Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

0 Ettevalmistav nõidumine

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 13, 2013 1:20 pm    Teema: 0 Ettevalmistav nõidumine Vasta viitega

Värvitu-Punane-kuldne sagedusele häälestume, kui keskendume mineviku probleemide lahendamisele.
Kui ma selle sagedusele häälestusin, siis avanes mul mälestus. Inimesed on siin planeedil elanud ka dinosauruste ajastul. Neid hingi oli täpselt 93312. Niipalju oli vanas kirjutajas kohti algetele. Kuna Kõrgem mina on mõtlemise baasiline, siis mõtteniite on 486. Ja Inimese kirjutaja põhines tol ajal sõjardil kes eksisteerib 192 sagedusel. Seega 486*192=93312. Need kehad olid täiuslikud. Pikkus kuskil kolm kuni kolm ja pool meetrit. Selgroog tugev. Nad olid võimelised dinosauruse maha murdma. Ainuke probleem oli lendsisalikud. Nende kaitseks pidid iidsed ehitama munadele kuppelpesa. Kuna iidsed inimesed olid täiuslikud, siis polnud neil vaja suur mina. Ehk loovus ei arenenud välja. Kuna see ei viinud arengut edasi, siis loodus uinutas need Kõrgemad minad magama. Kaotas dinosauruste ajastu ja lõi imetajad. Tänapäeva inimese keha on nõrk ja abitu. Ilma loovuseta, Suure minata hukkume. Aga kuna Kõrgem mina oli uinuvas olekus, siis sai Nõrkuse jõud siia tulla. Loomulikult Superseen oma kuldverelistega oli täidesaatev olend. Seega Superseen imeb Sõjardit. Sellest vampiirlusest tekkis ohverdusmaagia, mille najal püsib ärimaailm üleval. Seen tappis magavad iidsed ja asendas need kuldverelistega. Kui mina, Hannes sündisin, siis oli jäänud veel 2 sagedust alles. Ehk 972 iidset. Loodus äratas nad hiljuti ja mina koos Iidsete ja arengumaagidega alustasime oma territooriumi tagasi saamist.
Esimene nõidumine: Lõime Och-i generaatorkeha. Ühiskeha, kus minu sees on kuus arengumaagi. Selle kehaga lõime musta päikese sisse augu ja Tirisime Sõjardi luud välja. Nüüd loodus kasvatas luudele keha. See keha hakkas meid juhtima võitluses Seene armee vastu.
Seen pidi Nõrkuse jõule ehitama keha. Kui ta oleks kõik vektorid kätte saanud, siis oleks meiega krõska olnud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group