Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

23. elutee, 3 padakonna: lolliks, vaeseks-, haigekstegija
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2013 3:27 pm    Teema: 23. elutee, 3 padakonna: lolliks, vaeseks-, haigekstegija Vasta viitega

Arengumaagide kokuka konspekt 23

Elutee kristall
Pilti vaata juurde: http://vaimumaailm.ee/tahukad/?obj=4.obj&tex=4.png ja
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=6403
Nurgad:
inimene - mÔistus
ressurss, energia, toit - vaim
maailm, energia (jumalikkuse naiselik pool) - hing
valgus ja tarkus (jumalikkuse mehelik pool) - teadvus

Need nurgad on hingeosad. Ühendatud hingeosadega tekib tahk.
Nt, kui ĂŒhendada nurgad inimene ja toit, siis tekib parem inimene.

Tahud:
Surematus:
*Tee – NĂ€lg kummitab. Korjata kokku energiat ja anda seda. Töötada vĂ€lja hingeosasid. Nt töötada lĂ€bi 24 eritĂŒĂŒpi naist. Uurida lĂ€bi erinevad usundid vms.
*Vajadus – vĂ”im
*Töö - ehitatakse maailma, aga seetÔttu vÀljastab inimene ka energiat.
*EesmĂ€rk, siht – Ă”nn, kĂŒllus, maailmaks muutumine.

Purunematus:
*Tee – Ei vaja armastust ega ĂŒhtegi maailma, kus elada, kuna oma maailm on olemas. Peab olema askeetlik. Kui purunematut austatakse, siis on Ă”igel teel.
*Vajadus – toetus, sĂ”javĂ€gi, endale kuuluv rikkus ja kĂŒllus.
*Töö – Testimine, kas oled teinud asja (nt kristallvĂ”re) Ă”igesti. PĂ”rkumine, aga mitte konfliktimine. Alati ei pea ĂŒks osapool katki minema. Kui mĂ”lemad osapooled on tĂ€iuslikud/terviklikud, siis nad lihtsalt korraks pĂ”rkuvad teineteise vastu ja lĂ€hevad sama targalt edasi oma teed. TĂ€iuslikku sĂŒsteem/struktuuri ei saa mĂ”jutada. Kui ebatĂ€iuslikum tĂ€iuslikumat purunematut ei toeta, siis purustab/lööb katki ta selle ebatĂ€iusliku.
*EesmĂ€rk – VĂ”imu juhtimine.

Eksimatus:
*Tee – loobud kĂŒllusest, ei tohi lasta kellelgi endale vĂ€lja teha. Juhtruumi arendamine - kui eksimatu sĂ”na maksab, siis on Ă”igel teel. Teadvustamine, kirjelduste tegemine. Ette ennustamine, eesmĂ€rgini juhtimine.
*Vajadus – ElamiskĂ”lbulik maailm, armastus, austus.
*Töö – Maailma teenimine ehk annad teistele vĂ”imu, kooskĂ”la reeglitega.
*EesmĂ€rk – Teadmiste ja tarkuste (valguse) korjamine, nt uurid seadusi ja postulaate.

Puutumatus:
*Tee – Ei lĂ€he hierarhiasse, ei segune. Iseseisvaks saamine.
*Vajadus – heaolu, hĂŒved, ressurss. Vajab toetajat (samavÀÀrset inimest nagu sĂ”bra suhtes). Tema suhtes peab ta ka ustav olema.
*Töö – Peab toetama Ă”igeid inimesi, vĂ€ljastama energiat, andma hĂŒvesid, abistama.
*EesmĂ€rk – luua oma maailm

IgaĂŒhel on isiklik elutee ja siis on veel maailma elutee (nt paganluses purunematus).

VabamĂŒĂŒrlased teevad puutumatust- toetuvad vanale. VabamĂŒĂŒrlaste eesmĂ€rk on luua elamiskĂ”lblik maailm ja selleks vajavad nad ressurssi kokku. VabamĂŒĂŒrlased on kaotanud oma stabiilsuse ja nooruslikkuse. Nad ise tunnevad, et nende asjad vananevad. Vananemine pole muud, kui sul on mingi auk vĂ”i viga sees, mis lĂ”hub. VabamĂŒĂŒrlased nĂ€evad kristalli oma jumalana. Nende kristall on aga palli kujuline.

