Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ãœrgmees & Draakon.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 2:12 am    Teema: Ãœrgmees & Draakon. Vasta viitega

Ürgmehe allika koht asub 33 sagedusel. Ajastu vahetusega Liigub ta sagedusele 34. Ürgmees loob heararhia. Aluseks on oskused. Kõige parem on kõige kõrgemal. Draakon loob heararhia varanduse järgi. kellel rohkem nänni, orje, see kõvam mees.
Miks on heararhia vajalik Question Läbi heararhia saab ennast arendada. Ja see toimub läbi TEENIMISE. Teenitakse alati endast kõrgemat. Kõrgem juhendab. Ja kui oskus omandatud, siis teenija tõuseb meistri tasemele ja muutub omakorda meistriks.
Tooks näite endast. Mul oli vaja sambad tuua eestisse. Aga selleks vajasin 20 haldjat. Need haldjad TEENISID mind. Nad teostasid minu ideed. Mis said nad vastu. Kogemuse. Nemad said selle käigus uue oskuse, mida nad võivad oma elus kasutama hakata. Seda oskust ei saa raamatust lugeda, õppida. Ja ega teist sellist võimalust enam siinmaal ei tule. Seega inimene PEAB OLEMA ÕNNELIK, ET SAAB TEENIDA.
OMA TASET SAAB TÕSTA AINULT LÄBI TEENIMISE.
Mida taotleb draakon. Draakon ei oska luua. Draakon on õppinud teistelt ära võtma. Ja draakoni ainuke eesmärk on teistelt röövida.
Vahepealne täpsustus: Vaimu õpitakse sagedusel 8 kuni 15. Vaimu ülemine ots peab olema puhas võtmine. Seega 15 sageduse valitsejad on ainult naised. Vaimu alumine ots on puhas andmine. 8 sageduse valitsejad ehk rahvusegrgori valitsejad on mehed. Vahepealsed sagedused on sega valitsus. Nii mehed, kui naised.
Veel üks täpsustus. Te olete võibolla kuulnud planeedi vaimust. tegelikult on neid 10. Planeet jaguneb 10 vaimupiirkonnaks. Seega jätke meelde, et draakon on kümne pealine. Miks see teadmine vajalik Question
Seletan. Maakeeli. Ürgmees on hüvede loomine, Draakon hüvede ümber jaotamine. Ja nüüd vaatleme, kuidas erinevad draakoni pead töötavad. Võtame venemaa oktoobri revulutsioon. Mis toimus. Hakati hüvesid kantima rikastelt vaestele. Tulemus: lõpuks vaesusid kõik. Mis viga tehti. On olemas füüsilise töö tegijad ja peaga tegijad. Peaga tegija on kõrgem klass. Seega on ka hüvesid rohkem. Füüsiline töötegija oma primitiivsuses näeb peaga tegijat pursuina. Selle käigus hävitati peaga tegijad ja lagunes kogu süsteem. Nüüd meie inimesed põgenesid ühe draakoni pea eest teise pea juurde. Praegune ühiskond on ju hüvede jaotamine vanuritele. Vaadake seda pensoni sammaste värki. See ei ole ju muud, kui proov tulevast põlvkonda orjastada. Ja siis imestame, et iive väike on.
Seega jätke meelde Draakon=hüvede ümber jaotamine. Ja kõik hüvede ümberjaotamine ei ole muud, kui VARGUS. ja pole vahet, millise sildi all seda tehakse. jah, tänapäeval ei võeta jõuga, aga selleks on mõeldud välja sõna ÕIGLANE.
Ja nüüd jõuame siis naiste juurde. Igal naisel on valida, kas liituda ürgmehega, või draakoniga. Ja selle valiku ta teeb sedasi, kas läheb enesearenduse teed, või ümberjaotamise teed.
Ja nüüd ka minu suhtumine naistesse. NAINE, KES VALIB ÜRGMEHE, SEE ON MINUGA VÕRDNE, NAINE KES VALIB DRAAKONI ON MADALAM KLASS. Miks ma nii väidan. Kui lahutada ühiskond kaheks, üks ainult ürgmehe valitsuse alla, teine draakoni alla, siis ürgmehe all olev rahvastik areneb ja loob väärtusi. Draakoni all olev rahvas sureb välja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 9:23 am    Teema: Vasta viitega

Täitsa segane!

Keeruline kastide ja varnade interpreteerimine, närviline oma süsteemi ehitamine, teenrite värbamine, ürgmehe nagu messia sümboli loomine ja reaalsue nagu absoluutse naisilikuse sisu taipamatus.

