Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Euroopa = 10 süsteemi õppimise koht.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 4:05 pm    Teema: Euroopa = 10 süsteemi õppimise koht. Vasta viitega

Käisin venemaal. Tõin sealt kümnend süsteemi allika ära.
mind hoiatati, et korraldatakse rünnak. Kõik läks hästi. Rünnak tehti läbi naiste hoopis. Sain hakkama.
Nüüd teooriat:
mäletate, et 10 tasandil jaguneb planeet 96 osaks. Igas osas õpitakse üht eluenergia aspekti. 15 tasandil jaguneb planeet 10 osaks. Igas osas õpitakse ühte süsteemi. Euroopa (energeetile piir on peaaegu vastavuses meie kokkulepelise euroopa piiriga).
10 süsteemi õpitakse mees kehas. Seega euroopat võiks nimetada tinglikult meeste maaks. Mis eripära on tal teiste piirkondade ees? Kui mees otsustab õppida enesevalitsemist, siis saab ta automaatselt loodusest naisenergiat ja ta ei sõltu enam naistest. See on sellepärast nii loodud, et naised ei saaks segada meestel areneda tõelisteks meesteks. Kui seda tingimust ei oleks, siis muudaksid nad kõik mehed jobudeks. See on tingitud vastassugupoole allutamise soovist.
10 süsteem on ühest kolmest juhtsüsteemist. ja nüüd seletaks ära, miks mõrdiööbikud on loonud liidu draakon meestega. Mõrdiööbikud on haaranud euroopa resursid enda kätte, aga teostuse programme neil ei ole. Vanad 10 süsteemi juhtimisprogrammid on hiinlaste-jaapanlaste-mongolite käes (draakoni). mõrdiööbikud kardsid, et jäävad sõltuvaks kohalikest maagidest ja otsustasid koostööd teha draakoniga. Eesmärgiga olla euroopas valitsejad. Aga samas nad ei saa aru, et on draakoni orjad.
kümnend süsteemi allikas oli nimelt Peterburis. Nagu mäletate, et sealt on pärit venelaste vägi. Ma tõin selle allika ära. Siit ka põhjus, miks selline mäsu oli, kui ma ära olin.
Mind täitsa huvitab, kuidas asjad nüüd edasi kulgema hakkavad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 5:11 pm    Teema: Re: Euroopa = 10 süsteemi õppimise koht. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui mees otsustab õppida enesevalitsemist, siis saab ta automaatselt loodusest naisenergiat


Kuidas defineerida enesevalitsemine?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

vaata inimene tavaliselt ei juurdle selle üle, kuidas teha asju paremini.
Inimene teeb asju, et jätta endast teistele hea mulje.
Nii on ka meestega. mees peab ise otsustama ja mõtlema, kuidas tegutseda, et tuleks parim lahendus. See tähendab, et ta otsustab ise oma äranägemise järgi. Põhiline viga, mida teeb mees on see, et tema tegutsemise aiendiks on meeldimine naistele. Seega nüüd ei tee ta enam endi otsuseid, vaid teostab naste näpunäidete järgi.
Ja euroopa on piirkond, kus mehed ei sõltu naistest. Kui mees tahab midagi ise luua, siis tuleb talle loodus appi (energia tuleb otse, aga mitte läbi naiste). Nojahh, eks naistel siin täbar olukord ole. Kõikse paremaid mehi ei saa enam kodustada. Aga seda nad ei näe, et tänu sellele on jäänud veel tõelisi mehi, kes kriisi olukordades suudavad lahendusi leida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Miks sa seda teemat siis meeste alasse ei postitanud, kui naised su silmis nii närused on?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kui oled hoolega lugenud, siis pole ma naisi maha teinud.
Miks selle siia tõin. Aeg oleks aru saada, et naisi kasutatakse praegu ära, et hävitada mehi. Kuna läbi meeste tulevad tegutsemise programmid, siis on väga suur oht, et vabade meeste tekkimisel võib inimkond õnnelikuks muutuda. Vabu mehi on vaja hävitada selleks, et ei tuleks asjalikke programme. Siis saab inimestesse sisendada orjastavad programmid. Ja nagu ma olen eelnevalt kirjutanud, siis naised on resursside valdajad. Tooks näite: Venemaa on läinud naisliini pidi. nad on haaranud resursid, aga meesliin on hävitatud. näete ise, kuidas asi toimib. jaapan on läinud meesliini pidi. Kui on asjalikud programmid, siis tehakse ka väikeste resurssidega imesid. praegu on pandud naised omi mehi hävitama. Ja seda tehakse hirmuga. kui mees ei ole allutatud, siis jookseb minema.
Jäta meelde: MEES VAJAB VABADUST. Kui naine hakkab meest orjastama, alles siis jookseb mees minema.
Kunagi nõianaine kirjutas, et sul pole anda seda, mida ma vajan. Ma võin õelda, mis see on. VABADUS. Ja see on põhjus, miks ma ei lahku tema juurest. Ma saan vabalt teha omi asju. Ta ei tule seletama mulle, kus käin, mis teen ja ei reguleeri minu suhteid. ja vastukaaluks saab ta seda, mida ta vajab.
Seega anna meestele, mida nad VAJAVAD ja sa saad seda, mida ise VAJAD. Aga hirm, mida on mõrdiööbikud Sinusse sisendanud ei luba anda mehele vabadust. See hirm tõukab sinust asjalikud mehed eemale. Ja ilma asjaliku mehe toetuseta ei ole sa keegi. Lihtsalt mördiööbikute tööriist. Sa arvad, et oled iseseisev aga ........
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 8:14 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ja euroopa on piirkond, kus mehed ei sõltu naistest. Kui mees tahab midagi ise luua, siis tuleb talle loodus appi (energia tuleb otse, aga mitte läbi naiste).

