Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Varjuvarese probleem.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 4:02 am    Teema: Varjuvarese probleem. Vasta viitega

Sinu probleem on alguse saanud juba ammuilma, kes seda enam mäletab millal.
Mida ma tean sinust Question Vaata, kui ma panin europa vaimu valitsust kokku, siis Sa nägid seda. Sinu pilt, nägemine oli tõene. Nägid ilusti ära, kui vahetasin naisi välja. miks Sa nägid Question näha saad ainult seda, mis on Su endas olemas. Seega oled Sa ka kunagi olnud 3 astme valgustunu. Tasemelt kuninghaldjas. Seega potensiaali järgi oleksid võinud ka olla üks kuuest, kellel on väge allutada enda tahtle iga inimene, kes elab euroopas. Aga mis on sinust praegust saanud Question Üks vinguv naisterahvas, kes tahab teistele tõestada, et ta ka midagi väärt on. käitud nagu roomaja. Seega oled kõvasti allamäge veerenud. Sellist allakäiku saab teha ainult siis, kui on tehtud tiil draakoniga. Ja seda on ka näha igas sinu käitumises. Isegi tekstis, mis Su postituste all on ja ka nimi sisaldav varje. Muideks draakoni projektsioone ongi näha varjudena.
Miks sõdid minuga Question draakon käsib. Draakon tahab oma maailma luua euroopasse. Aga tal puuduvad oskused. Nüüd püüab draakon neid naisi värvata minu alluvusest enda alluvusse. ja sina oled saadetud seda tegema. Mina olen siin ürgmehe esindaja, kes koolitab neid 6 naist välja. muideks sina omalajal hülgasid ürgmehe esindaja ja läksid draakoni poole üle. Siit ka sinu hädade põhjused.
Selles positsoonis olev naine peab olema lahendanud kõik mees-naise suhted. Sinule on loodud draakoni poolt lõhe: meeste vihkamine. Läbi selle sind ka draakon kamandab.

Muideks mina oleksin suutnud sind aidata.

Väike märkus: Ma olin hästi ihaldatu mees. Nüüd, kui need kuus naist paigas, ei taha naised mind enam. Sellest järeldan, et naised ajasid mind taga sellepärast, et draakon käskis. nad olid saadetud minu tööd segama. Aga õnneks ma ei läinud õnge.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

Razz Ma olen VARJUVARAS!

Ma võtan ära teiste varjud... Miks sa nii ähmi täis lähed kui minuga räägid? Sest ma võtan ära varju, mida sa heidad ja toon nähtavale sinu enese.

See mida ma nägin... Ma poleks seda näinud, kui ma poleks vaadanud läbi sinu. Nüüd vast oskan ma ka ise nii vaadata aga kõigepealt on mul vaja kedagi kes mind nägemisega ühendaks. Nii oli piltidega mida ma näen ja nii on sinu kuuikuga. Ma näginin neid algul läbi sinu ja siis õppisin neid ka otse nägema. Kui sind poleks olnud poleks ma neid ka näinud. Poleks teadnud kuhu vaadata.

Minu enese väärtus on vaid mulle teada. Ma võin olla vaid tühine kirp, aga võitlen ma sellepärast, et panna sind nägema: Kõik naised ei ole ühe vitsaga loodud samuti nagu kõik mehedki. Ja naised üldiselt pole sugugi kehvemad kui mehed. Muidugi on loomulik, et sa pead omaenesese sugu ülevamaks aga mõttle siis sellele: Ka sina sündisid naisest.

Minu draakon ei käsi. Ta isegi ei räägi. Minu draakoni jaoks on kohustus vandesõna. Minu draakon on tuline vaba hing, keda inimeste maailm ei huvita. Kõik mis teda tõmbab on taevas ja lendamine, mööda tuhisev tuul ja kuupaiste tiivaotstel...

Minu isand on SURM. See kelle ees kõik elus võrdne on. Surma oma on kõik elav. Ka sina. Ja sa võid eitada, et sa kunagi sured ja sa võid karjuda, sa võid olla mis usku tahes, varem või hiljem kohtad sa teda. Surm on üle sinu manipulatsioonidest, sest su elatud elu ei kõiguta teda. Kui on aeg siis on aeg. Kõik on VÕRDSED Surma lävepakkul - oled SA pagan, vaba kodanik või maailmavalitseja.

