Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pruun planeet = meeste maailm.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 1:09 pm    Teema: Pruun planeet = meeste maailm. Vasta viitega

Kui me keskendume ennast pruuni vaimuparalleeli, siis satume sellisele naljakale planeedile, kus elanikond kannab parette. Paretikandjad jagunevad kaheteist värvi järgi. Algselt kui sinna sattusin, siis mõtlesin, et olen sattunud sõja planeedile. ned paretikandjad sõdisid pidevalt. Nojahh seal on ka kolmeteistkümnes rass, mustad paretid. Aga nad on seal, kui korravalvurid. nendega ei kakelda. ja kui juhuslikult lähebki madinaks, siis mustad paretid on alati teistest üle.
Hakkasin asja lähemalt uurima. Tuli välja, et sugu on tagurpidi pööratud. Meeste teisik seal reaalsuses on naine ja vastupidi. Vaatasin ennast. Olen seal kohevate pikkade juustega naine, kes pidevalt teeb maniküüri ja üldse on väga hoolitsetud. naljakas, aga siin reaalsuses olen täielik pohhuist. Välimusele ei viitsi üldse tähelepanu pöörata. Siis olen pannud tähele, et kui keegi lühisesse läheb, siis on selle inimese teisik pruunil planeedil maha löödud. ja kui ta muutub jälle normaalseks, siis on ta teisik ellu äratatud. Seal sõdivad mehed. seega siinsed naised. Naised on seal elustajad.

Vaataks siis seda reaalsust nüüd siis teisest aspektist. Ma olen meesenergiat nimetanud ka valguseks. Miks?
Seletame. mehe valgus on kui tarkvara. Mis muudab materjali vajalikuks kaubaks. Naistel puudub tarkvara. Nad peavad õppima uusi programme, kuidas muuta naisenergiat mingiks heaks tooteks. Ja seximise käigus laeb naine ennast mehe valgusega. (loomulikult, kui ta on avatud ja ei põe komplekse).

Kui nüüd võrdleks selle planeedi pilti teadmisega, siis liites ned kaks asja kokku saame. Naised laevad end mehe valgusega. Siis pruunil planeedil sõdivad. kui kaotab, siis oli kehv programm. Teisiku surma korral puruneb programm. naine läheb lühisesse. nüüd peab naine oma teisiku elustama. Elustub siis kui ta saab mõne mehe käest asjalikuma valguse, programmi. nüüd läheb ta jälle seda katsetama. Kui jääb ellu, siis muutub mustaks paretiks. mustaks paretiks saab ta siis, kui temas olev programm ei purune. Ehk on täiuslik. Muideks valguse kandjad on ainult isiksused. Jobul on kanal kinni ja ta ei saa haarata infoväljadest programme.

muideks naine, kes tahab mehi juhtida ja hakkab ise nn. valgust jaotama kollistub. loojad ei anna naisele otse valgust. kollid pakuvad oma pimedust valguse pähe.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 2:02 pm    Teema: Re: Pruun planeet = meeste maailm. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:


muideks naine, kes tahab mehi juhtida ja hakkab ise nn. valgust jaotama kollistub. loojad ei anna naisele otse valgust. kollid pakuvad oma pimedust valguse pähe.

Aga seal kus ta valguse on saanud. Või peab see pidevalt uuenema, kas valgus kaotab oma kvaliteedi ajajooksul. Onju küll mehepoegi kes ema käe all tubliks meheks on kasvanud.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Valgust muideks peab koguaeg uuendama. nagu tehnika. Ta aegub.
Muideks need naised, kes on head pojad kasvatanud, on toetanud energiaga (õige investeering) ja ei ole toppinud omi arusaami poegadele pähe. Sama ka naisega. NN. tark naine hävitab mehe.
Vaata, millised naised ümbritsevad edukaid mehi. Kahjuks need on naised, kes ei suru oma tarkust peale. Nad on pigem fänn Club.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 5:05 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea mis täna, muidu on osad asjad, millest räägid kohe nii omased, täna ajab üks aga teist taga.
Kas fännklubi tähendab seda, et mees on kui lillevaas mida imetletakse, ilma et ta saaks eluks vajalikku energiat ?
Mis saab siis kui mees on surnud , kust saab naine valguse? Tean kahte juhust kus ema, kes on üksi jäänud seab pojale pidevalt nöudmisi, mis on rasked täita sest poeg on ju oma pere eest vastutav.
Ja üks pisut isegi naljaka alatooniga lugu. Ühes peres olid nii ema kui isa juba nii eakad, et nad vajasid hoolitsust. Kuna naine oli pidevalt meest oma käpa all hoidnud ja teda eluaeg käsutanud jagasid lapsed vanemad ära üks sai isa teine ema. Ema kellel äkki kedagi enam käsutada polnud pidi ise hakkama saama, sest teised talle ei allunud. Algul kasutas igatsorti nippe, pärast harjus ikka ise omale tassi laua peale tooma. Naljakas see elu.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Puumale
Ma lohutan: Inimestel on erinevad tasemed. Kõige madalama tasemele naisele sobivad kõik mehed. Muideks madalamad on paremad talle. Liiga kõrge valgus on raskesti seeditav. Valik on väike kõrgete tasemete naistel. Muideks kui vaja, ikka aitan (ära kasutada ei tohi, siis hammustan).
Muideks, kus Su sisetunnetus on? Ära ploki. Elu lihtne. Kui mees on meeldiv, võta rajalt maha. Pärast paistab, kas läks elu paremaks või mitte. kui tulem oli kehva, siis tuleb ju järgmine võtta. Moraal on loodud ju selleks, et pidurdada valguse kogumist.

