Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas valida meest?!
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Juun 21, 2013 11:23 pm    Teema: Kuidas valida meest?! Vasta viitega

AlljÀrgnevalt jagan mÔtteid, mida mina naisena oleksin varem teada tahtnud.

Probleem:
KÔige rohkem naisenergiat saavad suhteliselt keskpÀrased mehed. Teenimatult jÀÀvad tÀhelepanuta vÀÀrtuslikumad ehk suurema sisemise pontentsiaaliga mehed.

MÔtted selles osas:
Ma ei taha kuidagi Ă”igustada sellist kĂ€itumist, aga paraku kipuvad naiste instinktid otsustavatel hetkedel valed olema. KeskpĂ€rane probleemides Ă”nnetu mees on naise jaoks arusaadav ja lollikindel. Selline mees on kergemini kontrollitav, manipuleeritav jms. Ta on ohutu variant. On ju naine pigem staatiline ja kui tugeva dĂŒnaamikaga mehega suhelda, hakkavad asjad muutuma. Ehk siis keskpĂ€rane mees on nagu edasilĂŒkkamine ja olevikus mitteelamine.

Lahendus:
Sisemiselt tahaks naine ikkagi vaimustavat meest. Kui instinktid kipuvad alt vedama, siis on siin paar hÀÀlestust, mis mulle on abiks olnud:

*Mul on jahihooaeg!
Kui kujutled, et sina naisena oled murdja ja mehed on saakloomad, siis tahad ju ikkagi parimat kĂ€tte saada. See on mĂ€ng, see on pĂ”nevus! See nĂ”uab julgust ja eneseĂŒletust!

*Ma otsin elavat lihast ja luust jumalat!
Iga inimene tahab, et elus oleks midagi temast kĂ”rgemat ja suuremat, kellele loota ja kellele saaks toetuda. See ei tĂ€henda mingeid veidraid ĂŒlistusetendusi vms. See on hÀÀlestus, millega testida, kui vaimustav on mees - kui palju on temas seda, mida sina vajad. See on ka hÀÀlestus, mis teeb sind avatuks mehe tugevuste Ă€ratundmisel. Kui oled midagi sobivat leidnud, siis ei tohi arvata, et see on liiga hea minu jaoks. Kunagi ei tee liiga tĂ€pne sĂ”nastus – ma tahan sellist, sellist ja sellist meest.

*Tahan kogeda just nĂŒĂŒd ja praegu tĂ”elist meest, sest homme vĂ”in ma juba surnud olla!
See tĂ€hendab olevikule keskendumist ja hetkest maksimumi vĂ”tmist. KeskpĂ€rased mehed on naise jaoks nagu edasilĂŒkkamine, mittetegemine. MĂ”eldes, et mul on veel kĂŒllalt aega selle tĂ”elise mehe leidmise jaoks - milleks pingutada ja oma harjumuspĂ€rast olemist rikkuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Juul 28, 2013 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

No vÀhemalt uuringud vÀidavad, et naine teeb instiktiivselt 8 sekundiga kindlaks, kui terve on mees ja kui heade geenidega on mees
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/kui-terve-on-mees-naine-teeb-kaheksa-sekundiga-kindlaks.d?id=62585078
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Juul 29, 2013 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Aga meie ĂŒmber on ĂŒhiskond, mis kipub omapoolse puhvri tekitama. Kui naine enda vastu aus on, siis ta teab kĂŒll ja oskab kĂ€ituda. Aga see ausus iseenda tahtmiste suhtes kipub tihti jÀÀma kusalegi kaugusesse tagaplaanile. Ja nn mĂ”tlematu vĂ”i instinktiivne kĂ€itumine viib vĂ€ga rappa. Oleks meil inimestel ometi vĂ€lja arenenud teadvus ehk aju ehk mĂ”tlemine, kulgeksid asjad palju kergemini.

Artikkel tekitab jÀrelduse, et naisena otsustad pikema suhte mehe osas alati tasakaalupunkti, et oleks isane, aga hoolitseks ka laste eest.

