Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Horoskoop
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shadow
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Mai 2004
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 5:46 pm    Teema: Horoskoop Vasta viitega

mida teab ja arvab vaimumaailma rahvas horoskoopidest ? kas usute ja miks ?

mina isiklikult ei usu, pole uurinud ka kuidas neid kokku pandakse. kuna ma neist midagi ei tea siis ei hakka pimesi uskuma ka. kuigi see tundub ilmselge jamana.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Jamaks muutub see siis kui võetakse sõnasõnalt .....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ise horoskoope tõsiselt ei võta. Niipalju kui mina neid lugenud olen siis kõik ajalehed näitavad seda erinevalt. Ja täppi pole kah midagi läinud, parem vaadata muid märke mida elu sulle näitab, see varjant on palju mõttekam.

Edit: silmas pean just neid horoskoope mis ajalehes või ajakirjas korduvalt ilmuvad ja selleks päevaks või nädalaks vastava tähemärgiga sündinud isikule midagi ennustavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

Horoskoopi usun mõnes mõttes küll, kuna planeedid tõesti mõjutavad inimesi. Planeedid peaks olema hiiglaslikud ja tohutu jõu ning teadmistega väga kõrged vaimolendid.
Mina arvan, et ajalehed ja ajakirjad ei viitsi vaeva näha ega raha kulutada, nad lasevad mõnel tegelasel lihtsalt suvalist pläma kokku kirjutada.
Aga küll neid inimesi ka leidub, kes õiget horoskoopi teevad...
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Aga, Arxos, kes see inimene on, kes õigeid horoskoope teeb?
ja tegelikult ega neid horoskoope ei saagi vist kõigile korraga teha. Kui nad üldse midagi näitavad, siis vast vaid siis kui konkreetsele isikule tehtud.
Nagu king, mis ,mõõdu järgi valmistatakse:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Samas võta sa kinni, kes sulle jama ajab ja kes tõsiselt on asja uurinud ja seda jagab. Äkki google -st võiks otsida mõne lehekülje, kindlasti leiab.....
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

avanemises on hea horoskoop Smile
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2004 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Mina ei usu meie horoskoopidesse, Majad tundsid astronoomiat kõige paremini aga nende horoskoobis on hoopis teised sümbolid, aga ei tea ka nende omasse uskuda

Tehke proovi, lugege kõik horoskoobid läbi, või isegi sellised raamatud mis iga tähtkuju inimest üldiselt eraldi kirjeldab ja mingi muu tähtkuju läheb teil veel rohkem täppi selles see magedate horoskoopide nipp seisnebki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2004 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Minuteada tuli horoskoobindus hiinast, nagu kompass, püssirohi ja palju muid vidinaid.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2004 8:26 am    Teema: Vasta viitega

installatsioon, et tekitada sulle tunne eelmistest eludest.

et siis siblaksid ninapidi horoskoobis ja ei näeks muud.
piibel kõlbab selleks samaks, ronid nina raamatus nagu zitikas ja ei näpi vänta.
________________

samas on astroloogiasse peidetud teadmine inimesest. piiblisse kah võibolla. inimene võiks meeles pidada, et igale poole võib ära eksida, ennast ära kaotada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2004 8:44 am    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
inimene võiks meeles pidada, et igale poole võib ära eksida, ennast ära kaotada.


See wõib wabalt juhtuda, kui pyytakse end egost lõpmatuseni wabastada.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
bMp
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Naistele rohkem see värk need horoskoobid Smile Mees kujundab oma päeva/tuleviku ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

tenno

miks peab kõike peitma - näib nagu üritaks kergeusklikele kotti pähetõmmata....

ja minumeelest inimene ei saa ennast eluteel hinnata ja eriti veel äraeksimise suhtes. inimene ei vali endale vaimset elukäiku kuigi valida saab töökohti, elukohti, sõpru jpm. see ehk on väike pettus mis laseb sul arvata et saab abs kõike valida. inimene lihtsalt elab ja elab nii kuidas SUUR JUHUS sind kohtleb:)

sulle meeldis ookeanist rääkida, noh elu ongi nagu ookean. vahest on seal peegelsile, vahest tohutu stiihia kus ainuke valik on ellujääda ja täiesti suva mis selhetkel kompass näitab.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
tenno kirjutas:
inimene võiks meeles pidada, et igale poole võib ära eksida, ennast ära kaotada.


See wõib wabalt juhtuda, kui pyytakse end egost lõpmatuseni wabastada.


kuigi ma ei mõista päris, mis nurga alt on neil kahel seos..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei tea, miks peab kõke peitma. kuna me ei oska näha, on enamus maailmast meie jaoks peidus. võibolla polegi peidetud, me lihtsalt ei näe.

pool meist (vist suurem) endistki on iseenda jaoks peidus, ma seekord ei ütle, et peidetud. ookean on hea metafoor. asi selles, et peidus on pinnaalune ainult siis, kui ise oleme siin. kui pistame pea vee alla, muudame iseenda olekut (shamaanirännak), paistab sealne elu üsna mõistlik ja näha pole siinset. elu olemasolek on kummaline ja mõistlikkus selle üks tahk ainult. asi selles, et me ei suuda teadvel olla kõigis enda olemasolu tahkudes korraga.

