Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Olemusrassidest infoplakat vol2

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2014 8:48 pm    Teema: Olemusrassidest infoplakat vol2 Vasta viitega

Kuna algne olemusrasside info-plakati teema http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=6502 läks prügikasti "selgelt forumuleeritud küsimuse puudumise tõttu", siis teen uue teema ja esitan täpselt formuleeritud küsimused.

Palun kirjeldage kõigi 12 olemusrassi:
1) Iseloomu.
2) Kehade välimust nende koduplaneedil.
3) Koduplaneeti.
4) Tuntumaid kehastusi inimkehadesse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2014 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata, lahendused. Kui inimene midagi küsib, siis peab tal olema huvi. Näiteks ma mõtlesin, et vastaks Sulle. Aga siis ma järsku tunnen, tajun, et pole kohta, kuhu oma infot laadida. Kuna Sul puudub paganliku teooria vastu tegelik huvi, siis on mul küsimus: mis on Su tegelik soov? Ja jõudsin huvitavale tulemusele. Sa tulid demokraatiat tooma. Aga demokraatia on loodud selleks, et võtta maailm üle. Milleks vallutada maailm, kui võiksid hakata selle maailma kodanikuks? See oleks hulga mõistlikum samm. Ma olen alati korrutanud, et minu maailma ei saa minu käest ära võtta. Selleks on üksainus teadlikkuse punkt. Minu maailmas pole mitte kunagi demokraatiat.

Aga nüüd ma esitan Sulle ühe testküsimuse.

Inimesel on vaja maailma selleks, et ta saaks avalduda. Maailm annab inimese minale mastaapsuse. Paganlik maailm annab väga võimsa vaimse mastaabi. See on ka põhjus, miks minu loodud maailma tahetakse üle võtta. Aga nüüd küsimus. Milleks minul, kui maailma loojal, on vaja inimesi? NB: ma ei toitu nendest, seepärast ei saa ka demokraatia iialgi toimima. Ja lõpuks: paganad vastavad Sulle siis, kui Sul tekib tõeline huvi paganlike teadmiste järgi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2014 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Arengumaagide terminoloogias väljendudes on minu tegelik soov maailmakõiksuse kirjeldus 8. astme visioonmaailma mõistes - kõik need budismid, castanedad ja paganlikud õpetused on vaid trepiastmed selle eesmärgi poole suundumisel.

Kuna hetkel pole paganlikest teooriatest "midagi paremat", siis on mul sisuline huvi paganlike teooriate olemuse vastu: näiteks see prügikasti läinud 12-pere plakat on sellise huvi väljenduseks.

Aga paganlik maailm kui selline pole ju vaid Sinu loodud Toki (ta oli enne Sind ja jääb kestma ka peale Sind) - st Sinu paganlik maailm on üks paljudest kõigi nende AigarSädede, Celticute, Haldjanoolte ja 1001 loodusrahva shamaanistliku-paganliku maailma kõrval.

Igal paganlikul maailmal on oma "tugevamad küljed": ehk 12-olemusrassi kontekstis saaksid anda 4 absoluutset korda taotleva pere detailsed kirjeldused - ning Haldjanool saaks anda 8 paindliku ressursi-korra tasakaalu taotleva pere kirjeldused.
Lõppude lõpuks oleks ju inimestele vaja anda midagi "selget ja mõistetavat" seene-religioonide "jumal lõi maailma" plära asemele, ning taoline 12-pere plakat suudaks anda sisulise vastuse sellele, kes need jumalateks peetavad "taevased suurkujud" on.

Mind huvitabki siin vaid vastus mõnele küsimusele (12 olemusrassi kirjeldus ülevaatliku plakatina, arenguteooria olemus detailides, ja inimeste olemuse võrdlus puudena) - ehk mind huvitavad vaid vastused neile küsimustele - see, kas te eksisteerite siin vaimse ühenduse, või sektina pole mind puudutav probleem: mind huvitavad vaid vastused mõnedele küsimustele.