Arengumaagina teen aga jĂ€relduse, et tuleb lihtsalt valida mees, kellel oleks ilusti selgroog, sĂŒda ja aju vĂ€lja arendatud. Ehk siis mees, kellel on oma eesmĂ€rk, kes on mĂ”istmisvĂ”imeline ja kellel on ka kaine analĂŒĂŒsivĂ”ime erinevates olulistes valdkondades. Minu arvates ei jagune mehed ainult testosterooni tĂ€is enesekeskseteks ahvideks ja beebinĂ€gudest nĂ”rkadeks mĂ”istmisvĂ”imelisteks. See on jĂ€lle see ainujumalik klassika, et asjad jagatakse kaheks, ĂŒhe peab valima ja teise vĂ€listama.
Tagasi üles
Metslane
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Teis Aug 13, 2013 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kummaline teemakÀsitlus:
See sĂŒndroom on mĂ”lemat pidi problemaatiline.
Mida vĂ”i keda sa pead meheks ?, valdav enamus on selliseid kelle kĂ”ige jĂ€medam kĂ€e osa on kĂŒĂŒnarliiges, memmekad, narkomaanid, pederassid ja joodikud.
Palju siis neid mehi alles jÀÀb ? Korralikud mehed, keda tÔesti saab nimetada meesteks ja omavad ka mÔtlemist - need on valivad, sest nii nagu meestes nii ka naiste seas on liigirohkus silmapaistev. Rahvusvaheline sÔbranna ( lits, prostituut ), joodikud, narkarid, lesbid ja muidu laadalehmad. Korralikud naised kes ka korralikku meest nÀhes oskab nii ennast presenteeri et se Ônnetu isane arvates, et tema on jahimees ning satubki oivalise naise vÔrku ning see liit kestab kaua. Selliseid naisi on kuratlikult vÀhe.
Need Ônnetud naised on oma vÔrdÔiguslikkuse taga kiusamise ja nÔudmisega mehed kui sellised peaaegu vÀljasuremise ÀÀrele viinud. JÀÀnud on vaid just sellised eel pool nimetatud liigikaaslased.
Nii et sul saab raske volema kulla tĂŒdruk otsingutel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Maalanna
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Aug 15, 2013 6:39 am    Teema: Vasta viitega

Heh. Vaatasin, et ma olen kogu aeg arvanud, et ainult naised on kogu selles jamas sĂŒĂŒdi. Jah, loomulikult ei tohiks naised oma energiat parasiitsĂŒsteemile Ă€ra anda, asjalikke mehi orjastada ja nii edasi.

Aga kuna me oleme ju meesprintsiibiline liik (nagu lĂ”vid), siis peaks ju tegelikult pretensioonid esitama nendele meestele, kes ei taha olla mehed. Jah, kindlasti on kogu see oma asja ajamine, vastutamine, juhtimine, naiste kasvatamine ja muu vĂ€ga raske, aga mis austust saab tekkida mehe suhtes, kes ei tahagi oma naisega hakkama saada, vĂ”i kes on nĂ”us teenima mingi ĂŒhiskonnas autoriteetse naise poolt kanaldatud ideed. (Muidugi, kui mĂ”nele naisele on parasiitsĂŒsteemi teenimine ikka ÀÀretult armas, siis see on ka samamoodi vastikusttekitav. No ja siis on nĂ€iteks veel sellised tegelased, kes on nĂ€iliselt kĂŒll meessoost, aga kes kannavadki vabatahtlikult parasiitlikku sisu.)

ÜhesĂ”naga, tegin avastuse, et ei ole head ja halba, vaid mĂ”lemad pooled on eluks vajalikud Smile

Ahjaa, viimasel ajal tunduvad kiilakaks jÀÀnud mehed kuidagi vĂ€ga perversne nĂ€htus. Just sellised, kellel pealagi tĂ€itsa kiilas, on vĂ€ljas liikudes millegipĂ€rast ebameeldivalt silma hakanud. Hiljuti kuulsin, kuidas ĂŒks selline esitas "oma arvamust", no see oli ikka pĂ€ris jube.
Tagasi üles
Urki
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Mees vÔi naine, vÔi mÔlemad koos vÔi mis?
Teooria on yks, praktika aga midagi muud.

