Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis asi on tark naine?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 9:58 pm    Teema: Mis asi on tark naine? Vasta viitega

Inimesed pole mõelnud, mis on tarkus. tarkus ei ole muud, kui teadmine, kuidas midagi teha. Seega tarkus ei ole muud, kui PROGRAMM.
Seega tark naine ei ole midagi muud, kui programeeritud naine.

Nüüd hakkame asju vaatama läbi selle teadmise spektri.
Miks mees ei armasta tarku naisi Question
Mees oma olemuselt on programmide looja. Nüüd tahab ta oma programmi elus ise realiseerida. Aga kui naine on juba programmeeritud, siis ta ei saa ennast teostada ja ta ei arene. Seega tark naine seiskab mehe arengu. Mees muutub jobuks. Rumal naine aktiviseerib mehe arengu. Mees saab realiseerida oma programme. Sealt saab juba neid täiustama hakata. Mees muutub isaseks.
Nüüd küssa, mida naised soovivad, kas jobusid või isaseid Question Aga milliseid valikuid nad teevad Question Idea

Vaatame nüüd targa naise abipakkumist. Targal mehel, kes suudab luua häid programme on palju austajaid. Miks? Naine ei saa neid ise luua. Aga ta vajab neid selleks, et lahendada probleeme, teostada jne. Nüüd naine himustab neid programme ja ujub ligi. Parem programm aitab konkurensis püsida. Jätame nüüd normaalsed naised välja ja vaatleks neid, kes pakuvad võrdsust tarkuse loomisel. Nüüd tahab naine olla selle mehega võrdne ja pakub talle omi programme. Nüüd küssa, kust need pärit. Lähemalt uurimiselt pole need midagi muud, kui ühiskonnas käibel olevad standart programmid. Seda näeb mees ise ka. Nüüd hakkab naine neid mehele peale suruma. Ühesönaga takistama. Mida teeb üks isane. Ta lööb selle programmi lõhki. Aga naine võtab seda, kui vaenulikust enda vastu ja hakkab meest naistevihkajaks sõimama.

Vaatleks nüüd egregoride huve. Nüüd, kui naine ei võta mehelt programme, tahab võrdne olla, siis on küps see perekond, riik jne orjastamiseks. Aga naine peab saama programme. Kust saab Question Kirikust, ärimaailmast. Aga mida need annavad? Ikka orjastavaid programme. Vaatleme lähemalt kirikut. naine läheb kirikusse, laseb ristida. Mis toimub?Ta annab oma energia jeesusele, jättes oma mehe sellest ilma. Saab programmi, mis käseb levitada usku, ehk orjastada. See tähendab külvata kiriku programme. Nüüd läheb oma programmiga meeste tööd segama. Mees ei saa nüüd luua hüvede loomise programme ja peab anti viirusi tootma. Ja siis ulutakse, et maaailm hukas. keegi midagi asjalikku ei loo.

Muideks see tekst rohkem meestele mõeldud. Nemad vaadaku, et ei läheks tarkade naiste õnge. Võibolla ehk siis naised, kui mehest ilma jäävad, siis ka mõtlema hakkavad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Püh Aug 22, 2004 11:43 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

arusaamatuks jäi see, et mida peaks tegema see naine kellel nn kõigekõvema mehe kõigekõvemad programmid sees on. töllerdama niisama ringi? arendada enam ei saa. teised mehed ligi ei saa. naine vaatab ju ka endast kõrgemaid.
kas lahendus on hakata arendama uusi parameetreid ja sinna programme korjama hakata? seega progeja-vahetus.
ja kui uued programmid olemasolevatega ei taha ühilduda...siis on emmad-kummad praagid ja purustatakse? ja siis saab seni kõigevägevam mees lüüa ja peab hakkama kohe vigu parandama? seega jääb tema otsustada kas saadab uut kraami testima sama naise või valib juba uue mängija....

ehk siis vihje ka meestele.kui teie programmid armukeste poolt purustatakse ja naine uuena paistab...siis tasub lihtsalt kõvemini tööd teha. selleks siis nn armukesed ja muud abivahendid.
kui ma nüüd õieti taipasin.