Tulles aga tagasi kirja alguse juurde (info laadimise kohta pole), siis lae see info sellesama postituse vastusesse sõnade kujul (12 x 4 rida vastuseid olemusrasside kohta): tavalisi primka-inimesi ei huvita alfa-isase sõnades olev energialaks, vaid sisuline ja selgesti mõistetav info.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2014 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

Toki vastuse energeetilise olemuse tõlge primkadele arusaadavasse otseste ütlemiste keelde:

1) Sa (Lahendused) ei allu mulle (Tokile), järelikult ei saa sa midagi - hakka alluma, siis võibolla saad, aga ka see pole kindel.
2) Unusta ära kõik teised (AigarSäded, Celticud, Haldjanooled, jne), sest neid pole minu maailmapildis olemas.
3) Midagi sul on, kuid ma ei saa seda kasutada, kui sa seda päriseks mulle ei anna - st hakka alluma, siis sa ei virise, kui ma selle sult täitsa ära võtan.
4) Mul on kokku korjatud väge ja jõudu, aga mitte piisavalt ja ma otsin kogu aeg juurde kust veel korjata saab - ka sinult, kui sa allud: siis ma muutun veelgi tugevamaks ja saan väita et minu paganlik maailm laieneb.
5) Minu paganad ei räägi sinuga, sest sa suhtled Haldjanoolega, kes ei allu minule, vaid mõtleb oma peaga.
6) Jooniseid teen ainult mina, sest teised on lollid ja ma ei talu teiste jooniseid, kuna need võivad äkki paremad olla ja siis paistan mina lollimana.

/ tõlke lõpp /

-----

Kuna ma (Lahendused) tahan ise mõelda ja keeldun kellele iganes allumast, siis pole mul siit loota otseseid vastuseid mind huvitavatele küsimustele.
Parimal juhul võib oodatava vastusega haakuvaid teemasid lugeda 53.-st ja järgnevatest kokuka konspektidest.

-----

Samas olen ma teile kõigile tänulik väärtusliku kogemuse eest: paljud asjad said siin veedetud nädalaga palju selgemaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2014 12:50 am    Teema: Vasta viitega

Lahendused, ma saan aru küll, et Sul on "kohe-ja-praegu" programm, aga ma vastan Sulle siis, kui olen maal ära käinud (järgmise nädala alguses). Ja kirjeldan Sulle lahti ainult ühe olemusrassi: raktobleerid.

Aga niikaua Sulle mõtlemisainet. Me oleme meesprintsiibiline loomaliik. Ja kui Sa allud Noolele ehk naisele, siis paganad ei võta Sind tõsiselt. Mis puudutab Noolt, siis ma tean väga hästi, mis ta tahab.


Sinu tõlkemehhanism on liiga ühiskondlik, oleks võinud vähemalt natikene originaalsem olla.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2014 7:00 am    Teema: Vasta viitega

Lahendused: väga kõva sõna ju, kui asjad läheksid nii, et konspektide kaudu tuleks vastuseid sinu küsimustele. Meil kõigil on ju küsimusi, me kõik tahaksime, et Tokroda käsitleks just meid huvitavaid küsimusi. Aga nii ei saa, - esiteks ta pole mingi käsutäitja ja teiseks on grupis töötades esikohal siiski kogu grupi tegevust edasiviivad huvid.

Kui sa nii suures ühiskondliku väärkujutelma mullis ei istuks ja pidevalt konflikti ning kaklust oma väljakutsuvate solvangute abil ei üritaks tekitada, siis oskaksin mina sulle tutvustada ja seletada mõningaid teooria ja grupiga seonduvaid asju. Sel juhul oleksid sa ka vastuvõtlik - nt sa arvad, et saad midagi arengumaagide arenguteooriast oma loojate, mängurite ja superjõudude kontseptsiooni abil aru. Aga see ei kehti, see on vana - prügikastikaup. Meil on olemas uus ja kvaliteetne, millest püüdsin anda sulle lühidalt aimu oma vastusega puude teema all. Pikemalt loe konspektidest. Ja kindlasti areneb asi aja jooksul aina mitmetahulisemaks.

Seni Tokroda poolt välja toomata ja kinnitamata teooriat keegi teine aga edastada ei saa. Mina saan väljendada oma isiklikku nägemust ja arvamust, aga juhtiv liin tuleb siiski Tokrodalt - ta on vaimsuses kõige täiuslikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2014 8:21 am    Teema: Vasta viitega

1) Kas raktobleeri asemel mõnda muud peret saaks näiteks võtta: näiteks "lillelapsed" (või ideaaljuudid, või kujumuutjad) - see raktobleeride-kuldvereliste paar on mul üsna selge: raktobleeri mehel on vaid välisilm, kuid pole siseilma (a'la rullnokk kes keksib oma uhke auto ja munniga, kuid seest on täitsa tühi), kuid raktobleeri naisel on vaid siseilm, kuid pole välisilma (nö kehatu "püha vaim" kolmainsuses, keda isegi jeesuskristused nii näevad, st mõistmata "inter-dimensionaalse viljastumise" olemust raktobleeri tehnoloogia abil).