Millises piirkonnas naised meestest siis ei sõltu? Wink

Et tekitaks õige olukorra - kõik mehed Euroopasse ja naised siis sinna teisele poole, saaks kõik asjad hoobilt korda. Kellelgi poleks enam kedagi waja, kõik otse loodusest?
No ega ma ka ei tea, kysisin lihtsalt
Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ja nüüd on jutt otsapidi seal, mille järgi olen vähemalt püüdnud elada seni, kuni abielus olen olnud."usalda ja ära kontrolli !"
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Miks on nii, et kui mees räägib, et tuleb ennast usaldada ja mitte püüda hirmsasti teise (siin: naise) meele järele olla, tuleb naise poolt valuline karjatus.
Minu meelest täiesti seosetu.
Kirja panin oma imestuse, sest situatsioon on hirmus tüüpiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Miks on nii, et kui mees räägib, et tuleb ennast usaldada ja mitte püüda hirmsasti teise (siin: naise) meele järele olla, tuleb naise poolt valuline karjatus.
Minu meelest täiesti seosetu.
Kirja panin oma imestuse, sest situatsioon on hirmus tüüpiline.



Tüüpiline küll, kuid on ka teist tüüpi, need kallelt karjatust ei tule. Kui selle järgi kahte rühma jagada, siis samasse rühma sattunutel on muudki ühist... Very Happy

_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
mida su naine vajab?
Kahjuks ma tema eest ei räägi. Kui ta seda avalikult ütleb, siis ütleb, kui tahab omateada jätta, siis jätab. Mina tean seda ja annan talle seda. Ja teiste soove ma EI HAKKA SIIA TEISTELE ETTE KANDMA. ma räägin ainult enda eest ja seda, mida olen avastanud ja tean. Erand: Kui minuga alatult käitutakse võin vastata ilma mingi süümepiinata samamoodi.

Milline piirkond on naistemaa? Otsige.
Aga millegipärast ei soovi naised seal olla.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 9:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2004 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Hoiak, et kui sa mu tahtmist ei tee ja mu meele järele ei püüa olla, siis oled vaenulik, ei ole ju ainult naiste - meeste vaheline asi. Seal lööb see ainult veidi silmatorkavamalt välja ja see on teema, kus ollakse suhteliselt tundlik.
Näiteks poliitikas ollakse palju paksunahalisemad.