4 suhet:
*Kiresuhe – ĂŒrglipti algeharuga ĂŒhendamine
*VĂ€esuhe – Ühendatakse kaks maailma, sisu ja vorm. toit, avastamine, tuuakse vĂ€lja teineteise varjatud oskuseid. Kui vĂ€esuhet valesti teha, siis pekstakse teineteist.
*Armastussuhe - sĂŒsteem, ringvool, tabelid, keerised. Korjatakse, ehitatakse.
*Platooniline suhe - tehakse kujundeid, struktuuri. Ehitatakse oma maailma.

Baassuhe:
See on kolmiksuhe: mees, naine ja jumal ehk sussisuhe. Kui mees suhtes domineerib, siis domineerib loodus. Kui naine domineerib, siis domineerib ainujumal. Suhtesse astudes ei tohiks see nÀida nagu paradiisi astumine - suhet tuleks vaadelda töö tegemisena. Kui see unustatakse, on ainujumal platsis.

Loodus toetub ĂŒrgliptile, ainujumal toetub suhetele.
Pildil: http://i.imgur.com/IZQgumo.png on vasakpoolne ĂŒhendatud kristallidest tekkinud kujund (ainujumala suhtekristall) sussisuhe, kus naise ja mehe vahel on ainujumal. Parempoolne on aga naise-mehe paarissuhte kristall.

Loodusseadus on see, et naine peab uurima, kas mees on tasemel. Paraku on aga reaalsus see, et kui tuleb loll mees, siis on naine kohe jalad laiali maas. Kui tuleb tark mees, siis hakkab suur juurdlemine, puurimine ja mÀngimine.
Pidevalt kokku-lahku kĂ€imine suhtes on energia kantimine. See tĂ”mbab emotsioonid ĂŒles. Kui inimesed on koos, siis tekivad energia niidid nende vahele ja seejĂ€rel lahku minnes lekib energia jumalale.

Lisa 29.04.14:
3 PADAKONNA
3 tĂŒĂŒpi padakonnasid on II hĂŒperruumis asuv parasiitide grupp, millest uduselt teame. Padakonn suudab eksisteerida vaid naise sees ja mehe sees mitte. Kui mees lĂ€heb naise mulli, siis saab padakonn teda juhtida.
Kui naine on enda sisse vĂ”tnud padakonna, siis muutub kas vaesekstegijaks, haigekstegijaks vĂ”i lolliks tegijaks. Need omakorda ĂŒhilduvad meie kolme minaga:
VÄIKE MINA: lollikstegija – sööb Ă€ra meeled, mistĂ”ttu inimene ei nĂ€e ega taju maailma ning laguneb.
SUUR MINA: vaesekstegija – lood sĂŒsteemi, aga ei loo enda elu
KÕRGEM MINA: terviselĂ”hkuja – kaob struktuuri teadlikkus ja muutud haigeks.

Naine teeb kas lolliks, vaeseks vÔi haigeks!
Ühes muinasjutus oli valida 3 naise vahel:
Üks teeb Ă”nnelikuks, ĂŒks teeb targaks, ĂŒks teeb rikkaks.
Tegelikus elus jagunevad naised 3 tĂŒĂŒpi:
Ühed teevad vaeseks, teised teevad lolliks, kolmandad teevad haigeks.

Ainujumal asub kas naise esimeses, teises, kolmandas alateadvuse kihis. Igal naisel on ainujumal ĂŒhes kihis neist. Naisaspekte on 9 ja need on jagatud 3ks:

*3. sĂŒgavuskiht (algtĂ”ed, moraal): Ainujumala kĂ€sutuses on mull, toitepaun, kanal. Haigeks tegev naine lĂ”hub tervist.
*2. sĂŒgavuskiht (mĂ”istmine, suhtumised): Ainujumala kĂ€sutuses on naise filtermeel, sĂŒnnikanal, ruumijaotur. Vaeseks tegev naine vĂ”tab ressursi, pressib elumahlad vĂ€lja. See naine torkab, mĂ€ngib seks-poks-murumĂ€nge. Mees ei jĂ”ua enam midagi teha ja tulemuseks ongi vaesus.
*1. sĂŒgavuskiht: (elukorraldus): Ainujumala kĂ€sutuses on naise keeris, nakkepunkt, jĂ”umagnet. Lolliks tegev naine blokeerib valguse, tarkuse ja kĂŒlvab segadust, asjad lĂ€hevad nihu.