Torkoda lõdvesta, pane mõtted paika ja süvene probleemi veel kord.
Su draakoni värk on seotud olemise entroopiaga ja praegusel hetkel valitseva postmodernismiga, kus laguned alguse determineerimise printsiip ja draakoniteks tulevad endised sudrad ja teenrid.

Ära rabele. Igal asjal oma algus ja oma lõpp. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Proovija
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Kas draakoni jünger sai noahoobi selga või on lihtsalt nõrganärviline Twisted Evil
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 10:17 am    Teema: Hiina vaimne olemus Vasta viitega

kirjeldan siis Hiina vaimset olemust ehk Draakonit.

ma näen Draakonit taimena, ta on valge lilleõis, millel on üleloomulikult suured tolmukad. ilmne vihje mehelikule viljastavale poolusele.

õielehed on väikesed ja küllaltki teravad. õielehtede taga on suur paun, nagu vili.

see on koht, kuhu Draakon kogub oma saagi.

tundub ka , et ta on nagu lihasööja taim, mis ei toitu eriti varre kaudu mahladest.

juur on samuti võimas, aga rohkem nagu klammerdumiseks ja kinni hoidmiseks.

Maaema võnkes on taim tahe....niiet Draakon pole selle nägemuse järgi muud kui saamahimuline tahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Teenija valib, keda ta teenib ja teenitav valib oma meeskonna, kelle teeneid ta vajab. Kelle käes siin jämedam ots on või mis vahekorras need pooled on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 10:56 am    Teema: Re: Hiina vaimne olemus Vasta viitega

ork kirjutas:
....niiet Draakon pole selle nägemuse järgi muud kui saamahimuline tahe.


Sa kirjutad sellest saamahimust nii palju...
mulle tundub, et sul on sellega lahendamata probleeme. Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 11:20 am    Teema: Vasta viitega

teate te olete kõik lollid iga loll näeb oma maailma enda mätta otsast. dima on oma kickboxinguga perses... tokroda võitleb võitlematuga ja orgil on lihtsalt ork perses

(celtic) pandud üles ilma tema loata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Tark on samamoodi mätta otsas ja tal on kah perse taga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 11:49 am    Teema: Vasta viitega

ainult perse pole perses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Sõbrad!
Praegu läheneme Suurele Tõele peadpööritava kiirusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Nätsa Dmitri Petrjakov on ka suutnud juba midagi pikemat kirja panna. Tuleb lausa uurima hakat, mis Teda ärritas. Ma omateada pole teda nagu solvanud.

ork kirjutas:
teate te olete kõik lollid iga loll näeb oma maailma enda mätta otsast. dima on oma kickboxinguga perses... tokroda võitleb võitlematuga ja orgil on lihtsalt ork perses

(celtic) pandud üles ilma tema loata.
Fantastiliselt informatiivne postitus. Seda peaks kohe analüüsima.
teate te olete kõik lollid. Siin celtic üldistab. Millal inimene hakkab üldistama? Siis, kui olukord on käest ära ja ta ei suuda lahendada. Inimene hakkab automaatselt nägema iseennast maailma asemel.
dima on oma kickboxinguga perses. Siin on näha, et celtic kaotas Dimale, kui draakoni esindajale. Ja ta ei oska muud vastata a´la stiilis: ise oled loll.
tokroda võitleb võitlematuga. Siin on celtic kade Tokroda peale. Tokroda sai hakkama, aga tema mitte.
orgil on lihtsalt ork perses. Siin on ta jälle orki peale pahane, et ta avalikustab tema saamatust.

Aga nüüd veel üks asi, mida ma olen kuulnud läbi tublide luureagentide.
Ork ja Celtic jaotavad kahepeale üht naist. Celtic on lihtsalt Orki peale armukade.
Õpetussõnad Celticule. Õpi naist jaotama, siis saad ka draakonist jagu.
Kui sa ei suuda naisele kõik anda, siis ära keela, kui naine võtab selle puuduva osa teise mehe käest.
SUL EI OLE ÕIGUST NAISE VAIMSET ARENGUT TAKISTADA.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 12:26 am    Teema: Vasta viitega

