Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

23. elutee, 3 padakonna: lolliks, vaeseks-, haigekstegija
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2013 3:27 pm    Teema: 23. elutee, 3 padakonna: lolliks, vaeseks-, haigekstegija Vasta viitega

Arengumaagide kokuka konspekt 23


Elutee kristall
Pilti vaata juurde: http://vaimumaailm.ee/tahukad/?obj=4.obj&tex=4.png ja
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=6403
Nurgad:
inimene - mõistus
ressurss, energia, toit - vaim
maailm, energia (jumalikkuse naiselik pool) - hing
valgus ja tarkus (jumalikkuse mehelik pool) - teadvus

Need nurgad on hingeosad. Ãœhendatud hingeosadega tekib tahk.
Nt, kui ühendada nurgad inimene ja toit, siis tekib parem inimene.

Tahud:
Surematus:
*Tee – Nälg kummitab. Korjata kokku energiat ja anda seda. Töötada välja hingeosasid. Nt töötada läbi 24 eritüüpi naist. Uurida läbi erinevad usundid vms.
*Vajadus Рv̵im
*Töö - ehitatakse maailma, aga seetõttu väljastab inimene ka energiat.
*Eesmärk, siht – õnn, küllus, maailmaks muutumine.

Purunematus:
*Tee – Ei vaja armastust ega ühtegi maailma, kus elada, kuna oma maailm on olemas. Peab olema askeetlik. Kui purunematut austatakse, siis on õigel teel.
*Vajadus – toetus, sõjavägi, endale kuuluv rikkus ja küllus.
*Töö – Testimine, kas oled teinud asja (nt kristallvõre) õigesti. Põrkumine, aga mitte konfliktimine. Alati ei pea üks osapool katki minema. Kui mõlemad osapooled on täiuslikud/terviklikud, siis nad lihtsalt korraks põrkuvad teineteise vastu ja lähevad sama targalt edasi oma teed. Täiuslikku süsteem/struktuuri ei saa mõjutada. Kui ebatäiuslikum täiuslikumat purunematut ei toeta, siis purustab/lööb katki ta selle ebatäiusliku.
*Eesmärk – Võimu juhtimine.

Eksimatus:
*Tee – loobud küllusest, ei tohi lasta kellelgi endale välja teha. Juhtruumi arendamine - kui eksimatu sõna maksab, siis on õigel teel. Teadvustamine, kirjelduste tegemine. Ette ennustamine, eesmärgini juhtimine.
*Vajadus РElamisk̵lbulik maailm, armastus, austus.
*Ț̦ РMaailma teenimine ehk annad teistele v̵imu, koosk̵la reeglitega.
*Eesmärk – Teadmiste ja tarkuste (valguse) korjamine, nt uurid seadusi ja postulaate.

Puutumatus:
*Tee – Ei lähe hierarhiasse, ei segune. Iseseisvaks saamine.
*Vajadus – heaolu, hüved, ressurss. Vajab toetajat (samaväärset inimest nagu sõbra suhtes). Tema suhtes peab ta ka ustav olema.
*Töö – Peab toetama õigeid inimesi, väljastama energiat, andma hüvesid, abistama.
*Eesmärk – luua oma maailm


Igaühel on isiklik elutee ja siis on veel maailma elutee (nt paganluses purunematus).

Vabamüürlased teevad puutumatust- toetuvad vanale. Vabamüürlaste eesmärk on luua elamiskõlblik maailm ja selleks vajavad nad ressurssi kokku. Vabamüürlased on kaotanud oma stabiilsuse ja nooruslikkuse. Nad ise tunnevad, et nende asjad vananevad. Vananemine pole muud, kui sul on mingi auk või viga sees, mis lõhub. Vabamüürlased näevad kristalli oma jumalana. Nende kristall on aga palli kujuline.


4 suhet:
*Kiresuhe – ürglipti algeharuga ühendamine
*Väesuhe – Ãœhendatakse kaks maailma, sisu ja vorm. toit, avastamine, tuuakse välja teineteise varjatud oskuseid. Kui väesuhet valesti teha, siis pekstakse teineteist.
*Armastussuhe - süsteem, ringvool, tabelid, keerised. Korjatakse, ehitatakse.
*Platooniline suhe - tehakse kujundeid, struktuuri. Ehitatakse oma maailma.

Baassuhe:
See on kolmiksuhe: mees, naine ja jumal ehk sussisuhe. Kui mees suhtes domineerib, siis domineerib loodus. Kui naine domineerib, siis domineerib ainujumal. Suhtesse astudes ei tohiks see näida nagu paradiisi astumine - suhet tuleks vaadelda töö tegemisena. Kui see unustatakse, on ainujumal platsis.

