Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

68. keha, 6 mina, must egregor

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2015 2:54 am    Teema: 68. keha, 6 mina, must egregor Vasta viitega

02.12.15 ja 09.12.15 raadiosaadete kokkuvÔte

Teemaks:
Pilguheit musta egregori 2
Keha - olemuse tÀhelepanupunkt
Inimese 6 mina


©amanistlik rÀnnak musta egregori (koos seletustega)
Vaja oli saada kÀtte 2 draakoni muna.
Draakoni munad on algteadmised (vÔttev ja andev pool) - teadvus, uus teadlikkus, kuidas asi toimib. EesmÀrgiks on luua 8ndat valge inimese rassi ehk punane intelligentsi algeharu. Draakoni munast koorub draakon, kui viia algteadmine inimestele arusaadavasse keelde.
Need asusid mustas egregoris.
KĂ”ike ei saa otse looduselt. Must egregor on ĂŒhiskond, mida valitseb must olend sarvede ja sabaga – kutsume saatanaks. VĂ€ljavalitute positsioonil on seal juudid.
VĂ€ravast sissesaamiseks ja valgust andvaks laternaks oli kaasas pĂŒramiid, mille sees oli ĂŒhe kaasvĂ”itleja hingege ehk teisik.
Musta egregori ei saa sisse, kui ei ole toonud ohvriks kellegi hinge. SeetĂ”ttu pidi jĂ€tma mulje nagu oleks kavatsus see hing ohverdada. FĂŒĂŒsilist ohverdust pole vaja, piisab vaimsest kirstu löömisest. Maha tuleb mĂŒĂŒa kas iseennast vĂ”i keegi teine. Enamus inimesi ohverdavad ennast ise. TĂ€napĂ€eval pole enam eriti jĂ€rgi inimesi, keda ohverdada saaks, kuid vahel ikka leidub.
KÔik vastutulijad (ka valvurid) tuli tappa.
Ohverdatava hingekese oleks pidanud viima katlasse. Et aga saatan tegelikku tegevust ei nĂ€eks, ei tohtinud endast jĂ€lgi maha jĂ€tta. Kuna korda polnud rikkunud, oli vĂ”imalik ka korravalvurid maha lĂŒĂŒa.
JĂ”udis ruumi, kus oli suur pea. Kiskus peast ĂŒhe hamba vĂ€lja, pistis tasku.
Kaasa vĂ”etud hammas oli baasteadmine, mida ĂŒhiskond inimeste eest varjas: Mis on keha? (loe alt)
JĂ”udis kohta, kus on draakonimunad. Sai 2 kĂ€tte. Hakkas tagasi tulema. Vastu tuli mingi rĂ”ve mutt – vanamuti ja padakonna ristsugutis. Pani sirbi muti kĂ”rile: "Anna siia, muidu tapan Ă€ra!" Mutike suust andis vĂ€lja mingi muna, mille pistis tasku. TĂ”mbas kĂ”ri ikkagi lĂ€bi.
Tahtis vĂ€lja. PÀÀs oli kinni. Polnud vĂ”tit. NĂ€gi Âčampiljoni kujulist seent, mille ĂŒmber oli kĂ€evĂ”ru. Seent katki ei löönud. VĂ”ttis hellalt kĂ€evĂ”ru enda kĂ€tte. VĂ€rav avanes ja sai vĂ€lja.

Musta egregori maailmas peab olema 0 saamahimu. SĂŒsteem ei ole loll – kui inimene juba selles maailmas on ja ohverdab, siis lastakse ta vĂ€lja ainult orjaahelates. Alati, kui inimene tahab saatana maailmast vĂ€lja saada, on vĂ”ti nĂ€htavalt kohal koos ahvatlusega. Iga inimese jaoks on erinev ahvatlus, millele ei tohi jĂ€rgi anda. Tokroda jaoks oli seene ehk vaenlase tapmine ahvatluseks. Aga ta suutis oma viha taltsutada. Seene tapmine oleks olnud orjaahelasse minek. Seene sees aga oli diil ehk saatana kiir, mis seent katki tehes oleks Tokrodasse sisenenud. Ta oleks lĂ€inud mustast egregorist vĂ€lja nĂ€htamatu ketiga taga ehk seestunult sĂŒsteemi orjana. Paljud tahavad ĂŒhiskonnast vĂ€lja astuda. Neid lastakse vaid selleks, et nad lĂ€heks uut saaki tooma.


Mis on keha?