Olen pĂ”gusalt kokku puutunud mĂ”ne yksikisaga. Reeglina neil teismeliseks saanud tĂŒtarlaste kasvatamine ebaĂ”nnestub. Kuna mingi vajalik detail puudub, selline kooslus lihtsalt laguneb, noor neid pĂ”rutab minema ja tore on kui sĂŒnnipĂ€evakaarte saadab.
KuivÔrd yksikisad tekivad kaaslase surma, raske haiguse vÔi mingil keerulisel vaimlisel pÔhjusel, siis Eesti tÀnase demograafilise olukorra juures on valdavaks yksikvanema-perekonnaks siiski sellised perekonnad, kus tÀiskasvanuks on ema (tÀdi, vanaema). VÔime oletada, et umbes pooltel juhtudest hÔlmab see perekond poisslast. Sellise saatusega noormehest tehakse kapitaalne suss. PÔhjuseid ja meetodeid selleks teate juba isegi.

U.R>
Tagasi üles
Maalanna
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 7:57 am    Teema: Vasta viitega

Loomulikult jÀÀb lapsel midagi puudu, kui tal ei ole kontakti kas isa vÔi emaga. Laps vajab ka ikka mÔlemat.

Mulle tundub, et ĂŒldreeglina inimesed, kes on tĂ€nu elukogemustele (kirju seadus) ĂŒhes vĂ”i teises sugupooles tiba pettunud, toetuvad mingile kirjeldusele, mis on kuskilt nurgast natukene vildakas. Seda ma tahtsingi öelda, et sain vist oma naistevihkamisest ĂŒle, ilma et ma oleks meestevihkajaks hakanud Smile
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

See on tore, Maalanna, et naistevihkamisest ĂŒle said. Siis tahan ma Sinu sĂ”branna olla. Olen viimasel ajal eriti intensiivselt mĂ”istnud, et asjaoludest selgema pildi saamiseks tuleb sinna alati teine pool juurde panna. Nt kui keegi presenteerib ennast ĂŒhes rollis - a la muretsev vanaemake, siis tuleb seal alati nĂ€ha ka tumedat poolt, nt julma halli kardinali rolli. Inimesed tahavad pidevalt ette kujutada, et kĂ”ik on ilus ja hea ja nii ongi vahel tunne nagu elaks lollidemaal.

Minule meeldib vĂ€ga see Tokroda ĂŒtlus, et kui naine on endale mehe (inimene on endale bossi) valinud, siis mitte kellelgi ei ole Ă”igust öelda, et valis endale vale mehe, kuna teised ei tea, mida see naine sellest mehest vajab. Inimesed pidevalt arvavad endal Ă”igus olevat teiste inimeste suhteid kritiseerida, mis on tĂ€ielik rĂ”vedus. Juba sellest tekib meeletult jama. Sest paratamatult on naised suhetest mĂ”jutatavamad ja kui mĂ”ni autoriteet teeb ĂŒhel hetkel sellise ajupesu, millele nagu midagi vastu öelda polegi, siis tekibki kahtluste tĂ”ttu lĂ”puks vĂ€ga mĂ”nus parasiitsĂŒsteemi toit selle suhte lagunemisest. Aga see tulenebki sellest, et inimesed ei suuda olla nĂ€gijad ehk tahetakse ainult ilusat ja head kĂ”iges nĂ€ha. Ja kui selline inimene teiste suhtes ainult ilusat ja head nĂ€ha ei saa, siis hakkabki jutt, et see paar ei sobi omavahel ja minge lahku jne. Aga suhetes on varjupooled kĂ”ige nĂ€htavamad.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Hiljuti sattusin kuulma igasugu pÔnevaid nÔuandeid mehe valimise/köitmise kunstist.
*Kasuta oma meeli: maitse, kuula, vaata, nuusuta, tunneta tema puudutust.
*Mehe tĂ€helepanu köitmiseks kehastu armukese arhetĂŒĂŒpi. Suhte tekkides ole kuninganna/muusa. Kui tahad, et mees ennast sinuga seoks, ole tĂŒtarlapse arhetĂŒĂŒbis. Kindla, rahuliku ja turvalise suhte kestmiseks ole pereema. Aga samas vajab mees kĂ”iki neid arhetĂŒĂŒpe.
*Lisa lÔhnale, mida oma kaelale kannad, tupevedelikku. Sobivad mehed pidavat reageerima.
*TĂ”mba tupelihaseid 30 korda kokku, siis pupillid suurenevad. SeejĂ€rel hakka 3sek kestvaid pilke heitma vĂ€lja valitud mehe poole, mĂ”eldes samal ajal „sa oled minu“.
*Kehakeel:
Kehahoiak (selg sirgu, Ôlad taha, pepu sisse, kÔht sisse, rind ette)
KĂ”ndimises liigu pehmelt nagu kass, liigutades samal ajal kĂŒljelt kĂŒljele ka puusi.
Pilk olgu alt ĂŒles.
HÀÀl olgu pehme, aeglane ja madal
Puuduta nagu ise seda mĂ€rkamata kĂ€tega oma keha – nt rindmik (nt nööbid pluusil), kĂ”rv, kael, juuksed, nĂ€gu, Ă”lad jne.