Üldiselt tundub mingi ebakindluse värk olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 1:06 am    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
küsimus oli rohkem retooriline, et mida siis üks "õige" naine vajab (kes pole kollide meelevallas ja teenib truult meest)? valgust?
kui jah, siis kas on väga rumal küsida: milleks?
Naine ei pea teenima. Olete ära unustanud sellise asja nagu vahetus. Naise ülesanne on meestelt korjata uusi mudeleid. Mehed tahvad naistelt uut energiat, materjali.

Mida naine mehelt soovib: Erinevad naised erinevaid asju.
Turvalisust, lahendusi, võimu, raha, emotsioone jne. Igaüks jahib midagi.

Kõigesuurem ämber: ei osata jaotada. Tahetakse omistada.
Näiteks minul on vaja moodustada 12 liikmeline naiskond. Seda takistavad muideks naised aga pole kohanud mehi, kes töötaks selle vastu. Kui hakkad kedagi välja koolitama, siis alati leidub mingi naine, kes hakkab kiilu vahele viskama. ja paljud praagin välja: sallimatus teiste naiste vastu.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 3:03 am    Teema: Vasta viitega

Ma siin mõtlesin, mis neid naisi ärritab.
Nojahh, naise kõige suurem hirm on ju see, et neid ei vajata. Kui neid ei vajata, siis ei saa ju ka ise hüvesid. Loogiline.
Muideks, ma olen pannud tähele, et tegelikult naised tahvad teenida. Ja kui nende teeneid vastu ei võta, siis kisa taevani. Ma olen siin mõelnud, mida ma ise tahaks neilt. Peale vabaduse nagu polegi midagi tahta. Väljaarvatud üks asi, mida kõik soovivad ja mis on elu alus. Vahest olen ma nõus midagi ka niisama andma, aga kui ei küsita, ega ma ise ei paku.

Kui ma mõtlen, mis naisi kõige rohkem lühisesse ajab, siis selleks on nende nähtamatu tegutsemise avalikustamine. Viimane näide. Oli 4 naiste grupp. Siis selgitasin välja, kes on nende nähtamatu juht ja teatasin talle, et ta juhib teisi. Peale seda hakkas mind vihkama ja pani ka ülejäänud kolm sedasama tegema. Ta ei talunud seda, et ma teda läbi nägin. Loomulikult jättis ta endast õnnetu lihtsakese mulje ja lasi nähtaval juhil tegutseda.

Aga samas neile jälle meeldib, kui neid paljastatakse. Siis nad armuvad. Muideks seesama liider hakkas mängima ärajooksmise mängu. Ma ei ajanud teda taga. Siis võeti järgmine trikk. Hakkati ühe õnnetu sommiga flirtima. Ma lasin seda südamerahuga teha. Ma tean väga hästi, et ta tegelikult selle käigus ise piinles. Aga somm oli õnnelik.

Aga samas on see kõige ohtlikum mäng. Mõni idioot abiellub ka jobuga, et maksta mõnele allumatule mehele kätte. Siis tekib jälle küsimus, keda karidstati?

Aga siiski te naised meeldite mulle. Teiega on nii mõnus mängida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 7:15 am    Teema: Vasta viitega

Tahaks täpsemalt aru saada, kuidas see allikas välja näeb ja kas seda saab ka keegi teine kasutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 7:33 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:


Aga siiski te naised meeldite mulle. Teiega on nii mõnus mängida.

Mängupartnerid on alati ju teretulnud Very Happy
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 11:41 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 9:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 11:48 am    Teema: Vasta viitega

amaya kirjutas:
Tahaks täpsemalt aru saada, kuidas see allikas välja näeb ja kas seda saab ka keegi teine kasutada.
Kasutada saavad paljud. Kogu vene maagide kamp kasutas seda. Aga nihutada saavad väga vähesd. Ja ümberhäälestada, neid võiks ühe käe sõrmedel üles lugeda.
puuma kirjutas:
Tokroda. aga kas sa oled kohanud vaba naist? (vaba ma mõtlen selles mõttes, et vaba orjusest - kollidest, teenimisest, omamisest) kas selline võiks olla olemas?
Mul päris mitu tuttavat sellist. Kui aus olla, eks sai neid nati puhastatud kah. Aga põhiline ikka nende endi valmisolek nõiaringist välja astumine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Püh Aug 01, 2004 11:53 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 9:15 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group