Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tarot ja energia sambad.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 14, 2004 1:34 am    Teema: Tarot ja energia sambad. Vasta viitega

Vaatasin siis seda teemat ja mul tekkis pahameel.
Loen siin foorumit. Üks on kõvem, kui teine. Üks on targem kui teine. Aga kui kirjutan ülesanne tüüpidest, siis kedagi see ei huvita. Ühesönaga, kui on vaja ennast arendada ja tööd teha, siis on kõik kadunud. Kui on tasu, energia, võimu jaotamine, siis on täielik kisma. Kõik on kõige paremad ja üritavad tõestada, et just nemad on need, kellele on ette nähtud kõige suuremad hüved. Tunne, et annaks kõigile kolakat.
Aga Ok eks püüan selle karjale siis teistmoodi läheneda.

Energia sambaid on 21+värav. Taroti suur arkaan on samuti 21+narr.
Te teate, et Taro on tulnud Egiptusest. Ja kui paljud tegelevad sellega. Ja peavad ennast maagideks. KAS OLETE TULNUD SELLE PEALE, kust tuli tarot??? Taroti lõid omal ajal egiptuse maagid, et tulevasi põlvkondi nihutada eemale sammastest, mis arendavad inimesi. Need on 10 tasandil. Ja need said taastatud, mida egiplased segi paiskasid. me taastasime loodusliku arenduse. Aga mida teeb rahvas. Vaidlevad, et pole olemas ja nii edasi pla-pla-pla. Ja samas ahmivad kodeeringuid läbi Taro kaardide. Ja on otsast otsani pidurdavaid programme täis. Ehk valitakse inimlikuse asemel Zombilikuse.
Väike arkaan on loodud rahvusegregorist eemale viimiseks. Neli masti on neli maja. Ehk mäletate nati, või olete selle ka juba ära unustanud. Igas mastis on13 või 14 kaarti. Arv vastab 12 värvitooli kohale + juht tool ja 14 kaitse (jõud).
Ühesõnaga inimesed tegelevad kunstlikult loodud süsteemiga, mis on loodud selleks, et inimesi viia eemale 8 ja 10 sagedusest. maiselt õeldud. Teadmiste korjamisest ja enesearendusest. Asendatud orjaks programeerimisega.
Ma ei tea, olete üldse huvitatud nägema Taroti taha? Kas hakkame lahti seletama looduse energia sambaid ja õppima ja ennast arendama, või oleme primitiivsed olendid edasi, kes kräunuvad , et elu sitt ja püüame teisi ennast teenima panna.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Laup Aug 14, 2004 9:37 am    Teema: Vasta viitega

Lugesin, et sa oled pahane, et keegi areneda ei taha. Vahest sul on öigus.Kuid mul on tekkinud arusaamisega probleemid ja ma ise ehk viimane tohman .
Sammaste süsteemi järasin ka pikalt, nüüd alles hakkab mingi pilt kokku saama ja sedagi tänu sellele, et sain jutukas vestelda Orgiga.
Sinu teooria on mu jaoks ilmselt tasemelt liiga körge, kui sa oled edasi andnud asju, mis on tulnud vöi millest oled aru saanud teiste maagide kaudu siis möistan kohe. Kui teooria on tulnud otse Sinu kaudu läheb pikalt, enne kui saan kätte selle miski mis teeb selle mulle arusaadavaks.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 14, 2004 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

areneda ei saa käsu peale...
igaüks areneb niipalju kui ette on nähtud.


mina tunnetasin taandarengut... saades jälle pruuniks päikseks.
Tagasi üles
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Laup Aug 14, 2004 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked Minu jaoks on taro viis lugeda raamatut mida ma muidu ei näe... Umbes nagu monitor on selleks et lugeda arvutikirja. Ja tegelikult polegi oluline millist vahendit ma selleks kasutan. taro on lihtsalt mugav ja käepärane.
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Vaat tõesti ei ole tulnud selle peale, kust tuli TAROT. Selle peale lihtsalt niisama ei annagi tulla, kõigepealt peab kusagilt, kas seest või väljast saama mingit informatsiooni. See ei ole üldse asi millest väga laialt või väga palju teataks. Energiasammastest on ka teadmised üsna napid ja nende omavahelistest seostest täpselt niipalju, kui kui siin selle teema alguses Tokroda poolt kirjas.

Säherdune nukker pilt siis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 2:07 am    Teema: Vasta viitega

Ma luban, et hakkan energia sammaste ja Taro kaardide vahelist seostest rääkima. Ma pean nati enne ennast ümber häälestama.
Virmalisele. Vaata, kui üks inimene räägib, siis sisaldab see ainult ühe inimese energiat. Nüüd, kui ma teise maagi asja räägin, siis sisaldab see kahe maagi energiat. Ehk pilt läheb värvilisemaks. Seda on parem seedida.
Ega ma asjata räägi, et on vaja võtta infi mitmest kohast.
Ja nüüd saad aru, miks kristlased loovad ainujumala süsteemi. Inimesed ei mõista, kui inf on ühekülgne.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group