naljakas mis inimestega juhtunud on...
Tekib küsimus mida siit foorumist te leida soovite???
Kas tõesti seda, et keegi teie eest probleeme tuleb lahendama???
See mida mina siin näen ja tajun on see, et... te ootate siit midagi... kuid te enam ise ka ei tea mida te siit tahate saada. See mida te siit saate, seda te ei oska kasutada... te ei saa sellest isegi aru. Nüüd aga kuna tegemist on ootamisega, siis te hakkate väsima ja muutute närviliseks. Just närvilisus mulle silma hakkabki siin.
See mida Tokroda siia kirjutas on ju väga lihtne tõde... ta tõi siia lihtsalt näite ja selgitas selle tagamaid. Mina enda mätta otsast lugedes ei leidnud erilist uut sellest midagi.. küll aga see andis mõtlemisele uue suuna.
See milleks foorum on minule kasulik... on see, et tavaliselt paljudele asjadele ei suuda mõelda... ei tulegi selle peale et seda mõelda... siit aga saan huvitavaid suundasid teada. See kõik lisaks muidugi sellele, mida ma ise olen mõelnud ja üritanud järeldusi teha. Otsinud mingi asja põhjust jms.
Teie aga olete nagu pimedusega löödud.. täpselt nagu putukas oleks löögi saanud ja nüüd oigab nurgas ja mädaneb omas mahlas.
Mida ma veel olen siin tähele pannud on see, et enamustel puudub oma arvamus ja mingi vähimgi arusaam asjast. Loodetakse et keegi teine teeb selle neile selgeks. Kuid samas maetakse siia oma veapunkte nii mis kole. Algatatakse mingi teema... neli postitust on veel teemakohased ja ülejäänud on juba üksteise laim ja sõim. Nii lihtne on teid närvi ajada ja teid maha trampida. Kas teile ei tundu, et midagi oleks nagu valesti??? Kui mingi õige inimese üritate ette võtta ja teda sõimata, siis te võite ju arvata, et see mõjub talle... kuid ei... pigem isegi teie enda väljaelamine teiste peale mõjub kõige halvemini just teile endile. Kedagi ei huvita mingi nääklemine, et oi.. sa oled nii kole... või et sul ei ole üldse mõistust. Mida rohkem sellist vaidlust lugeda... seda vähem üritan antud teemat lugeda.
Viiamsel ajal ei olegi foorum suutnud mulle anda seda, mida tahaksin saada. Palju lihtsam on ise aretada ja mida rohkem ise aretan seda rohem suudan asju mõista.
Pakun et teile kohe kuidagi moodi ei meeldi minu praegune postitus, kuid vaadakem kes tunneb ennast sellest puudutatuna ja kes hakakb kisama.
Õnneks on minul lihtne... kui tekib mingi asja kohta küsimus, siis saan küsida otse kahelt inimeselt. ma ei pruugi saada ja tavaliselt ei ole ka saanud otsest vastust... kuid arutamise käigus moodustub õige pilt mulle endile silme ette ja hilisemate täiendamiste korral ongi vastus käes. Kusjuures see ei ole mitte kusagilt maha loetud tarkus või definitsioon...vaid täiesti ainulaadne.
Veel üks huvitav asi mida ma olen tähele pannud... on see (just enda juures), et on vaja lihtsalt suuna kätte näidata... ja siis selle poole liikuma hakata. Foorum on suuna näitajaks... nüüd jääb üle vaid liikumine.
Kui liikuma hakata, siis foorum hakkab enanst ammendama... foorum ei suuda pakkuda enam seda mida vaja. See aga mis siin foorumis toimub... on suunatu liikumine või lihtsalt keerutamine. Teile pole vaja mitte kui midagi... logelete lihtsalt siin niisama ja loodate et keegi nüüd liigutab teie jalgu õiges suunas.
Kindlasti tekib küsimus, et miks mina siis siin keerutan teiega.
Väga lihtne on sellele vastata. Kindlasti teate mis juhtub, kui inimest keerutada hästi kaua ümber oma telje... tulemuseks on iiveldus ja palju orgaanilist. Minu sees on väike Devil, kes lihtsalt vahest tahab hoogu juurde anda, et näha kuidas rahvas iiveldab ja orgaanilise sees sipleb.
Kuid see ju toimib. Tunnistate seda endale või mitte, kuid see tõesti toimib. Kui te ei keerutaks siin nagu keerukujud vaid leiaksite endale õige suuna... siis ma ei saa enam teiega seda mängu mängida. Vajan vaid keerlevat inimest kellele hoogu juurde anda.
Praegu on küll selline tunne et teeks ühe suure karusselli sõidu ära...
Igatahes kainet mõistust teile ja parimat kaarti teile pihku!!! Seda läheb teil kindlasti vaja. Nüüd aga tehke enda näppudele sooja ja hakake kribama... esimesed mõtted mis pähe tulevad... tõmmake aga joonele.
pange sinna veel fantaasia ka otsa ja ongi koht karussellil olemas. Ehk tuleb mul tuju teile hoogu ka teha... kuid te peate hästi paluma. Kui eriti tublid olete, siis võib isegi hoo tegijaid rohkem tulla.
Do it!
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 7:40 am    Teema: Vasta viitega

Devil, Chll out. Ise oled samasugune kui kõik muudki siin foorumis - esimesel võimalusel põrutad teemast mööda. Ja see, et tokroda jutt on puhas tõde--- No see paikutab siis su kenasti tokroda jüngrite kasti. Tead, see foorum oleks tapvalt igav, kui poleks eriarvamusi... Pigem on küsimuse all see miks tokrodalased nii närvi lähevad eriarvamuste peale.

