi mÔistusega.
ilma juhtruumita ehk mÔistseta inimene on teiste inimeste mÀngukann.
mÔistusega ehk juhtruumiga inimene on iseenda peremees. teeb ise otsuseid viib neid ellu.

vaata, Sa lÀhtud selle maailma loogikast, kus asud..seepÀrast ka selline tagurpidi-arusaamad.
naiste maailmas paistab selle elanikule, et juhtruumi pole vaja, sest seal juhitakse inimesi emotsioonidega...mĂ”istus on vĂ€lja lĂŒlitatud.
aga ilma mĂ”istuseta inimene emotsioonide kĂŒĂŒsis...kes ta on?
nagu leheke tuules...sinna kuhu tuul puhub, sinna lendab.
aga juhtruumiga inimene on juba nagu mardikas tuules...tuul e. emotsioonid mÔjutavad, aga tema ajab oma rida...lendab vastu tuult ja ka tuule suunast kÔrvale.
Tagasi üles
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Eeee... et naistel polegi mÔistust siis kasutamiseks?
Ma olen mÔnel ikka mÀrganud, et nagu oleks.

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 8:53 am    Teema: Vasta viitega

jutt ei kÀi mitte naistest,,vaid vaimsest maailmast...mille nimi on tinglikult Naiste Maailm.
...vaata peaaegu vĂ”imatu on vestelda, kui ei sĂŒveneta ja ei jĂ€lgita , millest jutt kĂ€ib.
Tagasi üles
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 9:42 am    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
jutt ei kÀi mitte naistest,,vaid vaimsest maailmast...mille nimi on tinglikult Naiste Maailm.
...vaata peaaegu vĂ”imatu on vestelda, kui ei sĂŒveneta ja ei jĂ€lgita , millest jutt kĂ€ib.

Ok, waimne maailm, aga kuna ta on nimetatud naiste maailmaks, siis jÀreldasin, et selle elanikud peaksid naised olema.
Midagi siin jutus ei klapi ju?
----------------------------

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Need nimetused olid ka mulle algul segadust tekitavad. Lihtsam oleks ehk möista kui naiste maailm ĂŒmber nimetada tunnete vöi emotsioonide maailmaks, kus inimese juhtimine kĂ€ib nende kaudu.
Ja meeste maailm möistmise vöi programmide maailmaks, sest inimene kes asetseb oma arengus sellel tasandil ei saa otsuseid langetada emotsioonide tasandil. Ta peab omama juhtruumi, mille kaudu ta teeb vajaminevad korrektuurid. See on koht kus emotsioonid ja tunded ei tohi segada.
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Nimetused sugu pÔhiliselt iseloomustavatest omadustest.
Naised -lÀhtuvad emotsioonidest.
Mehed -lÀhtuvad mÔistusest.
Tagasi üles
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

milleks leiutada jalgratast kui osad sellega tÀnaval juba sÔidavad?
milleks nimetada enda leiutatud jalgratas lennukiks kui lennuk on juba olemas?
Tagasi üles
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

TÀnan , ork , sain minagi aimu mis on juhtruum sinu mÔistes . Normaalne !
Arvan et olemas on see kÔigil inimestel , ainult et "magavatel" on see ruum tolmus ja pime....
MĂ”ni jookseb , kĂŒĂŒnal vĂ”i pendel peos ja kobab ukse- vĂ”i aknalinki otsida ....
Paljud ei teagi et seda kasutada TOHIB ....
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
milleks leiutada jalgratast kui osad sellega tÀnaval juba sÔidavad?
milleks nimetada enda leiutatud jalgratas lennukiks kui lennuk on juba olemas?

et sĂ”ita jalgrattaga on ennem vaja Ă”ppida sellega sĂ”itma. alustab kolmerattalisega, seejĂ€rel lĂ€hed ĂŒle kaherattalisele ja kĂ”rgem pilotaaŸ on see kui suudad ĂŒhel rattal hakkama saada.
ĂŒldiselt need kes kaherattalise pealt edasi ĂŒherattalisele ei suuda mingil pĂ”hjusel liikuda, leiavad, et pole mĂ”tetki...
aga mĂ”ni jÀÀbki kolmerattalisele. vĂ”i paneb kaherattalisele abirattad kĂŒlge, lootes, et kui hĂ€sti kiiresti sĂ”ita siis pole need nĂ€ha.
Tagasi üles
tushka2
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline kirjutas:
Need nimetused olid ka mulle algul segadust tekitavad. Lihtsam oleks ehk möista kui naiste maailm ĂŒmber nimetada tunnete vöi emotsioonide maailmaks, kus inimese juhtimine kĂ€ib nende kaudu.
Ja meeste maailm möistmise vöi programmide maailmaks, sest inimene kes asetseb oma arengus sellel tasandil ei saa otsuseid langetada emotsioonide tasandil. Ta peab omama juhtruumi, mille kaudu ta teeb vajaminevad korrektuurid. See on koht kus emotsioonid ja tunded ei tohi segada.