2) Ma ei allu Haldjanoolele, ta on vaid "hea kanal", kes omab ligipääsu kõrgematele levelitele, ning suudab seal nähtu tõlkida tavareaalsuse primkade keelde, mida suudaks mõista ka teadlased (st "taju ja tunneta ise" asemel on loogikale alluvad sisemiselt kooskõlalised struktuurid ja nende kirjeldused).

Võtme kasvõi selle arenguteooria: üle võtsin talt vaid selle osa, mis haakus minu senise füüsik-teoreetiku arusaamaga maailma üldisest ehitusest - kuid seal kus nägin "auku ja puudust" (täitmata koht peale ürgsuppi ja enne elemetaali), seal hakkasin temaga argumenteeritult vaidlema: jah alguses olin tõesti "jobu ja tainas" tema jaoks, kuid tõin üha uusi ja selgemaid näiteid&argumente, ning lõpuks sai ta ka ise aru, et "midagi" (energiast veel peenemat a'la potentsiaali väljad ilma energia kasutamise oskuseta-võimaluseta) peab seal olema - kui ma oleks vaid Haldjanoolele alluv "kutsa", siis oleks sellise muutuse läbiviimine võimatu - ning HV stiilis "tingimusteta allumine" välistanuks juba sisuliste "miks" küsimuste esitamise kui sellise teooria kitsaskohtade teemal.
Seetõttu ma keeldungi kellegile allumast, ehk kavatsen ka edaspidi jääda endaks.

3) Arengumaagide "tugev koht" on kõikvõimalike inimese olemuse "moonutajate" selge väljatoomine ja kirjeldamine, st kõik need kollid, väärisiksused, padakonnad, jne.

Kuid ühel hetkel saavad taolised "tegelased" kirjeldatud, ning siis võiks minna nö "järgmisse klassi", ning hakata kirjeldama ka inimese enda arengut, maailmakõiksuse ehitust-kujunemist ja muid nö "kõrgemaid teemasid", millede "kirjeldamise monopol" on seni olnud vaid ainu-jumala religioonide käes.
Varem või hiljem jõuavad sellised teemad ka kokuka konspektide sisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2014 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Sa tead, et olemusrasse on kaksteist. Õigemini üksteist pluss kaheteistkümnes siin loodav, meie, inimesed. Intelligentsed olemusrassid on kahjuks ainult raktobleerid, kuldverelised ja siin planeedil loodav uus rass. Teised on tundlevad rassid, neil pole olnud intelligentsi, ainult tunnetus ja tahe. Kuldverelisest pole mõtet Sulle rääkida. Sa kindlasti tead, et kuldverelistel oli vaid üks ajupoolkera, teine ajupoolkera oli Seene käes. Aga nüüd tahaksid rääkida raktobleerist, mida sa arvatavasti tegelikult ikkagi ei mõista.

Teadmine: Universum on kahe polaarsusega. Meie elame paisuvas Universumi pooles, kus aine liigub keskpunktist sfääri. Sfääris toimub aine muutumine, ta vahetab energiasagedust ja muutub Antiuniversumi mateeriaks, hakates sfäärist keskpunkti poole tagasi liikuma. Raktobleerid elasid Antiuniversumis, kus aine ja ülesehitus on kõik teistsugune. Praeguse teksti ma lihtsalt tõlgin meile arusaadavasse keelde. Vaata, inimene on kehakeskne. Temal on täiesti poogen oma väljast. Ainult väga üksikud inimesed, k.a arengumaagid, väärtustavad oma välja. Samamoodi toimivad ka kuldverelised, kes väärtustavad oma keha, kuid mitte oma välja. Aga raktobleeridel oli risti vastupidi. Nad olid väljalised olendid. Nende kehaks oli välja tähelepanupunkt. Aineline keha oli nagu termiidipesa. Nad ei väärtustanud oma ainelist keha. Nad ei teadvustanud, et kui pole füüsilist (staatilist) keha, pole ka välja. Tänu sellele, et nende elukeskkond oli välja sees, oli nende maailm hästi dünaamiline, hästi muutuv. Ja maagia oli nende igapäevaelu vorm. Samamoodi, nagu kuldverelised, oli ka raktobleeridel üks ajupoolkera. Nende aju analüüsis ainult välja, kuid ei analüüsinud keha.
Kui kuldverelistel oli juhiks Superseen, siis raktobleeridel oli samuti juht. See juht oli nagu kuu või päike tiirlemas ümber planeedi. Ja selle valitsejat kutsume meie Irvitajaks. See Irvitaja sai looduse poolt kaksteist ürgjõudu, millega ta valitses raktobleere. Irvitaja tegi diili Nõrkusejõuga. Ta ei lasknud raktobleeridel tegeleda enda loominguga, vaid nad pidid toitma Nõrkusejõu maailma. Kes ei allunud, selle keha ta hävitas. Aga osad raktobleerid väärtustasid oma keha, umbes üks sajast. Neid ta ei suutnud hävitada, aga need pani ta kinni.