sai vist segane...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Õieti said aru.
Täpsustaks. Üks mees ei suuda tervenisti naist ära programeerida. ta ikka rohkem teatud lõikudes.
Konfliktid ikka sama parameetrite pealt. Ja ka siin kehtib reegel: parema mehe programm jääb peale. Eks siis kaotaja ise vaadaku, kas hakkab arendama ennast või tõmbab jehhat.
Muideks naine saab ka programmi kinni hoida. Kui läheb teistesse meestesse, siis ei pea laiama selle mehe programmiga. Muidu võib see programm tõesti teised mehed ära ajada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

hmm...seega saab mehe tegutsemisoskust hinnata tema käpa alt läbi käinud naiste pealt?
ja samas mehe jutu põhjal järeldada milliseks naise tegutsemismudelid kujunevad peale selle pehe poolt programmeerimist.
meeste ja naiste vahel peaks iis valitsema teoreetilisselt tarkvaratootja/arendaja ja tellija/kasutaja suhted.
tellija teeb selgeks mis tal vaja ja valib pakkumisel olevate seast. ja kui vajaminevat kraami pole saab viia sisse tellimuse. ehk kui mees hakkab naise pärast ennast pingutama siis võib seda võtta tellimuse täitmisena?
Tagasi üles
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tarkus ei ole oskus midagi teha. Tarkus on võime õppida midagi tegema ja nende teadmiste alusel midagi uut tuletada. Sinu definitsiooni järgi on tööstusrobot ka tark, ta teab kuidas sooritada hulka keerukaid operatsioone mis meile kõigile üle jõu käiksid.

NÄIDE: Sa võid ju proovida harida meest kelle IQ on 65 aga midagi peale heal juhul enese puhtana hoidmise ta ära ei õpi.

Jälle see jutt, et naised ei ole võimelised midagi uut looma. Kuidas sa siis seletad näiteks kuulsat Marie Curied või teisi kuulsaid teadlastest naisi? Tõsi, neid on vähe sest sageli naisi ei huvita teaduste tegemine ja teadmiste genereerimine.

Mis puudutab peale surumist, siis miks peaksin ma hakkam oma potensiaalsele mehele peale suruma oma erialaseid oskusi mis mulle ülikooli diplomi annavad, kui ta ise sama alaga ei tegele??? Selleks pole vajadust. Minu erialal on ta kindlasti minust nõrgem ja mina olen temast nõrgem tema erialal.

Tokroda jaoks on naised nagu kutsikad keda mehed peavad välja õpetama. See on alandav. Naised õppivad ise. Õpivad kõigilt inimestelt ja valivad mida nad enese sees tõeks peavad. Täpselt samamoodi nagu mehed. Ainult naiste valikud selles mida väärtustada erinevad meeste omdest....

Tokroda jaokst tundub maailm olema kahevärviline. Meie ja nemad. Mehed ja naised. Ja ta unustab nii mugavalt et mehi on mittmesuguseid. Täpselt nagu naisi on mittmesuguseid. Ja koguni isegi soo piirid ise on hägused. See on midagi mida ma ilmselt kunagi ei mõista. Valikuline nägemine. Kõike mis teooriasse ei sobi, pole olemas.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 5:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvaras
sinu tekstidest õhkub just valikuline nägemine.
mina saan aru nii.
naine valib mehe selle järgi mis mehel talle pakkuda on. sellega on vist kõik nõus.
kui mehe omadused(kaup,programmid) ei peibuta, jääb valimatta. kui peibutavad , annab naine neile võimaluse ja paneb need proovile.
kui on jamad,praagib mehe seejärel välja. kui ei ole siis saab mees veel võimalus ja käivitub mehe arenguprotsess. et naine naabrimehe juurde ei läheks ,peab mees pidevalt teda uue kvaliteetse kaubaga kostitama. loomulikult tagab mees endale sellega vajaliku energia(kütuse).
aga see juba omaette teema.

muuseas ,kui lähtuda mu eelmisest postitusest- turu määrab tarbija. väga vähesed tootjad julgevad turule tulla ja seal läbi lüüa väga uue kraamiga.
Tagasi üles
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:
- turu määrab tarbija. väga vähesed tootjad julgevad turule tulla ja seal läbi lüüa väga uue kraamiga.