Ma tean, see kostab nagu mingi kosmopolitani jutt, aga mingi iva siin siiski on. Olen viimasel ajal hakanud tohutult vÀÀrtustama ja imetlema seda, kui naine on teadlik oma vĂ”ludest. Naiste probleem on ju reaalselt selles, et naised ei tea, kui ilusad nad on ja kui palju mĂ”juvĂ”imu selles on. Araabiamaailmas on ĂŒks sĂ€rav naine, vaieldamatu jumalanna Haifa Wehbe http://www.youtube.com/watch?v=RNHAP3k70BM , kelle videoid vaadates ma alati imetlen, milline teadlikkus oma mĂ”just ja mĂ”juvahenditest paistab vĂ€lja igas sekundis kogu videos. No kasvĂ”i selles videos, kuidas ta istub kokteiliklaasis ja lööb jalaga vedelikku ĂŒle ÀÀre. See on meeletu alateadvusega mĂ€ng. MÀÀratu kunst.
Tagasi üles
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Olen viimasel ajal hakanud tohutult vÀÀrtustama ja imetlema seda, kui naine on teadlik oma vĂ”ludest. Naiste probleem on ju reaalselt selles, et naised ei tea, kui ilusad nad on ja kui palju mĂ”juvĂ”imu selles on. Araabiamaailmas on ĂŒks sĂ€rav naine, vaieldamatu jumalanna Haifa Wehbe http://www.youtube.com/watch?v=RNHAP3k70BM , kelle videoid vaadates ma alati imetlen, milline teadlikkus oma mĂ”just ja mĂ”juvahenditest paistab vĂ€lja igas sekundis kogu videos. No kasvĂ”i selles videos, kuidas ta istub kokteiliklaasis ja lööb jalaga vedelikku ĂŒle ÀÀre. See on meeletu alateadvusega mĂ€ng. MÀÀratu kunst.
Ma vaatasin seda video ja tundus maffiaemanda sĂŒsteem olevat, mis tundus seda tĂ”enĂ€olisem, kui moodustus ring (12 meest, naine keskel).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kui see kĂ”rvale jĂ€tta, siis vĂ”iks osata kĂŒll naisena enesekindlam olla. Ja nagu ma aru olen saanud, siis kehavĂ”lude esiletoomine ongi sul hetkel teemaks, Hella. Mul pole hetkel teemaks mehe valik, vaid tema elumĂ”ttega sĂŒnkrooni minek. Etapp number kaks, mis- mulle endalegi tundub- palju mehe ja naise saatust mÀÀrab. *Padakonnale annan aga selle peale kingakontsaga vastu pead. Mitu korda. Smile
Tagasi üles
Maalanna
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

No, sellest sĂ”brannavĂ€rgist ei tea ma kĂŒll midagi, ja igaks juhuks lisan, et ma olen tegelikult vĂ€ga vastiku iseloomuga Wink

Mehe otsimise koha pealt tean seda, et naisena peaks kĂ”igepealt endale selgeks tegema, mida mehest tahad - see ĂŒks kĂ”ige tĂ€htsam omadus vms, mis tal kindlasti peaks olema. KĂ”ike head ei saa ju ĂŒhelt inimeselt nĂ”uda, sest me ei suuda ise ka kĂ”ike pakkuda. Kui mĂ”lemal on positiivsed ja negatiivsed kĂŒljed enam-vĂ€hem tasakaalus, siis peaks vist olema aus diil. Vajadusel peaks vist saama mitme suhte peale ka puudujÀÀke kompenseerida, aga ma ei tea, kuidas see tĂ€psemalt kĂ€ib. Arvatavasti peaks olema ettevaatlik, et mitte liiga palju ĂŒmbertĂ”stmisi sooritada.