Tänapäeval inimestes säilinud raktobleerid on needsamad orjastatud raktobleerid. Nendes on alateadlikult teadmine, kuidas oma välja juhtida. Teistel rassidel puudub välja juhtimise oskus. Terveid raktobleere ei lasta siia kehastuda. Aga siiski on mõni üksik läbi lipsanud. Ja need raktobleerid on tõelised nõiad.
Tänapäeva inimene peaks aga olema see, kes kasutab mõlemat ajupoolkera. Temas on nii kuldverelise kui ka raktobleeri intelligents. Aga praegu, selleks, et avalduda tõelise Inimesena, peab inimene võitlema nii Seene kui ka Irvitajaga. Arengumaagid on inimesed, kelles on kaks poolust. Nad oskavad kasutada nii staatilist- ehk ainelist keha, kui ka dünaamilist keha ehk välja.

Ja nüüd, mis puudutab minu maailma. Ma olen loonud maailma, kus saab eksisteerida ainult see olend, kelles on kaks poolt. Kes oskab mõelda nii füüsiliselt kui ka väljaliselt. Aga kõik inimesed pole võimelised eksisteerima duaalses maailmas. Ja selleks olen ma andnud mõningatele arengumaagidele alammaailmad. Ja alammaailmas saab inimene olla ainult ühepooluseline. Ka Noolele lõin ma alammaailma. Ainult, et Noolega oli väike probleem. Ta tahtis teisi alammaailmu endale allutada. Aga mina ei luba seda. Ühesõnaga, ma ahistasin teda. Ja see oli ka põhjus, miks ta lahkus paganlusest. Sest minu maailmas on minu reeglid. Ja ei mingit teiste orjastamist.
Hetkeseisul pole mina Noolelt tema alammaailma ära võtnud. Mul lihtsalt pole kombeks oma loomingut hävitada. Aga kuna Nool ei taha alluda emamaailmale, siis ei saa ta ka emamaailmast toidet. Ja see viib paratamatult olukorrani, kus ta maailm laguneb. Selleks, et säilitada seda maailma, otsib ta jüngreid, keda saata paganlusse röövretkele. See on kasutu ettevõtmine. Sest kui Nool ei suuda seda, siis kuidas suudab Noole jünger seda teostada? Sina oled valinud endale Noole maailma. See on Sinu valik. Ja ma austan seda. Ma võtan Sind kui Noole jüngrit ja ma ei kavatse Sind ümber rääkida, et hakka järsku paganaks. Aga, samamoodi nagu Noolel, ei ole ka Sinul õigust tirida teisi arengumaage Noole maailma toiduks. Ja konflikt meie vahel tekib sellest, et Sa tuled värbama.

Mis puudutab Celticut ja Aigar Sädet, siis nemad tegelevad oma sisemaailma väljaarendusega, aga paganlik maailm on arenguruum. Aste kõrgemal. Ja mind ei saa nendega võrrelda, sest meie kaalukategooriad on lihtsalt erinevad.