Smile ärimaailm...
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Lyzoom
ongi.
aga nüansirikkam ja hulga keerukam Rolling Eyes
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Muide, pöörake tähelepanu teema pealkirjale: mis asi on tark naine?
Asi? Nojah, kui asi siis asi, rõhuasetus kohe olemas ja puha Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Varjuvares.
ma tõesti soovitan Sul programme vahetama hakata.
Usu mind, need, mida kasutad on vanad ja aegunud.
Tead, kui uue programmi sisse laed, hakkab kergem.
No ole nüüd naine ja pane tööle ennast. Tarkvara tuleb ju uuendada, et konkurentsis püsida.
Efule.
Tark naine on see, kes oskab programme uuendada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 11:48 pm    Teema: uudiseid Vasta viitega

... masinate maailmast...
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Nojah, saan aru, et kirikust või ärimaailmast tulevad orjastavad programmid.
Aga kui ma kirikus ei käi, ristitud pole ka iial olnud ja ärimaailmaga kah suurt pistmist pole....kust need orjastavad programmid siis ikkagi minusse saavad. Mis teed pidi?

ütled, et uuenda programme.

aga tegelikult mind häiris see, et sa ütlesid naise kohta asi. Vaat nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Palun sõnaseletusi.
Tavaliselt mõistetakse tarkuse all analüüsivõimet, oskust olemasolevate teadmistega midagi peale hakata.
Siin Tokroda jutus kaldub selle sõna sisu rohkem loovuse, produktiivsuse poole. seda nihet olen T. jutus ka varem täheldanud, see tema sõna ALLIKAS tundub täpsem olema.
Kuigi tema puhul kangastub mulle pigem purskkaev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 12:51 am    Teema: Vasta viitega

