Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

orjastamine läbi tuupimse
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
tushka2

vanatüdruk võib mõelda ka seksist hoidumisest, sest seximine seotud hirmudega.

näiteks kui paastud selleks, et kardad energiat kaotada, oled ka peaaegu vanatüdruk.

sõjamehe laitmatus vist ütles, et pead tegema valikud nii, et koguda võimalikult palju isikliku jõudu. tegelt pole ette kirjutatud, kas selleks on seximine või mitteseximine konkreetsel hetkel. meie sexipõhises ühiskonnas on loomulik mõistuslik käitumine enamasti seximine, millest ajutine "loobumine" annab jõudu. sellest vist on tehtud omamoodi üldistus ja seisukoht.


hirm on jah rohkem siinsete inimeste teema, sest siin näevad kõik ainult hirmu, kellelegi allajäämist, isegi kui hirmu pole tuleb see endale ettekujutleda, muidu elad patuga pooleks...oh teid nõrgukesi Laughing

minuarust ei pea üldse vanatüdruk hirmu tundma, mõnda inimest tõesti seks ei huvita, lihtsalt ei huvita.

kardad kaotada? nu mida sa kardad, sa saad ju kohe ennast uuesti energiat täis laadida - sööd kõhu täis, vaatad mõnd komöödiat ja oledki energiast pakatav. inimeses kõik ringleb, energia tuleb ja läheb - inimene pole aku mis ladestab ja ladestab...

hmm, oled sõjamees? meie ühiskonnas ruulivad stereotüübid, tegelikult on neid igapäev seksijaid ikka ülivähe. Kas sa seksid kolm korda päevas, seksib siin üldse keegi kolm korda päevas?? mina küll mitte:))

Mida siis põdeda on?


Viimati muutis seda tushka2 (Esm Aug 09, 2004 2:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
ork kirjutas:
kui naine ei saa mehest võitu...
püüab see naine lipitsedes ja kiites teda enda poole võita


Sinu arust polegi naistel siin ilmas muud teha kui meeste ees lipitseda või neid alistada? Üsna nukker elukogemus, peab ütlema. Aga eks meie illusioon ehk nähtav maailm ole meie silmade värvi.


äkki ork on sisemiselt ebakindel ja seetõttu näeb ta naistes tonte...?
eks sa tead teda paremini:)
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
tuttav jutt...minu enda elust tuttav. ...
(ikka selleks, et oma meest või väljavalitut alistada...alistada, mitte partneriks hakata).

aga katsu sa nii elada, et ei taha kedagi alistada. "9 tõdemuse tee" kõneleb energiadraamadest. kogu elu püüame üksteiselt energiat hankida ja üle trumbata, selle asemel, et seda hankida loodusest, lõpmatusest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 9:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
ork kirjutas:
kui naine ei saa mehest võitu...
püüab see naine lipitsedes ja kiites teda enda poole võita


Sinu arust polegi naistel siin ilmas muud teha kui meeste ees lipitseda või neid alistada? Üsna nukker elukogemus, peab ütlema. Aga eks meie illusioon ehk nähtav maailm ole meie silmade värvi.


ära nüüd ülbitse midagi ...olen seda sinu maailma ja sinu silmade värvi ka näinud.
haises väga vulva järgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
kardad kaotada? nu mida sa kardad, sa saad ju kohe ennast uuesti energiat täis laadida - sööd kõhu täis, vaatad mõnd komöödiat ja oledki energiast pakatav. inimeses kõik ringleb, energia tuleb ja läheb - inimene pole aku mis ladestab ja ladestab...

kuhu suundud? mida teed selle energiaga?

tushka2 kirjutas:
tegelikult on neid igapäev seksijaid ikka ülivähe. Kas sa seksid kolm korda päevas, seksib siin üldse keegi kolm korda päevas?? mina küll mitte:))
ma arvan, et mõni sexib ka 3 x päevas, et oma luulu reaalsusest üleval hoida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
tushka2 kirjutas:
kardad kaotada? nu mida sa kardad, sa saad ju kohe ennast uuesti energiat täis laadida - sööd kõhu täis, vaatad mõnd komöödiat ja oledki energiast pakatav. inimeses kõik ringleb, energia tuleb ja läheb - inimene pole aku mis ladestab ja ladestab...

kuhu suundud? mida teed selle energiaga?