Sina oleksid suutnud mind aidata? Sina, kes sa ei suuda oma maailma vastu suunatud kriitikatki tõsiselt ja rahulikult võtta? Ei, Tokroda. Sina ei suuda mind aidata. Sa suudaksid võibolla valitseda, olla liider oma jüngritele. Aga juhtida, olla õpetaja sa ei oska. Ja ometi sa püüad niiväga õpetada. Tea, et parim õpilane on see kes kõiges kahtleb.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
Razz Kõik on VÕRDSED Surma lävepakkul - oled SA pagan, vaba kodanik või maailmavalitseja.
.


Ma tunnen teda - sinu isandat - kõik ei ole wõrdsed, on wõrdsemaid Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Varjuvaras kirjutas:
Razz Kõik on VÕRDSED Surma lävepakkul - oled SA pagan, vaba kodanik või maailmavalitseja.
.


Ma tunnen teda - sinu isandat - kõik ei ole wõrdsed, on wõrdsemaid Wink


KEs on wõrdsemad? Kõik ju surevad kunagi.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvares
Üks sureb noorelt, teine vanalt. Kus siin võrdsus on Question
Võiksid teada, et on asju, mida surm ei võta.
Varjuvares kirjutas:
toon nähtavale sinu enese.
Mitte keegi ei ole siin tegelikku mind näinud.
Varjuvares kirjutas:
Ei, Tokroda. Sina ei suuda mind aidata
Selles on sul õigus. Aga piinata küll. Miks Question Sa kardad valu.. Ja sa võitled minuga sellepärast, et isand Draakon teeb sulle haiget. Ta käseb sind läbi hingevalu.
Ja muideks sellist naist ma ei vaja oma meeskonda. Nõua, kui palju tahad. Tõesta, kui palju tahad. Mul on juba kohad täis. Ja need, kes olid mu kõrval alguse ajal, need jäävad mu kõrvale, kui vilja lõikame. Ja keegi ei asenda neid. See on minu karm (sinujaoks ebaõiglane) otsus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 10:14 am    Teema: Vasta viitega

Ei tunne ma mingit hingevalu. Ei karda ma seda samuti mitte. Sinul mind piinata ei ei õnnestu. Sinu meeskonda kuuluda ma ei igatsegi. Ma olen oma maailma oma. Ma uurin sind ja sinu maailma... ja üha rohkem ma mõistan kuidas see toitub iseenesest. Kinnine ring.

Mina olen sind näinud.


Igaühe tee surmani on määratud kõige muu kui surma enese poolt. Surm seisab paigal ja ootab. Kõigi teed viivad kord temani. Surm ei jookse inimeste järel. Miks peaks ta seda tegema? Varem või hiljem tulevad nad kõik ise tema juurde. Ja need kes sünnivad alustavad oma teed sealsamast. Surm on olemuselt värav. Ja seal on võrdsed kõik.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 10:49 am    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
Ja seal on võrdsed kõik.


Kas tõmblemine siin on wajalik juhuks, kui ei sure täna ega homme?
Ja kui lõpuks ikkagi see päew käes on, siis kas tagantjärgi waadates see tõmblemine kuidagi mõttetuna ei tundu?
Kui meil on mõistus kasutada, miks ta seda siis ei tunnista, et ponnistustel pole lõppkokkuwõttes mingit wäljawaadet? Pyyame aina ennast ja kedagi teist muuta, paremaks teha, kuskile tõusta, kusagilt yle hypata, midagi kogudes, midagi hinnates jne jne...
Kas ei teki kysimust - milleks see wõidujooks?

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tekkib küll küsimus, et milleks see kõik. Ja vastus on lihtne. Kui siin juba olema peab, siis miks mitte seda niipalju nautida kui võimalik? Kui enam võimalik pole võib ju alati välja astuda. Lihtsalt. Rolling Eyes Lisaks sellele on veel fakt, et meie bioloogiline loomus, loom meis endis on elamise küsimuses veel mõistusest üle. Bioloogilisse olendisse on sisse kodeeritud soov elada. Mõistusega olend suudab tetud olukorrdades sellest üle olla.