Kui selle teadmise abil naised Ă€ra kaardistada, siis ei teki olukorda, kus sĂŒĂŒdistatakse vale naist.

Ainujumala laastava mÔju suurus mehele lÀbi naise oleneb naise tugevusastmest. Mida tugevama tasemega naine, seda tugevam see tegevus tal on.

Mees, kellel on tugipunktid tugevad, suudab olla ĂŒle haigeks tegeva naise laastavast mĂ”just.
Mees, kes suudab olla emotsionaalselt vankumatu, suudab olla ĂŒle vaeseks tegeva naise laastavast mĂ”just.
Mees, kellel on palju valgust/tarkust, suudab ĂŒle olla lolliks tegeva naise laastavast mĂ”just.

*VÔim on voo lÀbilaskmine. VÔim tekib, kui teostatakse ennast lÀbi maailma.
*Arvuti on juhtruumi peegeldus.
*Auto on seksuaalsuse peegeldus.
*Inimkonna ĂŒlesanne peaks olema ehitada siia fĂŒĂŒsilisse reaalsusesse ainujumalale maailm. Ainujumala eesmĂ€rk on vallutada kogu universum.
*PĂ”rgu on nagu katus, pĂ”rgu kaitseb ja puhastab. PĂ”rgu on alati punane. Kui midagi katki on, siis pĂ”rgu hĂ€vitab seda. Ainujumala pĂ”rgu asub kolmandas hĂŒperruumis.

Viimati muutis seda Hella (Esm Mai 05, 2014 3:25 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Märts 04, 2013 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin siia juurde kommenteerida:
Sattusin hiljuti R2 saates "Hallo kosmos!" kuulma Vigala Sassi naist Elo Liivi . Ja siis kĂŒsis saatejuht, et kuidas Sassi tervis on? Seepeale vastati, et nii raskelt haige inimesena nagu tema seda on, ta vĂ€hemalt sureb vĂ”ideldes ja vÀÀrikalt, mitte alla andes. Ehk siis see naine on hinges oma mehe juba maha matnud.

Üks arengumaag kirjeldas kokukal oma kooselu tervise Ă€ravĂ”tjast naisega, kuidas kodus pĂ€rast mahaistumist tuli tĂŒkk aega nĂ”iduda, et ĂŒldse uuesti pĂŒsti saada. Elo kirjeldas samuti vĂ€ga vĂ€rvikalt, kuidas Sassil samamoodi olevat.

Lihtsalt tekkisid seosed, kui Elo Liiv seletas, kuidas ta tÔelise sisemise muutumise tegi oma elus lÀbi siiski enne Vigala Sassiga kohtumist.
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Märts 05, 2013 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mjah, teda ei saa kĂŒll kuidagi naiseks nimetada, nii palju kui mina kuulnud olen.
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Märts 06, 2013 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen Sassi juures mĂ”nda aega olnud. Kenad silmad Elol, sellised metalsed. Kuid mu paps jĂ€lle ĂŒtles ta kohta, et nii kui naine Sassi juurest Ă€ra lĂ€ks, nii sai Sass oma vĂ€hist vĂ”itu, niiet mine tea mida arvata.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Märts 06, 2013 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Paganad keerutavad kokukatel hoolega isevalmistatud tahukaid.

Siin on ĂŒhe hakkaja arengumaagi tehtud virtuaalne 4tahukas eluteedega: http://vaimumaailm.ee/tahukad/?obj=4.obj&tex=4.png
Hiirega kinnivÔttes saab pöörata, x ja c toovad pilti ligemale ja kaugemale.

