Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pöördumine Tokrodale
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 7:50 pm    Teema: Pöördumine Tokrodale Vasta viitega

Postitasin selle nõuannete alla meelega... sest see on nõuanne.

Tokroda... aksepteerin seda et sa siin oma mõtteid avaldad. Olen siit nii mõndagi uut ja huvitavat leidnud ning neid vastavalt oma mõtetega kooskõlastanud.

Kuid kui hakkad psühholoogi mängima ning rahumeeli kuulutama et ma jagan Orkiga naist... siin tuleb ka minule sein ette.
Ma ei jaga Orkiga miskit. Tema ei tunne minu naist, mina ei tunne tema naist. Ja kui pead silmas minu naise all seda keda ma arvan et pead... sel juhul oled järjekordselt puusse pannud.

Nii et paluks minu lähedased mängust välja jätta.


Mis puutub seda lauset mis ork nii lahedasti endale kreedoks võttis siis... antud lause rebiti välja kontekstist. rääkisin inimestest kes näevad vaid üht osa tervikust... ja kuna nad selles osas viluvad siis lähevad nad lolliks.

:point:

nii et veelkord Tokroda... ära mängi psühholoogi kui tagamaid ei tea.
Jõudu.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

üht osa tervikust võib ju vaadata, peaasi, et 12 erineva nurga alt katsud vaadata Very Happy
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 2:33 am    Teema: Vasta viitega

celtic
Taevas appi, milline puupea Sa oled. keegi pole siin rääkinud Sinu, ega orki naisest. iga pagan teab, kellest siin juttu oli. Siin räägiti ühest daamist, kes kirjutab ka siin foorumis.
Ma tuletan sulle meelde siis. Kes tegi Su nägemise lahti Question Muideks mina puhastasin selle daami ühe energia kanali. Indigo vaimuaspekti. Ma mainisin juba siis, et ära toetu temale, ma õpetan Sind ise. Aga oh ei, sul ju mugavam sellelt daamilt tankida energiat. See tähendab, et ratsutad tema seljas. orkil oli ka temaga väike afäär. Seega jagate tõesti vaimus orkiga üht naist. Ma pole mitte üks teps valetanud. Ise oled süüdi, et vaatad asju ainult läbi füüsilise panemise. Muideks ork sai kohe asjast aru, milles point.
Muideks, mis puudutab psühholoogiat, siis mul ei ole vastavat haridust ja ei kavatse ka psühholoogiks hakata. Seal liiga palju piiranguid. See, mida ma välja tõin, on mõtete voo jälgimine. Iga kuningas peab oskama näha, kust mõte alguse saanud ja kuhu inimene ta oma tahtega suunab. Miks see on vajalik Question Selleks, et juhtida oma alamate mõtet, ehk manipuleerida. Seega Sa ei oska manipuleerida. Kui Sa ei oska seda, siis tehakse seda Sinuga. Seega pole Sa kuningas, vaid marjonett kellegi malelaual. Nüüd küsimus kelle omal Question
Miks Sind ründasin? Selleks, et Sa lõpetaksid naiste seljas elamise. Kuningale toetutakse. See, kes toetub alamatele on türann. Ja tema ronib kuninga kohale saamahimust, mitte kohustusest.
Muideks meie nimetame selliseid mehi, kes elavad naise kukil sussideks.
Miks ma seda Sinust välja peksan: Sa saad ainult siis valitsejaks, kui toetud ainult enda jõule. Praegu toetud naistele. Vaata mind. Näed, kuidas ma karjatan seda kanakarja. ja nad ei saa mulle mitte midagi teha. Põhjus lihtne: ma ei võta nende energiat ja seega nad ei saa minuga manipuleerida. Nad kisavd ju sellepärast, et hammas ei hakka peale.

Seega valik on Sinu. ma andsin Sulle võimaluse. ise tead, kuhu tahad jõuda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 8:29 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda...
see daam nagu sa nimetad on ja jääbki lihtsalt üheks tegelaseks siit foorumist. pole minu asi kui te orkiga midagi usute. põhiline et te ei hakkaks kõiki veenma et see nii ongi. see et ta mind nägijaks tegi ei tähenda et nma ta vaimu seljas ratsutaks.
kui mind oleks ork teinud nägijaks... mis ma siis oleksin? gei?

tokroda...
ma ei ela kellegi kulult. see et sa arvad nagu tuleneks minu maailma energia vaid naistest... selles sa eksid. see et ma jagan KÕIKIDE maailmavaadet kui VAATLEJA ei tähenda et ma neis ka OSALEKS.

sina tokroda pole VAATLEJA.... sa oled tegutseja. kuid sa tegutsed valest kanalist. sa üritad mehi eraldada naistest. Kuid kõik mehed pole ju selleks valmis sest ei suuda energiasambaid leida. ja tokroda... ükski energiasammas ei asenda naist. siin tulevad mängu juba puhtinimlikud emotsioonid ja tunded.