ma ei tea, kas saame ise hinnata oma teed. aga lõpmatus hindab seda pidevalt meie eest, jagab halastamatult "suunavaid jalahoope". siis tulekski elu nende hoopide järgi seada. lõpmatus on halastamatu. mina võin kogematta halastada, unustada midagi, aga lõpmatusel on hea mälu.

oma tee otsimine muutub vägagi oluliseks, kui jalahoobid enam elada ei lase.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

tenno

ega sa mitte ei fantaseerid neist imeteamistest, imenägemistest mis meie jaoks peidus on ja mis lausa nõuavad avastamist. on teadmised mis tulevad tõesti läbi inimkonna arengu ja läbi suurte vaagimiste/vaidluste, aga selliseid teadmisi küll kohanud ei ole kus üks isik saab nö valgustatud abs. teadmiste pagasiga. vot võsaneegritele võib peidetud teadmistest puhuda (hakkavad püha graali otsima), aga mitte kooliskäinud valgele inimesele:)) (jah, ma saan aru et enamusele siinolijatele on haritus vastukarva, õige ka, ega haritud inimene "iga" lollusega juba kaasa ei lähe)

lõpmatus, oled sa üldse kindel selle olemasolus? üks asi on uskuda, teine asi reaalselt ära ka tõestada ja siis uskuda. ja mis puutub siia üldse üksikisik? kui indiviid saab elult lööke on see lihtlabane juhuste kokkusattumus ja seaduspärasus inimeste vahelises käitumises aga mitte kõigevägevama näpuvibutus. kui me seda uuesti uskuma hakkame ei jää meil muud üle kui taandareneda võsaneegri tasemele, kas pole nii? hakkama uuesti elama müstika reeglite järgi, hakkame ohverdama jpm. idiootseid tegusi tegema.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

täna on sul selline maailmavaade, nagu on. minul oli ka veel 5a tagasi raudne matrialistlik maailmavaade. kõik oli põhjendatud. hakkasin saama suunavaid jalahoope. maailmapilti tekkisid mõrad. hakkasin kahtlustama millegi olemasolu, mida kutsusin/nimetasin tookord naiivselt jumalaks. algul kahtlustasin, pärast tekkis hirm, sest "juhuslikud" jalahoobid rääkisid väga selget keelt. pikapeale hakkasin jalahoopides nägema "märke", neid jälgima/järgima.

selles suhtes sul õigus. kui sul puudub isiklik kogemus, on sulle mõtetu rääkida, et su olemasolul on tahke, mida sa eitad. võibolla polegi sinu tee ennast uurida. selle pead ise ära tundma. mind millegipärast suunatakse ennast tundma. saan peksa, kui luukered kappi peidan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

tenno

materialistlik? materialistlik maailmavaade on rohkem varaga (varakorjamisega) nagu seotud, äkki tahtsid öelda realistlik maailmavaade? kahtlen sinu teadmistes minu maailmavaate kohta, arvad ehk teadvat, tõmbad paraleele kuid unustad et foorumis avaldub inimesest ehk 0,1 % ainult. Järelduste tegemiseks natuke liiga vähe materjali või kuidas:DDD

jalahoope said pigem oma käitumisest teiste inimestega kui jumalalt:)) miks mina mingeid hoope ei saa, isegi kui ma saan on selles süüdi minu käitumine kui elutee.

kuid mis maailmavaatesse sa siis nüüd jõudnud oled, uneleva illusiooni maailma kus jumal näppu vibutab? muutusid inimeseks kes taandas end otsustamisest enda elu ise sättida, nii? ootad hirmunult mida elu sulle pakub, oled valvas kui miilitsakoer märke leidma ja neid tähelepanema? tunned nagu su elu oleks lõputu miiniväli kus pisemgi vääratus toob kaasa katastroofi, nii????

Tsiteerin::
selles suhtes sul õigus. kui sul puudub isiklik kogemus, on sulle mõtetu rääkida, et su olemasolul on tahke, mida sa eitad. võibolla polegi sinu tee ennast uurida. selle pead ise ära tundma. mind millegipärast suunatakse ennast tundma. saan peksa, kui luukered kappi peidan.


mis see siia puutub, sa ju ei tea minu kogemusi, ma pole nendest eriti midagi ka rääkinud. spekuleerid, teed pisiasjadest järeldusi ja usud sellesse. võsaneegri mentaliteet ma ütleks.

Ja kindlasti ei tule sa sellepeale et keegi võib sinust eespool olla, ammu võibolla end läbiuurinud ja oma järeldused teinud. See pole lihtsalt võimalik kuna sul pole isklikku kogemust - nii sa tahtsid mulle öelda?
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kui sa pead end läbiuurituks enesele, tushka, siis pole sa uurimisega weel algust teinudki.
Ja ehk sa ei peagi seda.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Kui sa pead end läbiuurituks enesele, tushka, siis pole sa uurimisega weel algust teinudki.
Ja ehk sa ei peagi seda.


Jälle üks silmakirjalik ilmatark näpuga näitamas Laughing

Aga kuna sa sekkusid arutellu, siis räägi kaugele sina eneseleidmisega oled jõudnud. Julgen muidugi kohe ära öelda, et vastust sellele küsimusele nagunii ei tule, aga küsija suupihta ei lüüa - kasutan vähemalt võimalust:))))
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group