Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ürgnaine & NĂ”rkuse jĂ”ud.

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jĂ”ud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 3:36 pm    Teema: Ürgnaine & NĂ”rkuse jĂ”ud. Vasta viitega

Va vaatan, et olen kehva seletaja olnud ja ebateadlikult nati segadust kĂŒlvanud. Ma proovin nati asja paranda.

Ürgnaine on jĂ”ud, mille allikas asub vĂ€ljaspool planeedi sagedusi. Hetkel 38 sagedusel, see tĂ€hendab, et mĂ”jutab hinge. Ajastu vahetusega muutub tema segedus ja ta laskub 37 sagedusele. Siis hakkab ta mĂ”jutama olemust. See jĂ”ud oma olemuselt on neutraalne.
mis on selle jĂ”u eesmĂ€rk. Ta tĂ”mbab nĂ”rkadele energiat, hoolitsust. Selle jĂ”uga on ĂŒhenduses laps. See ongi jĂ”ud, mis paneb tema eest hoolitsema. Seda jĂ”udu saab kasutada ka tĂ€iskasvanud. NĂ€iteks mina kasutan teadmist tömbamiseks. Mul on soov midagi teada saada, ja inimesed ise toovad selle, jĂ”ud juhib. Aga ĂŒrgnaine jĂ€tab inimese siis kohe maha, kui ta on vajaliku kĂ€tte saanud. NĂ€iteks puberdeedi iga. Siis lahkub temast ĂŒrgnaisejĂ”ud ja ta peab nĂŒĂŒd ise enda eest seisma hakkama. ja ka minu jĂ€tab ta maha, kui olen kĂ”ik vajaliku teadmiste pagasi kĂ€tte saanud.
NB ĂŒrgnaine kehastus siis, kui Katus sĂ”idab teatas, et Jehhoova on vallandatud.

NĂ”rkusejĂ”ud on kunslikult loodud analog. Ta loodi 22 sagedusel. Selle lĂ”id maagid, kes tahtsitki jÀÀda tarbijaks. Nad soovisid olla kui lapsed, kelle eest teised hoolitsevad aga ise ei anna midagi vastu. Aga see jĂ”ud toitub inimestest. Selle jĂ”u tootmiseks on loodud suured sĂŒsteemid. NĂ€iteks ristiusk oma paradiisi ideega.
See jĂ”ud vajab endale teenreid. Need on inimesed, kes on teinud diili selle jĂ”uga. Need on inimesed, kes saavad ilma midagi vastu andmatta. Samas nad tĂŒhjendavad teisi.
Ja selle jÔu orjad on need, kes niinimetatult teenivad kunstlikke abivajajaid, teenreid.
Selle jÔu teenri tunneme Àra inimesena, keda kÔik tormavad aitama. Aga tegelikult ta ise ei tahagi ennast parandada. Ta on saanud kÔik vajaliku materjali ammu kÀtte. Olete pannud tÀhele, kuidas inimesed kaitsevad mÔnd kurjategijat Exclamation Question Kui vaene, Ônnetu ja ta vajab kaitset, abi jne. Aga kannatanust ei tee keegi vÀlja. Ja selliseid nÀiteid palju. KasvÔi Ônnetud pereemad. Tegelikult, kui lÀhemalt neid uurima hakata, siis on nad kÔigile oma lÀhedastele pÀhe istunud ja peres on tÀielik vaimne terror.
Ja nĂ”rkuse jĂ”u ori on see, kes on selle lĂ”ksu sattunud. Seega esimene ĂŒlesanne vabanemiseks on hakata vĂ€lja selgitama, kas teised inimesed tema ĂŒmber vajavad abi vĂ”i kaigast.

Ma loodan, et suutsin nati oma viga parandada.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 2:37 am    Teema: Vasta viitega

Siis on asjaga tÔsiselt seotud ka koll nimega Metafor (taandarendaja), kellest sa siin ka vÀga selgelt ja pÔhjalikult rÀÀkisid:

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=329&start=0
Üks lĂ”ik antud tekstist:
Tsiteerin::
Ta annab inimesele vĂ”imaluse niimoodi hakkama saada, et ise midagi ei tee. Metafor loob muretu elu peibutusega endale „toitja“. Ta pakub inimesele teadmisi, kuidas muuta oma ĂŒmbrust turvaliseks ja saada muid hĂŒvesid, samuti tarkusi, kuidas panna teisi enda heaks tööle.

Et kindlasti peab inimene ennast ka temast vabaks tegema
Tagasi üles
ork

PostitusPostitatud: Kolm Aug 25, 2004 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

nagu juba oli rÀÀgitud, on India JÔudu nÀha kahejalgse Draakonina.
vÔi siis ka nÔrkuse jÔudu.
minu ĂŒllatuseks on midagi vĂ€ga sarnast kujutanud skulptor Vigeland Norrast.

http://www.zone.ee/rularula/

pildid on tehtud Oslos Vigelandi pargist...neli kuju seisavad kahe kaupa mÔlemalpool silda kÔrgete postide otsas.
ĂŒhelpool silda rĂŒndab Draakon meest ja teiselpool silda naist.

pange tÀhele, tal on kaks jalga ja vÀga pikk, nÔtke saba.

mul on tunne, et oleme selle mehega nĂ€inud ĂŒht ja sedasama olendit.

minu nÀgemuses oli Draakonil veel suurem suu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
TĂŒĂŒnas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Sept 01, 2004 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

kah kenad: http://www.sorayama.com/gallery/fl09.html (PRIMAL LUST) e. new software is coming

Viimati muutis seda TĂŒĂŒnas (Kolm Sept 01, 2004 3:52 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tushka2
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Sept 01, 2004 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

ork

kas meil mitte lohed polnud ja draakonid olid aasias?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jĂ”ud Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group