Loodus toetub ürgliptile, ainujumal toetub suhetele.
Pildil: http://i.imgur.com/IZQgumo.png on vasakpoolne ühendatud kristallidest tekkinud kujund (ainujumala suhtekristall) sussisuhe, kus naise ja mehe vahel on ainujumal. Parempoolne on aga naise-mehe paarissuhte kristall.

Loodusseadus on see, et naine peab uurima, kas mees on tasemel. Paraku on aga reaalsus see, et kui tuleb loll mees, siis on naine kohe jalad laiali maas. Kui tuleb tark mees, siis hakkab suur juurdlemine, puurimine ja mängimine.
Pidevalt kokku-lahku käimine suhtes on energia kantimine. See tõmbab emotsioonid üles. Kui inimesed on koos, siis tekivad energia niidid nende vahele ja seejärel lahku minnes lekib energia jumalale.

Lisa 29.04.14:
3 PADAKONNA
3 tüüpi padakonnasid on II hüperruumis asuv parasiitide grupp, millest uduselt teame. Padakonn suudab eksisteerida vaid naise sees ja mehe sees mitte. Kui mees läheb naise mulli, siis saab padakonn teda juhtida.
Kui naine on enda sisse võtnud padakonna, siis muutub kas vaesekstegijaks, haigekstegijaks või lolliks tegijaks. Need omakorda ühilduvad meie kolme minaga:
VÄIKE MINA: lollikstegija – sööb ära meeled, mistõttu inimene ei näe ega taju maailma ning laguneb.
SUUR MINA: vaesekstegija – lood süsteemi, aga ei loo enda elu
K̥RGEM MINA: tervisel̵hkuja Рkaob struktuuri teadlikkus ja muutud haigeks.


Naine teeb kas lolliks, vaeseks või haigeks!
Ãœhes muinasjutus oli valida 3 naise vahel:
Üks teeb õnnelikuks, üks teeb targaks, üks teeb rikkaks.
Tegelikus elus jagunevad naised 3 tüüpi:
Ãœhed teevad vaeseks, teised teevad lolliks, kolmandad teevad haigeks.

Ainujumal asub kas naise esimeses, teises, kolmandas alateadvuse kihis. Igal naisel on ainujumal ühes kihis neist. Naisaspekte on 9 ja need on jagatud 3ks:

*3. sügavuskiht (algtõed, moraal): Ainujumala käsutuses on mull, toitepaun, kanal. Haigeks tegev naine lõhub tervist.
*2. sügavuskiht (mõistmine, suhtumised): Ainujumala käsutuses on naise filtermeel, sünnikanal, ruumijaotur. Vaeseks tegev naine võtab ressursi, pressib elumahlad välja. See naine torkab, mängib seks-poks-murumänge. Mees ei jõua enam midagi teha ja tulemuseks ongi vaesus.
*1. sügavuskiht: (elukorraldus): Ainujumala käsutuses on naise keeris, nakkepunkt, jõumagnet. Lolliks tegev naine blokeerib valguse, tarkuse ja külvab segadust, asjad lähevad nihu.

Kui selle teadmise abil naised ära kaardistada, siis ei teki olukorda, kus süüdistatakse vale naist.

Ainujumala laastava mõju suurus mehele läbi naise oleneb naise tugevusastmest. Mida tugevama tasemega naine, seda tugevam see tegevus tal on.

Mees, kellel on tugipunktid tugevad, suudab olla üle haigeks tegeva naise laastavast mõjust.
Mees, kes suudab olla emotsionaalselt vankumatu, suudab olla üle vaeseks tegeva naise laastavast mõjust.
Mees, kellel on palju valgust/tarkust, suudab üle olla lolliks tegeva naise laastavast mõjust.


*Võim on voo läbilaskmine. Võim tekib, kui teostatakse ennast läbi maailma.
*Arvuti on juhtruumi peegeldus.
*Auto on seksuaalsuse peegeldus.
*Inimkonna ülesanne peaks olema ehitada siia füüsilisse reaalsusesse ainujumalale maailm. Ainujumala eesmärk on vallutada kogu universum.
*Põrgu on nagu katus, põrgu kaitseb ja puhastab. Põrgu on alati punane. Kui midagi katki on, siis põrgu hävitab seda. Ainujumala põrgu asub kolmandas hüperruumis.