Tundub, et tokroda ignoreerib meelega nime, mille ma endale andnud olen. Olgu.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas sa kyll nii tark ometi oled?
Kõigest selge pilt Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tead varjuvares, mul on Sust juba täielik kopp ees.
Mis tahan Sulle veel õelda.
Heararhia kõige madalam olend nõub võrdõigust. Heararhia tipp ei ole kunagi sellest huvitatud. Töötaja tahab olla alati firma omanikuga võrdne. Firma omanik ei lepi sellega kunagi.
Selleasemel, et kasutada abistavat kätt, mis Sulle anti, mille abil saaksid tõusta saa hoopis ulatad ise käe, mis tömbab teisi sohu.

Feminist on kõige MADAALAM NAISOLEVUS MAAPEAPEAL.
Heararhias tõusnud naine naudib maaailma ja ruulib mõnuga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tead varjuvares, mul on Sust juba täielik kopp ees.
Mis tahan Sulle veel õelda.
Heararhia kõige madalam olend nõub võrdõigust. Heararhia tipp ei ole kunagi sellest huvitatud. Töötaja tahab olla alati firma omanikuga võrdne. Firma omanik ei lepi sellega kunagi.
Selleasemel, et kasutada abistavat kätt, mis Sulle anti, mille abil saaksid tõusta saa hoopis ulatad ise käe, mis tömbab teisi sohu.

Feminist on kõige MADAALAM NAISOLEVUS MAAPEAPEAL.
Heararhias tõusnud naine naudib maaailma ja ruulib mõnuga.


väga kristlasäärmuslik seisukoht, Defis kirjutati et mõniaeg tagasi tegi kirik sajandeid väldanud ebaõiglusele lõpu kinnitades, et naine on mehega võrdne aegadest saadik. Ka sinul tuleb ajaga kaasas käia:)

Firmaseisukohtadest lonkad sa pidevalt, enamus nö töötajaid ei huvita kunagi firmajuhiga samalpulgal olemine. Põhjuseks vastutus ja vajadus rohkem tööd teha. Kõikidelt ei saa nõuda samapalju kui endalt mõni nõuab.
Tee ükskord endale see firma ära ja siis näed isegi, et kõik pole nii nagu sulle kui kõrvalvaatajale võib tunduda.
Tagasi üles
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy Aga Tokroda sa ju räägid täpselt õiget juttu. Sina oled praegu mehed ülemaks asetanud, kui naised. Sina oled liidripositsioonil. Sina pole muidugi võrdsusest huvitatud. See on ju ilmne...

Mis puudutab hierarhiat elus, siis kõik mida minu võrdsuse püüe taotleb, on see et mõlema soo võimeid ja võimalusi võrdselt hinnataks. Et naise panusel oma tasemel oleks sama kaal, kui mehe samasuurel panusel. Et poleks asju, mida naised ei tohi(ja sinu põhjenduseta väidete järgi ei suuda) teha teatud inteletuaalseid asju vaid selle pärast nad on naised.

Võrdsed võimalused kõigile... See on ju see mida võrdsuse printsiip taotleb...
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

võrdsus...
igaüks olgu omal kohal...
ja selleks on tal ka õigus! Wink
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Vot Venezia, nüüd panid kümnesse.
Olen palju möelnud sellest, et teaks täpselt oma kohta . Vahes ehk on enamikul see käes. Mina oma kohta igatahes ei tea.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:
võrdsus...
igaüks olgu omal kohal...
ja selleks on tal ka õigus! Wink


Sellega võib VÄGA nõus olla. Tingimusel et pole soo jägi KEELATUD kohti.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras

põhimõtteliselt pole ju soo järgi keelatud kohti. sooga saad kaasa ressursid...
edasine sõltub ressursside õigest kasutamisest...
need omadused mis on meestel ei laiene reeglina naistele ja vastupidi. sellest tulenevalt on vajalik teatav sugudevaheline koostöö. üks peab teist täiendama. meesnaine ei saa täiendada meest. meesnaine saab täiendada võibolla poolmeest. mees ei vaja meesnaist... aga sina soovid meest.
keegi pole naisi alavääristanud. mulle tundub ,et sa muretsed täiesti põhjendamatult oma positsiooni pärast ja soovid tõestada midagi, mis ei peaks vajama tõestamist. teine võimalus on see,et soovid olla millegipärast see,kes sa ei ole.
aga seda tead sa ise ilmselt kõige paremini.