äkki oled midagi kuulnud sellest... kutsutakse armastuseks? Rolling Eyes

muide... tagasitulles selle naise jutu juurde... ma teadsin juba ammu et olen sulle pinnuks silmas selle värgi pärast. kuid ei teinud midagi sest teadsin et põhjust nendeks mõteteks pole. vaatasin kaua sa jahud seda teemat. nüüd aga kahetsen et varem ei sekkunud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

OK, kui aru ei saanud, siis lähme edasi.
See, et Sa eitad energia tõmbamist daamilt, ei tähenda, seda, et Sa seda ei tee.
Vaata, mina, kui nõid annan energiat tasuta selleks, et inimene areneks. kui inimene tahab energiat muuks otstarbeks, siis tõmban kraanid kinni. See daam oli nati edev ja tahtis olla ka tegija. Aga ta ei mõelnud tulemuste peale. Ta lasi endale lohvi külge panna. mis temaga juhtus Question Kuna teil omavahel ei toimunud ausat energia vahetust, siis jäi ta vaakumisse. nagu ma juba ütlesin ma ei anna energiat teiste toitmiseks. Siis ta ka minult ei saanud tasakaalustavat energiat. Nüüd tahtis see daam saada seda orki käest. Aga orkil pole seda energiat. Siit ka nende omavaheline probleem. Seega Sinu kaanimine põhjustas kakluse orki ja selle daami vahel. Tegelikult Sa tahad orki energiat. Aga kuna saa pole gei, siis pead kasutama vahepuhvrit, milleks on see daam. Seega kasutasid alatult selle daami lahkust ära ja nüüd ajad süü orki kraesse.
Ja muideks siin foorumis olevad vinguvad naised on sinusuguste meeste ohvriks läinud ja tahavad tasakaaluks minult puuduva saada.

Aga nagu laulusalm ütleb.
Aga mina sest osa pole saand ja vastutust ei võta kanda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
seenesitt
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

nõuanne sulle Tokroda,külasta hullumaja,või parem jäägi sinna.Kui sa just sealt pärit polegi.
Tagasi üles
Seen
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Sorry aga ma lihtsalt ei salli nõidasid
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult ei salli sa nõidasid. Sa ju kristuse persse lakkuja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SEENED
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

kristlase ootavad sind oma-sekka tagasi Laughing
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Miks Sa loll seenesitta nime ei kasuta Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SEENED
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 10:55 am    Teema: Vasta viitega

lolll?SA tead väga hästi millest ma räägin! Laughing
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Seen kirjutas:
Sorry aga ma lihtsalt ei salli nõidasid
Jaa, ka kristlased ei salli nõidasid.
Seega oled kristlane.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Püh Aug 29, 2004 3:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SEENED
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Räägi mis on su mure,võibolla ma saan sind aidata.
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole veel näinud ,et mõni nõid teist nõida salliks Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sa pole lihtsalt nõidu näinud Wink
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda...
tahad sa siis öelda et ma elan selle daami energia pealt?
Tagasi üles
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2004 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

celtic, ja mis siis kui tahabki just seda öelda? Igaüks elab oma elu ja just nii nagu antud hetkel õigeks peab. Oma supi helbib ka ise Smile
On ilusad sõnad:
enese usk
enese kindlus
enese valitsus
.....
Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 30, 2004 12:32 am    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
Tokroda...
tahad sa siis öelda et ma elan selle daami energia pealt?
Sa ei ela tema jõu pealt.
Aga nägemiseks kasutad küll tema jõudu.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 30, 2004 9:59 am    Teema: Vasta viitega

või nii Tokroda...
aga siit võib ju välja lugeda et... oleks sina mind nägijaks teinud... oleks ma sinu jõudu kasutanud. ja ma olen kindel et sa oleks seda ka lubanud... kuna sel juhul oleksin ma sulle VÕLGU.

aga hetkel käib sulle närvidele et ma seda pole... ja et too daam mind enne endale näpsas.
mis muidugi viib meid järgmise küsimuseni... see et ma elan tema jõu pealt... ei tähenda ju et ma enda omast ei ela? muidugi ei tähenda. mul pole vaja tema jõu pealt elada... ja seda ma ka ei tee. tegi mind nägijaks siis tegi. aga rohkem ei miskit!

pealegi... kas sa siis sedsa ei teagi et keegi pole mind teinud nägijaks. ma ise sattusin sinna kuhu ma sattusin. mitte miski ei ilmu tühja koha peale. ju ma olin need eelmistes eludes juba avastanud. ja Tokroda... ütlen veelkord. ma ei ela tolle daami kukil. nii et las ork olla rahulik.
ma ei himusta ka orkilt midagi. kui tal oleks midagi vajalikku mulle... siis võibolla oleks teine jutt.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 31, 2004 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Sa oled õppinud seda energiat kasutama, aga mitte looma.
mina oleks õpetanud looma. Oleksid iseenda peremees.
Aga saa aru, sa EI OLE kohustatud õppima.
Muideks, oled selle peale mõelnud, kui see daam keerab kraanid kinni.
Palun ära siis tule õiendama, et mina olen Sind ära nõidunud.
Ükski välisallikas ei ole igavene.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group