Viimati muutis seda Hella (Esm Mai 05, 2014 3:25 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Esm Märts 04, 2013 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin siia juurde kommenteerida:
Sattusin hiljuti R2 saates "Hallo kosmos!" kuulma Vigala Sassi naist Elo Liivi . Ja siis küsis saatejuht, et kuidas Sassi tervis on? Seepeale vastati, et nii raskelt haige inimesena nagu tema seda on, ta vähemalt sureb võideldes ja väärikalt, mitte alla andes. Ehk siis see naine on hinges oma mehe juba maha matnud.

Üks arengumaag kirjeldas kokukal oma kooselu tervise äravõtjast naisega, kuidas kodus pärast mahaistumist tuli tükk aega nõiduda, et üldse uuesti püsti saada. Elo kirjeldas samuti väga värvikalt, kuidas Sassil samamoodi olevat.

Lihtsalt tekkisid seosed, kui Elo Liiv seletas, kuidas ta tõelise sisemise muutumise tegi oma elus läbi siiski enne Vigala Sassiga kohtumist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Märts 05, 2013 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mjah, teda ei saa küll kuidagi naiseks nimetada, nii palju kui mina kuulnud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 06, 2013 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen Sassi juures mõnda aega olnud. Kenad silmad Elol, sellised metalsed. Kuid mu paps jälle ütles ta kohta, et nii kui naine Sassi juurest ära läks, nii sai Sass oma vähist võitu, niiet mine tea mida arvata.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Märts 06, 2013 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Paganad keerutavad kokukatel hoolega isevalmistatud tahukaid.

Siin on ühe hakkaja arengumaagi tehtud virtuaalne 4tahukas eluteedega: http://vaimumaailm.ee/tahukad/?obj=4.obj&tex=4.png
Hiirega kinnivõttes saab pöörata, x ja c toovad pilti ligemale ja kaugemale.

lihtsustadud aadress on:
vaimumaailm.ee/tahukad/4
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Hehh, see oli päris vahva! Kas sa sellise mudeli oskad arvutiga tegha, kus neid omavahel kokku liita saab? Ma tahaks näha, mis saab siis, kui neid ikka väga palju omavahel kokku liita, peaks saama kahte suunda, üks on see geomeetria, mis juudi Kabalas mekavana on tähendatud, selline, kus justkui kaks tetraeedrit oleks üksteisest läbi põimunud: http://www.youtube.com/watch?v=21tZI3Hc12E Kuid teine suund on see, mille plastiliinist ehitasin, kus kahekümne tetraeedri ühed tipud koonduvad keskele ja moodustab midagi keralaadset. Seda viimast ei leia kuskilt netist, kud loogiliselt võttes on siin tegu loomulikuma struktuuriga ( selle merkaba sarnast säbrulist asja võib kohata siiski looduses jääkristallide ja kristallide näol ) ning sinna võib midagi hoopis enam "peidetud" olla, kui sellest merkaavas ( juutidel, vähemalt osadel neist on ju kombeks asju saladuses hoida ja hämada ).
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Täpsustan, see hakkaja arengumaag polnud mina. Kui tema seda huvitavaks peab ja viitsib, küll tema siis teeb igasugu põnevaid asju.

Merkaba ja Püha Geomeetriaga puutusin mina kokku kunagi Drunvalo Melchizedekit lugedes. Arengumaagid aga ajavad täiesti oma asja ja jõuavad seetõttu täiesti omalaadsete tulemusteni. Ja enamasti on need kirjeldused palju huvitavamad ja mitmekülgsemad, kui vanad ja laialtlevinud kirjeldused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Ja enamasti on need kirjeldused palju huvitavamad ja mitmekülgsemad, kui vanad ja laialtlevinud kirjeldused.


