Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Sept 16, 2004 7:21 pm    Teema: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

Annan siis lühikokkuvõtte 4 maailmast ja hetkeolukordadest.

Inimene alustab zombide maailmast: Asub kõige all, näen isegi, et maasees. Arendatakse algtõdesid. Hetkel ei taha seal keegi midagi teha, otsitakse akusid, et saaks elada, et mitte tööd ise teha, pannakse kõrgemad olendid/inimesed/isiksused enda heaks tööle, sisse sõidetakse peamiselt läbi veapunktide või siis tutvustatakse ennast kõrgema olendina ja kuna kõrgemale allutakse ja seeläbi arenetakse siis vastupidiselt hakkab taandareng, luuakse ka illusioone teadmiste osas ja tähtis on seal positsioon- võim, vampiirsus.

Naiste ja meeste maailmad asuvad ühel tasapinnal, kui algtõed pole paigas ei saa ka edasi liikuda zombide maailmast.

Naiste maailm: Arendatakse tajusid, juhtruum puudub, emotsioonidega juhtimine. Naised käsutavad sealseid elanikke, ka mehi kes seal on, näiteks naiste tallaalused elavad seal. Mitme mehe pidamine. Kahendsüsteem. Kui esimest korda sinna juhtusin siis oli sealne koht ülerahvastatud, hetkel on asjad juba kontrolli all, visati välja inimesed kes sinna ei kuulunud.

Meeste maailm: Õpitakse läbi valguse, teadmised ka juhtimine on läbi teadmiste. Mehed käsutavad naisi, mitme naise pidamine. Meeste maailma pääsemiseks peab olema iseseisev, sõltuma iseendast- eneseusaldus, vastutus.

Kui need on läbitud saab edasi jumalate maailma kus õpitakse eneseteostust, sinna pääsevad vaid isiksused. Kui väravast läbi läksin oli seal tühjus ja see erineb täielikult teistest eelnimetatud kohtadest, üles lähevad korrused kus igal tasandil käib erineva oskuse arendamine. Kaasnevad missioonid, juhtimine, süsteemide haldamine jaa nii edasi...

Maailmade vahel on filtrid mis ei luba jalutada ühest kohast teise niisama, need persoonid lükatakse tagasi oma kohta.

Annan siis ka endale õiguse oma teksti parandada ja ka vajadusel asju juurde lisada.
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 16, 2004 7:32 pm    Teema: Re: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

Tobarot kirjutas:

Maailmade vahel on filtrid mis ei luba jalutada ühest kohast teise niisama, need persoonid lükatakse tagasi oma kohta.



ja mina siin loen ja imestan et kuda tobarot meil neid tasemeid külastas...
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 8:12 am    Teema: Vasta viitega

Jumalate maailma "liige" saab vabalt madalamatesse maailmadesse sisse-välja käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

jep, meil on siin kõik jumalad, käivad kus tahavad, teevad mida tahavad....
samas ma ei mõista miks te nii tavapärased olete, võiks öelda et isegi natuke lollikesed või lapsemeelsed....
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

aga tushka

sul on alati võimalus zombide maailmast välja areneda.
sea ennast teistele eeskujuks!
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:
aga tushka

sul on alati võimalus zombide maailmast välja areneda.
sea ennast teistele eeskujuks!


aga ma pole zombide maailmas, ma olen lasteaias pigem, kasvataja rollis.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
venezia kirjutas:
aga tushka

sul on alati võimalus zombide maailmast välja areneda.
sea ennast teistele eeskujuks!


aga ma pole zombide maailmas, ma olen lasteaias pigem, kasvataja rollis.

Jeesuski on öelnud, saage lasteks, siis saate minu sarnasteks.
Sa peaksid seda ju teadma.

ja Jeesus ei olnud kasvataja rollis . ta oli ise ka laps. kasvataja on enesetähtsust täis inimene.
tema Tokroda taevariiki ei pääse.


Viimati muutis seda ork (Laup Sept 18, 2004 12:00 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

kas sedamoodi enesetähtsust täis nagu Tokroda ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

sea moodi jah...ega tema jeesus pole
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandan , parandasin vea .
Ork , mul on kusagilt silme ees Sinu vihje kujunemiseetappidest .Siin seoses lasteaiaga ,meenus .
Algkool , keskkool ja kõrgkool ...
Kas pole mitte nii ,et kõik põhitõed saavad selgeks algkoolis . Kesk- ja kõrgkoolis neid pidevalt korratakse üle igasuguste täiustamiste ja laiendamiste lisamisega .Iva jääb ikka samaks .
ja kõik näivad olevat elukutselised koolilõpetajad ,kes ei saa pensieaski koolist minema......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
tushka2 kirjutas:
venezia kirjutas:
aga tushka

sul on alati võimalus zombide maailmast välja areneda.
sea ennast teistele eeskujuks!


aga ma pole zombide maailmas, ma olen lasteaias pigem, kasvataja rollis.