Virmaline

Niipalju kui mina näen siis õige koht on muutuv väärtus. liikudes oma arenguteel on valida kas taandarengu, ühe koha peal istumise või üha uute kohtade avastamise vahel. õiged kohad on need kus ennast hästi tunned ja millel paiknedes oled selle välja teeninud- ehk oled sinna sobilik. kui ronid vale koha peale, teeb elu kohe korrektuurid.
loomulikult ei ole valikute tegemine tihtipale kerge. kuid saades targemaks/kogenenumaks(õpid tundma ennast ja enda võimeid, ning neid mitte ülehindama) väheneb valede valikute tegemise tõenäosus.

pikk jutt sai...
Tagasi üles
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:

põhimõtteliselt pole ju soo järgi keelatud kohti. sooga saad kaasa ressursid...
edasine sõltub ressursside õigest kasutamisest...

Vägagi nõus. Ka sina saad aru et PÕHIMÕTTELISELT ei tohiks keelatud kohti olla. Aga mida räägib Tokroda? Naistel pole valgust. Naised ei oska uut luua, naistel pole teadusesse asja....

venezia kirjutas:

need omadused mis on meestel ei laiene reeglina naistele ja vastupidi. sellest tulenevalt on vajalik teatav sugudevaheline koostöö. üks peab teist täiendama. meesnaine ei saa täiendada meest. meesnaine saab täiendada võibolla poolmeest. mees ei vaja meesnaist... aga sina soovid meest.

No ma tahan füüsiliselt meesoost isikut, kes mind täiendaks! Kui se tähendab meesnaist-olgu. Peaasi et me teineteist täiendame...

venezia kirjutas:

keegi pole naisi alavääristanud. mulle tundub ,et sa muretsed täiesti põhjendamatult oma positsiooni pärast ja soovid tõestada midagi, mis ei peaks vajama tõestamist.

Mina oma positsiooni pärast? Millise positsiooni? Ei peaks vajama jah tõestmist, aga millegi pärast kukkub nii välja et on tarvis seda tõestada... Loe pisut Tokroda kirjutisi...

venezia kirjutas:

teine võimalus on see,et soovid olla millegipärast see,kes sa ei ole.
aga seda tead sa ise ilmselt kõige paremini.

Ma pole kunagi soovinud keegi teine olla. Vahel olen soovinud parem mina olla... Aga mittekunagi keegi teine.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

ehh...
ühesõnaga mida ma öelda tahtsin on see,et kui sul oleks kõik nii korras ja su enesekindlus nii paigas nagu sa väidad, siis sa ei protestiks siin Wink
aga sa soovid millegipärast midagi tõestada.
olen lugenud Tokroda kirjutisi. tegin katse. tõstsin need ka ellu ümber. töötavad. seoses sellega vaatan osadele asjadele hoopis teise pilguga.
tulemus. sain lahti paaris "peavalust" , milledega siiani ei osanud midagi peale hakata.
võiksid pullipärast ka proovida

Rolling Eyes

vaimne suurpuhastus ja "näopeks" iseendale oli vajalik, seejuures küll sugugi mitte meeldiv protseduur...
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:


Sellega võib VÄGA nõus olla. Tingimusel et pole soo jägi KEELATUD kohti.


Synnitamise keelaks kyll meestele ära, ahh Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Synnitamise keelaks kyll meestele ära, ahh Wink[/color]


ükskord nad sünnitavad niikuinii... Wink

A mis Tokroda õpetusse puutub, siis coco tänab antud ülesande eest! Se`st oli kasu, ehkki teises võtmes kui õpetaja eeldas.
Ja vastutasuks tasuta soovitus Tokrodale: pööraku tähelepanu Aliesteri eluloo nüanssidele; et miks nimetatud tegelane selles elus nii nigelatesse oludesse sündida võis? (tähelepanu juhtimine baseerub coco isiklikul elu kogemisel, küsimisel, et MIKS tema just siin ja praegu, kui ometi OLEKS võinud jne...).
Seda esiteks.
Teiseks: tunnetagu Sõna ja õppigu eesti keele gammatikat (kui seda keelt kasutada soovib). See füüsiliselt kergem kui nahaväntsutamine.
Kolmandamaks: targutamise ja lastekasvatamise asemel tegelgu tõsiselt oma kodukaga, mille alustamine sellise jätkuga on... sry!

Vastuseks järgmistele kommidele: selles elus muidugist mitte. A on`s see ainuke kord teil siinmail viibida?

Edu!


Viimati muutis seda Lyzoom (Püh Aug 29, 2004 7:43 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group