Päris hea huumor mõnel. Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Norn, kui sul on mõni mõte edastada, siis palun tee seda, aga ässamise mäng pole siin sobilik. Vaid mõtete sügavus, tabavus, kaasavus on need, mis sinu väärtust teiste silmis tõstavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei vaevuks nii madalale laskuma, et teile siin midagi sügavat kinkida.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma näen, sa oled tegelikult väga püüdnud. Oled mõelnud ja püüdnud oma mõtteid väljendada. Aga sa pole saavutanud seda haakumist, tekitanud seda ahhaa tunnet, et sinu mõtted täiendavad minu mõtteid ja vastupidi. Kus erinevad inimesed vaatavad samu asju erinevatest nurkadest ja täiustavad nõnda üksteise nägemust. Ikka on läbinud sinu kirjutisi soov olla kuidagi teistest parem, ära panna, positsioneerida. Ja see rikub kõik ära. Tekitab asjatuid konflikte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ole täitsa mureta, meie vahel pole mingit haakumist, et midagi tekiks soovi täiendada. Teie niiväga igatsetud konflikti ka pole. Lihtsalt hale huumor on!
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, minu mõte oli see, et olen igasugu kirjeldustest huvitunud, aga tänini on arengumaagide omad mulle ikkagi kõige mitmekesisemad, sisukamad ja toimivamad tundunud. Nõnda on need muutunud mulle taustsüsteemiks, millest lähtuvalt teisi kirjeldusi interpreteerin. See on toimunud ütlemata pika aja jooksul. Internet on suur ja lai, kuid Arengumaagide Foorum on ennekõike keskkond, kus paganlik teooria au sees peab olema. Maailm muutub pidevalt ja ka teooria täiustub, uueneb pidevalt. See teooria on meile, eestlastele kõige ligemal, kõige mõistetavam. Nii, nagu on erinevatel inimestel erinevad huvid, nii on ka erinevatel rahvastel erinevad huvid. Miks meie eestlased peaksime siis juutide huve teenima? Miks peaksin ma vabamüürlaste teooriat uurima ja mõistma, kui on olemas niivõrd mitmatahuline ja ahhaa elamusi pakkuv Arengumaagide maailm?

See, kas selline asjaolu on sinu meelest hale ja naljakas, on sinu enda asi. Ei ole ju võimalik kõigile meeldida. Minu mõte on see, et kui sul midagi sisukat öelda ei ole, siis palun ära tegele siin foorumis läbi positsioneerimismängu tähelepanuenergia nillimisega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Märts 08, 2013 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Esm Märts 11, 2013 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

See on hästi huvitav, kuidas see teadvustamise ja mõistmise tunne tekitab nii suure ja vägeva tunde nagu oleksid avastanud mingi suure universiaalse maailma tõe. Ühtlasi tekib ka selline teistest üleoleku tunne. Sest tegelikult teadvustavad inimesed elus ülivähe - kasutatakse ju kogu aeg mingisuguste ideaalide pealt võetud mudeleid. Ja selline teadvustamise tunne ongi siis eriline ja sa oledki siis juba eriline. Aga see on alles puberteet. Sest, kui Tokroda teadvuse vooluga kaasa minna, siis tekib õigepea arusaam, kui aeglane teadvustaja ise kogu aeg oled olnud selle kõrval, mida nüüd koged. Ja iseenda erilisuse tunne kipubki kaduma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Märts 11, 2013 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Palju õnne siis Toki voolus hulpimisel!
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Esm Märts 11, 2013 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Oled oma suhtumise arusaadavaks teinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 13, 2013 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Hella kirjutas:
Ja enamasti on need kirjeldused palju huvitavamad ja mitmekülgsemad, kui vanad ja laialtlevinud kirjeldused.


Päris hea huumor mõnel. Laughing


Noh, mu "püha geomeetria" mille plastiliinist tegin ( ikka huvipärast, et mis välja tuleb, ehk ise avastatud värk ) oli justkui merkava vastand ( tollest jupstükist polnd siis kuulnudki, kuigi olin selle Durnvalo melkisedeki raamatut sirvinud, aga ta tundus hämaja, selline nagu see Deivid ike, ei hakanud süüvima asjasse, sest sääl oli juttu mingist "pühas kogemusest mida kuskil egiptuse püramiidi all kogeda ja no seewaldis ei ajanud kah inimesed sellist juttu ) tundus , aga ma pole seda kuskilt netist edasi arendatuna näinud. Mispärast kül? Kui sa kaks asja kokku paned ja saad kolmanda, siis nii lihtsa jublaka puhul on seda keegi kindlasti veel teinud. Et saad maailma kõige nurgelisemast ruumistruktuurist edasi arendades aina ümarama. Too merkava jälle on nagu oleks kaks teravat üksteisest läbi lõikund, et moodustada midagi veel teravamat...
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Märts 13, 2013 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