Ja mis loom see tark mees sel juhul on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 3:15 am    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
aga tegelikult mind häiris see, et sa ütlesid naise kohta asi. Vaat nii.
Efu, sina, kui meedia töötaja peksid ju aru saama, miks ma nii tegin. Kui ma kirjutan ilusti, korektselt, siis inimesed ju ei haaku ja ajaleht ei müü. Lisades intriigi, tiraaz tõuseb. Näed, ilusad tekstid ei jää inimestesse. Seal, kus intriig sees, sellest räägitakse ja klatsitakse. Minumeelest on see ehe näide, kuidas naised ei ole võimelised sünteesima. Inimene töötab sama tehnikaid kasutades firmas, seega peaks kogemus nagu olema. Aga ei suuda kokku miksida, seda, et nõid kasutab ka samu tehnikaid. Miks ta ei näe? Lihtne vastus: Programm ütleb, et nõiad on uhuu rahvas. See pole võimalik. Ainult nemad on tegijad.
Aga kas keegi oskab seletada, miks intriig müüb?
Ma parem seletan ise. Võtmeks on tühjuse jõud.
Inimese enda sees on tühik. inimene toitub välisest energiast. Nüüd, kui see väline toetav jõud asendada imeva poolega, siis inimene tormab leket parandama. Ja inimene tegelebki selle lekkega, kuigi võiks ennast arendada ja mitte sõltuda välisest, peaks hakmta toetuma sisemisele jõule. Siis ei haavu enam manipulatsioonidele ja ei pea ka enam intriigidega tegelema.
Seletame nüüd asja efu näitel. Ma riivasin teadlikult naiste naiselikust. Efu naiselikus on väga madalal vönkes, ta tormas minu poolt tehtud leket parandama. Nüüd ta tuli muutma minu arvamust naistest. Kui minu , kui mehe hinnang, temast, kui naisest on madal, siis jääb ta energiast ilma. Miks on efu naiselikus madal? Efu ei oska omi programme uuendada. Tal on soov saada uusi programme, seda on näha huvis vaimsete asjade vastu. ma pakkusin talle 2 korda kokku saamist. Aga ta keeldus. Miks? Siin tuleb mängu tema madal naiselik programmide laadimine. Tema laeb ennast läbi sexi. Pakkusin talle programme (ma loodan, et saate aru, et see oli sõnatu, ridadevaheline) pakkumine. Tema võttis selle omal tasemel vastu ja nägi minus sexi himu. Aga nagu korralik naine kunagi ta keeldus. Ka see on programm: viisakas naine peab alati ei ütlema. Sellepeale ta vaeseke ei tule, et ma tõesti ei jõua kõiki naisi laadida riistaga, ega ma mingi gigolo ole. Ma oleks seda nati kõrgemal tasemel teinud. seega on tema naiselikus füüsilises tasandis. Aga ta tahab ka tasemel olla nende naistega, kes laevad programme vaimu tasandil. Aga selleks, et hoida taset, on vaja nõia positiivset hinnangut. Seega, mina kui nõid tegin talle tünga. Toetuse asemel tõukasin alla. Vot nii. Miks ma nii tegin? Tal on seal üks veapunkt. ma viisin ta kohale, et ta hakkaks ennast parandama.
vastus, kust sa praegu laed programme. Ikka töö juurest. Seal oled läbi töö allutatud programeerimisele. Ja sind ei kaitse ka mehe programmid, sest sa ei lase mehi endasse. Viirusprogrammidel on kaitse peal. Ja sina oled see, kes viirust ise kaitseb antiviiruste eest. Mängid tarka naist, sulle loodud illusioon, et kõik on lollid. Näiteks kasvõi minagi. Oleks kokku saanud, oleks pikalt ja laialt seletanud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 3:21 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Ja mis loom see tark mees sel juhul on?
mees, kes oskab luua programme. See tähendab: antud materjalist oskab luua midagi. Noh, nagu sina.
Muideks, siin on üks tark naine ka, kas tunned ära?
Aga ära kõvasti ütle, teised naised lähevad muidu kadedaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 9:38 am    Teema: Vasta viitega

Viplala küsis öieti, et mis loom see tark mees on.
Hakkasin vaatama, et mehed on ka nende tüüpmötlemiste ohvrid. On olemas hea mehe, perekonda toitev programm, mis iseenesest on küll väga hea ja näib öigena kuid siis hakkab koorduma ahelrektsioon, mille taga on näiteks ämm, kes on kasutusele vötnud kiitva taktika ja köik selleks, et ka tema saaks osa kasust. Ja vaene mees, keda köik kiidavad, kui tubli, kui abivalmis, ja töökas ta on- rügabki. Pere heaks, ämma pere heaks, kellel on mees kes seda jälle mönuga ära kasutab öeldes, las noored teevad neil jöudu küll. Ja kui noormees löpuks vastu hakkab, sest pole puhkepäevi- köik nädalavahetused läksid ämma majapidamise peale, siis käivitub halva väimehe taktika, kus kurdetakse oma kurba saatust.
See on tüüpmudel, mille alla mahuvad kirikute kui ka muud orjastavad programmid. Seni kui oma teed käima hakanud pole seni oled hea ja vastuvöetav.
Ja sellise mehe naisel pole just palju valikuid, samas peab omama oskust kriisis see öige pool leida, ja ölg alla panna.
Nii näen seda asja praegu mina.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 9:45 am    Teema: Vasta viitega

No tänan komplimendi eest. See teeb vähe kohmetuks, rünnakule on mingis mõttes isegi kergem reageerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Virmaline:
Headusena käsitletakse tavaliselt millegipärast püüdu olla kellelegi meelepärane vöi mahtuda mingi kindla klishee alla. See on jabur komme ja sellepärast on ka filmides ning raamatutes positiivsed tegelased tavaliselt verevaesed ja totakad. Igatahes ei ole tarkusel sellega vähimatki pistmist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group