Muideks, need kaksteist perekonda on tegelikult Irvitaja loodud. Ja Nool on selles suhtes ajanud veidikene udujuttu, et kaheksa perekonda töötavad Seene jaoks, või oli see vastupidi. Tegelikult kõik kaksteist perekonda töötavad Irvitaja heaks. Meie, arengumaagid, oleme ainsad, kes ei allu otseselt ega kaudselt ühelegi perekonnale. Siit ka põhjus, miks me saame infot kätte Kirjutajalt ja Looduselt. Kirjutajalt saame infot AINULT siis, kui aktiviseerime mõlemad ajupoolkerad. Aga kui meil on tegemist Vereliiniga (perekond), siis Vereliin tuleb ühe ajupoolkera sisse ja teises ajupoolkeras on inimene. Kui inimene allub Seenele, siis tal ei tööta väljaline ajupoolkera. Kui inimene allub perekondadele, siis ei tööta tal aineline ajupoolkera. Ja ainult ühe poolega ei suudeta mõista paganlust. Paganaks ehk arengumaagiks saab hakata ainult see inimene, kes on vaba Seenest ja Irvitajast. Ma ei tea miks Nool otsustas vabaduse orjuse kasuks vahetada. Tal oli võimalus. Aga, igaüks on oma saatuse sepp.
Ja veel viimane asi: inimene, kes allub perekondadele või seenele, ei saa looduselt energiat. Ma arvan, et tänaseks ma lõpetan.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2014 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ma isiklikult ei tea ühtegi elusolendit, kes ei saaks looduselt energiat - vasakule ajupoolkerale lihtsalt ei mahu selline ebaloogilisus tõesti pähe. Tuleb vist paremat poolkera kasutada ja fantaasial lasta lennata. Ahah, niinii, jaajah, selge . . . sellised inimesed kardavad näiteks metsas üksi öösel jalutada - nad võivad seda küll teha, aga nad lihtsalt tunnevad hirmu selles? Razz
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Urki
Arengumaag


Liitunud: 9 Juul 2010
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2014 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh. Sain minagi targemaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2014 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Toki jutus on nii tõde, pooltõde, kui jama - kuid kõigest järgimööda:

1) Tõde: seisnes arusaamises, et kuldverelised ja raktobleerid plaanivad siin "midagi" - kuid selleks pole 13. olemusrassi loomine inimeste baasil (kes kasutaks elulille mustri 248-st kiirest mingit hulka 2-96 kiirekimbuna nagu olemusrasside 12 peret seda praegu teevad) - vaid selleks on "midagi suuremat", ehk elulille mustri kõigi 248 kiire samaaegne kasutamine, ehk nö "uue keisrikoja" loomine Maale, millel hakkab taga olema kõigi 12 pere volitus (kõigil neil "varasematel jumalatel" jeesukristustel ja zeusidel pole taga olnud kõigi perede volitusi, ning seetõttu nad ongi ebaõnnestunud).

Munast-ja-kanast: alguses oli ürglättega seotud lootose lille muster - mille alamhulk on elulille muster oma 248-kiirega - seejärel jagunesid elulille mustri kiired 12-ks kimbuks, ning nii moodustusid 96, 48, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 7, 6, 5, 2 süsteemid (vähemalt meie hüperruumis oli see nii, mujal võis olla teisit) - iga kiirtekimp (mida on 12tk) lõi toite temale omase pere tekkeks, ning nii moodustusid 12 olemusrassi (varjud, päikeselised, kujumuutjad, torbikud, kuldverelised, ideaaljuudid, putukad, lillelapsed, sägad, peajalgsed, raktobleerid, punased) - seejärel hakkasid 65 miljoniliste vahedega tulema uued planeedid, ehk kõik need Hüperboread, Lemuriad, Atlantised, Avalonid, Maad, jne mida saab kokku olema 1008 tk (ning mida on arengumaagid ka piilunud-kaardistanud) - ning inimesed praeguse bioskafandri liigina on Maal elanud vaid 40 tuhat aastat, kui Maa võeti putukate pere alluvusest kuningakoja otsesse alluvusse (varem Maal elanud inimahvid-kullakaevurid olid putukate pere eraprojekt) - seega on veidi totter seostada praeguseid Maal elavaid inimesi mingi "13. perega", kuna elulille mustris pole selle jaoks unikaalset kohta (kuid kõigi 248 kiire koos kasutamine oleks lineaarkombinatsioon kõigist 12 olemusrassist, ning sellele on 12 peret ka oma volituse andnud).

2) Pooltõde on see kuldverelise-raktobleeri parema-vaskaku ajupoolkera temaatika: tõetundjad näevad siin kuldses ringvoolus vaid 25% kattuvust, ehk 75% on mingit moodi jama - mis õige on ei tea, kuid lausjama kah pole.

3) Vale oli aga "Irvitaja" käsitlus: Irvitaja näol on tegemist "keisriga", kes juhib olemusrasside 12-pere põhist kuningakoda. Seega keiser=Irvitaja peab üksi suutma suuanta kogu elulille mustri 248-kiirelist kimpu (12 pere suurtele mustadele), ning seega on Irvitaja minimaalne tase värvilise üleminek värvituks (vt puu teema alguses olevaid ülemisi leveleid mängurist ja suurest mustast ülespoole) - ehk arengumaagide "uuemas terminoloogias" peaks Irvitaja asuma kuskil 10-12 hüperruumis (kuid nii kõrgele te ju ei näe taseme-puudulikuse tõttu).