See sinu plastiliininikerdus ja järeldused meeldisid mulle väga! Just äge ongi see, kui inimene ise pusib asjade kallal. Sest siis tekivad asjadest alati uudsed arusaamad, lahendused. Kui siin nüüd paljulugenuna hakata segama, et kle see on ju see laialtlevinud mudel, siis tekib nagu olukord, kus mina hakkan oma tööga täiustama kellegi võõra tööd. Ja see võõra töö hakkab minu tööst maha saagima sinna mittesobivaid harusid. Ja lõpuks olen ma ideaalselt sobitunud kellegi teise mudelisse. Aga selle hinnaks on omapära kadu. Tänapäeva ühiskonna valmislahenduste rohkus ja kergesti kättesaadavus on tinginud olukorra, kus ise valmisnikerdamine on defitsiitne oskus.
Maailmas on nii palju muudkui lugeda, võtta ja ammutada. Ja siis tuleb seda muudkui seedida ja lõpuks tulemused kuhugi avaldada. Vaja on teha teadlikke valikuid, kellel/millel lased ennast inspireeida, sest isemõtlemiseks jääb nii vähe aega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 14, 2013 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Meil oli kunagi lasteaiakasvataja, nüuka ajal, pidavalt kõva kommunist olnud olema. Siis kui suuremaks kasvasin, sai tast kõva kristlane, hakkas pühapäeva kooli pidama ja mingit Herbalaifi või Goldeni toodet kõigil sokutama. Ütles, mulle vastuseks, et sa võid nii hea inimene olla kui tahes, aga kui Jeesust ei usu, siis taevasse ei saa. Tulin tulema, see oli vist täpselt enne esimest klasi või umbes nii. Sama on ka nende newage tegelastega. Ehitavad püramiidmaju ja satuvad igast asjast vaimustusse. ma ei viitsi mõnda asja süvenedagi, sest põhistruktuuri näed pealt läbi. Vahepeal tekkiski selline lausa apaatia seisund. Ei viitsinu ei üht ega teist poolt analüüsida, ehk olla kellegi poolt. Nüüd ainult need sionistid paistavad igaltpoolt, see teeb elu huvitavaks, sest nad on niukesed hämajad, et koorivad kasvõi üksteise nahka. See selline vandenõuteooria hobi, mitte mingi missiooni pärast, vaid meelelahutuseks. Vahest on jõle pull mõnd tegelast õrritada. Kunagi olin ühe sepa juures selliks, too oli selline hitlerist ja üldiselt üsna mõnu mees. aga toa seinapeal hoidis mingit sadomaso piitsa. Samalajal oli jube homofoob. Kui ära läksin, mõtlesin, et vaatan mis ta teeb, ütlesin, et "armastan sind kui sõpra" ( ei midagi seksuaalset, lihtsalt selline seltsimehelikus, aga teadsin et ta selle peale tõenäoliselt ärritub ). Sedasi polegi kellegiga päris hästi läbi saama hakanud, sest ikka paistab kellegil olema mingi koht, mida kohe tahaks närida. Mitte lihtsalt narrimiseks, vaid et inimest mõtlema provotseerida, tekitada tema soikunud seisus selline hingeline konflikt, mis ta algul lõhuks ja siis asjadest üle olema paneks. Tegelt kogu mu jutu point ongi selles, et see ise mõtlemine polegi mingite faktide ja tsitaatide tuupimine, vaid nagu legoklotsidega mängimine ja asjade läbi nägemine. Võibolla olengi selline vastik inimene, et olen pidanud endas jubedaid konflikte läbi närima, lihtsalt et ellu jääda, et endale mitte otsa peale teha ja see on aju loksutand ja selles mõtted liikuma pannud, ning nüüd teatud taseme saavutanuna on inerts sees, kuigi samalajal tahaks siit ühiskonnast kuhugi ära. Kuskile kus on vähe inimesi, aga ilusad ja loomulikud, palju loodusliku narkotsi, näiteks kanepit ( mingi vaheldus võiks veel olla, aga selline samasugune kerge, mis sõltuvust ei tekita nagu alkohol, näiteks mingised huvitavad seened ) ja kus niiöelda banaan kukub vastu pead. Tööle kül enam minna ei viitsi, isegi suure raha eest mitte ( vähemalt mitte regulaarselt kuni vanaduseni ), natuke võibolla teeks ja siis lööks kohe mõnuga selle eest loodrit. Mul tööd tehes ( töö on ikka midagi vastikut, nagu arbait maht frai, muudkui ootad millal koonduslaagrist lahti saaks, et siis kasvõi alksiga, mida võin uskumatult palju sisse kaanida, selle tekitatud piinu leevendada ) lookseb juhe robotimängimisest ( kordamine on katusesõidu ema: http://www.youtube.com/watch?v=fnXv-0uKlz0 ) nii kokku, et see on uskumatu, pidin mingi kuuskend ruumi puid tassima ja vahepeal oli säärane katusesõit töötamisest sees, et sõitsin hunnikujuurest tühja käruga riida juurde puid laduma.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group