Muideks sex on tõesti arenema panev jõud. Mina kui praktiseeriv maag võin õelda. Kui raha pole, rabeletakse palehigi. Kui tervis kehva siis vähesed lähvad abi otsima. Aga armuvalu viib nõia juurde. Põhi klientuur vaevlebki armuvalude käes. Seega vaimsus hakkab sexist.
Ja hea naisõpilane on see, kes on armunud. Siis ta ka omistab midagi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline kirjutas:
Ei tea mis täna, muidu on osad asjad, millest räägid kohe nii omased, täna ajab üks aga teist taga.
Kas fännklubi tähendab seda, et mees on kui lillevaas mida imetletakse, ilma et ta saaks eluks vajalikku energiat ?
Fännklubi tähendab toetajaskonda. Teostatakse liidri ideed. Teisiti õeldes fännklubi on kari ja see mees on karjajuht. Muideks kristlastel ka sama süsteem. preester juhtoinas ja koguduse liikmed on kari. Seal on kunstlik süsteem. Ma pooldan loomuliku arengut, kus iga inimene valib endale ise juhi.
Muideks indiaanlaste sõjaväes oli ka selline süsteem, et sõdurid valisid väepealiku. Selline korraldus paneb väepealiku tööle ja vastutama. Meie sõjaväes saab ka idioot endale sõdureid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
fännklubi on kari ja see mees on karjajuht.

Muideks kristlastel ka sama süsteem. preester juhtoinas ja koguduse liikmed on kari. Seal on kunstlik süsteem.

Ma pooldan loomuliku arengut, kus iga inimene valib endale ise juhi.

Muideks indiaanlaste sõjaväes oli ka selline süsteem

Lambakasvatuse aspektist võttes pole sel mingit tähtsust.
Tagasi üles
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 5:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ilma CC-tagi, tühise elu kogemise pinnaltki võib konstateerida, et seks võib olla nii loov kui hävitav. Valik on igaühe enda käes.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

Selle süsteemiga on nii, et kui oled sees pead end lambaks kes jahib hunte, kes peavad ilmtingimata rohusööjateks saama.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Virmalisele Smile
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:

CC-laste teoorias öeldakse, et sex on energiat kulutav toiming ja üks võimsamaid. kõige võimsam on igapäevane minapildi ülalhoidmine. Selleks, et viibida teistes reaalsustes on vaja rohkem energiat kui seda omab tavaline keskmine inimene.
see tundub mulle loogilisem.


Mulle tundub, et CC -lased olid lihtsalt oma tasemelt suht madalad tegelased, et pidid omale näiteks kirikust lisaenergiat ammutama.
Mida kõrgem tegelane, seda rohkem seda rohkem erinevat energiat ja muud sellist.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
see on just see teooria, mida CC-lased nimetavad naist orjastavaks teooriaks. täielik sõltumine mehest. millised siis need vabad naised on?

CC-laste teoorias öeldakse, et sex on energiat kulutav toiming ja üks võimsamaid. kõige võimsam on igapäevane minapildi ülalhoidmine. Selleks, et viibida teistes reaalsustes on vaja rohkem energiat kui seda omab tavaline keskmine inimene.

see tundub mulle loogilisem.
Kas Sa selle peale ei ole tulnud, et CC loodi orjastamiseks. Vaata kirikut. Lubatakse paradiisi ja mis tegelikult juhtub inimestega, kes on ühenduses jeesusega Exclamation
No tee silmad lahti. Vaata vanatüdrukuid. Kas nad on õnnelikud Question
Ja vaata tibisid. Kõik laabub. Ära ole pime.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

to Tokroda:
Kuule, ma nägin sind unes ja nyyd oled sa omadega augus wist - jutt kuidagi paigast ära Very Happy
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Samas võiks selle peale mõelda, et miks CC on ainuke nõidusega seotud raamatute seeria, mis avalikult saadaval ?
See peab lihtsalt orjastajatele kasulik olema ja ongi.
Samas kirjutas Tokroda kunagi, et kirikute energia on kodeeringuid täis, kui inimene võtab kirikust energiat, siis saab ta omale kodeeringud sisse.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
to Tokroda:
Kuule, ma nägin sind unes ja nyyd oled sa omadega augus wist - jutt kuidagi paigast ära Very Happy
Huvitav, mida ma Su unenäos tegin? Aga ega see teema peagi naistele arusaadav olema kohe. See ju meeste maailm. Seda vaja ju nati uurida.