Kui leiad vastava parameetriga kĂ”rgema mehe, kes sulle meeldib (viisakas ja mĂ”istlik oleks muidugi ka see, et naisel ei ole selle mehe parameetrile vastavat vĂ€rvi sektor veel kasutusele vĂ”etud), siis tasuks teda tundma Ă”ppida, tema ja ta tegemiste, loomingu vastu huvi ĂŒles nĂ€idata - meestele ikka meeldib endast rÀÀkida, see on loomulik. Ja kui ta nĂ€eb, et sind huvitab tema sisu ja ise oled ka piisavalt ilusa vormiga, siis ta vĂ”ib isegi avastada, et sa oled pĂ€ris tore. LĂ”ppude lĂ”puks ongi suhe ju naisaspekt (see vĂ€line pool siis).

Ja siis peaks mees naisele enda jaoks koha leidma, ehk mÀÀrama suhtevormi - mida ta hakkab selle naisega tegema, mida talle ehitama (platood, algeharu, maailma vÔi kirjet).

Naine valib mehe vĂ€lja, ja edasi on kogu tingimuste esitamise teema mehe rida - mees hakkab naisega tegelema, teda puhastama, Ă”petama, kasvatama. Kui naises on madalam meesaspekt sees, siis mees peaks selle vĂ€lja vahetama enda oma vastu. ÜhesĂ”naga, naine ei ole mingi valmisprodukt, midagi toredat, mida oodata (veel vĂ€hem taga ajada). Kuidas see ĂŒtlus oligi: suhe ei ole paradiis, suhe on töö.

Naise asi on mehelt Ă”ppida, teda kopeerida mingis mĂ”ttes. SĂŒgavamalt tundma Ă”ppida, nii et tekib nagu mingi jĂ€rjepidevus ja naine tunneb eksimatult Ă€ra, kas on tegemist tema mehe meesaspektiga. Selle kĂ€igus ta peakski ilmselt mehe sisu vĂ€lja tooma - mida mees muidugi pidevalt edasi arendab.

See on see, mida ma teooriast tean ja kuidas olen aru saanud.

PS. Ma isiklikult natukene kahtlen, et mingi tÂčurkanaine jumalanna on. VĂ”ib-olla siis, kui ta eelmises elus pahandust tegi ja karistuseks ei saanud seekord valgesse kehasse sĂŒndida Laughing
Tagasi üles
Maalanna
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 5:58 am    Teema: Vasta viitega

Hella, lugesin nĂŒĂŒd Su programmide nimekirja lĂ€bi, kuidas meest endale saada. VĂ€ga lĂ”bus lugemine oli.

Soovitaks siiski pĂŒĂŒda minna naiselikult selle konkreetse huvipakkuva mehe lainele ja katsetada tema meesaspekti reaalses elus, mitte hakata vĂ”rgutama mingeid teisi, vÔÔraid mudeleid jĂ€rgides.

Muidugi, kui mees selle vÔÔra meesaspekti kohe puruks lööb, siis on ju vÀga hea. Aga noh, on vÔimalik, et naine vÔib rumalast peast hakata seostama meest ebameeldiva kogemusega ning siis on edaspidi kvaliteetse meesaspekti hankimine jÀlle natukene raskendatud.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, eks ma nĂ€en seda Haifa Wehbe varjupoolt kah. Aga iseenesest on kuvand super - filminĂ€itleja, laulja, modell, kusagilt lugesin veel, et juveeli- ja lĂ”hnaĂ”lide Ă€ri. Olen tĂ€itsa nĂ”us, et tegemist vĂ”ib olla ehtsa maffiaemandaga. See naine on loonud oma kehast niisuguse vÀÀrtuse, mida meeletult ostetakse. Lihtsalt sellepĂ€rast, et ta on Haifa. LÀÀnemaailmas ta seni eriti tuntust pole kogunud - mulle tundub, et lÀÀne inimene ootab nagu mingisugust sisemist sĂŒgavust vĂ”i raskust, aga Haifa jÀÀb natuke kerglaseks. Teinekord ida poole vaadates tunduvadki inimesed seal kuidagi lapsikud. Samas mĂ€letan, et PĂ”hja-Indias Leh'is tundsin seal elavates tiibetlastes mingit meie hingele sarnanevat sisemist tummisust vĂ”i pimedust. Need on nagu mingid alatoonid, millest rÀÀgin.

