Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kust tulevad viguvad naised ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Reede Jan 14, 2005 11:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
mitte ei klohmi nurgataga nõrgemaid ega varasta teiste sümpaatiat.


Jah, sa ei peaks selliste asjadega tõesti tegelema Confused
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Reede Jan 14, 2005 11:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
jap. ma nüüd lõpetan. kas sa suudad?


Kas peaksin?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
vaata nüüd ennast...mida Sa peale viha ja vihkamise veel näed?
..katsu nüüd maha rahuneda ja uurida, kes Sind juhib..kustkohast need vihaimpulsid tulevad...
Kokkuvõtteks võib öelda, et Suure Juhi sibi üritab rahvast õpetada. Täpne copy-pastetus Tokroda jutust. Aga üritab loorbereid saada vale mees.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Natu.
kas me ei võiks sabad kokku lüüa?
Suurt Juhti Sa püüda ei suuda...äkki lepid sibiga.

siis teen Sulle iga õhtu copy-pastet?
mis arvad?...ettepanekul on ju natu jumet?

sina jälle kuditad mind oma barbara-straisandi-ninaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

"parim enne" möödas teeb su pimedaks.
Ta on mul olemas, kuigi ma teda ei tahasellises mõttes, nagu sina silmas pead, aga sa ei taha näha. Sa ei suudaks seda taluda.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma ka pime olen aga mulle Ork meeldib. Wink
Poisse meil niigi vähe parem hoiame neid............ Wink
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline, väljendusid õigesti - kohati poisike mõtlemiselt ja tegelikult nälja-näss. Ei pea essu pilpal hoidma, aga hoia pealegi kui tahad. Eriti veel sellist, kes ehib end võõraste sulgedega.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Virmaline, väljendusid õigesti - kohati poisike mõtlemiselt ja tegelikult nälja-näss. Ei pea essu pilpal hoidma, aga hoia pealegi kui tahad. Eriti veel sellist, kes ehib end võõraste sulgedega.


taga targemaks läheb!
oleme ausad; sina, Natu ja Lyzoom..teie sõite siit Tokroda oma vingumise ja irisemisega välja...
mida Sa jälle alustad? kas hambad valutavad...mine lase plommid panna, saad sellest halamisest ükskord vabaks!
ja mida Sa selle minu kallal irisemisega püüad saavutada? ..et ma ka loobuksin foorumis kirjutamisest? mismoodi nüüd minu kirjutised Sulle ette jäid?
kahju, et Su maailm ainult vaenlastest koosneb. troostitu, troostitu,...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lihtsurelik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kogu teema kõlab nagu Arrow LIMAHL - Neverending Story
_________________
teada, tahta, julgeda ja vaikida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kahju,
Ma ei usu, et sul sellesarnast emotsiooni oleks. Sa naudid oma positsiooni liialt praegu, et seda tunda.
Tsiteerin::
mismoodi nüüd minu kirjutised Sulle ette jäid?
Lõpeta Tokroda pastetamine, ütlesin juba enne.
Räägi omi mõtteid, siis ette ei jää.
Tsiteerin::
Natu ja Lyzoom..teie sõite siit Tokroda oma vingumise ja irisemisega välja...
Tahetakse üldsusele sellist muljet jätta, tegelikkus on teine. Sa ikkagi ei näe. Või ei taha näha....
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

nii puhta õeluse tootmine on omaette saavutus
kust
see
küll
tuleb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
Vot nyyd ma olen tige. Ma loodan, et kui teie lastega midagi sarnast peaks juhtuma, siis teile nad rääkima ei tule. Neil pole vaja kuulata loengut teemal, ise oled süüdi. Neil on abi vaja. Ja kui nad seda ei saa siis healjuhul saab neist sotsiaalne värdias nagu mina ja halval juhul ei ela nad teismeliseiga üle.

Katus Sõidab - Sinu karmavõla idee ajab mind oksele. See on nii rõvedalt julm ja ebainimlik et selle idee enese eest peaksid sa ühe rõveda karmavõla kaela saama. Sinu jutu järgi on siis ohvrid ise süüdi ja ründajad ausad ja julged inimesed ilma karmavõlata kes on orgasmi kellegi arvelt kenasti välja teeninud. Kui ohvritel pole valikut siis pole seda ka ründajatel. Loogiline paradoks, kas sa ei leia?



Kas oksendasid ära?
Mis puudutab ohvri ja süüdlase vahekorda, siis suurem süüdlane on alati ohver, sest ta on provokaatori rollis. Ükski kurjategija ei saa rünnata, kui teda pole eelnevalt provotseeritud.

Kui sa oma protestimise lõpetad, saad ka oma suurimast vaenlasest ALLERGIAST lahti.

See, kui ma räägin sündmuste põhjustest, ei tähenda veel seda, et ma kedagi õigustaks või süüdistaks. Ja minu suhtes on see ülekohtune, kui sa mind minu tekstide/info põhjal ebainimlikuks/julmaks nimetad.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
sina, Natu ja Lyzoom..teie sõite siit Tokroda oma vingumise ja irisemisega välja...
Minu teada pole Tokroda Orki-sugune tossike, keda õnnestuks kellelgi välja lüüa kohast, kus ta väga viibida sooviks. Ork ei tunne Tokrodat, on mu järeldus.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 1:11 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Kas oksendasid ära?
Mis puudutab ohvri ja süüdlase vahekorda, siis suurem süüdlane on alati ohver, sest ta on provokaatori rollis. Ükski kurjategija ei saa rünnata, kui teda pole eelnevalt provotseeritud.

Kui sa oma protestimise lõpetad, saad ka oma suurimast vaenlasest ALLERGIAST lahti.