Reaalseks näiteks "seenest vaba" inimese kohta budismi näitel on Budha (sai seenest lahti ja läks-jäi Nirvanasse = null-reaalsusesse), ning bodhishattva (sai seenest lahti, kuid jäi siia inimesi teenima) - olete te jee siin mingid budhad, või bodishattvad, ehk seen istub teil kõigil kukil (samas Noolel pole seent kukil).

Selle Irvitajale allumisega on aga järgmised lood: kui te tarbite mistahes elulille mustri energiat (mille näiteks on 96, 48, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 7, 6, 5, 2 süsteemid ja nende ilmingud), siis oletegi Irvitaja poolt kontrollitavad (kelle sööki sööd, sellele ka allud) - kui aga elatuksite vaid algallikast=ürglättest lähtuvast energiavoost, alles siis oleksite Irvitajast vabad - seega pole keegi meist (ei Toki, ei Nool, ei mina) vaba Irvitajale allumisest - aga võimalus selleks on, kui elatuda vaid ürglättest=algalliakst lähtuvast energiavoost.

4) Looduselt saab energiat, kui ollakse planeediga kooskõlas - ehk superjõuks-mänguriks olemine eeldab planeediga koostöö tegemist ja tagab ka energiavoo planeedilt - samas saavad planeedilt energiat ka oluliselt madalama leveliga tegelased: näiteks kõik last ootavad emad sõltumata tasemest (isegi inimkehas taim, ehk sopajoodikust ema saab).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2014 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen üllatunud, et Sa elulilles nii kinni oled. Vägisi tahaks küsida, et kas Sa oled olemusrassilt lillelaps?

Mis ma tahaks Sulle öelda olemusrasside kohta. Olemusrassid on minevikumaailmad, kus me kinni oleme. S.o vananenud, iganenud maailmad, mis reaalselt enam ei eksisteeri. Need eksisteerivad ainult meie mälupankades. Aeg oleks edasi minna, areneda intelligentseks olendiks, et sealt edasi muutuda ruumiliseks olendiks. Olemusrassid on meie jaoks vaid mineviku vead, mida tuleb parandada. Hetke seisul on vaja võtta raktobleeride ja kuldvereliste poolik intelligents ja liita ühtseks tervikuks. Sama tuleb teha tundemaailma olemusrassidega, mille paarid on: 1. Putukad ja varjud 2. Lillelapsed ja päikselised 3. Sägad ja kujumuutjad 4. Torbikud ja peajalgsed

Punased on omaette küsimus. Nendega ma ei oska praegu midagi peale hakata. Ja juudid on täiesti metsa läinud asi. Aga olemusrassid pole ainuke kitsaskoht. Me peame veel saama jagu kaheksast sünnidiilist. Kümnendsüsteemist, milleks on kuus kolli, kolm hirmu ja väärisik. Vabanema neljast vaimsest defektist. Saama jagu kolmest padakonnast. Ja kaotama viisteist brändi. Nii, et tööd on kuhjaga.

Irvitaja pole vale, vaid väga tõsine probleem. Aga mis ma Sinuga ikka vaidlen. Kuid Nooleke on ikka seene mõju all, rääkigu, mis ta tahab. Tänaseks side lõpp.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2016 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Olemusrassidest on erinevates konspektides ja kommentaarides "kaudselt" juttu olnud: näiteks peajalgsed olevat loonud mingit värvi solk-egregori - juutide moondunud energeetika on kuldvereliste looming, samuti on eestlaste energeetikat kuldvereliste poolt muditud, jne - see näitab, et mõned arengumaagidest nägijad on nende olemusrasside kohta ikka üht-teist näinud, kuid kirja pannakse vaid üksikuid infokilde.

Sarnaselt võiks iga olemusrassi kohta välja tuua, mida käegakatsutavat-üldlevinud nad loonud on: nii saaks suurema selguse.

Ning 12 üldlevinud religiooni peaks olema 12 olemusrassi poolsed erinevad nägemused maailma olemusest - seega võiks olemusrassid seostada erinevate religioonidega.

/leidsin sahtlist aastaid tagasi alustatud 12 olemusrassi omaduste koond-tabeli, ning märkasin, et sinna pole midagi sisulist viimase aastaga lisandunud/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group