Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Võimu tunnetamine läbi enda tuju.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 3:22 pm    Teema: Võimu tunnetamine läbi enda tuju. Vasta viitega

Mis on võimuvõitlus? See ei ole midagi muud, kui inimesed tahavad, et teine teostaks teise ideed. TEISE IDEE TEOSTAMINE ONGI TEENIMINE. Aga siin tuleb mängu tase. Kui me teostame selle inimese ideed, kes on meist kõrgem, siis areneme ja meie tuju, tervis, heaolu suurenevad. kui hakkame teostama endast madalamat, siis langeb meie tuju, tõuseb tebrekas jne.
Vaatleme seda firmas:
Kui firma juht on töötajatest tasemelt üle, siis suureneb power, asjad hakkavad liikuma. Kui firma juht on madala vaimu tasemega, siis inimesd selleks, et talle alluda peavad enda tasemes laskuma. sellega kaasneb jõutus, unisus, apaatia jne.
vaatame seda peres: Kui peret juhib madalatasemeline pereliige, siis lapsed ei saa koolis hakkama, suhted on sassis, peres tülid.
harmoonilises peres on heararhia paigas.

Tuju rikkujad. Seda on väga hästi näha nendes vinguvates vanamoorides.
Täisealistes lastel on helged plaanid, kuidas teostada pereelu. Siis tuleb üks pensokas (kuri ämm), kelle eesmärgiks on oma isiklik heaolu ja tahab, et tema nõmedaid ideid teostatakse (näiteks potipöllundus). Nüüd, selleks, et tema ideed teostad, siis lõhutakse teiste ideed. kui See on saavutatud, siis lastel langeb hea tuju. ja nüüd on tal võimalus orjastada. Ja ühiskond aitab täiega seda madalalaubalist. Nüüd tuleb käiku moraal: vanat inimest tuleb austada. Ja usk ka kohal, kes räägib, kui elutargad on vanad jne. Ja selline käitumine ei ole muud, kui ehe rünnak ja helgete, tublide inimeste orjastamise katse.
Ja lahendus on vastu hakata. Kui meil ei ole komplekse, mille oleme ise loonud, siis alati võidab kõrgem madalama. Ja see orjastaja läheb vingudes oma tuppa. Nüüd ei tohi talle mitte mingiljuhul kaasa tunda. Kindlasti siis oigab, hakkab surema jne. See ei ole muud, kui soov tankida teise elujõudu.

Sama on ka riigis. Kui inimesed on nääklevad, haigused vohavad, läbisaamine kehva, siis valitsejad on madalalaubalised. Nende tase on alla rahva keskmist taset. Ja loomulkiult kirikul on väga suur tähtsus. Kirik on kui vaimne juht. Ja vaadates, kuda nad juhivad, siis tõuseb küll kananahk ihule. Ja ma imestan rahvast, kes teostab sellist nõmedat ideed, mida seal pakutakse. Nende idee on ju lähme paradiisi ja jumal teenib meid. Kus on enesearendused, hoolitsemine, armastus jne?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

ehk siis kui peres asjad viletsalt sujuvad ,tuleb vaadata, kelle jalas püksid on?
ja eriti jubedaks muutub olukord siis kui püksikandja on nõrkuse jõu kasutaja ,pluss teda toetavad veel edasi sugulased. seega jäävad lapsed positsiooni,kus tajuvad ,et midagi on valesti....aga ei tea kuhupoole hoida.
lisaks kahaneb lapse enesekindlus ja suurena võib tal olla palju raskem hakkama saada.
kas pole nii,et mida türanniseerivam inimene...seda madalam ta tegelikult on?
Tagasi üles
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 5:09 pm    Teema: REZÃœMEE Vasta viitega

Info jõuab kohale enne masse ca 2 aastat (siinses piirkonnas, st Eestis). Isiklik arusaamine raskendatud kogemuslike st ühiskonnast pärinevate eelarvamuste tõttu. Info edastamise pärsituse peamiseks põhjuseks kaasasündinud füsioloogiline defekt väljendununa düsgraafias.

Küsimus Tokrodale: millist lahendust näed? On Sinus hoolitsemine, armastus jne? Enesearengut näen. Ideaalis võiks olla kiirem, täpsem, aga Ilmas kaasaegsetega võrreldes isegi üsna eduline.

Tervitused coco-lt, lahkunult.
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

kaasasündinud füsioloogiline defekt väljendununa düsgraafias???????
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

** Sama on ka foorumis. Kui inimesed on nääklevad, haigused vohavad(?), läbisaamine kehva, siis foorumi valitsejad on madalalaubalised (Tokroda?). Nende tase on alla rahva keskmist taset...


nujaaaaaaa (muie)
Tagasi üles
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Aga Tokroda, kui selleks vinguvaks vanamooriks on Sinu teooria austaja. Aga lapsed peavad teda veidi segaseks- või palju segaseks- või väga palju segaseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Lyzoom ma ei saanud kahjuks sinust aru, mida küsisid.

amaya. Siin vist mõtled seda varianti. On üks seltskond inimesi, kes käib mõõda gurusi ja ei otsib teadmisi, kuidas teisi allutada. See inimene ei ole tegelikult minu teooria austaja. Ta proovib minu nime kasutada selleks, et saavutada võim teiste üle.
Aga lapsed peaksid siis tutvuma minu teooriaga ja saavad teda nullida.

Aga on ka teine võimalus. See vanamoor tahab asju praktikas kasutada. Aga siin on väike konks. Ta ei küsi, kas teised tahavad ka osa võtta sellest. Võibolla pole aeg küps.
Mul ka poeg 14 aastane. Ta ei taha nõiandusest midagi kuulda. ma ei räägi temaga sellest teemast. ma õpetan talle asju parandama ja ehitama. Tegelen temaga teisel tasandil. Kui tal huvi tekib, siis räägin. Ja läbisaamine on hea.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lyzoom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Lyzoom ma ei saanud kahjuks sinust aru, mida küsisid.

Smile Ega ei peagi ajaliselt kohe. Aeg on ilmlik kokkulepe; seega aega on nii aru saada kui küsimisele vastata.
Tagasi üles
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, tegelikult ma pidasingi silmas neid, kellel on alles poolikud teadmised, kuid siiski on veendunudl, et viivad edasi juba Sinu enda teadmisi.
Ja, tõepoolest, minu poisid loevad küll Sinu õpetussõnu. Üks 14 aastane just küsis, et mis see 20-nend süsteem siis on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Nojahh, eks selliste vanustele ta nagu raske filosoofia.
Aga vastata võiks poisile, et 20 süsteem on inimese 20 erineva oskuse kasutamine ühise eesmärgi nimel. Seda teevad tavaliselt 20 inimest. Igaüks kasutab ühte oskust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group