lihtsustadud aadress on:
vaimumaailm.ee/tahukad/4
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Hehh, see oli pĂ€ris vahva! Kas sa sellise mudeli oskad arvutiga tegha, kus neid omavahel kokku liita saab? Ma tahaks nĂ€ha, mis saab siis, kui neid ikka vĂ€ga palju omavahel kokku liita, peaks saama kahte suunda, ĂŒks on see geomeetria, mis juudi Kabalas mekavana on tĂ€hendatud, selline, kus justkui kaks tetraeedrit oleks ĂŒksteisest lĂ€bi pĂ”imunud: http://www.youtube.com/watch?v=21tZI3Hc12E Kuid teine suund on see, mille plastiliinist ehitasin, kus kahekĂŒmne tetraeedri ĂŒhed tipud koonduvad keskele ja moodustab midagi keralaadset. Seda viimast ei leia kuskilt netist, kud loogiliselt vĂ”ttes on siin tegu loomulikuma struktuuriga ( selle merkaba sarnast sĂ€brulist asja vĂ”ib kohata siiski looduses jÀÀkristallide ja kristallide nĂ€ol ) ning sinna vĂ”ib midagi hoopis enam "peidetud" olla, kui sellest merkaavas ( juutidel, vĂ€hemalt osadel neist on ju kombeks asju saladuses hoida ja hĂ€mada ).
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€psustan, see hakkaja arengumaag polnud mina. Kui tema seda huvitavaks peab ja viitsib, kĂŒll tema siis teeb igasugu pĂ”nevaid asju.

Merkaba ja PĂŒha Geomeetriaga puutusin mina kokku kunagi Drunvalo Melchizedekit lugedes. Arengumaagid aga ajavad tĂ€iesti oma asja ja jĂ”uavad seetĂ”ttu tĂ€iesti omalaadsete tulemusteni. Ja enamasti on need kirjeldused palju huvitavamad ja mitmekĂŒlgsemad, kui vanad ja laialtlevinud kirjeldused.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Ja enamasti on need kirjeldused palju huvitavamad ja mitmekĂŒlgsemad, kui vanad ja laialtlevinud kirjeldused.

PÀris hea huumor mÔnel. Laughing
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Norn, kui sul on mĂ”ni mĂ”te edastada, siis palun tee seda, aga Ă€ssamise mĂ€ng pole siin sobilik. Vaid mĂ”tete sĂŒgavus, tabavus, kaasavus on need, mis sinu vÀÀrtust teiste silmis tĂ”stavad.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei vaevuks nii madalale laskuma, et teile siin midagi sĂŒgavat kinkida.
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nĂ€en, sa oled tegelikult vĂ€ga pĂŒĂŒdnud. Oled mĂ”elnud ja pĂŒĂŒdnud oma mĂ”tteid vĂ€ljendada. Aga sa pole saavutanud seda haakumist, tekitanud seda ahhaa tunnet, et sinu mĂ”tted tĂ€iendavad minu mĂ”tteid ja vastupidi. Kus erinevad inimesed vaatavad samu asju erinevatest nurkadest ja tĂ€iustavad nĂ”nda ĂŒksteise nĂ€gemust. Ikka on lĂ€binud sinu kirjutisi soov olla kuidagi teistest parem, Ă€ra panna, positsioneerida. Ja see rikub kĂ”ik Ă€ra. Tekitab asjatuid konflikte.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ole tÀitsa mureta, meie vahel pole mingit haakumist, et midagi tekiks soovi tÀiendada. Teie niivÀga igatsetud konflikti ka pole. Lihtsalt hale huumor on!
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, minu mĂ”te oli see, et olen igasugu kirjeldustest huvitunud, aga tĂ€nini on arengumaagide omad mulle ikkagi kĂ”ige mitmekesisemad, sisukamad ja toimivamad tundunud. NĂ”nda on need muutunud mulle taustsĂŒsteemiks, millest lĂ€htuvalt teisi kirjeldusi interpreteerin. See on toimunud ĂŒtlemata pika aja jooksul. Internet on suur ja lai, kuid Arengumaagide Foorum on ennekĂ”ike keskkond, kus paganlik teooria au sees peab olema. Maailm muutub pidevalt ja ka teooria tĂ€iustub, uueneb pidevalt. See teooria on meile, eestlastele kĂ”ige ligemal, kĂ”ige mĂ”istetavam. Nii, nagu on erinevatel inimestel erinevad huvid, nii on ka erinevatel rahvastel erinevad huvid. Miks meie eestlased peaksime siis juutide huve teenima? Miks peaksin ma vabamĂŒĂŒrlaste teooriat uurima ja mĂ”istma, kui on olemas niivĂ”rd mitmatahuline ja ahhaa elamusi pakkuv Arengumaagide maailm?