Igas inimeses on teatud osa naist ja teatud osa meest ja need balansid vĂ”ivad muutuda elujooksul edasi-tagasi. Aga liigitada maailm meeste ja naiste maailmaks on tagasiminek, tuleb hoopis Ă”ppida elama balansiga mitte seda suruda kuhugi raami. Ma muidugi mĂ”istan et selgus on hĂ€davajalik, aga selles kĂŒsimus vist ei saa selgust luua.....midagi peab jÀÀma ka vaieldavaks.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
midagi peab jÀÀma ka vaieldavaks.

Millega ka pidevalt tegeldakse...
tushka2
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline kirjutas:
tushka2 kirjutas:
midagi peab jÀÀma ka vaieldavaks.

Millega ka pidevalt tegeldakse...

ma nĂ€en pigem seda, et minnakse lihtsamat teed ja ĂŒritatakse suruda kĂ”ik raamidesse rohkem kui kunagi varem oleks seda teha pĂŒĂŒtud. Tagasiminek ĂŒhesĂ”naga.
Tagasi üles
puuma
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Reede Jan 14, 2005 11:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
tushka2
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
ma ĂŒtleks, et tushka areneb Razz

varasema lihtsa lĂ€bustamise asemele on tekkinud kaasa mĂ”elda ĂŒritav tushka, kes jĂ”udnud tasemele, kus lahterdamine kĂ€ib nĂ€rvidele Razz

vau!

puuma, ma lihtsalt ei viitsi enamus oma ajast teiega nuia pooleks nÔiduda, aga vahest ma viitsin, ajaviiteks
Tagasi üles
viplala
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Üks terviklik viis maailma nĂ€ha vajab ka oma mĂ”istete sĂŒsteemi. Tokroda maailma mĂ”isted kujunevad siin foorumis jutu kĂ€igus. SĂ”nad, mida kasutatakse, on teises taustas ning teise tĂ€hendusvarjundiga kasutusel olnud, see tekitab palju tĂ”rkeid ja mĂ”istmatust. Niisugusi vaidlusi vĂ”ib vaadelda ka kui osa kollektiivse loomingu protsessist, nii, et tushka, ka nĂ€iteks sina oled end sisse mĂ€ssinud:)))
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tushka2
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

viplala

mina pole end kuhugi niivĂ”rd mĂ€ssinud et see mind mĂ”jutama hakkaks, enamus suhtlemisi kĂ€sitlevaid teemasi olen juba varem kusagil lĂ€bi nĂ€mmutanud, aga tĂ”si ta on - olen sama tark kui enne. ĂŒhesĂ”naga olen ma punktis kus kĂ”ik kordub ja kordub nagu igavene kĂŒĂŒnlapĂ€ev:))

aga sina kes oled? sul mÔni oma mÔte ka on vÔi teed tokrodale PR? mitte et ma halvustaks, aga siis oleks vÀhemalt selgus majas.Smile

* muide, mulle ei avalda tokroda teooriad mingit muljet, neid elus rakendades saad rohkem probleeme ja hingevalu kui vÀÀrt oled. kÔik ei ole kuld mis hiilgab ja ratsa rikkaks on vÀga raske saada....
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 9:02 am    Teema: Vasta viitega

vĂ”i tushka katsetas tokrooda teooriat elus- see juba on midagi! Smile. ja seda, et "ratsa rikkaks saab" ei Ă”petagi tokrooda teooria. sealt teooriast vĂ”i leida Ă”petusi, kuidas neist "ratsa rikkaks saamise raskustest" kergemini ĂŒle saab (ehk siis selgitab mĂ”ningaid asju miks need just nii ongi ja mitte teisiti) ja nĂ€itab "asjadele", mida ei saagi muuta.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group