* mina ei tee midagi, ma isegi mõtle sellele kunagi. hoopis mina peaks seda sinult küsima:)

tushka2 kirjutas:
tegelikult on neid igapäev seksijaid ikka ülivähe. Kas sa seksid kolm korda päevas, seksib siin üldse keegi kolm korda päevas?? mina küll mitte:))
ma arvan, et mõni sexib ka 3 x päevas, et oma luulu reaalsusest üleval hoida.


* no ma räägin ju et neid on ülivähe kõigi inimestega. Ja las nad seksivad, sinult ju see tükki ei võta. aga mööda nööri sa neid käima ei pane, eriti kui see on sinu nöörSmile
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="ork"][quote="coco"]
ork kirjutas:


ära nüüd ülbitse midagi ...olen seda sinu maailma ja sinu silmade värvi ka näinud.
haises väga vulva järgi.


ork sa oled ikka paras mats küll, halvas võrdes...
aga mis sa tõeliselt eesti mehelt ikka tahad,
oleks vaja veel 700 aastat orjaaega,
et midagi paremuse suunas muutuks...
Tagasi üles
Froind
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mõni päev sain valmis esseega, mis väljastab mu vaadet kooli osas.
Lugeda saab siis siit, kui keegi tahab.[/url]
_________________
Froind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
tenno. räägi sellest lähemalt.

on selline raamat "Üheksa tõdemuse tee", autorit ei tea. üsna naiivne, aga proovisin kirjutatut rakendada. hakkasin ennast ja teisi jälgima, tõesti hangin energiat ja enamasti mitte loodusest. olen hea ühiskonna õpilane.

ühiskonnas on välja kujunenud teatud käitumistüübid, erinevad viisid energiat hankida. Need olid hirmutaja, eemalseisja, mina-vaeseke, ülekuulaja. kasutame neid pidevalt kombineeritult, olenevalt sellest, kellega kokku satume.

soovitan endal läbi lugeda, ja rakendada, kui sobib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

<<* mina ei tee midagi, ma isegi mõtle sellele kunagi. hoopis mina peaks seda sinult küsima:)<<

mina enamvähem tean, kuhu suundun, iseasi, kuidas välja tuleb.
kui sa ei suundu kuskile, pole vahet, mida teed.

<<* no ma räägin ju et neid on ülivähe kõigi inimestega. Ja las nad seksivad, sinult ju see tükki ei võta. aga mööda nööri sa neid käima ei pane, eriti kui see on sinu nöörSmile<<

iseenesest kena pilt oleks, kui saaks inimesed nööri peal sexima. kui saad inimesed seda tegema, mida sina tahad, saad ka hulga energiat neilt. Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
<<* mina ei tee midagi, ma isegi mõtle sellele kunagi. hoopis mina peaks seda sinult küsima:)<<

mina enamvähem tean, kuhu suundun, iseasi, kuidas välja tuleb.
kui sa ei suundu kuskile, pole vahet, mida teed.

* no räägi kuhu sa suundud:) aga muidu jah, mina ei viitsi kuhugi suunduda, mul niigi hea

<<* no ma räägin ju et neid on ülivähe kõigi inimestega. Ja las nad seksivad, sinult ju see tükki ei võta. aga mööda nööri sa neid käima ei pane, eriti kui see on sinu nöörSmile<<

iseenesest kena pilt oleks, kui saaks inimesed nööri peal sexima. kui saad inimesed seda tegema, mida sina tahad, saad ka hulga energiat neilt. Idea


* mes energiat sa teiste seksimisest saad, pealegi polnud mul nagu mingit probleemi, ma nagu sinus nägin seda. ära aja nüüd ennast minuga segamini eks Laughing
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
ära nüüd ülbitse midagi ...olen seda sinu maailma ja sinu silmade värvi ka näinud.
haises väga vulva järgi.