Keha on meie olemuse vĂ€lja tĂ€helepanupunkt, millega tunnetada ja mĂ”jutada ĂŒmbrust.
Meie pĂ€ris mina ei asu keha sees. PĂ€ris mina (kĂ”rgem mina) asub ĂŒrgsuppi langenud vĂ”rgu ĂŒhes ruudus. Iga ruut selles vĂ”rgus (ĂŒrgparameeter) on ĂŒhe alge olemuse koduks. Olemuse ĂŒmber tekib vĂ€li (potensiaalne maailm). Olemusest tuleb vĂ€lja kiir ehk tĂ€helepanupunkt (sĂŒvenemine vĂ”i keskendumine millelegi). See tĂ€helepanupunkt ongi see, mis loob keha.

Selleks, et areneda, peame me oma tĂ€helepanupunkti muutma. Kui meis puuduks muutuvus, siis puuduks meis jĂ€tkusuutlikkus - oleksime ebastabiilsed ja sureksime vĂ€lja. Kuna inimesed on sisemiselt primitiivsed olendid, siis on nad vĂ”imelised vaid minakeskselt ehk esimeses kolmes hĂŒperruumis intelligentsiga oma tĂ€helepanupunkti muutma. KĂ”rgematel tasanditel vajavad nad tĂ€helepanupunkti liigutamiseks Looduse jĂ”udu. Surm pole muud kui tĂ€helepanupunkti kokkutĂ”mbumine/kaotamine ning sĂŒnd pole muud kui tĂ€helepanupunkti nihutamine. Ainult taaskehastustsĂŒkkel annab elu. Teise tĂ€helepanupunktiga nĂ€eme ja tajume me ĂŒmbrust teisiti.

Loodus annab meile fĂŒĂŒsilise keha, mis on 9 mÔÔtmeline – koosneb universumi tĂ€hetolmust. FĂŒĂŒsiline keha pole aga mitte ainult meie tĂ€helepanupunkt. See on universumi poolt antud tĂ€helepanupunkt. Keha koosneb meie olemuse kiirest (alt ĂŒles ehk kĂ”rgem mina) ja universumi kiirest (ĂŒlevalt alla ehk liptormina). Universum annab tĂ€helepanukoha kinnituse vĂ”i mudeli, kuhu sisse lĂ€heb alge olemusest tulev kiir. Sinna vahele ei tohi lasta parasiiti (Ainujumalat) – ennast ei tohi sisemiselt lĂ”hestada.

Maailm saab anda rolli ehk kehad. Iga keha on tegelikult diil - st iga keha on meile millekski antud. Igal diilil on tĂ€helepanupunkt. Vastavalt kehale on meil erinev tĂ€helepanupunkt. Me kĂ”ik sĂŒnnime mingi sĂŒnniparameetriga – see on anne ehk looduse poolt antud tugi. Andetuid inimesi pole olemas. Viga on selles, et inimesed ei taha elada oma parameetris ja siis on nad mĂ”ttetud olendid.

Et teha valiktut, on vaja maailma tunnetada. TĂ€helepanupunkt vĂ”imaldab nĂ€ha ja tunnetada maailma teatud nurgast. SeetĂ”ttu on vaja teha meeskonnatööd – ĂŒhel on ĂŒks tĂ€helepanupunkt, teisel teine ja nĂ”nda on ĂŒheskoos tunnetusspekter laiem.

Antireaalsuse teisiku annab meile planeet (7.aste). Ühiskonnas olevat tĂ€helepanupunkti nimetatakse rolliks ehk egregorkehaks (5.aste). Kui puudub keha, siis pole vĂ”imalik teistega kontakteeruda. Nt kui inimesel pole egregorkeha, siis on ta asotsiaalne.


Inimese 6 erinevat mina/olekut:
(joonise koostaja: Hella)



2 sisemist mina – olemus ja liptormina:

Need 2 mina on privaatsed sisemised asjad, mida me ise saame nÀha, aga keegi teine neid nÀha ei tohi. Vastasel juhul oleks tegemist sisemise lÔhestamisega. KÔrgem mina ja liptormina ongi algus ja lÔpp, taevas ja maa.
KĂ”rgem mina ehk olemus (SĂ”jardi algeharu) on alge vundament. See on kodumina, mis asub ĂŒrgsupis. KĂ”rgem mina kontakteerub maailmaga lĂ€bi temast vĂ€lja tulevate 3 mina (erandjuhtudel 4 mina). kĂ”rgemast minast tuleneb inimese vĂ”imekus kehtestada eesmĂ€rgid, valikud, mÀÀratlused, elueesmĂ€rgid, sihid. Kui ei oska valida, puudub side oma kĂ”rgema minaga.
KĂ”rgem mina avaldub lĂ€bi teiste minade isiksusena. Kuigi ĂŒhiskonnas ei vÀÀrtustata inimeste tĂ”elist isiksust, on inimestel sĂ€ilinud soov olla mina ise, pĂŒĂŒdlus olla omanĂ€oline. Ainujumal saab inimese olemusse minna vaid juhul, kui inimese enda olemus tahab olla parasiitlik ehk tahab minna ĂŒle teise alge kodusse. NĂ”nda tekib sisemine lĂ”hestatus ehk vÀÀrisik(sus). Kui inimene laseb enda olemusse Ainujumala kiired sisse, muutub ta Ainujumala nĂ€oliseks kasutuks algeks, mis tulevikus taaskehastustsĂŒklist vĂ€lja visatakse.
Liptormina ehk sisemise jĂ”u allikas (Karviku algeharu) asub piltlikult taevas. Liptormina on ressursi allikas, mis liigub mööda hĂŒperruume ja töötleb lĂ€bi algenergiat. Ta toodab lĂ€bi sisemise töö teistele minadele ressurssi (toitu). See on meie töökus, loovus, jumalikkus.

2 kehastuvat mina – meel ja vĂ€gi:
VĂ€ike mina: fĂŒĂŒsilise keha sees on meele kodu (Bitchi algeharu, seotud mĂ”istuse nulliteisikuga)
FĂŒĂŒsiline keha ei ole meie osa. Selle sees elab ĂŒks mina meie kuuest minast – vĂ€ike mina ehk meel. Umbes nagu teol on karp. Meel on tajud, tunnetus, intuitsioon. Meel on sisemine vĂ”rgustik, mis transpordib infot, mĂ”jusid ĂŒhest punktist teise – nagu seeneniidistik vĂ”i ka nagu internet. Meel on eksistentsi tajumiseks ja protsesside mĂ”istmiseks.

FĂŒĂŒsiline keha on 9 mÔÔtmeline (vt arengumaagia.ee alt lehte "baassĂŒsteemid"). Seega on meel vĂ€ga mitmetahuline ja suure arengupotensiaaliga. Meie meel kehastub siia Looduse maailma sisse, et korjata kogemusi. Kuid areng ei sĂ”ltu ainult kogemuste korjamisest, vaid ka töötlusest. Kelle liptormina pole tööle lĂ€inud, selle meel töötab ainult vĂ€lise jĂ”uallika peal.
Inimesed kardavad surra, kuna siis tÔmbub nende meel tÀpselt nii vÀikeseks, kui on liptormina ehk kui palju iseenda jÔu pealt suudame kehasid luua. Reaalselt 1-2 mÔÔdet. Kes on juba 9mÔÔtmelises kehas elanud, see tahab seda jÀlle ja jÀlle kogeda.

Kellel on kĂ”vasti arenenud meel, on vĂ€ga tundlik. Meel liigub teiste kehade sees. NĂ”ia taju pole muud kui meel, mis liigub erinevate teisikute, hingeosade, teadvuselaanide jm vahel. Mida paremini suudab meel kanda infot ĂŒhelt teisikult teisele, seda tugevam on inimese reaalsustaju. Iga kord, kui inimene eitab reaalsust, lĂ”hub ta enda meelt. Illusioonid on meele sees olevad infovoogu moonutavaid filtrid – midagi lĂ”ikavad Ă€ra ja midagi nĂ€itavad.

Isiksus on see, kelle meel on tugevalt ĂŒhendatud fĂŒĂŒsilise keha ja tema kĂ”rgema mina vahel. Kui inimene on nagu selgrootu mollusk, siis on tal kehvasti arenenud meel – info ei liigu. Kui inimesel on vÀÀrisik(sus), siis ei ĂŒhenda meel inimese keha ja kĂ”rgemat mina, vaid ĂŒhendab hoopis keha ja Ainujumala sĂŒsteemi.