VĂ”ib-olla ongi maffiaemandat defineeriv omadus see, et ta teab nippe, kuidas oma kehavĂ”ludega mehi soovitud suunas liigutada. Mulle meenub see paganate suvine kokukas, kus etendati paganlikku pulma. LĂ”kke ÀÀres oli ĂŒks poiss, kes tarbis liigselt alkot. Tema kĂ€itumine hakkas jĂ€rjest sobimatumaks muutuma. JĂ€rgmisel hommikul kĂ€isid jutud, mis lollusi ta oli kĂ”ik teinud ja kuidas ta pulmatordi peale kĂ€iva martsipanist pruutpaari pead oli otsast hammustanud Laughing Igatahes, ĂŒhel hetkel, enne, kui asi polnud veel hulluks lĂ€inud, ĂŒtles Tokroda, et noh naised, eriti kogenumad, vĂ”tke keegi see vaene poiss ometi endale mulli. No ja siis olid kĂ”ik naised mök-mök. Ja mina jĂ€in siiamaani mĂ”tlema, kuidas seda kĂŒll tegema oleks pidanud. Ehk siis on olukorrad, kus tuleks kasutada oma naiselikku vĂ€ge asjadekĂ€igu suunamiseks ja teadmist sellest ma ĂŒritangi muudkui kĂ€tte saada. Veel kĂ”lab mul pidevalt kĂ”rvus Tokroda sel kokukal lĂ”kke ÀÀres öeldud lause: "Me peame hakkama mĂ”tlema!" Minul naisena on saanud kĂ”rini sellest, et mul miskid omadused ja vÀÀrtused on, aga ma ei suuda neid teadvustatult juhtida nii nagu vaja.

"Kuidas valida meest" teema ei tĂ€henda selle ĂŒhe ja Ă”ige leidmist kogu eluks. Tegelikult on naisel pidevalt vaja valida erinevaid mehi erinevate elus ettetulevate olukordade jaoks. Kolmanda lausena, mis mul peas ikka trummeldab, on Tokroda öeldud lause, et meestele tuleb lĂ€heneda flirtival toonil. Et sedasi kĂ€ibki sĂ”bralik lĂ€bisaamine erinevate sooesindajate vahel. Ehk siis, kui sul on mĂ”nelt mehelt, kellega sul tegelikult mingit seksikavatsust pole, vaja midagi, tuleks lĂ€heneda viisil, millest jÀÀb mulje, nagu tahaksid teda valida. See annab mehele mingisuguse tegutsemisjĂ”u.