Kui kellegi arvamus on sinu omast erinev, st ei allu vastuvaidlematult, liigitub see muidugi ülbitsemise alla Smile
Nina-kõrva-kurgu-silmaarsti soovitav külastada, ehk saad abi oma kiivakiskunud aistingutele-meeltele.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

<<* no räägi kuhu sa suundud:) aga muidu jah, mina ei viitsi kuhugi suunduda, mul niigi hea<<

vaikin

<<* mes energiat sa teiste seksimisest saad, pealegi polnud mul nagu mingit probleemi, ma nagu sinus nägin seda. ära aja nüüd ennast minuga segamini eks Laughing<<

mitte teiste seximisest, vaid sellest et teised teeks seda, mida sina tahad.

ma pole omast arust sinust kirjutanud. olen rääkinud vanatüdrukust, nunnast, endast. ma ei tea, kellega neist sa ennast samastasid. kuigi vist mainisin, et oled ka vanatüdruk (tinglikult), kui hoidud sexist hirmu tõttu. kuna sul hirme pole siis... , ma ei tea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
<<* no räägi kuhu sa suundud:) aga muidu jah, mina ei viitsi kuhugi suunduda, mul niigi hea<<

vaikin

* tähendab, ma peaks siis kuhugi liikuma? aga kui ma ei taha või on see sama ennekuulmatu nagu vanatüdruk ei taha lihtsalt seksi? (muie)

<<* mes energiat sa teiste seksimisest saad, pealegi polnud mul nagu mingit probleemi, ma nagu sinus nägin seda. ära aja nüüd ennast minuga segamini eks Laughing<<

mitte teiste seximisest, vaid sellest et teised teeks seda, mida sina tahad.

* no mina polegi vist tahtnud või millest sa seda väljalugesid?

ma pole omast arust sinust kirjutanud. olen rääkinud vanatüdrukust, nunnast, endast. ma ei tea, kellega neist sa ennast samastasid. kuigi vist mainisin, et oled ka vanatüdruk (tinglikult), kui hoidud sexist hirmu tõttu. kuna sul hirme pole siis... , ma ei tea.


* mes, millest sa väljalugesid et ma seksist hoidun? sina ikka rääkisid kuidas kõik hooravad...raiskavad oma energiat jne.
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

oijah - midagi ei oska öölda

a ma parem tsiteerin seda lugu

Tsiteerin::
KUUD EI SAA VARASTADA

Mõtlusõpetaja Ryokan elas mäejalamil hütis väga lihtsat elu. Ühel õhtul külastas tema onni varas, kuid nägi, et sealt ei ole mitte midagi varastada. Koju naasnud Ryokan leidis varga eest. Ta pöördus hulkuri poole: "Oled minu külastamiseks pika maa maha käinud, sa ei tohi tühjade kätega koju minna. Palun võta minu riided kingituseks." Hämmeldunud varas võttis riided ja lahkus.
Ryokan aga istus alasti ja vaatles kuud. "Vaene sell," mõtiskles ta, "soovin, et oleksin saanud talle anda selle imeilusa kuu."

_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

<<tushka2"] mes, millest sa väljalugesid et ma seksist hoidun? sina ikka rääkisid kuidas kõik hooravad...raiskavad oma energiat jne.<<

see oli abstraktne näide. ma ei eelda midagi. ometi ärritas sind.
ma rääkisin ka sellest, et ma ise olen ka proovinud hoorata ja mitte hoorata ja energia saamine sõltub millestki muust kui hooramisest või mittehooramisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arvan, et tushka on mitte nunn, aga munk ja seepärast su jutt tuskale mõelduna tundus.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
<<tushka2"] mes, millest sa väljalugesid et ma seksist hoidun? sina ikka rääkisid kuidas kõik hooravad...raiskavad oma energiat jne.<<

see oli abstraktne näide. ma ei eelda midagi. ometi ärritas sind.
ma rääkisin ka sellest, et ma ise olen ka proovinud hoorata ja mitte hoorata ja energia saamine sõltub millestki muust kui hooramisest või mittehooramisest.


* ärritas?, oh kui kaks inimest räägivad siis kindlasti on üks neist ärritunud ja teine hirmul, vastasel juhul on nad imelikud (muie)
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2004 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

vanatüdruk on prototüüp, ei eelda sugu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group