Jeesuski on öelnud, saage lasteks, siis saate minu sarnasteks.
Sa peaksid seda ju teadma.

ja Jeesus ei olnud kasvataja rollis . ta oli ise ka laps. kasvataja on enesetähtsust täis inimene.
tema Tokroda taevariiki ie pääse.


noh mul pole jeesusega mingit seost, aga kuna sul ta juba meelel oli siis...
aga tokroda taervariigi võid endale jätta (muie)
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

muide..."tokroda taevariik"..oli ka muie.
ainult ilma vastava viiteta.
kes aru said, need muigasid juba ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 12:05 am    Teema: Vasta viitega

/me ei saanud aru...
aga muigas ikkagi...
ja hiljem kui aru sai siis muigas topelt...
nii nalja kui ka orki üle...
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 7:45 am    Teema: Vasta viitega

jah, kallis celtic, orki üle on hea muiata...

ork on nii õnnetu üksik , ilma teooriata ja naisteta...mis viga tema üle muiata.
mitte nagu mõni teised, kellel on naisi...teooriaid tuleb nagu külluse sarvest...ja on muidu mõnusad prisked poisid....
...oh mind õnnetut orvukest...kõik naeravad mu üle.

olen ikka paras ahv küll...nagu ühel tuntud pildil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 7:55 am    Teema: Re: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

celtic kirjutas:
Tobarot kirjutas:

Maailmade vahel on filtrid mis ei luba jalutada ühest kohast teise niisama, need persoonid lükatakse tagasi oma kohta.



ja mina siin loen ja imestan et kuda tobarot meil neid tasemeid külastas...


kui seda postitust ja seda celtikut vaadata.
siis näete kadedust.
celtic on kade, et Tobarot näeb mingeid maailmu...aga celtic ei näe.
...jah julgen väita, et ei näe.
sest ta asetseb Naiste Maailmas...miks naiste maailmas?... sest tal pole juhtruumi.
Naiste Maailma asukad on ilma juhtruumidete..(need kes mujale ei pääse).
celticul on nimelt selline "lähenemisviis"...imeb ennast energeetiliselt mõne naise külge ja elab nagu kaan, nagu parasiit. ...seal Naiste Maailmas.
ja siis laiab selle naise teadmistega ja kujutab ennast "matshona" ette.
...muidu selline laisk süldike...ilma pudelita.
väriseb ja loksub, kui puudutad.

jaaa, celtic, Tobarot saab neid maailmu vaatata ja nendest kirjutada, Sulle jääb see unistuseks....muidugi..kui Sa sellise tasemega doonari leiad, kes neid maailmu valdab...siis näed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 10:43 am    Teema: Vasta viitega

oh ork... sinu igas sõnas karjub appi piinatud hing...
hoopis sinu matcholikkus on haavatud kuna sa arvad kogu südamest et kaotasid teatud daami.

saa juba ükskord aru... mitte mina ei ajanud teid lahku... seda tegid sa ise omaenese lollusest... sest niipalju kui ma tean... oled sa ise nais(t)e ori. võiks isegi öelda et ÜHEAINSA naise ori... kuna isegi sellises tingimuses ei suutnud sa temast lahti öelda. miks? sest ka sina oled inimene... ja tol hetkel olles tokroda sabarakuks sa kuulasid lihtsalt suure isa sõnu.

miks käitud nüüd nii tolle daamiga? sest et see on parim viis kaotusvalust üle saamiseks.

kas ma olen ainuke kes märkas orki muutumist peale skandaali ühe foorumlasega või kuidas? kas kõik teised on pimedad ja teenivad truult edasi nagu koerad? kummaline vaimumaailm... maailm mis hoopis nüristab inimeste meeli....

meeste ja naistemaailm. meestemaailmas naised on lollid nagu lauajalad ja teenivad mehi... naistemaailmas mehed tunnevad end ängistatuna ja naised jooksevad piitsaga ringi.
mina ei kuulu kummassegi maailma. ma ei seo end nende väikeste piiridega mida mõned indiviidid on siin seadnud.

miks üldse üldistada pidevalt... nii meeste kui naiste maailmaks? miks ei võiks olla meie maailm?
ork on mitmeid kordi öelnud et naiste koht on põlvili. no kuulge lugupeetud ajupestud naisindiviidid... kas see teid üldse ei puuduta???

keui me orki jutu järgi elame naiste maailmas... mille pagana pärast te siis mehi minema lasete?

ajupesu on selle asja nimi...
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

oh celtic kaua võib ? millal tuleb see aeg mil sa hakkad endale asju tunnistama ? saan aru, et sa ei suuda siin seda teha aga vähemalt ürita endale asju tunnistada väljaspool foorumit...

ja jälgi enda postitusi, sest sa kirjutad palju enda peegeldust mida sa näed teiste probleemidena.

usu mind see tagasi lükkamine ja eitamine ei huvita kedagi, sa ainult lõhud ennast, tean seda enese kogemustest.

Ja muideks sulle infiks niipalju, et vaatasin kus sa hetkel asud ja tõesti oled naiste maailmas, aga mis seal siis nii hullu on ? õpid, arened, tunnistad ja liigud edasi aga mul tekkis ainult küsimus, et kas sa üldse tahad sealt ära tulla.... eks see sinu otsus ! keegi ei sunni sind arenema.
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Celt , kui eelpool kirjapandu on ajupesu, siis Sul pole örna aimugi mida see tegelikult tähendab.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

et du virmaline... ka sina tunned end puudutatuna minu kirjast?

ma ei rääkinud ainult eelpool mainitust... rääkisin üldiselt... kogu foorumi peale kokku. niikui tokroda läks foorumipuhkusele... asus ork endale naisi krahmama... efu, virmaline ja kes veel... kõik on tema lõksu langenud.

ja sina tobarot... unusta see maailmade jagamine. milleks luua endale piire mida ületamata elada kitsastes tingimustes... miks ei võiks maailm olla selline nagu ta on... mitte ei oleks selline nagu SINA või veel KEEGI tahab et see oleks.

mees... naine... mis seal vahet... järgmine kehastus oled sa niikuinii naine. kas siis hakkad looma teooriaid meeste mustamiseks?
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic, kas haistan kerget kadedust?

Muide, Ork ei krahmanud mind, vaid mina teda:)

Oled kurb, et sind keegi ei krahma või?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group