Mul on ĂŒks eluline nĂ€ide: maa sisse oli kasvanud ja juured alla ajanud kĂŒlili vajunud vana paju. Sellest oli vaja kiiresti lahti saada, kuna jĂ€i ehitustöödele ette. Mu oma mehel olid mootorsaag, kirves ja muu taoline, millega oleks olnud pikaajaline raske töö paju eest Ă€ra saada. Aga mina silmasin ĂŒhte kopameest. LĂ€ksin siis jutule, nipet-nĂ€pet, surra-murra, nii ja naa. Ja saingi ta appi. Andsin veel purgi mett vastu. Tegelikult tegi ta mulle juba enne igasugu ĂŒlivajalikke teeneid. Tema oma suure kopaga sai tavatööle rÔÔmsameelset vaheldust, mina aga sain teeneid, mida ĂŒlivĂ€ga vajasin. Ja mu mees vajas kah. Ehk siis mu naiselikkus teenis ka mu mehe huve ja pani teise mehe meie heaks tööle. Ja see mees oli kah rahul.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Maalanna, ma lugesin veel korra sinu teooria lĂ€bi ja kummitama jĂ€i ĂŒks puudujÀÀk. Nimelt mehed tahavad, et oleks Ă€nksa. Et saaks nalja, et saaks sĂ€ravate silmadega miskeid pĂ”nevusi vĂ”i lollusi teha. Kusjuures mul on hea meel, et naersid mu meheköitmise nĂ”uannete peale. Sellised asjad ongi naermiseks. Mulle meenub Estesi "Naised, kes jooksevad huntidega" raamatust ĂŒks peata kĂ”hutantsu jumalanna, kes kurvameelse, masendunud, elusoovita inimesele tuli tantsima ja pani oma liikumise seksuaalse varjundi ja kĂ”ige veidrama vÀÀndumisega lĂ”puks inimese laginal naerma ja rÔÔmsalt ning tegusalt eluga edasi minema.
MÔtlen, et teinekord on vaja naisel aktiivselt tegutseda, mitte jÀÀda ootama ja lootma. MÔni mees on selline, et teda peab just kaasa tÔmbama, sest muidu ei ole ega tekigi midagi. Naine peab nagu mingisuguse enda aktiivse poole vÀlja tooma. Selle aktiivse poole teadvustamist ma taga ajangi. Fakt on, et meie naistena kÀitume peaasjalikult instinktiivselt. Aga probleem on selles, et teinekord lÀhevad asjad ikka vÀga viltu, kui mÔtlematult kÀituda. Sest vastasel juhul ju oleks meil suhetega ju kÔik korras.
Tagasi üles
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Jah, eks ma nÀen seda Haifa Wehbe varjupoolt kah. Aga iseenesest on kuvand super - filminÀitleja, laulja, modell, kusagilt lugesin veel, et juveeli- ja lÔhnaÔlide Àri.
TeisisĂ”nu artist, kelle eesmĂ€rk ongi oma olekuga inimesi end jumaldama panna. Selles suhtes mĂ”istan su huvi tema vastu, kuid lihtsalt vĂ”ttes ĂŒhe tavalise naisterahva ette, siis pole seda kĂ”igi meeste Ă€ravĂ”lumist vist vaja tegelikult. Kui parameetris pĂŒsida, siis peaks naine igal juhul kĂŒtkestav olema. Aga kas nii kĂŒtkestav, et ta pidevalt mehi lummab oma olekuga? See tundub igal juhul juba eesmĂ€rgipĂ€rane tegevus olevat. Muide, ma pakun vĂ€lja, et lisaks kehavĂ”ludele (seksuaalsus), saab maffiaemand mĂ€ngida ka tarkuse ja isikupĂ€ra peale. Ja eesmĂ€rk on ĂŒhene: jumalik naine, kes juhib protsesse, ressursiks vĂ”imalikult palju mehi. Ma just hiljuti nĂ€gin seda pilti, kui mĂ”tlesin maailmast, kus polnud alfaisaseid. Tegelikkuses pole see vĂ”imalik, kuna siis kaoksid uuendused, tulevik. Aga ma sain selle lĂ€bi endas programmi kĂ€tte. Jah, kui ĂŒhiskonnas rÀÀgitakse nais- ja meessugu ĂŒhele pulgale, siis alateadlikult naised tunnevadki ruulimisvajadust, st nad tahavad ise juhtimine enda kĂ€tte vĂ”tta.

Tsiteerin::
Igatahes, ĂŒhel hetkel, enne, kui asi polnud veel hulluks lĂ€inud, ĂŒtles Tokroda, et noh naised, eriti kogenumad, vĂ”tke keegi see vaene poiss ometi endale mulli. No ja siis olid kĂ”ik naised mök-mök. Ja mina jĂ€in siiamaani mĂ”tlema, kuidas seda kĂŒll tegema oleks pidanud.