See, kas selline asjaolu on sinu meelest hale ja naljakas, on sinu enda asi. Ei ole ju vÔimalik kÔigile meeldida. Minu mÔte on see, et kui sul midagi sisukat öelda ei ole, siis palun Àra tegele siin foorumis lÀbi positsioneerimismÀngu tÀhelepanuenergia nillimisega!
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Märts 08, 2013 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Märts 11, 2013 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

See on hĂ€sti huvitav, kuidas see teadvustamise ja mĂ”istmise tunne tekitab nii suure ja vĂ€geva tunde nagu oleksid avastanud mingi suure universiaalse maailma tĂ”e. Ühtlasi tekib ka selline teistest ĂŒleoleku tunne. Sest tegelikult teadvustavad inimesed elus ĂŒlivĂ€he - kasutatakse ju kogu aeg mingisuguste ideaalide pealt vĂ”etud mudeleid. Ja selline teadvustamise tunne ongi siis eriline ja sa oledki siis juba eriline. Aga see on alles puberteet. Sest, kui Tokroda teadvuse vooluga kaasa minna, siis tekib Ă”igepea arusaam, kui aeglane teadvustaja ise kogu aeg oled olnud selle kĂ”rval, mida nĂŒĂŒd koged. Ja iseenda erilisuse tunne kipubki kaduma.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Märts 11, 2013 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Palju Ônne siis Toki voolus hulpimisel!
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Märts 11, 2013 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Oled oma suhtumise arusaadavaks teinud.
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Märts 13, 2013 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Hella kirjutas:
Ja enamasti on need kirjeldused palju huvitavamad ja mitmekĂŒlgsemad, kui vanad ja laialtlevinud kirjeldused.

PÀris hea huumor mÔnel. Laughing

Noh, mu "pĂŒha geomeetria" mille plastiliinist tegin ( ikka huvipĂ€rast, et mis vĂ€lja tuleb, ehk ise avastatud vĂ€rk ) oli justkui merkava vastand ( tollest jupstĂŒkist polnd siis kuulnudki, kuigi olin selle Durnvalo melkisedeki raamatut sirvinud, aga ta tundus hĂ€maja, selline nagu see Deivid ike, ei hakanud sĂŒĂŒvima asjasse, sest sÀÀl oli juttu mingist "pĂŒhas kogemusest mida kuskil egiptuse pĂŒramiidi all kogeda ja no seewaldis ei ajanud kah inimesed sellist juttu ) tundus , aga ma pole seda kuskilt netist edasi arendatuna nĂ€inud. MispĂ€rast kĂŒl? Kui sa kaks asja kokku paned ja saad kolmanda, siis nii lihtsa jublaka puhul on seda keegi kindlasti veel teinud. Et saad maailma kĂ”ige nurgelisemast ruumistruktuurist edasi arendades aina ĂŒmarama. Too merkava jĂ€lle on nagu oleks kaks teravat ĂŒksteisest lĂ€bi lĂ”ikund, et moodustada midagi veel teravamat...
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Märts 13, 2013 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