See, kui ma räägin sündmuste põhjustest, ei tähenda veel seda, et ma kedagi õigustaks või süüdistaks. Ja minu suhtes on see ülekohtune, kui sa mind minu tekstide/info põhjal ebainimlikuks/julmaks nimetad.


Mulle tulewad meelde need hobused, kellele on silmaklapid pähe pandud, et nad ainult enda ette teed näeksid, kuhu jooksma peawad ja ei ehmuks kõrwalistest ärritajatest, et mitte lõhkuma hakates oma peremeest kummuli ajada. Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 7:13 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Kas oksendasid ära?
Mis puudutab ohvri ja süüdlase vahekorda, siis suurem süüdlane on alati ohver, sest ta on provokaatori rollis. Ükski kurjategija ei saa rünnata, kui teda pole eelnevalt provotseeritud.

Provotseeritud? Olemasolemine iseenesest on juba mõnele VABANDUS ründamiseks... JA isikul kes ründab on ka olemas vaba valik, kas soovile järele anda või mitte. Ma ei usu, et oleksin kunagi ÜHTEGI teist nii kalki ja vastutustundetut inimest kohanud. Kui su naine sind kuidagi ärritab ja salle vastuvahtimist lajatad siis ütled sa kindlasti ka, et vaata mis ma sinu pärast nüüd tegin....

Katus Sõidab kirjutas:

Kui sa oma protestimise lõpetad, saad ka oma suurimast vaenlasest ALLERGIAST lahti.

Ja kui sina ükskord mõistad milölist räiget hülge möla sa suust välja ajad siis saad inimeseks.

Katus Sõidab kirjutas:

See, kui ma räägin sündmuste põhjustest, ei tähenda veel seda, et ma kedagi õigustaks või süüdistaks. Ja minu suhtes on see ülekohtune, kui sa mind minu tekstide/info põhjal ebainimlikuks/julmaks nimetad.


PÕHJUSTEST??? Ei saa räägid hoopis millestki muust. Sa räägid Ründaja vabandustest. Ajalises mõttes oli Ründaja vaimne defekt olemas enne konkreetse ohvri ilmumist.... JA mina nimetan sind selleks kellena sa näid. Ebainimlik monstrum oled....
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 10:49 am    Teema: Vasta viitega

varjuvaras... et sa selle teema nüüd ka siia foorumisse toonud jah.
olen varem öelnud ja ütlen ka uuesti: selliseid küsimusi ei lahendata emotsionaalsel tasandil. asja peab võtma kaine mõistusega.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 11:20 am    Teema: Vasta viitega

To Varjuvaras.

Nimetad mind jõhkardiks, monstrumiks ja kurjategijate kaitsjaks.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saadakse kurjategijaks?

Natuke kurjusest. Kurjus on äärmuseni vangi pandud armastus. Selleks et inimene olla, vajame me ennekõike andmist. Kui meil ei ole võimalik endast anda (ümbritsevad inimesed ei võta sinu antut vastu), jääb see meie sisse. Kuna me toodame pidevalt juurde ja kui välja anda ei saa, peame me tegelema selle enda sisse pakkimisega ehk tihendamisega kuni lõhkimineku tundeni välja.

Kurjuse loojad on nn. head inimesed. Inimene, kes mõtleb ennast heaks, peab hakkama hindama (mõõtmiseks on vaja mõõdupuud) ehk leidma endast halvemaid. Kes otsib, see leiab.

Hea inimene tapab nähtamatult, halb inimene nähtavalt.
Kui see inimene, keda hinnatakse heade inimeste poolt värdjaks, lollakaks, imelikuks, idikaks jne. - sõnaga teistest liiga erinevaks (ei kõlba lambakarja liikmeks) peab läbi käima heade inimeste kadalipu, laetakse ta täiega heade inimeste paska täis.

Hea inimene näitab nn. monstrumi poole nimetissõrmega, kusjuures kolme ülejäänut sõrme hoiab enda poole (ei lase endale sisse sõita, varjab oma sisemist paska). Nimetissõrm kanaliseerib emotsioonide energiat. Emotsioon (tasakaalutus) on lainetamine kuni vahutamiseni välja. Tunne on tasakaal (merepõhi, kus on rahu ja vaikus). Kui nn. vahutaval heal inimesel õnnestub oma emotsioone teisele sisse sööta, tekib tal rahunemine. Kuna ta suhtumine on aga endine, siis veidi aja pärast on tal vaja jälle leida halb inimene, kelle kallal närima hakata.

Kujuta ette, et see halb inimene, minnes oma teed ja käies heade inimeste kadalipust läbi, mida tema tunneb. Ta ei taipa veel, miks tal nii raskeks läheb. Lõpuks ei jää tal muud üle, kui kuskilt sillalt alla hüpata, et sest närusest elust lahti saada või siis oma olemasolu eest võitlema hakata. Küllastumispiiri ületamine (selleks, et sisemiselt mitte lõhkeda) tähendab heale inimesele materiaalselt lõuga andmist. Kuna tegemist on materiaalse teoga, siis jääb süüdlaseks materiaalse õigussüsteemi järgi lõugaandja ehk nn. heade inimeste poolt loodud halb inimene.

Kui vaadelda puhtmateriaalselt, siis ükskõik kui kõrgele (heaks) inimene
ennast mõtleb, 4 kilo sitta on tas ikkagi.

Kuritegevus on heategevuse teine ots. Mida suuremaks hea teeme, seda suuremaks peab kasvama kurjus. Lihtsalt inimene (oma heas ja halvas) ei taibata reeglina olla.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Sa ajad segamini tegijad ja teod. Mitte inimesi ei pea sa hindama waid inimeste tegusid. Seda, kuhu oma energia suunatakse, nimetatagu seda siis wihkamiseks wõi armastuseks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group