Tsiteerin::
Ja nüüd ka minu suhtumine naistesse. NAINE, KES VALIB ÜRGMEHE, SEE ON MINUGA VÕRDNE, NAINE KES VALIB DRAAKONI ON MADALAM KLASS.


Karjäärinased on siis sinu meelest valinud draakoni? Ja sa oled ni veendud et nemad ei loo uusi värtusi ning ei vii elu edasi? Rolling Eyes Kasuta oma silmi, siis näed kuivõd puuse oled pannud.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 9:27 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Reede Jan 14, 2005 11:14 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras kirjutas:
Pigem on küsimuse all see miks tokrodalased nii närvi lähevad eriarvamuste peale..
No kuule, ma pole kuskil selliseid tugevaid mehi näinud, kui tokrodalased. Oled, näinud, et nad näiteks kustutavad postitusi, kui keegi mõtleb teisiti Question Mine ükskõik mujale. Teisiti mõtlejaid kohe bänitakse. Seega Sa ei tee muud, kui orjad orjapidajaid ja tahad meie kraesse nende sita veeretada. Õpi selgeks, et orjamisega Sa kaugele ei jõua.
Varjuvaras kirjutas:
Karjäärinased on siis sinu meelest valinud draakoni? Ja sa oled ni veendud et nemad ei loo uusi värtusi ning ei vii elu edasi? Rolling Eyes Kasuta oma silmi, siis näed kuivõd puuse oled pannud.
Ma kahjuks näen väga hästi. Mul ka üks tuttab karjäärinaine. Tegelikult kõik tema probleemid lahendab tema mees ja meile suutis ka oma auto liisingu kraesse veeretada.
Muideks kõige hullem, mis nende karjääri naistega on, on see, et nad on kuramuse koonrid ja palka ei raatsi maksta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Varjuvares.
Tegelikult oled Sa draakoni ori. Draakon käsib Sul meilt resursse varastada ja talle viia.
Ja mis lõpuks tulem: Meie anname Sulle kolakat ja draakon piinab Sind, sest pole piisavalt varastanud.
Ja minumeelest oled ikka loll küll. Me üritame meie rahvast paremaks teha ja sina takistad kogu hingest. Ja siis imestad, et keegi ei armasta sind.
Meie toome varastatud asju tagasi ja sina tassid võõõrastele.
Iseseivaid mehi sõimad tokroda jüngriteks ja perssepugejaid ülistad.
Kas selline siis ongi üks eesti naine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 11:38 am    Teema: Vasta viitega

Kas jälle keegi, keda kiirelt pukist võetakse?
Kes asemele saab? Niisama huvist küsin, mitte isiklikust...olen varem selgitanud, et mitte.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ei võeta praegu kedagi pukist.
antakse lihtsalt võimalus muutuda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked Vaenulikus lähtuvalt ühest naisest. Tead et naisi on maailmas niisama erinevaid kui mehigi. Karjäärinasel ja karjäärinaisel on vahe.

Ja mina ei orja kedagi. Ma võibolla vahel abistan aga ei orja. Räägi, Tokroda, kuidas sa seda orjamist ette kujutad? Sa muudkui loobid sõnu aga seletama ei vaevu...
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kallis tokroda, ma ei varasta teilt ju midagi... Sa ise räägid et soovid areneda? Areneda ei saa ilma vastuseisuta. Mina pean seda just iseseisvuseks, kui inimene oskab kellegi öeldus kahelda... Sel päeval, kui keegi sulle vastu ei vaidle oled sa mailmas üksi ja su areng seisab. Ära arva, et sul enam midagi õppida pole... Inimene kes arvab et ta teab kõike on tõsiselt rumal. Naudi pigem seda, et sul on opponent. See võimaldab sul oma mõtted välja tuua. Avaldada. See võimaldab sul proovida tõsisele opponendile oma seisu selgitada. Alles siis oled sa tõeline juht, kui oled suutnud mind veenda. Kujuta ette milline triumf see oleks. Aga seda ei juhtu. Sa lihtsalt pole piisavalt tugev. Rolling Eyes


Twisted Evil Ma ei tulnud siia armastust otsima. Ma tulin siia otsima vaimset väljakutset. Ja tundub et ma leidsin selle. Armastust otsin ma mujalt. Ja ma ei imesta, et mind keegi ei armasta. Kes siis ikka mässajat armastab?
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group