Tujumuutus ehk meelemuutus tuleneb sellest, et kusagil tasandil on toimunud mĂ”ne teisikuga muutus ja see kandub lĂ€bi meele siia fĂŒĂŒsilisele tasandile. Nt sai mĂ”ni teisik haiget ja inimene hakkab tundma ennast Ă€kitselt emotsionaalselt halvasti. Kui kogu aeg on halb olla, siis on mĂ”ni teisik vangis ja teda piinatakse. Arstid pakuvad selle tunde vastu antidepressante ehk meeletapjaid. Meeleseisund muudab ka meie keha. Kui meelt tappa, hakkab keha lagunema.

Meeletu tĂ€hendab, et meel ei toimi. Meeletult armastaja nĂ€eb ainult enda vajadust ehk ta tarbib teist lĂ”putult. Nn meelega armastamine tĂ€hendab teise tunnetamist, temaga arvestamist. Nt meeletu tarbimine tĂ€hendab, et meel ei taju Ă€ra, mida tarbid, mida vajad. Nt meeletult mĂ”tlejad on zombid, programmide levitajad, kes ketravad ĂŒhte programmi.

Protsessimina/vektormina ehk vÀgi toimib ainult kahe punkti vahelise vastasmÔju pealt.
(Ibraudi algeharu, seotud vaimu nullteisikuga)
Ühte kehasse vĂ€gi tulla ei saa. VĂ€e eelduseks on mitmikkeha (vt mĂ”istet „mitmedimensionaalne olend“). VĂ€gi on vĂ”ime hallata mitut keha korraga. VĂ€gi kehastub antireaalsuses. Seega oma vĂ€e leidmiseks tuleb luua kontakt oma antireaalsuse teisikutega.
Kui me sĂŒnnime, kehastub ĂŒks pool meist siia, teine pool antireaalsusesse. Enamusel inimestest antireaalsuse teisikud ei tööta. Antireaalsus jaguneb osadeks nii horisontaalselt kui ka kihiti vertikaalselt. Antireaalsuse kehad on vĂ€lja tĂ€helepanupunktid. Need on nagu protsessi vardad, mille vahel tekivad sĂ€rinkaared. VĂ€gi on nagu jĂ”ukaar vĂ”i sild, mis kehastub nende kehade vahel.

Kehastuvad korraga nii meel kui vĂ€gi. Keha on meele ja vĂ€e vahelĂŒli. Meel on sisemine liikumine, vĂ€gi on vĂ€line. Protsessidega saab muuta meelt ja vastupidi. Nt meeleseisundit ehk suhtumist muutes muutuvad ka protsessid su ĂŒmber. Meel reageerib vaid muutustele ehk protsessidele. Ei reageeri staatilistele punktidele. St me tajume oma meelega maailma vaid lĂ€bi protsesside. See on vĂ”rreldav haisvasse ruumi minekuga. Alguses tunneme lĂ”hna, kuid kauem viibides harjume Ă€ra.


2 tööna vĂ€ljenduvat mina – vĂ€li ja struktuur

Suur mina on vÀli, mis ehitab maailma, visiooni. (Ohhi algeharu, hinge nulliteisik)
Suurt mina ei saa vaadelda kui keha. Suurt mina vÔiks defineerida kui vÀli (asub astraalis). Kui inimese tase on kuni kolm astet, siis ta pole vÔimeline midagi looma. Tema suur mina ei avaldu.
KÔik maailmad on paarismaailmad. Universum sai tekkida, kui on paarisuniversum (loe artiklit). Ka planeedil on 2 poolt. Planeet on Looduse suur mina ehk vÀli, mis loob maailma.
Maailmas tehtavad muudatused mĂ”jutavad nii protsesse kui struktuuri (vt tahuka pilti ĂŒleval).

PÔrgumina ehk puhastav pool. Ka struktuuride looja, korra mina. (Toki algeharu, teadvuse nulliteisik)
PÔrgumina on korralekutsuv jÔud, mis loob kaosest korra, rahu ja selguse. PÔrgumina ei eksisteeri kunagi iseseisvalt. PÔrguminal on vÔime meie sisse pugeda ja mÔjutada.
Inimesed, kel on pÔrgumina, suudavad ennast muuta. PÔrgumina ei saa tekkida, kui liptormina ei tööta.
Struktuur mĂ”jutab nii meelt kui maailma (vt tahuka pilti ĂŒleval). Meel saab minna sellisesse kehasse, kus on sees juba struktuur. Kui struktuur muutub, muudavad inimesed meelt. Nt kui eile loobiti sind kividega, siis pĂ€rast vĂ”imuvahetust rÀÀgivad need samad inimesed, et olen alati sinu poolt olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group