Räägiks veel CC.
Vaadake kirik on juba kaotanud oma autoriteedi. Vaja ju uut usku. Mõelge, miks CC nii kiiresti levis Question Inimesed, kes annavad midagi tõelist, neid takistatakse. Ma ja teised teavad väga hästi, kuidas Teadmisi hävitatakse. See, et ma siin olen ja teooriat annan on suure võitluse tagajärg. Ja ega see pole ainuke põhjus. Mõrdiööbikud on tegelikult praegu väga suure pahna sees. Muideks nemad loevad väga usinasti minu teooriat. Ja püüavad seda ellu rakendada. Aga ega mul selle vastu midagi ole. Loevad ju eesti keelt kõnelevad. Ja kui mul on valida eestimaise mõrdiööbiku ja välismaise vahel, siis ikka valin eestimaise. Las teevad ilma.
Lähme siis sexi juurde. CC teatab, et naised annavad energiat. Esimene viga. Looduses toimib vahetus. Kui on asi ühepoolne, siis toimib ju kollaps. See on sama hea, kui sööme aga ei situ. Mis on tulem?
nüüd, kui naine ei väljasta energiat, siis ei tule ka uut juurde. Areng seiskub. Muideks väga paljud õpetused räägivad, et kui annad, saad ülevalt juurde. Miks seda te nüüd ei usu? Kui naine ei anna mehele, siis ei saa ka vastu midagi. Ilma mehe valgusetta muutub naine ju vingujaks. Nüüd lüüakse läbi naiste ka mehed kinni. kui inimesed ei arene, siis ju hea neid orjastada. Vaatame energeetiliselt. Vesi mis ei voola (ringle looduses) läheb haisema. Kuidas saab naisesse tulla uus energia, kui alt ära ei voola? ja seisev energia panebki naise vinguma.
Võibolla tooks näite enda ja mõrdiööbikutest. Mõrdiööbikud on kõik salastanud ja ühtki uut teadmist neile ei tule. Nad on umbes. Mina jaotan kõik teadmised tasuta laiali. Paljud on õelnud, et olen hull. Annan teistele trumbid kätte. Aga mulle tuleb uut infi kolinal peale. See ongi areng, mis on mind tugevaks teinud. Lahkus ongi see, mis viib võidule. Seega naisi on õpetatud kitsideks ja viiakse kaotusesse. Muideks ma ise ei ole praktiseerinud CC õpetust. Aga siin mõningad on ja avastanud palju muudki jama.
Jätke meelde, et siin on töde segatud valedega. Tõde tömbab ja vale orjastab. CC ei ole muud, kui üks moderniseeritud orjastuslik usk.

NII, ET JÄTKE JONN JA HAKKAKE MEESTEGA KAUPLEMA.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nõianaine
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Juun 2004
Postitusi: 22
Asukoht: nõiakodus

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

aa, see cc on see indiaanlaste värk. Siis on ju selge. Palju õnne neile ja niii nad välja suridki.

puuma kirjutas:
millised siis need vabad naised on?


Vabad naised on need, kes ei lase endale pähe istuda.


puuma kirjutas:
CC-laste teoorias öeldakse, et sex on energiat kulutav toiming ja üks võimsamaid.


Tegelikult on vist asi aga nii, et (kui uskuda enamus seksteemasid käsitlevat kirjandust) enamus mehed peale seksi keeravad naisele selja ja jäävad suure norinaga magama (välja arvatud muidugi juhud, kui till püksi ja punuma), naised seevastu aga saavad sellest toimingust nii palju , et kes tahab lõppmängu, kes miskit muud ja mõned saavad lausa nii palju energiat, et kukuvad tuba koristama....


CC-lastel muidugi ka omajagu õigus, nii füüsilises mõttes. Aga kui seksida teise inimesega siis on ikka nii, et Sina annad energiat aga seda teeb ka teine pool. Seega , eks see ikka üks energia vahetamise värk ole.
Kui ei usu, proovige järgi. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Inimesele on seksuaalenergiale ligipääs tawaliselt waid fyysiliselt tasandilt, sellepärast ta tast õieti lugu pidada ei oska. See on tõepoolest ehk waid energiate wahetamine mullitamise tasandil.
Laske käia Smile
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group