See sinu plastiliininikerdus ja jĂ€reldused meeldisid mulle vĂ€ga! Just Ă€ge ongi see, kui inimene ise pusib asjade kallal. Sest siis tekivad asjadest alati uudsed arusaamad, lahendused. Kui siin nĂŒĂŒd paljulugenuna hakata segama, et kle see on ju see laialtlevinud mudel, siis tekib nagu olukord, kus mina hakkan oma tööga tĂ€iustama kellegi vÔÔra tööd. Ja see vÔÔra töö hakkab minu tööst maha saagima sinna mittesobivaid harusid. Ja lĂ”puks olen ma ideaalselt sobitunud kellegi teise mudelisse. Aga selle hinnaks on omapĂ€ra kadu. TĂ€napĂ€eva ĂŒhiskonna valmislahenduste rohkus ja kergesti kĂ€ttesaadavus on tinginud olukorra, kus ise valmisnikerdamine on defitsiitne oskus.
Maailmas on nii palju muudkui lugeda, vÔtta ja ammutada. Ja siis tuleb seda muudkui seedida ja lÔpuks tulemused kuhugi avaldada. Vaja on teha teadlikke valikuid, kellel/millel lased ennast inspireeida, sest isemÔtlemiseks jÀÀb nii vÀhe aega.
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Märts 14, 2013 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Meil oli kunagi lasteaiakasvataja, nĂŒuka ajal, pidavalt kĂ”va kommunist olnud olema. Siis kui suuremaks kasvasin, sai tast kĂ”va kristlane, hakkas pĂŒhapĂ€eva kooli pidama ja mingit Herbalaifi vĂ”i Goldeni toodet kĂ”igil sokutama. Ütles, mulle vastuseks, et sa vĂ”id nii hea inimene olla kui tahes, aga kui Jeesust ei usu, siis taevasse ei saa. Tulin tulema, see oli vist tĂ€pselt enne esimest klasi vĂ”i umbes nii. Sama on ka nende newage tegelastega. Ehitavad pĂŒramiidmaju ja satuvad igast asjast vaimustusse. ma ei viitsi mĂ”nda asja sĂŒvenedagi, sest pĂ”histruktuuri nĂ€ed pealt lĂ€bi. Vahepeal tekkiski selline lausa apaatia seisund. Ei viitsinu ei ĂŒht ega teist poolt analĂŒĂŒsida, ehk olla kellegi poolt. NĂŒĂŒd ainult need sionistid paistavad igaltpoolt, see teeb elu huvitavaks, sest nad on niukesed hĂ€majad, et koorivad kasvĂ”i ĂŒksteise nahka. See selline vandenĂ”uteooria hobi, mitte mingi missiooni pĂ€rast, vaid meelelahutuseks. Vahest on jĂ”le pull mĂ”nd tegelast Ă”rritada. Kunagi olin ĂŒhe sepa juures selliks, too oli selline hitlerist ja ĂŒldiselt ĂŒsna mĂ”nu mees. aga toa seinapeal hoidis mingit sadomaso piitsa. Samalajal oli jube homofoob. Kui Ă€ra lĂ€ksin, mĂ”tlesin, et vaatan mis ta teeb, ĂŒtlesin, et "armastan sind kui sĂ”pra" ( ei midagi seksuaalset, lihtsalt selline seltsimehelikus, aga teadsin et ta selle peale tĂ”enĂ€oliselt Ă€rritub ). Sedasi polegi kellegiga pĂ€ris hĂ€sti lĂ€bi saama hakanud, sest ikka paistab kellegil olema mingi koht, mida kohe tahaks nĂ€rida. Mitte lihtsalt narrimiseks, vaid et inimest mĂ”tlema provotseerida, tekitada tema soikunud seisus selline hingeline konflikt, mis ta algul lĂ”huks ja siis asjadest ĂŒle olema paneks. Tegelt kogu mu jutu point ongi selles, et see ise mĂ”tlemine polegi mingite faktide ja tsitaatide tuupimine, vaid nagu legoklotsidega mĂ€ngimine ja asjade lĂ€bi nĂ€gemine. VĂ”ibolla olengi selline vastik inimene, et olen pidanud endas jubedaid konflikte lĂ€bi nĂ€rima, lihtsalt et ellu jÀÀda, et endale mitte otsa peale teha ja see on aju loksutand ja selles mĂ”tted liikuma pannud, ning nĂŒĂŒd teatud taseme saavutanuna on inerts sees, kuigi samalajal tahaks siit ĂŒhiskonnast kuhugi Ă€ra. Kuskile kus on vĂ€he inimesi, aga ilusad ja loomulikud, palju loodusliku narkotsi, nĂ€iteks kanepit ( mingi vaheldus vĂ”iks veel olla, aga selline samasugune kerge, mis sĂ”ltuvust ei tekita nagu alkohol, nĂ€iteks mingised huvitavad seened ) ja kus niiöelda banaan kukub vastu pead. Tööle kĂŒl enam minna ei viitsi, isegi suure raha eest mitte ( vĂ€hemalt mitte regulaarselt kuni vanaduseni ), natuke vĂ”ibolla teeks ja siis lööks kohe mĂ”nuga selle eest loodrit. Mul tööd tehes ( töö on ikka midagi vastikut, nagu arbait maht frai, muudkui ootad millal koonduslaagrist lahti saaks, et siis kasvĂ”i alksiga, mida vĂ”in uskumatult palju sisse kaanida, selle tekitatud piinu leevendada ) lookseb juhe robotimĂ€ngimisest ( kordamine on katusesĂ”idu ema: http://www.youtube.com/watch?v=fnXv-0uKlz0 ) nii kokku, et see on uskumatu, pidin mingi kuuskend ruumi puid tassima ja vahepeal oli sÀÀrane katusesĂ”it töötamisest sees, et sĂ”itsin hunnikujuurest tĂŒhja kĂ€ruga riida juurde puid laduma.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group