Ma arvan, et keegi oleks pidanud talle emmet mÀngima- Àra kuulama, pudeli kÀest nihverdama ja magama panema, tekk lÔuani. Minu versioon "joobes mehe mulli panemisest".
Tagasi üles
Maalanna
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kui keegi saab tĂ€helepanu, siis ta peab olema andvas pooles. Viisakas oleks anda midagi asjalikku. Kui mingit naist imetletakse vms, siis ta peaks esindama mĂ”nda meest, sest muidu esindab ta parasiitsĂŒsteemi - naine lihtsalt ei saa otsekontakti Loodusega.
(NĂ€iteks, ka mulle tundub kahtlane, kas see konkreetne naine on ikka ise loonud kĂ”ik selle, millega Sa ta eeskujuks tĂ”id. Kui see on maffiaemand, siis nii korralikku larvi ehitab vast ikka pĂ€ris tĂŒkk aega, see naine tundub liiga noor selleks. VĂ”i noh, vahet pole, otseselt larviehitusega tegelevad nagunii vastavat tĂŒĂŒpi mehed. Ja ĂŒhiskonnas mingi positsiooni saamiseks tuleb ka tegusid teha, ennast tĂ”estada.)

Paganluses on selle vĂ”rra lihtsam, et saab maailma kaudu kirjeldusi ja muud kĂ€tte. Ja see on muidugi ikka Toki teooria, mitte minu. VĂ”ib-olla ma ei ole veel paljusid asju korrektselt lĂ€bi seedinud, aga eks lĂ€bi seletamise Ă”pib ise ka ja kuna Sa selle teema pĂŒstitasid, siis mĂ”tlesin, et jagan ka teadmisi, mida mulle antud on.

Flirtimisstiili koha pealt ma kahtlustan, et see vÔib ka olla erinevatel naistel erinev, sÔltuvalt parameetritest, vajadustest ja igasugustest muudest mÔjudest.
Tagasi üles
Maalanna
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Aug 20, 2013 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin veel selle teema alla lisada, ĂŒleĂŒldiselt inimeste kohta:

Naised vĂ”iksid siiski julgeda valida meest, mitte parasiitsĂŒsteemi. Muidugi asjalikku kĂ”rgemat meest, kellel enda sisu ka on.

Ja asjalikud mehed loodetavasti suudavad ka vastu seista parasiitsĂŒsteemi survele.

Nii oleks ju mĂ”lemale poolele kasulikum, teha koostööd ĂŒhise vaenlase vastu. Ja luua midagi Ă€gedat ja ilusat.
Tagasi üles
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Aug 22, 2013 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Bravo! Cool

Oli siin ĂŒks jutuajamine. Nimelt see, kuidas pĂ€ris paljud mehed liigutavad ennast ĂŒhe elumĂ”tte nimel: suhted. Ühest suhtest teise, niisama suhteprobleemid jne. Ja siis tuleb vĂ€ide. "Kallike, sa rÀÀgid, et naine valib mehe aga Ă€ra unusta, et mees armastab tĂ”eliselt oma aegade algusest pĂ€ritud jahikirge rahuldada. Nii, et see ei tööta. Sa pead olema pĂ€ris kindlasti seksikas tagaaetav!". Noh, selle peale on veelgi selgem, mis taolise mehe elumĂ”te on. Igaks juhuks mĂ€rgin Ă€ra, et ma ei rÀÀgi siin nooremapoolsetest meestest, kes tĂ”esti naise peal oma seiklushimu rahuldada vĂ”ivad. RÀÀgin siin kĂŒpsetest meestest, kel siht silme ees. See seiklus toimub tal mujal, koos/ilma naisega(ta). Mitte oma ihade toitmiseks Smile Ma kahtlustan, et tal pole aega selleks ja kui naine pirtsutab, siis kehitab mees Ă”lgu ja lĂ€heb oma teed. Ma ei tea, tundub loogiline!
Tagasi üles
Maalanna
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 23, 2013 1:19 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen vist kuulnud, et sellised inimesed on ka olemas, aga pole kahjuks olnud juhust ĂŒhegi isendiga selle nurga alt kokku puutuda.
Kas siis kiviaja mehed tÔesti jahtisid naisi vÔi? Smile

Aga miks need mehed siis niimoodi teevad? VĂ”ib-olla nad koguvad naisenergiat, ise teenides mingit naist, kes siis seda omakorda sĂŒsteemile edastab?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group